www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 02.02.2017, 17:38

no to teraz czerwoni - jak tam sytuacja z herbem ?
Pato 1908 Gang



podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon » 02.02.2017, 17:41

Gringooo2 pisze:no to teraz czerwoni - jak tam sytuacja z herbem ?
nie ma żadnego problemu, możemy go używać, tak w skrócie. oczywiście jeżeli cię to interesuje i nie prowokujesz kolejnej dyskusji z d***.


ps. trzeba być niezłym ananasem żeby w 5 dni na forum najebać 24 posty, zmieniać nick co miesiąc i ogólnie pierdolić takie bzdury jak ty.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 02.02.2017, 20:16

Co typ ma najebane... Te gringo w week bede w Łodzi, żeby nie było że jestem z Rts, chetnie sie z toba p****** ustawie

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 02.02.2017, 20:21

raadek pisze:
Red power pisze:Ja tego pytania nie zadałem Tobie i liczę na odpowiedź kogoś normalnego od was.Może Cobytu odpowie.
Podpisany jest list intencyjny, ktory jednak nie ma zadnej mocy prawnej.
Odsyłam do "piłki meczowej", zapis na toya.net. Oczywiście transmisja z jedynej trybuny ŁKS'u, gdzie to Zdanowska stwierdziła, iż dla miasta taniej, prościej i w ogóle jest wybudowanie wszystkich brakujących trybun jednocześnie, zatem listy intencyjne itp. są o kant 4 liter dla Was. Generalnie w tej jej wypowiedzi padło, że nastąpi to po awansie... ale do I ligi bodajże. Co też nie zmienia sytuacji, dla kogo ten stadion ma być? Pytanie padło, bo macie problemy z zapełnieniem jednej jedynej już istniejącej.

Widzewowi brakuje ok. 1000 sztuk by 50% pojemności 18-to tysięcznika zapełnić karnetami.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 02.02.2017, 20:35

Salceson pisze:Co też nie zmienia sytuacji, dla kogo ten stadion ma być? Pytanie padło, bo macie problemy z zapełnieniem jednej jedynej już istniejącej.

Widzewowi brakuje ok. 1000 sztuk by 50% pojemności 18-to tysięcznika zapełnić karnetami.
Dokładnie. Miasto się nie zgodzi na dobudowę 3 trybun bo to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Gdyby jeszcze było zapotrzebowanie to co innego ale skoro jest problem z zapełnieniem 1 trybuny to na c*** coś dobudowywać? Co innego grając w ekstraklasie bo są tam jakieś wymogi ale nie oszukujmy się szanse na ekstraklasę w Łodzi w najbliższych latach są bardzo nikłe.

Sami widzicie Łksiacy że frekwencja też jest bardzo ważna. Nie miejcie zatem pretensji że wam stadionu normalnego nie wybudowali. Prawda jest taka że nie macie żadnych argumentów za dobudową trybun.
1910

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 02.02.2017, 20:38

I oczywiscie juz jestes pewny, ze ilosc sprzedanych karnetow bedzie rowna ilosci osob na meczach. Generalnie bardzo nie lubie bawic sie w proroka i pisac o czyms co ma dopiero nastapic, ale skad wiesz ze wasza frekwencja w 3 sezonie w 3 lidze nie bedzie podobna do naszej obecnie? I w druga strone skad wiesz, ze u nas po awansie frekwencja nie podskoczy?
ŁKS ŁÓDŹ

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 02.02.2017, 20:51

Radek

Wiadomo,że ilość sprzedanych karnetów nie będzie równać się frekwencji.Chodzi jednak o zapotrzebowanie,o pomoc klubowi.Średnia cena karnetu na Widzewie jest wyższa niż np.u was o bodajże przeszło 30 zł(u was o ile mnie pamięć nie myli karnety są po 100zł).
Trzeba przyznać,że na ten moment 8 tysięcy sprzedanych karnetów to spory zastrzyk gotówki dla klubu.Przyciągnie to też ewentualnych sponsorów.
U was takiego zapotrzebowania nie ma i wątpie czy nawet po awansie by było.Bądźmy realistami.

Oczywiście żeby nie było poruszane są tylko kwestie stadionów.Bo znowu ktoś się spruje,że żyjemy tylko tym.Frekwencja i pojemność stadionu nie ma większego przełożenia na sytuację kibicowską w Łodzi,bo na tym polut już to jest wszystko bardziej wyrównane.

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 02.02.2017, 20:56

raadek pisze:I oczywiscie juz jestes pewny, ze ilosc sprzedanych karnetow bedzie rowna ilosci osob na meczach. Generalnie bardzo nie lubie bawic sie w proroka i pisac o czyms co ma dopiero nastapic, ale skad wiesz ze wasza frekwencja w 3 sezonie w 3 lidze nie bedzie podobna do naszej obecnie? I w druga strone skad wiesz, ze u nas po awansie frekwencja nie podskoczy?
Nie bawię się w proroctwo, opieram się na danych ogólnie dostępnych.

Nie, nie napisałem, że 8 000 karnetów = 8 tysięcy co mecz na stadionie po wschodniej stronie miasta. Ale na Widzewie nie było z frekwencją takiego kłopotu nigdy jak na ŁKS'ie. Poza tym na Widzewie kibice rozumieją, iż karnet to cegiełka dla klubu w tak trudnym czasie. U Was jest podobnie? Cytując klasyka: nie wydaje mnie się...

P.S. Podskoczy z ilu do ilu? z 1200 sztuk do ok. 5 tysięcy na 22 tysięcznym obiekcie?

(mam nadzieję, że pójdzie bez napinki, ale nie będzie również klepania po plecach)

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 02.02.2017, 21:05

Z 1200?? Chyba troszeczke przeginasz. Zobaczymy jak Wam pojdzie sprzedaz w przyszlym sezonie jak odejda ciekawi nowego stadionu, a zostana fanatycy i ,,milosnicy" 3-ligowej pilki. Zeby nie bylo liczba karnetow robi wrazenie u nas na ten moment bez szans na podobny wynik. Co do stadionu to w momencie awansow musi byc rozbudowany z prostej przyczyny- w takim stanie nie spelnia wymogow licencyjnych 1 ligi.
ŁKS ŁÓDŹ

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stary zgred » 02.02.2017, 21:09

A który podmiot będzie administratował stadion?

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 02.02.2017, 21:12

1200 powiadasz, że żartuję powiadasz. To jaka jest/była Wasza frekwencja ostatniej rundy? T średnia...

Skoro Nieciecza grała na tym co grała w I lidze (dopiero w ekstraklasie poszli w kwestii rozbudowy), to nie łudź się, że Was będzie obowiązywało coś innego. Generalnie odsyłam do materiału jak wyżej podałem, niczego nie wymyśliłem, podałem źródło. Mnie to ani parzy ani ziębi, ja mam swoje miejsce na Prostej (trybunie pod Masztami), czyli na tej, której u Was nie ma :) tzn. póki co wychodzi na to, że Galera Wam odpłynęła na chwilę obecną.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 02.02.2017, 21:16

U Nas dlaczego nie ma przyzwoitej frekwencji? Dlatego,że na ten architektoniczy dowcip spora część nigdy nie przyjdzie. Chodzą Ci co zawsze chodzą. Typowi oglądacze nie chcą być na jednej trybunie z fanatykami co to sektorówką zasłonią mecz albo racą zadymią boisko. Chcą spokojnie usiąść w swoim gronie,zjeść kiełbase i walnąć browara i spokojnie pooglądać. Swego czasu niejednokrotnie była większa frekwencja na trybunie niż na galerze.

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 02.02.2017, 21:18

W 1 lidze wymogiem jest miedzy innymi oswietlenie i podgrzewana murawa, ktorych obecnie u nas nie ma. Wogole po co ta dyskusja? Macie ukonczony swoj stadion, macie chwile radosci po ostatnich chujowych latach. Teraz my czekamy na dokonczenie naszego i pewnie tez sie bedziemy wtedy cieszyli.
Stary zgred. Oba stadiony MAKIS ktory zarzadza atlas arena
ŁKS ŁÓDŹ

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 02.02.2017, 21:22

MISTRZ1908 pisze:U Nas dlaczego nie ma przyzwoitej frekwencji? Dlatego,że na ten architektoniczy dowcip spora część nigdy nie przyjdzie. Chodzą Ci co zawsze chodzą.
No patrz, a na SMS 1200 karnetów Widzew sprzedał (na ten architektoniczny dowcip), a o resztkę biletów wielu się biło. Ale idziemy w złym kierunku, nie chodzi o przekrzykiwanie się w kwestii frekwencji, tylko po co, dla kogo i czemu? Na Widzewie póki co kibice to pokazują, czemu tak źle jest u Was?
raadek pisze:W 1 lidze wymogiem jest miedzy innymi oswietlenie i podgrzewana murawa, ktorych obecnie u nas nie ma.
Teraz to poleciałeś. Jak nie macie podgrzewanej murawy?

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 02.02.2017, 21:28

Nie wytlumacze tego dokladnie ale cala instalacja jest polozona ale nie podlaczona. Podlaczenie bedzie mozliwe po wybudowaniu trybuny na przeciwko istniejacej. Chyba nic nie pokrecilem ale jak cos to niech mnie ktos poprawi
ŁKS ŁÓDŹ

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 02.02.2017, 21:33

Jak już jesteśmy przy stadionie, ile trybun docelowo ma mieć? I jaka będzie pojemność wtedy?

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 02.02.2017, 21:43

raadek pisze:Nie wytlumacze tego dokladnie ale cala instalacja jest polozona ale nie podlaczona. Podlaczenie bedzie mozliwe po wybudowaniu trybuny na przeciwko istniejacej. Chyba nic nie pokrecilem ale jak cos to niech mnie ktos poprawi
Tego nie wiedziałem, co w sumie dziwić nie powinno. No ale ładnie Was...

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 02.02.2017, 21:45

Ostatnio jest mowa o zamknieciu bryly wiec ma miec wszystkie cztery. Pojemnosc o ile mnie pamiec nie myli to 16,5 tys
ŁKS ŁÓDŹ

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 02.02.2017, 21:52

raadek pisze:Ostatnio jest mowa o zamknieciu bryly wiec ma miec wszystkie cztery. Pojemnosc o ile mnie pamiec nie myli to 16,5 tys
W błędzie zatem jesteś. To co podałeś wg projektu tyczy się 3 trybun. Tylko podejmij temat, dla kogo? Na wyrost, średnia 2-3 tysiące, 500-1000 karnetów w tym... po co Wam budować obiekt na 22 tysiące? Chyba, że to nie będzie stricte obiekt dla Was, tylko do szerszego spectrum, np. dla treningów reprezentacji itp.?

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stary zgred » 02.02.2017, 22:02

Panowie zwróćcie uwagę że nowy stadion to nowe kłopoty zobaczcie jakie schody miały ekipy którym było działać w nowej rzeczywistośći .

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 02.02.2017, 22:04

Nie podejme tematu bo to jak wrozenie z fusow. Nie wiem co sie bedzie dzialo za rok, dwa ale wiem ze jest duze grono osob teraz uspionych, ktore nie maja swojego miejsca na terazniejszym ,,stadionie". Bedzie calosc to wroca. Nie ludze sie, ze stadion bedzie regularnie zapelniany ( podobnie jak wasz). Wystarczy popatrzec na frekwencje w ekstraklasie. Co do twojego zlosliwego pytania dla kogo. Przypominam ze jak zaczeto budowac wasz stadion to nie mieliscie nawet druzyny. Wiec takie pytanie nalezy zadac w obie strony...
ŁKS ŁÓDŹ

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 02.02.2017, 22:24

I zobaczymy za dwa lata co sie bedzie działo u was jak stadion nie bedzie już nowością,a wy zakisicie ogórka na dłużej w 3 lidze tak jak my
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Raven76
Posty: 12
Rejestracja: 21.01.2017, 20:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Raven76 » 02.02.2017, 22:45

Witajcie . U nas sprawy Łódzkie widzi sie tak , ŁKS to ekipa sportowa z mała ilością kibiców na meczach ale z charakterem ....niestety wasz czas jest policzony , wiadomo jakie teraz mamy realia , prędzej czy pózniej ekipa sie wykruszy , inna droga idzie Widzew , ekipa H tez dobra ale bez fajerwerków natomiast rewelacyjny marketing , szacun za frekwencje na tym poziomie rozgrywek . Oby dwie ekipy maja swoich zagorzałych fanów i ekipy z którymi sie lubią . ŁKS jest bliżej szerszemu układowi H , Widzew to moze maks 7 ekip , czytaj Ruch , Wisła , Elana , Stał , Karpaty , Jagiellonia i tu kuriozum Resovia . Na Widzew poluje 3/4 polskich ekip . Spokojnego wieczora . Prośba ten typ z ŁKS co ma kilka kont niech mi nie odpisuje .

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 02.02.2017, 22:57

Gadka o jakiejkolwiek ekipie, że sie wykruszy jest bez sensu. Życie jest jak w kalejdoskopie, co pokazały lata wstecz.
Co do tych ekip ukladowych musisz wyrzucić zarówno Stal jak i Resovie.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 02.02.2017, 22:58

Raven76 pisze:Widzew to moze maks 7 ekip , czytaj Ruch , Wisła , Elana , Stał , Karpaty , Jagiellonia i tu kuriozum Resovia.
Rabin nie ośmieszaj się z tą Resovią,bo znowu będziesz musiał nowe konto zakładać.To,że mają kontakty z WSH o niczym nie świadczy.

Wy też macie dobre kontakty ze zgodą waszego układowicza?

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 02.02.2017, 23:42

MISTRZ1908 pisze:U Nas dlaczego nie ma przyzwoitej frekwencji? Dlatego,że na ten architektoniczy dowcip spora część nigdy nie przyjdzie. Chodzą Ci co zawsze chodzą. Typowi oglądacze nie chcą być na jednej trybunie z fanatykami co to sektorówką zasłonią mecz albo racą zadymią boisko. Chcą spokojnie usiąść w swoim gronie,zjeść kiełbase i walnąć browara i spokojnie pooglądać. Swego czasu niejednokrotnie była większa frekwencja na trybunie niż na galerze.
Masz rację . Sam jestem zwykłym kibicem ŁKS-u, z. poza miasta i gdy ostatnio pojechałem na derby z dzieciakami( jeżdżę teraz rzadko), to mając młyn obok siebie nie da się wytłumaczyć im co to znaczy ,,jazda z k******,j**** żydzew itp.,,.Chcąc nauczyć dzieci miłości do klubu muszą mieć miejsce dla siebie, ja wdedy poszedłbym na Galerę darłbym mordę na Widzew a po meczu poszli byśmy na pizzę. Dopuki fanatycy nie będą mieli Galery piknikom takim jak ja będzie ciężko.
P. S na najbliższym meczu kupuję karnet choć nie wiem czy w tym sezonie będę jeszcze na meczu.

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 03.02.2017, 08:43

raadek pisze:Co do twojego zlosliwego pytania dla kogo.
Bynajmniej nie ma w tym pytaniu z mojej strony złośliwości. Pytanie jest zasadne, patrząc właśnie chociażby na to jak wypełniacie regularnie aktualnie posiadany stan w liczbie jednej trybuny. Nie ma złośliwości, bo to nie mój kłopot czy problem tylko Wasz. Chodzi o to, że tym samym dajecie miłościwie panującej władzy póki co argument jak powyżej do tego, by nic się nie działo w tym temacie więcej.

Prawisz, że wielu jest uśpionych, to nie jest wytłumaczenie dla pustych miejsc na Waszej trybunie (ok. 5500 miejsc), bo wychodzi na to, że tych uśpionych jest rzesza, a wiernych fanatyków raptem garstka. Zatem powracam do pytania, zakładając jednak błędne Twe założenie o ilości uśpionych, dla kogo stadion na 22 tysiące chcecie?

Ktoś powyżej (uśpiony?) podjął kwestię braku miejsca dla siebie i dzieci ze względu na wszechpanujący wulgaryzm. To też nie jest argument, bo to żadne "novum" na stadionach w Polsce, a jakoś dzieciaków nie brakowało nigdy.

Jeśli chodzi o Widzew, nie ma powodów o martwienie się frekwencją. Czas pokaże, że sama się obroni przed próbami jej podważenia czy zdeprecjonowania.
raadek pisze:Przypominam ze jak zaczeto budowac wasz stadion to nie mieliscie nawet druzyny. Wiec takie pytanie nalezy zadac w obie strony...
Błąd. Jak rozpoczynała się budowa przy Piłsudskiego 138, to istniał Widzew pod panowaniem Cacka. Wszystko posypało się wkrótce po zakopaniu tzw. kamienia węgielnego pod tą inwestycję.

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 03.02.2017, 09:16

a jakie wy daliscie argumenty aby wam stadion wybudowali ? meczami z frekwencja na przełomie 200 -500 osob? czlowieku zejdz na ziemie pogracie troche w tej lidze bedziecie mieli frekwencje na poziomie 2000 i tyle

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 03.02.2017, 09:28

Salceson pisze:
raadek pisze:Co do twojego zlosliwego pytania dla kogo.
Bynajmniej nie ma w tym pytaniu z mojej strony złośliwości. Pytanie jest zasadne, patrząc właśnie chociażby na to jak wypełniacie regularnie aktualnie posiadany stan w liczbie jednej trybuny. Nie ma złośliwości, bo to nie mój kłopot czy problem tylko Wasz. Chodzi o to, że tym samym dajecie miłościwie panującej władzy póki co argument jak powyżej do tego, by nic się nie działo w tym temacie więcej.

Prawisz, że wielu jest uśpionych, to nie jest wytłumaczenie dla pustych miejsc na Waszej trybunie (ok. 5500 miejsc), bo wychodzi na to, że tych uśpionych jest rzesza, a wiernych fanatyków raptem garstka. Zatem powracam do pytania, zakładając jednak błędne Twe założenie o ilości uśpionych, dla kogo stadion na 22 tysiące chcecie?

Ktoś powyżej (uśpiony?) podjął kwestię braku miejsca dla siebie i dzieci ze względu na wszechpanujący wulgaryzm. To też nie jest argument, bo to żadne "novum" na stadionach w Polsce, a jakoś dzieciaków nie brakowało nigdy.

Jeśli chodzi o Widzew, nie ma powodów o martwienie się frekwencją. Czas pokaże, że sama się obroni przed próbami jej podważenia czy zdeprecjonowania.
raadek pisze:Przypominam ze jak zaczeto budowac wasz stadion to nie mieliscie nawet druzyny. Wiec takie pytanie nalezy zadac w obie strony...
Błąd. Jak rozpoczynała się budowa przy Piłsudskiego 138, to istniał Widzew pod panowaniem Cacka. Wszystko posypało się wkrótce po zakopaniu tzw. kamienia węgielnego pod tą inwestycję.
No wlasnie. Rozpoczynala sie jak jedna noga byliscie juz w 2 lidze a frekwencja byla rownie zenujaca co u nas.
No wiec dla kogo wtedy byl wasz stadion?
ŁKS ŁÓDŹ

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 03.02.2017, 10:50

Ktoś powyżej (uśpiony?) podjął kwestię braku miejsca dla siebie i dzieci ze względu na wszechpanujący wulgaryzm. To też nie jest argument, bo to żadne "novum" na stadionach w Polsce, a jakoś dzieciaków nie brakowało nigdy.

Chodzi i o to że dziś na ŁKS-ie, de facto muszą me dzieciaki siedzieć z fanatykami, to tak jak u was pod zegarem musiałby by siadać rodziny z dzieciaczkami to ciekawe czy tak chętnie by przychodziły? Poza tym bluzgi z drugiej strony stadionu to nie to samo co wokół siebie. Pozdrawiam .

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 03.02.2017, 15:37

[
Raven76 pisze:Witajcie . U nas sprawy Łódzkie widzi sie tak , ŁKS to ekipa sportowa z mała ilością kibiców na meczach ale z charakterem ....niestety wasz czas jest policzony , wiadomo jakie teraz mamy realia , prędzej czy pózniej ekipa sie wykruszy , inna droga idzie Widzew , ekipa H tez dobra ale bez fajerwerków natomiast rewelacyjny marketing , szacun za frekwencje na tym poziomie rozgrywek . Oby dwie ekipy maja swoich zagorzałych fanów i ekipy z którymi sie lubią ... .
nie wiem skąd jesteś że piszesz ''u nas'' , ale w porównaniu ŁKS - RTS sytuacja taka jak jest teraz utrzymuje sie już od dawna.

Od dawna Widzewiacy mają sporą przewage liczebną, jako ogól kibiców, nie mówie stricte o Łodzi. Nie wiem czy to kwestia marketingu ale po prostu w pewnym momenie byli bardzo popularni... kibicowało im moze faktycznie poł Polski i zyskali mase kibiców w Łodzi w całej Polsce. Na ŁKSie raczej tak nie było, owszem całe osiedla nam kibicowały i kibicują nadal, natomiast na mecze sie niestety chodzić opierdalaczom nie chce....

Jesli wieszczysz nam , że ''nasz czas jest policzony'' to troche smieszne, patrząc na historie i początek lat 90 to ŁKS był wtedy naprawde w słabej sytuacji, i progres Widzewa był wtedy dużo dynamiczniejszy niż teraz, a jakoś wstalismy na nogi i już lata 90-2000 to liczbowo nadrobiony stracony czas i to z dużą nawiązką. Sporo dały nam też sukcesy, mistrz Polski w 98 , czy pozniej gra w ekstraklasie..

ŁKS to faktycznie dosyć specyficzna grupa, bo jest jak jest i od lat nic sie tutaj nie zmienia, już w latach nowożytnych frekwencja ani nasze liczby nigdy nie stanowiły o prawdziwej sile, o czym najlepiej pewnie poświadczą Czerwnoni. I tak samo frekwencja nigdy nie świadczyła o naszej liczebnosci na osiedlach , bo tutaj podział jest jasny od dawna, i prędzej jest to problem ze zmobilizowaniem tych ludzi.
Fanatyków jest u nas wciaz tyle samo, osób ktorzy mają naprawde duzo na glowie i ogarniają sporo rzeczy jednostkowo, natomiast tacy ludzie frekwencji nie robili i nie beda robić. Wystarczy jednak spojrzec na czasy sprzed paru lat jak gralismy w EX i frekwencją od RTSu nie odstawalismy ani u siebie ani na wyjazdach. Ci ludzie nie zapomnieli że sa za ŁKSem tylko wyemigrowali albo nie chce im sie obecnie chodzić.


Obecnie problem jest ze zmobilizowaniem ludzi na osiedlach typowych sypialniach, tych lepszych , ale tutaj tak samo dotyczy to nas i czerwonych. Owszem im wyszło z tymi karnetami ale złozylo sie na to bardzo dużo czynników, nr 1 to wyczekiwany od dawien dawna stadion i powszechna mobilizacja na osiedlach, emigracji, fan clubów, kibicow uśpionych i tak dalej...
Wątpie zeby ta roznica w karnetach miała swiadczyc ze za pare lat czerwoni nas zdominują, nawet jak nas będzie chodził tysiąc, a ich 10 to raczej w bliższej przyszłosci nie ma na to szans- a na dłuzsza mete trudno cokolwiek tutaj oceniać.

Młodziezy jest u nas sporo , na meczach to widać , zresztą o czym tu juz pisałem - ŁKS ma patrząc na przekrój kibiców bardzo młodych kiboli i dotyczy to tych w młynie, chuliganow , wyjazdowiczów, osob działajacych w stowarzyszeniu itp, na Widzewie dzieki sukcesom sprzed lat, i bumu na Widzew - obecnych 30 paro latków, 40 , 50 - jest duzo duzo wiecej, u nas przez marazm i rozne inne bardziej przyziemne czynniki takich kibiców za dużo na trybunach nie zostawało. Widzewiacy napewno dzięki temu sa lepiej od nas zorganizowani. Jeszcze poki był stary stadion i trybuna dla ''spokojniejszych'' , to takich ludzi było calkiem sporo , na tej nowej trybunie raczej oni zanikli.


Obecną sytuacje w Łodzi bym podsumował zdaniem - że lepiej byc elitą , niż tłumem ...
tym bardziej jesli w najwazniejszych typowo kibolskich rzemiosłach nawet z frekwencją 1,500 ludzi jestesmy uznaną i cenioną marką i poza aspektami gdzie liczy sie ''liczba'' na żadnej płaszczyznie Widzewiakom pola nie odstępujemy...

TO moja opinia , mam nadzieje ze mi wytłumaczysz o co Ci konkretnie chodziło z tym, że ŁKS ''wymiera''.
Pato 1908 Gang

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 03.02.2017, 16:07

oj gringoo człowieku o wielu twarzach/nickach , jaki tych znerwicowany jesteś to głowa mała ! :-)
piszesz coś miotasz się , tłumaczysz to sobie chyba, tak naprawdę ..??!

otóż ten "tłum" jak sam napisałeś jest mimo padaki i upadku sportowego nad wyraz dobrze zorganizowany czego nie wiesz albo nie dopuszczasz do wiadomości w swojej nienawiści.
Chyba nie doceniasz wroga , tym lepiej dla nas.

ja tam was doceniam ...niekoniecznie lubię :-D i np. wkurwia mnie jak moi Koledzy po szalu p******* kocopoły o waszej słabości i takie tam...
nauczyłem się w życiu że pokora to ważna cecha.

ale nie powiesz mi że krojenie flag oraz (h) to jedyne i niepodważalne elementy budowy przyszłości kibicowskiej danego klubu???
a jeśli tak uważasz no to faktycznie na dziś świetlana przyszłość przed Łksem

miłego weekendu.

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 03.02.2017, 16:29

Ukochane Miasto pisze:oj gringoo człowieku o wielu twarzach/nickach , jaki tych znerwicowany jesteś to głowa mała ! :-)
piszesz coś miotasz się , tłumaczysz to sobie chyba, tak naprawdę ..??!

otóż ten "tłum" jak sam napisałeś jest mimo padaki i upadku sportowego nad wyraz dobrze zorganizowany czego nie wiesz albo nie dopuszczasz do wiadomości w swojej nienawiści.
Chyba nie doceniasz wroga , tym lepiej dla nas.

ja tam was doceniam ...niekoniecznie lubię :-D i np. wkurwia mnie jak moi Koledzy po szalu p******* kocopoły o waszej słabości i takie tam...
nauczyłem się w życiu że pokora to ważna cecha.

ale nie powiesz mi że krojenie flag oraz (h) to jedyne i niepodważalne elementy budowy przyszłości kibicowskiej danego klubu???
a jeśli tak uważasz no to faktycznie na dziś świetlana przyszłość przed Łksem

miłego weekendu.
ja sie miotam ? Po co jakies docinki o znerwicowaniu jesli starałem sie po prostu wyjasnic od A do Z jak to postrzegam ?? nie mogles wytrzymac bez tego , czy chciales mnie podkurwić po prostu ??

Owszem wiem że jestescie lepiej zorganizowani , nawet napisałem w tym swoim poście własnie że macie lepszą organizacje i było tak odkąd pamiętam. ale chyba nie doczytałeś albo nie chciales doczytać, bo wyjezdzasz mi z czymś o czym doskonale wiem..

A z tym niedocenianiem, to chyba sam sobie tłumaczysz i się ''miotasz'' - bo to Wasza domena i kazdy z nas o tym wie. Wiekszosc z waszych wpadek własnie z tego wynikała. My was nie lekcewazylismy i nie lekcewazymy, od momentu jak chodze na mecze nigdy.
Wiadomo śmiać sie z rywala, i próbować sie dojebać zeby podkurwić to funkcjonuje wszędzie ale to że jestescie postrzegani jako megalomani nie wzięło się z niczego i wielokrotnie Was to zgubiło.
Pato 1908 Gang

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 03.02.2017, 16:33

Gringooo2 pisze:Obecną sytuacje w Łodzi bym podsumował zdaniem - że lepiej byc elitą , niż tłumem ...
tym bardziej jesli w najwazniejszych typowo kibolskich rzemiosłach nawet z frekwencją 1,500 ludzi jestesmy uznaną i cenioną marką i poza aspektami gdzie liczy sie ''liczba'' na żadnej płaszczyznie Widzewiakom pola nie odstępujemy...
Widzew również jest cenioną marką w Polsce a mamy dodatkowo więcej kibiców niż wy i o wiele lepszą frekwencję.

Także jaką elitą jesteście w tej Łodzi skoro jest 50/50 i tak naprawdę w niczym nie macie zdecydowanej przewagi?
1910

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 03.02.2017, 17:03

rozpierdol pisze:
Gringooo2 pisze:Obecną sytuacje w Łodzi bym podsumował zdaniem - że lepiej byc elitą , niż tłumem ...
tym bardziej jesli w najwazniejszych typowo kibolskich rzemiosłach nawet z frekwencją 1,500 ludzi jestesmy uznaną i cenioną marką i poza aspektami gdzie liczy sie ''liczba'' na żadnej płaszczyznie Widzewiakom pola nie odstępujemy...
Widzew również jest cenioną marką w Polsce a mamy dodatkowo więcej kibiców niż wy i o wiele lepszą frekwencję.

Także jaką elitą jesteście w tej Łodzi skoro jest 50/50 i tak naprawdę w niczym nie macie zdecydowanej przewagi?
nie napisałem , że nie jestescie marką - bo wyrobiliscie sobie ją przez wiele lat bycia w czołówce i obecnie nadal w niej jestescie..

natomiast co do Twojego pytania, napisałem jak widzisz o ''obecnej sytuacji'', czyli o tym co jest teraz , dzisiaj.

A na dzien dzisiejszy mimo że byłoby was 100 razy więcej, sprzedalibyście 100 razy tyle karnetów co my i chodziłoby was 10 razy tyle na mecze, to i tak macie mniej powodów do zadowolenia w tych stricte kibolskich aspektach. Natomiast o ŁKSie się mówi i to mówi się bardzo dobrze... pomimo trudnej sytuacji w jakiej jestesmy od dawna, sportowej, organizacyjnej - mając za rywala w mieście jedną z lepszych ekip w PL, mamy pod góre w tych latach 2000 i nie oszukujmy się że nie , wy rowniez nie możecie nawet porownywac tego co obecnie z latami wstecz...

W ostatnich paru latach w ogole mam wrazenie ze zmieniliscie troche podejscie i sami widzicie że wmawianie - że ŁKS jest słaby albo ''nie ta liga co Widzew'' ( kazdy wie ile w tym temacie było takich wpisów) suma sumarum uderza w Was samych i wam sie to po prostu nie opłaca. Potraficie nawet przyznac ze w czyms jestesmy lepsi albo spojrzec W MIARE obiektywnie na niektore kwestie co wczesniej sie Wam nie zdarzało bo byliscie z głową w obłokach..
Moze i to co dla Was jest podłogą , dla nas jest sufitem w niektorych kwestiach jak liczby czy organizacja - ale nadrabiamy na innych płaszczyznach i to w tych stricte kibolskich gdzie liczy sie spryt , i determinacja w chęci dojebania Wam. Róznimy się w tej determinacji i sami pewnie macie taką swiadomość...
Pato 1908 Gang

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 03.02.2017, 17:10

ja się częściowo z Gringoo zgodzę, nie można mówić o tym, że przez nasze karnety ŁKS upadnie i jest na jakimś tam wyginięciu - ma swoje osiedla gdzie nic sie nie zmienia i raczej bardzo długo nie zmieni, pilnuje tam narybku, do tego są jakieś fajne ogólne inicjatywy w stylu grupy biegającej, udało się im dzięki sporym nakładom i naszym zaniedbaniom przejąć Piotrków i nawet w pewnym momencie rozkręcić tam modę na ŁKS także nie ma co tutaj wypisywać jakiś głupot

mają taki swój specyficzny klimat kibicowania i to chyba z niego wynika słabiutka liczba u siebie, na wyjazdach itd., mnie osobiście on zupełnie nie leży

natomiast z tym byciem elitą, czy też nie odstawaniem liczbami to już chłop poleciał - odkąd interesuje się piłką i kibicuje - czyli od bardzo wczesnych lat 90tych nie kojarzę by ŁKS miał choć jeden sezon z lepszą frekwencją szczególnie wyjazdową niż Widzew, nawet za czasów darmowych meczy u Ptaka i w sezonie mistrzowskim te liczby jakoś nie były lepsze niż nasze

dla mnie to na chwilę obecną Widzew i tak działa zdecydowanie poniżej swoich możliwości w bardzo wielu kibicowskich płaszczyznach bo potencjał mamy nadal ogromny
[link]

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 03.02.2017, 19:28

Przyznam ze czytam wpisy kibicow Rycerzy Wiosny z usmiechem:)a rabin przeszedl samego siebie ale musze przyznac ze faktycznie kapele macie zgrana I potrafiaca sie pokazac tak jak np.turniej w Pyrlandii.Jak dla mnie teraz to Widzew musi pokazac ze po stracie tych flag nie jest z name tak zle jak niektorym sie wydaje I mysle ze jakos daje rade.

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 03.02.2017, 19:42

nikodem pisze:(...) i tylko czekać na normalne derby,z udziałem gości.
Oby to nastąpiło już tej wiosny. Ale nie tak jak kilka ostatnich spotkań, autobusiki, spokój na mieście, tylko przemarsz, zorganizowany, a nie taki jak chociażby bodajże dwukrotny w wykonaniu ekipy Widzewa, bo innego wyjścia nie było czyli "potyczki" uliczne, ciśnienie odczuwalne w całym mieście!

DERBY to DERBY! Oby na wiosnę klimat wrócił...

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 03.02.2017, 20:04

Mi daleko do ŁKS-u, ale muszę przyznać, że zawsze mi się podobał taki typowo kibolski klimacik u was. Można powiedzieć, że jesteście takim stricte kibolskim klubem bez parcia na jakieś frekwencje itd.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 03.02.2017, 20:07

White1910Pride pisze:
mają taki swój specyficzny klimat kibicowania i to chyba z niego wynika słabiutka liczba u siebie, na wyjazdach itd., mnie osobiście on zupełnie nie leży

natomiast z tym byciem elitą, czy też nie odstawaniem liczbami to już chłop poleciał - odkąd interesuje się piłką i kibicuje - czyli od bardzo wczesnych lat 90tych nie kojarzę by ŁKS miał choć jeden sezon z lepszą frekwencją szczególnie wyjazdową niż Widzew, nawet za czasów darmowych meczy u Ptaka i w sezonie mistrzowskim te liczby jakoś nie były lepsze niż nasze
Co do 1 akapitu , różnimy się - przede wszystkim mentalnie . Ja na tych różnicach się wychowałem jako kibic i gorszy się z tego powodu nie czuje... Ale możliwości przyznasz - że mamy większe niż to zazwyczaj wychodzi , nie wiem brak samodyscypliny , takiej organizacji tak jak u was , a może jakaś różnica priorytetów .
Widać że jak chcemy to możemy i wtedy wychodzi że wcale nas tak mało nie jest, ale tak bez okazji i "mobilizacji " faktycznie wyjazdy i frekwencja u nas mocno kuleje..

Natomiast co do tego drugiego akapitu. Jeśli pamiętasz wszystko od lat 90 , to przypomnij sobie lata po 2000 ,tak do 2010.
Uważasz że wtedy była różnica jakaś między naszymi klubami we frekwencji i że mam odstawaliscie jakoś znacznie ? Ja sobie nie przypominam, były takie mecze że was było więcej na swoim stadionie , i były takie że nas było więcej bo u was akurat jakiś kryzysik się trafił . W zależności od przeciwnika. I nie zapominaj też , że myśmy w ten wiek weszli w drugiej lidze ,a wy spadliscie tam dopiero po paru latach . Patrząc na derby , u nas ludzi było dużo więcej niż u was w tym samym okresie..

I co do wyjazdów , oczywiście nie będę twierdził że jesteśmy na równi , jeździlo was i jeździ zdecydowanie więcej - i macie powtarzalność , u nas z tym słabo . Dobre wyjazdy przeplatają się z fatalnymi.
Natomiast chyba zapomniałeś że w ekstraklasie jeździliśmy bardzo dobrze i jak na nasze możliwości był to chyba szczyt. Czy wtedy od Was jakoś bardzo odstawalismy? Były takie mecze gdzie jako goście prezentowaliśmy się nawet lepiej od was - więc może przypomnij sobie lepiej te czasy albo spójrz trochę bardziej obiektywnie.

Serce miasta , jak się skończyły argumenty to już Ci tylko zostało uśmiechać się do monitora ;)
Pato 1908 Gang

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baluciarz7, dumaihonor, EPGepg, max1, Mikser84, s80, StanisławAnioł, W.F.H. i 280 gości