www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 14.04.2017, 20:18

LegionKing pisze:Cracovii nie wspomagacie w Płocku oni chyba mają zgode z wami tylko dlatego, że jest tak długo bo ineteresu z wami żadnego nie mają, a Arka po pewnej sytuacji dała sobie spokój :) Już nie wspominam o tym jak to nas lejecie na mieście ostatnio i musimy uznać wyższość waszych aspektów SPORTOWYCH no propaganda TVNu. A r********* się to lepiej zamilcz bo wy jesteście nr 1 w Polsce.
Opowiedz cos jaki interes mial z was BKS zrywajac wszystkie kontakty. Nr 1 w Polsce? moze na swiecie? wez ku*** zejdz na ziemie i skoncz ta tania propagande a la TVN. Konfitur to szukaj u siebie na trybunie.
TYLKO TOVIA pisze:...
Nie bede palil frana i mowil, ze nie bylo takiej osoby jak Polon, ale gdyby ci najbardziej charakterni spod znaku L nie wykrecili numeru 997 i nie zglosili kradziezy fantow to teraz chlopaki od nas cieszyliby sie wolnoscia. Jak to lecialo? "Kapowac nie wolno, skarzyc nie wolno..."?

Nie zapomnijcie na nastepnym meczu wywiesic honorowo odbitej flagi Turystow i zaspiewac przy tym "Zawsze i wszedzie..."
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII



89piotrekski
Posty: 367
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: 89piotrekski » 14.04.2017, 20:23

Czekamy jak jutro zaprezentujecie się w Rybniku ,czy jednak wspomagacie zgodę w Białymstoku bo to tylko 200km :)

Roto
Posty: 14
Rejestracja: 21.08.2015, 12:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Roto » 14.04.2017, 21:13

89piotrekski pisze:Czekamy jak jutro zaprezentujecie się w Rybniku ,czy jednak wspomagacie zgodę w Białymstoku bo to tylko 200km :)
Cracovia odpuszcza Białystok I jedzie do Rybnika wesprzeć swoją najlepszą zgodę.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WileTheBest » 15.04.2017, 09:04

Czy w Aninie są w ogóle jacyś kibice? Wiem, że ak się przejdzie parę metrów to dalej jest Marysin Wawerski, a tam napisy Legii mozna znależć, ale Anin? To chyba zaje**** droga dzielnica?
Września 100% Lech Poznań!

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 15.04.2017, 09:18

Dobrze władcy wszechświata do tego wszechwiedzący kiedy w końcu nas wykonczycie? W Elblągu było 80 osób przez większość drogi jechaliśmy bez balastu było nas r******* na trasie :) Co do traktowania przez zgody to co u BKSu?

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Nurni F. » 15.04.2017, 09:42

ChP pisze:Dobrze władcy wszechświata do tego wszechwiedzący kiedy w końcu nas wykonczycie?
Jak napiszesz w jakim konkretnie miejscu trasy Warszawa- Rybnik aktualnie się znajdujesz (bo jak rozumiem klikasz z fury; mecz za dwie godziny), to może znajdzie się ktoś chętny, by zapewnić Ci nieco atrakcji.
Wartości to podstawa

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 15.04.2017, 10:09

ChP pisze:W Elblągu było 80 osób przez większość drogi jechaliśmy bez balastu było nas r******* na trasie :)
Spod stadionu zawsze wyjeżdżacie z psami, do celu dojeżdżacie z psami, pod stadion jak wracacie jesteście z psami, ale większość drogi jedziecie bez balastu. Pewnie ich na trasie przeganiacie leżąc zabarykadowani pod stolikami.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 15.04.2017, 12:32

WileTheBest pisze:Czy w Aninie są w ogóle jacyś kibice? Wiem, że ak się przejdzie parę metrów to dalej jest Marysin Wawerski, a tam napisy Legii mozna znależć, ale Anin? To chyba zaje**** droga dzielnica?
Nie ma takiej dzielnicy jak Anin. to osiedle leżące w dzielnicy Wawer.
Że ktoś bogaty, mieszka na bogatym osiedlu, to nie może kibicować? :) ehh
A po drugie napisy nie robią tylko miejscowi na danym osiedlu :)

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Nurni F. » 15.04.2017, 13:44

Zresztą akurat Anin nie uchodzi za miejsce jakoś specjalnie drogie jeżeli chodzi o ceny nieruchomości, ani tym bardziej nie uchodzi za miejsce skupiające tych najbardziej zamożnych; są w Warszawie inne okolice o takiej opinii (zresztą i w tych miejscach nie brakuje kibiców).
Wartości to podstawa

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 18.04.2017, 12:52

Pojechała Polonia do Rybnika? Czy pojechali wspomóc KSC w Białymstoku?
Jak tak, to prośba o liczby.

pomorze
Posty: 127
Rejestracja: 08.01.2009, 19:38

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: pomorze » 07.05.2017, 06:58

Z czystej ciekawości.
Temat Warszawski wiadomo dominacja Legii.
A jak to jest w klubach z niższych lig, czy wszystkie są nastawione pro-legia ?

perkusista
Posty: 1
Rejestracja: 05.05.2017, 10:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: perkusista » 07.05.2017, 10:06

Podobno Polonia nie jest. Ale nie jestem pewien, bo tylko jakieś pryszczolki tak się telepią w internecie, a na mieście to nigdy nikogo nie spotkałem w barwach Polonii

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 07.05.2017, 13:57

pomorze pisze:Z czystej ciekawości.
Temat Warszawski wiadomo dominacja Legii.
A jak to jest w klubach z niższych lig, czy wszystkie są nastawione pro-legia ?
Ale w jakich ligach ?
Olkuskiej klasie B ?
Tych prowadzonych przez Mazowiecki OZPN ?
Czy też może warszawskich grupach w lidze okręgowej ?

Ogólnie to wszystkie kluby posiadające aktywnych kibiców (oczywiście oprócz Polonii) w Warszawie i jej najbliższej okolicy sympatyzują z Legią - nie chce mi się oceniać ich zaangażowania i jak to wyglądało przez ostatnie lata. Oczywiście nie oznacza to, że wszyscy kibice dajmy na to Marymontu Warszawa są kibicami Legii, ale w związku z ogólną naszą dużą przewagą na mieście przekłada się też ona na te mniejsze kluby.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 08.05.2017, 10:01

perkusista pisze:Podobno Polonia nie jest. Ale nie jestem pewien, bo tylko jakieś pryszczolki tak się telepią w internecie, a na mieście to nigdy nikogo nie spotkałem w barwach Polonii
Gdybyś poza pisaniem na klawiaturze robił inne rzeczy, to byłbyś lepiej poinformowany.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 08.05.2017, 10:59

DoZo pisze:Z tego co słyszałem, polonia jest ... w USA, Kanadzie, wcześniej także w NRF/RFN itp. Ktoś może potwierdzić?
Potwierdzam. Polonia rzeczywiście zamieszkuje wskazane kraje, zresztą, co może być dla Ciebie szokiem, nie tylko te. Polonia Warszawa - to nie to samo co Polonia, a ta pierwsza obecna jest w Warszawie (skup się uważnie, bo to ważne - Polonia a Polonia Warszawa to coś zupełnie innego, żebyś głupoty na klasówce nie palnął.

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Wózek » 08.05.2017, 11:05

Z tego co sié orientuje nie ma w Warszawie zadnej dzielnicy 100 % Polonia. Wieksze skupiska Polonistow zamieszkuja okolice stadionu czyli powiedzmy czesc/fragmnety Muranowa i Starowki. Reszta rozrzucona po Warszawie.

Stadionowy
Posty: 399
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 08.05.2017, 12:46

[link]

jebak_zza_winkla
Posty: 27
Rejestracja: 10.07.2014, 02:33

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jebak_zza_winkla » 09.05.2017, 21:26

Niestety nie widzę dla Polonii przyszłości. Wszyscy są rozkminieni i nie mają za bardzo pola manewru. Do Legii nawet siew nie umywaja pod względem ilościowym i jakośćowym. Ja tam Polonią nawet nie zaprzątam sobie głowy niech tam sobie żyją wisi mi to

Grizzly
Posty: 20
Rejestracja: 17.03.2013, 19:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Grizzly » 10.05.2017, 12:27

Nie wiem jak było nie chce wnikać i rozpętywać gówno-burzy. Jeżeli wygraliście z Legią, to powinniście iść za ciosem. A coś cicho o waszych walkach, dlatego pytam co z tą ekipą, która rozpierdala Legie, ale nie wychodzi do żadnego przeciwnika do lasu?

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 10.05.2017, 13:01

Grizzly pisze:Nie wiem jak było nie chce wnikać i rozpętywać gówno-burzy. Jeżeli wygraliście z Legią, to powinniście iść za ciosem. A coś cicho o waszych walkach, dlatego pytam co z tą ekipą, która rozpierdala Legie, ale nie wychodzi do żadnego przeciwnika do lasu?
Wiem, że starasz się prowokować swoimi wypowiedziami, więc ode mnie naprawdę krótko. Nikt normalny nie napisze, że mamy jakikolwiek start do Legii - bo go nie mamy. Inną sprawą jest to, że wjazd na wigilię razem z Radomiakiem (co jeszcze bardziej świadczy na Waszą niekorzyść) nie przebiegł tak, jak się spodziewaliście. Pewnie miało być łatwo i przyjemnie, a prawdę powiedziawszy skończyło się na obitych furach. 105-lecie też pewnie miało wyglądać inaczej, ale że jedna grupa została wyłapana przez MO, a druga niczego nieświadoma się nacięła, to znów wiele naszego szczęścia. Ostatnią akcję pod Karafką też raczej do udanych zaliczyć nie można, bo raz było tam tyle policji, że robienie czegokolwiek z góry było spisane na niepowodzeniae, a poczęstowanie klienta rozbitą butelką po twarzy, wskazuje, że nawet przy takiej przewadze przedłużacie ręce czym popadnie. Może kiedyś filmik z wigilii ujrzy światło dzienne, ale wtedy byłoby lokowanie produktu pewnej firmy na F....Więc - od możliwości spotkania na ubitej ziemi dzielą nas lata świetlne i niestety przy obecnym terrorze na mieście z Waszej strony to się pewnie szybko nie zmieni, a to, że kiedy próbujecie coś wykroić, jednak znajdują się chętni, żeby się postawić, uważam za ogromny sukces z naszej strony.

jebak_zza_winkla
Posty: 27
Rejestracja: 10.07.2014, 02:33

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jebak_zza_winkla » 10.05.2017, 13:07

polonia z Legia na rownych liczbach?? I kogo byście wzięli. Może tych nożownikow ze sracovii. O czym tu mowa skoro wielka polonia duma stolicy bała się wybiec na boisko na wspólne harce z 4 ligowym KS Łomianki. Gdzie staliscie jak pizdy za szczelnym kordonem policji i coś tam się napinaliscie zza pleców policji. Jak juz wielokrotnie pisałem wasze wyjazdy zawsze są tak zorganizowane żeby od samego początku do samego końca być pod ścisłą eskorta mundurowych

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 10.05.2017, 22:59

mancunia pisze:
Grizzly pisze:Nie wiem jak było nie chce wnikać i rozpętywać gówno-burzy. Jeżeli wygraliście z Legią, to powinniście iść za ciosem. A coś cicho o waszych walkach, dlatego pytam co z tą ekipą, która rozpierdala Legie, ale nie wychodzi do żadnego przeciwnika do lasu?
Wiem, że starasz się prowokować swoimi wypowiedziami, więc ode mnie naprawdę krótko. Nikt normalny nie napisze, że mamy jakikolwiek start do Legii - bo go nie mamy. Inną sprawą jest to, że wjazd na wigilię razem z Radomiakiem (co jeszcze bardziej świadczy na Waszą niekorzyść) nie przebiegł tak, jak się spodziewaliście. Pewnie miało być łatwo i przyjemnie, a prawdę powiedziawszy skończyło się na obitych furach. 105-lecie też pewnie miało wyglądać inaczej, ale że jedna grupa została wyłapana przez MO, a druga niczego nieświadoma się nacięła, to znów wiele naszego szczęścia. Ostatnią akcję pod Karafką też raczej do udanych zaliczyć nie można, bo raz było tam tyle policji, że robienie czegokolwiek z góry było spisane na niepowodzeniae, a poczęstowanie klienta rozbitą butelką po twarzy, wskazuje, że nawet przy takiej przewadze przedłużacie ręce czym popadnie. Może kiedyś filmik z wigilii ujrzy światło dzienne, ale wtedy byłoby lokowanie produktu pewnej firmy na F....Więc - od możliwości spotkania na ubitej ziemi dzielą nas lata świetlne i niestety przy obecnym terrorze na mieście z Waszej strony to się pewnie szybko nie zmieni, a to, że kiedy próbujecie coś wykroić, jednak znajdują się chętni, żeby się postawić, uważam za ogromny sukces z naszej strony.
Jeżeli chodzi o przedłużacze to potraficie do jednego chłopaka podbiec w kilku potraktować go gazem zabrać barwy i uciec, to wy pierwsi użyliście przedłużaczy i jesteście tak traktowani czyli z wzajemnością. Wasze pisanie o aspektach sportowych jest po prostu śmieszne, nawet się do nich oficjalnie nie odnosimy bo nie będziemy tłumaczyć waszych farmazonów jak to nas lejecie ciągle, zróbcie chociaż 1/4 tego co my to wtedy możecie cokolwiek powiedzieć o aspektach sportowych inne ekipy opowiadały nam wielokrotnie jak to się umawiacie na spotkanie a potem cisza. Teraz trafia się jakiś kurwiszon skrzywdzony przez tatusia co o Spartaku pisze w kółko, a wy nawet do Zambrowa byście nie dojechali na to spotkanie. Lepiej się zajmijcie jeżdżeniem na wyjazdy bo sporo zer już zaliczyliście.

telewizor z toshiby
Posty: 63
Rejestracja: 23.04.2017, 15:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: telewizor z toshiby » 14.05.2017, 01:36

mancunia pisze:
DoZo pisze:Z tego co słyszałem, polonia jest ... w USA, Kanadzie, wcześniej także w NRF/RFN itp. Ktoś może potwierdzić?
Potwierdzam. Polonia rzeczywiście zamieszkuje wskazane kraje, zresztą, co może być dla Ciebie szokiem, nie tylko te. Polonia Warszawa - to nie to samo co Polonia, a ta pierwsza obecna jest w Warszawie (skup się uważnie, bo to ważne - Polonia a Polonia Warszawa to coś zupełnie innego, żebyś głupoty na klasówce nie palnął.
Raczej pisał to ironicznie, także nie zesraj się tym wykładem.

zgredzik
Posty: 271
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: zgredzik » 14.05.2017, 05:27

Dwa auta typów ubranych na czarno atakuje w piątek na Orlenie (gdzieś od strony Gdańska, nie znam Wawy) jedno auto raczej młodszego składu. Napisze mi ktoś tylko w którą stronę to było, bo czarne stroje zmyliły? Legia> Polonia czy Polonia młodzików wyczaiła? To było koło 20-stej, już po meczu Polonii. Tylko a czy b, więcej mnie nie interefere.

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: strona-praska » 14.05.2017, 08:09

A c*** cię to obchodzi.

rozkminiacz
Posty: 170
Rejestracja: 07.04.2014, 12:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rozkminiacz » 14.05.2017, 09:47

jebak_zza_winkla pisze:Gdzie staliscie jak pizdy za szczelnym kordonem policji i coś tam się napinaliscie zza pleców policji.
To w końcu ten kordon policji był szczelny czy do przebiegnięcia się po nich? Legia zawsze rozpierdala kordony policji, np. na PP z Lechem w Bydgoszczy, no ku*** wdeptaliście ich w ziemię.
j**** rosje i ruskich

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 15.05.2017, 13:49

telewizor z toshiby pisze:
mancunia pisze:
DoZo pisze:Z tego co słyszałem, polonia jest ... w USA, Kanadzie, wcześniej także w NRF/RFN itp. Ktoś może potwierdzić?
Potwierdzam. Polonia rzeczywiście zamieszkuje wskazane kraje, zresztą, co może być dla Ciebie szokiem, nie tylko te. Polonia Warszawa - to nie to samo co Polonia, a ta pierwsza obecna jest w Warszawie (skup się uważnie, bo to ważne - Polonia a Polonia Warszawa to coś zupełnie innego, żebyś głupoty na klasówce nie palnął.
Raczej pisał to ironicznie, także nie zesraj się tym wykładem.

Kyrie eleison - ja za to pisałem bez ironii geniuszu.

zgredzik
Posty: 271
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: zgredzik » 15.05.2017, 20:52

strona-praska pisze:A c*** cię to obchodzi.
Buehehehe, tak myślałem!

.Welnoak.
Posty: 4
Rejestracja: 05.04.2017, 09:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: .Welnoak. » 06.06.2017, 09:47

Fajnie ktos poczyscil wszystko na temat damskich torebek i szminki

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 06.06.2017, 10:19

? ty o jakichś swoich fetyszach piszesz ?
jako mieszkańca Górnego Śląska zapraszam cię do tematu śląskiego tam będziesz mógł opisać swoje doświadczenia zarówno z torebkami, jak i szminką.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 06.06.2017, 11:08

Od wczoraj to Ty masz największy ból tyłka ze wstydu za swoich mało ucywilizowanych kolegów rodem z wiocha.pl

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 06.06.2017, 11:44

tekst godny gimnazjalnego wojownika jakim ani chybi jesteś, zapomniałeś tylko dodać xdddddddd czy tam jakiegoś innego emo chujstwa

misiu64
Posty: 8
Rejestracja: 27.02.2007, 20:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: misiu64 » 06.06.2017, 13:35

Temu co trzymał złamać ręce,a temu co kopał nogi i będzie git.
W imię zasad skurwysyny.
Piję bo lubię.

AMF
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2012, 21:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF » 06.06.2017, 14:57

przypalowiec z forum pisze:Więcej Lech pokroił Legię niż Polonia, to tylko obrazuje aktualne miejsce Polonii w Warszawie. ;-)

kolejny idiota...

pococikapusta
Posty: 20
Rejestracja: 03.05.2017, 14:59

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: pococikapusta » 06.06.2017, 20:11

Dlaczego wydarzenia dotyczące 99% klubów można komentować tygodniami i żaden temat nie jest zamykany, a teraz temat z komentarzami do poprzedniej kolejki został zamknięty po jednym dniu? Beka z "dziwnego" zachowania Legionistów, niewygodny temat i sruuu wszystko do kosza i zamykamy! Na forum Legii też niewygodne posty lecą jeden za drugim.

A za 3 miesiące na Łazienkowskiej zawiśnie transparent w stylu "Precz z cenzurą".

Ciekawe ile czasu ten post wytrzyma :)

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 06.06.2017, 20:24

Bo jesteśmy władcami kibicowskiej Polski, nawet admini i moderatorzy to uznają, a pazie piszące te ckliwe, wzruszające posty się nie liczą. Proste.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 06.06.2017, 20:45

Z dobrych informacji, to jeśli za 3 miesiące na Łazienkowskiej zawiśnie transparent "precz z cenzurą" to będziecie mogli napierdolić nowe 11 stron, poinwigilować ludzi na fb i yt, i wasze życia znów znajdą sens. To jest jak gwiazda, trzeba czekać ale warto!

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jaskół » 06.06.2017, 21:11

Haha, nie p******, że na jeden temat najebali wczoraj 11 stron?? Grubo, jeśli weźmie się pod uwagę, że rejestracja zamknięta.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 06.06.2017, 22:51

przypalowiec z forum pisze:Więcej Lech pokroił Legię niż Polonia, to tylko obrazuje aktualne miejsce Polonii w Warszawie. ;-)
Dodam tylko, że po Warszawie jeździli niedecyzyjni a tzw zwykłe osoby z osiedli związanych z klubem o którym mowa. Przecież decyzyjni Lecha i Legii nie występują zbrojnie przeciwko sobie, za dużo się poszerzyło kontaktów, żeby na siebie pluć :)
Biorąc pod uwagę zażyłość niektórych z tych relacji, to i tak jeszcze dobrze, że i jedni i drudzy nie ukrócili swoich mniej ważnych kolegów, jakimś paktem o nieagresji, który czołówka ekip ma już od dawna.

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Proof » 06.06.2017, 23:05

Łoskot pisze:
przypalowiec z forum pisze:Więcej Lech pokroił Legię niż Polonia, to tylko obrazuje aktualne miejsce Polonii w Warszawie. ;-)
Dodam tylko, że po Warszawie jeździli niedecyzyjni a tzw zwykłe osoby z osiedli związanych z klubem o którym mowa. Przecież decyzyjni Lecha i Legii nie występują zbrojnie przeciwko sobie, za dużo się poszerzyło kontaktów, żeby na siebie pluć :)
Biorąc pod uwagę zażyłość niektórych z tych relacji, to i tak jeszcze dobrze, że i jedni i drudzy nie ukrócili swoich mniej ważnych kolegów, jakimś paktem o nieagresji, który czołówka ekip ma już od dawna.
Rozumiem że jesteś Bardzo blisko jednej z tych ekip ze masz takie informacje? czy po prostu piszesz tak zeby pisać ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: amkamk, Bu_R_owiec, halodrol, hdg, Jabollo, Matteunhos, Meyer, oberschlesien321, sunGo, telewizor z toshiby i 185 gości