www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 14.11.2013, 20:50

Panowie nie ten temat...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)



Madagaskar
Posty: 206
Rejestracja: 16.09.2010, 18:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Madagaskar » 15.11.2013, 23:13

To teraz o sile chuligaństwa w danym mieście świadczą napisy na murach ?

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 16.11.2013, 11:34

Pabianice były juz opisywane.Miasto przejęte przez Widzew.Dyskusja akurat nad Pabianicami nie ma sensu bo sprawa jest oczywista.
http://www.youtube.com/watch?v=N5ZgLkj-1OM
LUDZIE HONORU

oscar1908
Posty: 45
Rejestracja: 12.01.2010, 15:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oscar1908 » 16.11.2013, 12:25

Pabianice niewątpliwie z dużą przewagą RTS, ale ŁKS trwa przy swoim i to nie w takiej mniejszości. Dużą różnicę przez ostatnie lata zrobiła emigracja.
http://www.youtube.com/watch?v=JLM5Khtej1Q

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: HanysRSL » 16.11.2013, 15:21

W Tomaszowie są jacyś inni kibice niż Widzew? Podobno jakieś jednostki Legii ?

forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 16.11.2013, 16:57

Są także chłopaki od nas aczkolwiek nie jest to jakaś oszałamiająca liczba.
ObrazekObrazekObrazek

kaziu1910
Posty: 35
Rejestracja: 06.03.2011, 16:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kaziu1910 » 16.11.2013, 18:30

Chyba masz na myśli jakieś jednostki wśród żołnierzy z Glinnika (jednostka wojskowa), bo w samym TM nie sposób was spotkać.



forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 17.11.2013, 18:22

Tak jak zwykle nikogo nie ma tylko wielki Widzew...
Pisze że są bo sam ich widziałem więc na c*** drążyć temat?
ObrazekObrazekObrazek

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 17.11.2013, 18:54

forever1908young pisze:Tak jak zwykle nikogo nie ma tylko wielki Widzew...
Pisze że są bo sam ich widziałem więc na c*** drążyć temat?
Nie wielki Widzew tylko dziwna jest ta wasza nagła zmiana podejścia do fan-clubów.Zawsze szydziliście z fan-clubów i mieszkańców np.takiego Tomaszowa nazywaliście sołtysami a teraz licytujecie sie czy było 10 czy 15.
LUDZIE HONORU

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 17.11.2013, 19:33

każdy patrzy przez swój pryzmat i swojej ekipy , ze wy zmieniacie swoje podejście do wielu rzeczy w zaleznosci jak wiatr zawieje, i jaka sytuacja jest akurat na ŁKS, to nie znaczy ze u nas jest tak samo gościu. Szydzilismy i będziemy szydzić nadal z waszych fan clubow i z was wieśki, i to akurat nie zmienia się od lat i się nie zmieni, wiec nie wiem o co ci się rozchodzi , tak samo jak dla ciebie nazwanie kogoś ''sołtysem'' to jakiś straszny pocisk to gratuluje kompleksow

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 17.11.2013, 19:43

Lodzer'mensch pisze:każdy patrzy przez swój pryzmat i swojej ekipy , ze wy zmieniacie swoje podejście do wielu rzeczy w zaleznosci jak wiatr zawieje, i jaka sytuacja jest akurat na ŁKS, to nie znaczy ze u nas jest tak samo gościu. Szydzilismy i będziemy szydzić nadal z waszych fan clubow i z was wieśki, i to akurat nie zmienia się od lat i się nie zmieni, wiec nie wiem o co ci się rozchodzi , tak samo jak dla ciebie nazwanie kogoś ''sołtysem'' to jakiś straszny pocisk to gratuluje kompleksow
bajkopisarzu kompromitujesz sie kolejny raz...Jesli chodzi o zmiane podejścia do pewnych spraw/ludzi/ekip was nikt nie przebije.Jak chcesz przypomne ci jak na przestrzeni ostatnich 5 lat zmieniały sie wasze sympatie kibicowskie z kim kiedy sie wąchaliście i czym to było spowodowane.
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 17.11.2013, 20:04

WhiteRedWhite pisze:Zapowiedź meczu ŁKS Łódź - Zjednoczeni Stryków!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sUUhNL_SyyU[/youtube]
o a dzisiaj zgodnie z zapowiedziami...Łks gra o awans,klub podobno sie odradza i staje na nogi a na al.Unii tłumy...
[link]
LUDZIE HONORU

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 17.11.2013, 20:12

Łódź 1910 pisze:bajkopisarzu kompromitujesz sie kolejny raz...Jesli chodzi o zmiane podejścia do pewnych spraw/ludzi/ekip was nikt nie przebije.Jak chcesz przypomne ci jak na przestrzeni ostatnich 5 lat zmieniały sie wasze sympatie kibicowskie z kim kiedy sie wąchaliście i czym to było spowodowane.

weź sobie słownik i zobacz co znaczy : bajkopisarz, kompromitacja, zmiana podejścia .

A o tym jak zmieniały się nasze sympatie klubowe przez ostatnie 5 lat i tak dalej pisz smialo z checia się pośmiejemy z człowieka humoru . Sam jestem ciekaw co tam ci się uroiło, i nie zapomnij napisać przede wszystkim o Lechu (chociaż pewnie na tym się skończy), wiadomo że wasza duma wielkiego i jeszcze większego Widzewka jest urażona pewnie po dziś dzień i do dzisiaj płaczecie , wszak ekipa na myśl o której Ludzie Honoru tasowali się pare lat, kopnela was w końcu w to wasze megalomańskie dupsko i to w najlepszym stylu hahah

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 17.11.2013, 20:30

nie chce wywoływać spiny ale było mówione żeby nikt z jednego klubu nie poruszał tematu drugiego a widać do internetowców typu 1910 ŁÓDŹ to nie dociera . ŁÓDŹ 1910 , czy to nie jesteś czasem thor1982, thor2 itp. bo trochę podpierdalasz jego stylem

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 17.11.2013, 21:01

Łódź 1910 pisze:
forever1908young pisze:Tak jak zwykle nikogo nie ma tylko wielki Widzew...
Pisze że są bo sam ich widziałem więc na c*** drążyć temat?
Nie wielki Widzew tylko dziwna jest ta wasza nagła zmiana podejścia do fan-clubów.Zawsze szydziliście z fan-clubów i mieszkańców np.takiego Tomaszowa nazywaliście sołtysami a teraz licytujecie sie czy było 10 czy 15.

Czlowieku przestan się wreszcie spinac bo nikt tu nie pisze ze mamy jakies FC w Tomaszowie,Kutnie itd. jeździ po kilka,kilkanascie osob z tych i innych miast czy miateczek i to jest FAKT.Sa to osoby które jezdza regularnie i nie ograniczja się tylko do kibicowania w internecia czy noszenia smyczki na szyji.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 17.11.2013, 21:18

Z tego co można wyczytać w tym temacie to z każdego miasteczka z łódzkiego jeździ was po kilkanaście osób. Szkoda tylko, że na meczach po tysiąc osób, to ile was z Łodzi jest w takim razie? 300 głów?

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 17.11.2013, 21:34

Misza18 pisze:Z tego co można wyczytać w tym temacie to z każdego miasteczka z łódzkiego jeździ was po kilkanaście osób. Szkoda tylko, że na meczach po tysiąc osób, to ile was z Łodzi jest w takim razie? 300 głów?

Strasznie mile ze się martwisz o to ilu nas z Łodzi.Wielkie dzięki pozdro.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 17.11.2013, 21:40

Lodzer'mensch pisze:
Łódź 1910 pisze:bajkopisarzu kompromitujesz sie kolejny raz...Jesli chodzi o zmiane podejścia do pewnych spraw/ludzi/ekip was nikt nie przebije.Jak chcesz przypomne ci jak na przestrzeni ostatnich 5 lat zmieniały sie wasze sympatie kibicowskie z kim kiedy sie wąchaliście i czym to było spowodowane.

weź sobie słownik i zobacz co znaczy : bajkopisarz, kompromitacja, zmiana podejścia .

A o tym jak zmieniały się nasze sympatie klubowe przez ostatnie 5 lat i tak dalej pisz smialo z checia się pośmiejemy z człowieka humoru . Sam jestem ciekaw co tam ci się uroiło, i nie zapomnij napisać przede wszystkim o Lechu (chociaż pewnie na tym się skończy), wiadomo że wasza duma wielkiego i jeszcze większego Widzewka jest urażona pewnie po dziś dzień i do dzisiaj płaczecie , wszak ekipa na myśl o której Ludzie Honoru tasowali się pare lat, kopnela was w końcu w to wasze megalomańskie dupsko i to w najlepszym stylu hahah
no to jedziemy...mam nadzieje ze wasi modowie nie pokasują.
Jeśli chodzi o nas i o Lecha to sprawa jest prosta po znacznym pogorszeniu stosunków na lini Chorzów-Poznań Lech postawił warunek albo układ z nimi albo zgoda z Ruchem.Widzew oczywiście wybrał swoja zgode bo w przeciwieństwie do was Widzew nie wącha sie i nie pije z kosami swoich przyjaciół.Myśle że to Lech zachował sie nieelegancko a nie my.
Jeśli chodzi o was to lizaliście dupe Lechii,mało tego po meczu z Widzewem w Gdańsku na Traugita jeszcze w pierwszej lini ramie w ramie z Lechią próbowaliście ataku na Widzew.Nastepna jest Legia którą odwiedzaliście i która to gościliscie z wielką pompa na galerce.Cracovia której dupsko lizaliście chyba od zawsze,pojechali z wami przez Resovie a mimo to niedawno napinaliscie sie z sektorów gospodarzy na meczu z Widzewem w Krakowie.GKS Kce i Górnik z którymi urządzacie sobie turnieje w UK.mimo tego że pochlastali wam nożami ziomków z Tychów.No i na koniec Pyry co Zawiszy flage skasowali a wy robicie z nimi układ.
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 17.11.2013, 21:56

Lodzer'mensch pisze:nie chce wywoływać spiny ale było mówione żeby nikt z jednego klubu nie poruszał tematu drugiego a widać do internetowców typu 1910 ŁÓDŹ to nie dociera . ŁÓDŹ 1910 , czy to nie jesteś czasem thor1982, thor2 itp. bo trochę podpierdalasz jego stylem
Lodzer'mensch pisze:widze ze pewne rzeczy trzeba usciślić bo starsi nie pochwalili sie młodszym kolegom jacy to byli ''cwani'' i czego tak naprawde dotyczyła nasza oprawa na derbach. Otoz ta baza danych to nie były standardowe foty jak to w miastach derbowych, ale cała baza danych, z dokładnymi adresami, gdzie kto pracuje, a nawet gdzie pracują czyjes kobity, blachy aut, numery telefonow , jakimi autami jezdzimy wam rozwalać pracki i wiele innych rzeczy którymi najbardziej zainteresowana była by policja . Wcyhodziliscie z zalozenia ze nikt oprocz was tam dostepu nie ma , a nie skminiliscie ze my tam mamy podgląd przez pare miesięcy , c*** wie czy nie czytały tego tez psy. Afera była spora bo wiadomo ze ktoś tam sie ukrywał , nikomu nie zalezalo zeby psy znały takie dane ! A kumateria widzewa była taka chytra i tak pilnowali dostępu że hasła mieli np : widzew, widzew1, widzew1910 itp. żenadda i dziecinada w całkiem powaznych sprawach
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 17.11.2013, 22:01

Lodzer'mensch pisze:na Rts-ie fan cluby zaczęły wam z kolei przeszkadzać bo obrośliscie w piórka w Łodzi i wstyd wam było że wam ŁKS cisnie od wieśków, dodatkowo owe wieśki mają flagi , jezdza na wyjazdy i tak dalej ale są niebywale łatwym celem do trafienia o czym sie pare razy przekonaliście, teraz to wy z FC ŁÓDŹ uzywacie argumentów że gdyby nie Łodź to by wieśniaki nawet na mecze nie docierali, a kiedyś gdyby nie ci z wiosek to by wam ŁKS latał po stadionie pewnie do tej pory, ot jakie życie bywa zmienne
LUDZIE HONORU

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 17.11.2013, 22:44

Łódź 1910 pisze:
Lodzer'mensch pisze:
Łódź 1910 pisze:bajkopisarzu kompromitujesz sie kolejny raz...Jesli chodzi o zmiane podejścia do pewnych spraw/ludzi/ekip was nikt nie przebije.Jak chcesz przypomne ci jak na przestrzeni ostatnich 5 lat zmieniały sie wasze sympatie kibicowskie z kim kiedy sie wąchaliście i czym to było spowodowane.

weź sobie słownik i zobacz co znaczy : bajkopisarz, kompromitacja, zmiana podejścia .

A o tym jak zmieniały się nasze sympatie klubowe przez ostatnie 5 lat i tak dalej pisz smialo z checia się pośmiejemy z człowieka humoru . Sam jestem ciekaw co tam ci się uroiło, i nie zapomnij napisać przede wszystkim o Lechu (chociaż pewnie na tym się skończy), wiadomo że wasza duma wielkiego i jeszcze większego Widzewka jest urażona pewnie po dziś dzień i do dzisiaj płaczecie , wszak ekipa na myśl o której Ludzie Honoru tasowali się pare lat, kopnela was w końcu w to wasze megalomańskie dupsko i to w najlepszym stylu hahah
no to jedziemy...mam nadzieje ze wasi modowie nie pokasują.
Jeśli chodzi o nas i o Lecha to sprawa jest prosta po znacznym pogorszeniu stosunków na lini Chorzów-Poznań Lech postawił warunek albo układ z nimi albo zgoda z Ruchem.Widzew oczywiście wybrał swoja zgode bo w przeciwieństwie do was Widzew nie wącha sie i nie pije z kosami swoich przyjaciół.Myśle że to Lech zachował sie nieelegancko a nie my.
Jeśli chodzi o was to lizaliście dupe Lechii,mało tego po meczu z Widzewem w Gdańsku na Traugita jeszcze w pierwszej lini ramie w ramie z Lechią próbowaliście ataku na Widzew.Nastepna jest Legia którą odwiedzaliście i która to gościliscie z wielką pompa na galerce.Cracovia której dupsko lizaliście chyba od zawsze,pojechali z wami przez Resovie a mimo to niedawno napinaliscie sie z sektorów gospodarzy na meczu z Widzewem w Krakowie.GKS Kce i Górnik z którymi urządzacie sobie turnieje w UK.mimo tego że pochlastali wam nożami ziomków z Tychów.No i na koniec Pyry co Zawiszy flage skasowali a wy robicie z nimi układ.
Moim zdaniem i tak nie wymieniles naszych wszystkich lizan d*** czy innych powachiwan.Oczywiscie wszym zdaniem.Zapomniales np. o GKS Belchatow. :-) Z ta Legia to mnie jednak zaskoczyles.Serio.Nie wiem co dla Ciebie znaczy okreslenine "wielka pompa' ale ja sobie zadnej pompy nie przypominam tym bardziej wielkiej.To ze siedzieli na naszym sektorze w ramch szeroko pojętej solidarnosci kibicowskiej nie oznacza NICZEGO.Chyba ze dla Ciebie... w takim razie możesz jeszcze dopisać do tej listy kibicow jeszcze kilku klubow.Dobrze tez ze znam relacje starszych kolegow którzy sa w UK i którzy brali udział w tym słynnym turnieju.Oni wasze teorie zbywają smiechem.Co do Cracovi to powinieneś wiedzieć ze prywtne kontakty jeszcze od czsow zgody nie oznaczja NICZEGO... chyba ze dla Ciebie... Facet musisz zrozumieć jedno.Nie jesteście tacy zajebiscie mocni i straszni jak wam się wydaje.ŁKS nie musi robic na sile zgod/ukladow żeby sobie z wami radzic raz lepiej raz gorzej.Wiec bardzo Cie proszę zebys ty na sile nie tworzyl legend i nie wciskal nam w ramina kibicow innych klubow.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

pomidor12
Posty: 32
Rejestracja: 29.06.2013, 14:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor12 » 18.11.2013, 00:05

Moim zdaniem i tak nie wymieniles naszych wszystkich lizan d*** czy innych powachiwan.Oczywiscie wszym zdaniem.Zapomniales np. o GKS Belchatow. :-)
Bez przesady GKS bardziej lize wam dupe, niż wy im:-)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 18.11.2013, 00:25

pomidor12 pisze:
Moim zdaniem i tak nie wymieniles naszych wszystkich lizan d*** czy innych powachiwan.Oczywiscie wszym zdaniem.Zapomniales np. o GKS Belchatow. :-)
Bez przesady GKS bardziej lize wam dupe, niż wy im:-)

"Mówiłam że mówiłam"
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 18.11.2013, 06:23

Moim zdaniem i tak nie wymieniles naszych wszystkich lizan d*** czy innych powachiwan.Oczywiscie wszym zdaniem.Zapomniales np. o GKS Belchatow. :-) Z ta Legia to mnie jednak zaskoczyles.Serio.Nie wiem co dla Ciebie znaczy okreslenine "wielka pompa' ale ja sobie zadnej pompy nie przypominam tym bardziej wielkiej.To ze siedzieli na naszym sektorze w ramch szeroko pojętej solidarnosci kibicowskiej nie oznacza NICZEGO.Chyba ze dla Ciebie... w takim razie możesz jeszcze dopisać do tej listy kibicow jeszcze kilku klubow.Dobrze tez ze znam relacje starszych kolegow którzy sa w UK i którzy brali udział w tym słynnym turnieju.Oni wasze teorie zbywają smiechem.Co do Cracovi to powinieneś wiedzieć ze prywtne kontakty jeszcze od czsow zgody nie oznaczja NICZEGO... chyba ze dla Ciebie... Facet musisz zrozumieć jedno.Nie jesteście tacy zajebiscie mocni i straszni jak wam się wydaje.ŁKS nie musi robic na sile zgod/ukladow żeby sobie z wami radzic raz lepiej raz gorzej.Wiec bardzo Cie proszę zebys ty na sile nie tworzyl legend i nie wciskal nam w ramina kibicow innych klubow.

To czy jesteśmy mocni i zajebisci nie ma najmniejszego znaczenia.Chodzi o to do jakich metot sie uciekacie by rywalizować z nami.Dodam tylko że wasze ocieplenie stosunków z ww.ekipami dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze bywało wtedy kiedy dana ekipa miała duże ciśnienie na RTS.Jeżeli dla Ciebie wpólny turniej kibicowski z Gieksą która jak wiadomo jest największą kosą waszych przyjaciół z GKS Tychy jest ok.to nie mam pytań...Lech natomiast wyjebał fane Zawiszy.Crocovia ganiała i polowała na Resovie a wy gościliście ich na baletach w Łodzi itd.Różnimy sie ewidentnie bo dla mnie nie do pomyślenia jest aby pić wódke,bawić sie i imprezować ramie w ramie z kosą Ruchu.Nie do pomyślenia dla mnie jest doprowadzenie do sytuacji gdzie do Łodzi przyjeżdza Legia tzn.odwieczna kosa wszystkich Łodzian i swobodnie przemieszcza sie pod stadionem wiesza flagi pod zegarem i bawi sie bez koszulek w naszym młynie.
tu jeszcze dla przypomnienia
http://www.youtube.com/watch?v=z-szKqILXf0
LUDZIE HONORU

sdm
Posty: 122
Rejestracja: 12.04.2008, 05:05
Lokalizacja: LdZ

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sdm » 18.11.2013, 07:56

weź tu gościu nie wyjeżdżaj z tym linkiem bo Ci przypomnę jak Wasza zgoda wywiesza do góry kołami Waszą flagę w młynie.

PiWkO
Posty: 56
Rejestracja: 03.08.2007, 12:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PiWkO » 18.11.2013, 08:06

Ale z Cska dobrze ci się pije?Proponuje się trochę historii pouczyć a dopiero potem tryskać na klawiaturę gamoniu..odwieczna kosa narodu Polskiego i narodowy Widzew to jakiś kiepski kabaret jest...Więc zajmij się praca domową z historii i przy okazji w słowniku sprawdź jak się pisze metoTa...Bez pozdrowień
NASZE MIASTO,NASZ KLUB,NASZA MIŁOŚĆ-ŁKS ŁÓDŹ

puremuscle
Posty: 83
Rejestracja: 01.09.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: puremuscle » 18.11.2013, 09:11

PiWkO pisze:Ale z Cska dobrze ci się pije?Proponuje się trochę historii pouczyć a dopiero potem tryskać na klawiaturę gamoniu..odwieczna kosa narodu Polskiego i narodowy Widzew to jakiś kiepski kabaret jest...Więc zajmij się praca domową z historii i przy okazji w słowniku sprawdź jak się pisze metoTa...Bez pozdrowień


Ponosi cię fantazja, CSKA to prawicowa ekipa która tak samo nienawidzi komuchów jak Polacy.
Idąc twoim tokiem rozumowania w PL tez wszyscy popierają tuska i po bo przecież oni rządzą w tym kraju.
W ogóle o co to halo jakby RTS pierwszy się układał z rosyjską bandą, o Lechu już zapomniałeś..

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mmmm » 18.11.2013, 09:54

Święta racja piwko!Proponuję CI pouczyć się historii,nawet tej nie najstarszej i poczytać o Cska,gamoniu.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Henderson_ » 18.11.2013, 10:01

Wszyscy piszą o zgodzie z Rosjanami, ale nikomu już nie przeszkadza zgoda Hutnika z Magdeburgiem, czy Resovii z Arminią Bielefeld? Dla mnie osobiście Polakom bliżej do Rosjan (tych o zdrowych poglądach) niż do Niemców, a historycznie to Niemcy są naszymi większymi wrogami, więc jak to jest?

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 18.11.2013, 10:05

Co do Legii to pamiętam że po jakimś meczu na ŁKSie (chyba tym gdzie wspólnie siedzieliście na galerze), jeździli razem z wami po mieście by polować na Widzew ;)

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 18.11.2013, 13:01

Z Legią było też balowanie na Pietrynie. O ile mnie nie myli pamieć to w latach 90tych Legia wspierała też ŁKS na jednych derbach na Al. Unii (99?)

Ogólnie dziwna sytuacja z uwagi na Ś.P. Mariusza, choć pamietam też dyskusje po latach w szeregach ełkaesiaków, że to "jednak nie Legia wyrzuciła Mariusza z pociagu."

W moim odczuciu to tak jakby Widzew miał się gościć na Pietrynie i zaprosić pod zegar taki Raków, mimo, że w przypadku Rakowa to ćpun z dworca, co zadźgał z powodu kilku złotych Łukasza z Bełchatowa, nie był w rzeczywistości ich kibicem. Tego "1-0" i zniszczenia po zbrodni miejsca, gdzie stały znicze, Widzew im jednak nigdy nie zapomni.
[link]

oscar1908
Posty: 45
Rejestracja: 12.01.2010, 15:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oscar1908 » 18.11.2013, 13:25

Temat ładnie szedł ale jak zwykle. Do kolegów zza miedzy. Tyle o nas piszecie tyle wiecie, nawet więcej niż my sami o sobie. Rada dla was prosta nie wiesz nie siedzisz w tym, nie jesteś od nas to nie pisz głupot. Wy wiecie wszystko o nas Legii, Lechu itp. Wiecie wręcz wszystko ;) Takich pajacy na starcie powinno się namierzać i w swoim gronie robić porządek.

StareBałutyŁKS1908
Posty: 12
Rejestracja: 02.11.2013, 22:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałutyŁKS1908 » 18.11.2013, 13:36

Pomijając to czy CSKA skierowane jest bardziej w prawo czy lewo to rusek zawsze będzie ruskiem. A dodam do tego pytanie: jak to jest balować z kimś kto ci kumpla po szalu gwałci w dupsko ?


A drugie pytanie: jak to jest mieć super zgodę z ekipą odcinającą się od Polskości i podkreślającą na każdym kroku swoją niemieckość ? Pytam bo wiem, że wielu z was ta zgoda mocno się nie podoba a trzyma ją układ stricte H.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 18.11.2013, 13:56

Tam ktoś wspominał że już lepiej z ruskami niż niemcami, a tu niespodzianka :)

Obrazek

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Henderson_ » 18.11.2013, 14:10

Ja pisałem, ale w takim kontekście że różne polskie ekipy mają zgody/ układy z ekipami z państw nam niby wrogich, oprócz Widzewa z CSKA, Hutnika Kr. z Magdeburgiem i Resovii z Arminią chyba coś jeszcze (układ) było między GieKSą a którymś Dynamem (Drezno lub Berlin), ale tego ostatniego nie jestem pewien na 100 proc, od razu podkreślam..Po prostu, jak widać, te akurat ekipy się z Polakami dogadały, i nawzajem..

przemek82
Posty: 211
Rejestracja: 27.01.2009, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: przemek82 » 18.11.2013, 14:22

StareBauty@Zapytaj taty jak to jest to Ci powie!
Bo to jest taka międzynarodowa sztama,WidzeW&Ruch!!!!

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 18.11.2013, 15:36

O wiele lepiej jest trzymać z Ruskimi, niż z fałszywymi sojusznikami (Anglia, Francja itd.) A wasza zgody/układy jak Anderlecht, Lyon czy Real nie mają startu na polu h do CSKA. No ale silni trzymają ze silnymi, a słabi ze słabymi ;)

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: elo1312 » 18.11.2013, 16:06

DK08 pisze:Tam ktoś wspominał że już lepiej z ruskami niż niemcami, a tu niespodzianka :)

Obrazek
Spokojnie. Fotko z meczu Atletico gdzie Widzewiacy goscinne obecni byly. A ze FrenteAtl. poza R/RTS jeszcze z innymi zagranicznymi ekipami (w tym z niemcami z fortuna dusseldorf) trzymie na to RTS juz wplywu nie ma, choc wiadomo ze te flagi zamiast kolo siebie tez inaczej wieszac mogli.

mms pisze:O wiele lepiej jest trzymać z Ruskimi, niż z fałszywymi sojusznikami (Anglia, Francja itd.) A wasza zgody/układy jak Anderlecht, Lyon czy Real nie mają startu na polu h do CSKA. No ale silni trzymają ze silnymi, a słabi ze słabymi ;)
Jak juz o sile to nie zapomnij o fakcje ze bylyscie dla CSKA na tyle silni ze najpierw z wasza odwieczna kosa Legia chcieli a dopiero jak przez (L) olane zostali to do was podbili. :-)
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: berserk1908, Dario123, Emigrujacy, EPGepg, Gość123, KSH, masteron, powsPominaSz, rafik1977, UrzadSkarbowy, WITEK123, Wwfco, yazzar, yurez i 476 gości