Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 06.06.2017, 23:37

Nie szukam taniej sensacji i pisania tak, żeby tylko pisać. Trochę czasu już minęło od tego, jak przytoczone przeze mnie ustalenia mają przełożenie na realia.
Popatrz sobie także, jak od paru lat wyglądają mecze obydwu drużyn, jak duże są strefy buforowe, jaka piękna solidarność w przyśpiewkach zakulisowych typu anty hanior i parę innych kwestii, które - jak jesteś rozumny, to wychwycisz, albo dopytasz o nie u siebie.
Kto i po co na takim Lechu by się angażował w problemy wewnętrzne tedków, nakręcał im prawie jak swoje akcje z Maćkiem, jeśli byłoby to robione tylko chłodno na odległość? :)

O sympatycznych balach wyżej wymienionych, obściskiwaniu się ze Staruchem jak z bratem też nigdy nic nie słyszałeś?
Jednych i drugich dzieli ze 300 kmów i to wszystko ma być przypadkowe? Pomyśl.
Dla mnie koniec tematu, chcesz to dociekaj poza internetami.

Co do sytuacji z niedzieli - szczerze jest mi wstyd za dotąd uważaną za patriotyczną i honorową grupę OFMC. Kryją we wszystkim kolegów z szerszymi plecami i większymi muskułami jak tylko się da.
Nic, tylko pozazdrościć priorytetów, moralnego kręgosłupa i stania tam, gdzie stało zomo. Wszyscy jak jeden mąż stanęli po stronie samozwańczych służb porządkowych, traktujących kolegów po szalu gorzej niż prewencja. Smutne czasy.



Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 06.06.2017, 23:53

:) Kroił flagi pod trybuną VIP w czasie jak Czerwus posuwał balona.
Najpierw zobacz czy i gdzie w ogóle jakieś flagi wisiały...

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mądrala » 07.06.2017, 00:05

Moderator z Legii wyjebał 11 stron postów nabitych w 1 dzień. WOW! Jesteście nieźli.

To, co odjebało tych dwóch typów z h (L), zasługuje na powszechnie potępienie. Nie zasługują na miano "kibiców".

TYLKO SZMATA BIJE BRATA.

Mam świadomość, modzie, że boisz się czy też czujesz respekt (jakkolwiek to nazwać) przed kolegami z większymi muskułami, którzy tytułują się oficjalną chuliganką (L), ale prawda jest taka, że sytuacja tak w c*** KRZYWA, że takiej nie pamiętam, a jeżdżę na wyjazdy i orientuję się w polskiej scenie kibicowskiej od 20+ lat.

Mam głęboko w d**** Wasze tłumaczenia. Zapewne i tak posta wyjebiesz. Mam to w chuju. Akcja była krzywa w c***.
TYLKO SZMATA BIJE BRATA. Nie ma nawet pół, ku***, słowa wytłumaczenia do zachowania wielkiego pana chuligana.

Zresztą oba wielkie chuligany są już mocno sławne w Polsce, takie czasy, internety nie śpią ;-) Ja wiem, że CHWDP, ale coś mi czuta podpowiada, że będzie grubo i nie skończy się na kasowaniu postów ;-)

Siema ;-)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mądrala » 07.06.2017, 00:18

Ogólnie to jebał pies te dwie szmaty z niby wielkich h (L) :-)
Mam głęboko w chuju Wasze "prawilniackie" zachowania.

Oooo tak, ja wiem, wielkiej Legii Huligany to są ziomki prawilne i w ogólne... i w szczególe. No, nic dodać, nic ująć. 100% szacunku za zajebanie ziomka po szalu po łbie na grubo.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 07.06.2017, 00:24

Z tego co mówi reszta adminów to temat wyjebal w kosmos El mumino, więc niebardzo sama Legia, otrzymalem też wyjaśnienia, że OFMC realizuje jedynie przykazy w legijnych internetach.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Hiacynt » 07.06.2017, 09:17

mądrala pisze:Ogólnie to jebał pies te dwie szmaty z niby wielkich h (L) :-)
Mam głęboko w chuju Wasze "prawilniackie" zachowania.

Oooo tak, ja wiem, wielkiej Legii Huligany to są ziomki prawilne i w ogólne... i w szczególe. No, nic dodać, nic ująć. 100% szacunku za zajebanie ziomka po szalu po łbie na grubo.
Typ z Łodzi, który przewagę Widzewa udokumentował ( albo miał) badaniami publicznymi :) wypowiada się na temat "prawilności". Świat się kończy.

Zapewne nikt takiego zachowania nie pochwala, wszak gdyby nie zdażyło się publicznie żaden z wazonów na tym forum by o tym nie wiedział. Zresztą gdyby, któryś z was kiedykolwiek ruszył gdzieś na wyjazd wiedziałby doskonale , że takie rzeczy/sytaucje są na porządku dziennym chyba, że liść na otrzeźwienie trzeba interpretować " To nie szmata , bo z liścia można bić brata" .

Używanie przez was ksywek, które śmigają publicznie po necie nie zrobi z was chuliganów.
Nazywanie jednego czy drugiego frajerem.
Zreszta już widzę te tłumy wyzywające 120 kg chłopa publicznie od c**** :).
Z internetowym pozdrowieniem chuligani:)

W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: W.F.H. » 07.06.2017, 09:21

misiu64 pisze:Temu co trzymał złamać ręce,a temu co kopał nogi i będzie git.
W imię zasad skurwysyny.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś to zrobił.
To co się wydarzyło raczej nie jest "do obronienia", ale był to tylko jeden incydent, gdzie kogoś trochę poniosła fantazja. Niektórzy tutaj rozpisują się jakby doszło do jakiś wielkich starć i linczowania ludzi na murawie.
Wiadomo, że dla niektórych im gorzej w Legii tym lepiej, ale spokojnie - nic złego się nie dzieje.

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 07.06.2017, 11:25

Łoskot pisze:
przypalowiec z forum pisze:Więcej Lech pokroił Legię niż Polonia, to tylko obrazuje aktualne miejsce Polonii w Warszawie. ;-)
Dodam tylko, że po Warszawie jeździli niedecyzyjni a tzw zwykłe osoby z osiedli związanych z klubem o którym mowa. Przecież decyzyjni Lecha i Legii nie występują zbrojnie przeciwko sobie, za dużo się poszerzyło kontaktów, żeby na siebie pluć :)
Biorąc pod uwagę zażyłość niektórych z tych relacji, to i tak jeszcze dobrze, że i jedni i drudzy nie ukrócili swoich mniej ważnych kolegów, jakimś paktem o nieagresji, który czołówka ekip ma już od dawna.
Tak i po meczu był komunikat że Ci którzy mają coś do powiedzenia jadą do Poznania, a reszta "przypadkowe osoby" na polowanie :) Ty oczywiście nie jesteś internetowym szczurem i wiesz to z pierwszej ręki :)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 07.06.2017, 12:13

Łoskot pisze:(...) otrzymalem też wyjaśnienia, że OFMC realizuje jedynie przykazy w legijnych internetach.
BTW Nie wiem, kto jest autorem takich "wyjaśnień". Prawda jest taka, że nikt nie potrzebuje żadnych "przykazów" by trzymać ustalony w ekipie standard - również "w legijnych internetach". Uprasza się więc o niemieszanie systemów walutowych zupełnie niezwiązanych z użytkownikami sieci spoza Legii.
A co tam w komentarzach na Onecie?

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 07.06.2017, 12:32

Stadionowy pisze:
Łoskot pisze:
przypalowiec z forum pisze:Więcej Lech pokroił Legię niż Polonia, to tylko obrazuje aktualne miejsce Polonii w Warszawie. ;-)
Dodam tylko, że po Warszawie jeździli niedecyzyjni a tzw zwykłe osoby z osiedli związanych z klubem o którym mowa. Przecież decyzyjni Lecha i Legii nie występują zbrojnie przeciwko sobie, za dużo się poszerzyło kontaktów, żeby na siebie pluć :)
Biorąc pod uwagę zażyłość niektórych z tych relacji, to i tak jeszcze dobrze, że i jedni i drudzy nie ukrócili swoich mniej ważnych kolegów, jakimś paktem o nieagresji, który czołówka ekip ma już od dawna.
Tak i po meczu był komunikat że Ci którzy mają coś do powiedzenia jadą do Poznania, a reszta "przypadkowe osoby" na polowanie :) Ty oczywiście nie jesteś internetowym szczurem i wiesz to z pierwszej ręki :)
Tym bardziej, że sporo barw Lecha zostało w tym roku po finale PP jak i w zeszłym gdzie marzyciele paradowali sobie po Warszawie i parkowali gdzie chcieli.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 07.06.2017, 13:43

Foxx pisze:
Łoskot pisze:(...) otrzymalem też wyjaśnienia, że OFMC realizuje jedynie przykazy w legijnych internetach.
BTW Nie wiem, kto jest autorem takich "wyjaśnień". Prawda jest taka, że nikt nie potrzebuje żadnych "przykazów" by trzymać ustalony w ekipie standard - również "w legijnych internetach". Uprasza się więc o niemieszanie systemów walutowych zupełnie niezwiązanych z użytkownikami sieci spoza Legii.
W takim razie ostatnia wątpliwość z mojej strony.
Jak to jest być przedstawicielem szanowanej grupy, niby dobrych ludzi, głoszących prawicowe ideały, przeciwko komunie, totalitaryzmowi, lewackiej zarazie, a jednocześnie cenzurujecie u siebie wszystko, co jest pisane o kolegach, którzy w swoich zapędach w dzień zdobycia tytułu, sami stali się ZOMOwcami? Gdyby ten człowiek świętujący na murawie, przez "swoich" skończył np. jak śp. Przemek Czaja? Pęknięta czaszka, wylew...
Spłycasz sprawę do tego, że co w ekipie, to w ekipie, tak? Kim więc są dla Ciebie służbiści w drogich, modnych koszulkach, wylatujący z Waszej trybuny, jak psiarskie tajniaki?
A, że zabiło to całkowicie atmosferę na stadionie i zamiast szczerej radości do końca był już tylko pomruk, to nie mój problem. Akurat nad zabijaniem atmosfery u kogoś innego, nie będę płakał.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 07.06.2017, 13:49

A kim ty jesteś, żeby ci się ktoś miał z czegokolwiek spowiadać? Stado internetowych anonimów, dla których napisanie komu kibicują jest zbyt dużym wymaganiem, bawi się w sędziów oczekując oświadczeń na stadionowych oprawcach.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 07.06.2017, 14:02

A tam, mogę odpisać.

Sprawa jest banalnie prosta. Opisujesz sytuację i dorzucasz jej własną recenzję zakładając, że to składowe rzeczywistości, do których oczekujesz odniesienia się jako do jedynych prawdziwych. No więc w pewnej części nie zgadzam się z tą wizją i nie zamierzam się do niej odnosić, a... co w ekipie to w ekipie. Cała kwestia netowego porządku u nas w marginalnym stopniu dotyczy akurat ostatniego meczu, bo też "kontrowersje" - również "w legijnych internetach" - próbują kręcić w tej sprawie w zdecydowanej większości ludzie... spoza Legii.

Z mojej strony to i tak trochę dużo w wymianie zdań z osobą, która na takim forum jak to anonimowo rzuca ksywkami. To też kwestia pewnych, niezależnych już od klubów, standardów. Fakt, że w dobie dzisiejszych "internetów" i ogólnie multimediów ma to o wiele mniejsze znaczenie, niż jeszcze kilka lat temu niewiele tu zmienia.

PS A klimat po mistrzostwie zajebisty :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

fog
Posty: 28
Rejestracja: 21.02.2017, 08:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: fog » 07.06.2017, 16:00

To po ch.uj się tu wpisujesz i cokolwiek prostujesz tym anonimom? Po chu.j tu jesteś moderatorem? Przecież internet i tak wszystko przyjmie bez względu na to co się stanie, stało, jak było, jak jest, więc jaki sens jest się produkować, tłumaczyć, kasować?

dirtysouth
Posty: 16
Rejestracja: 09.09.2013, 20:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: dirtysouth » 07.06.2017, 16:39

http://legionisci.com/news/71145_Podzie ... awcow.html
Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Trzeba być chyba pierdolniętym żeby derbowemu rywalowi życzyć wyginięcia. Tym bardziej dziwi fakt, że jest to pismo od nieznanych sprawców, "czołówki sceny ultras" a nie głos jakiegoś tam niedzielnego kibica, który podniecony kolejnym MP i upojony % źle życzy klubowi zza miedzy. A co z derbami i derbowym klimatem w mieście, co rywalizacją na dzielnicach, co z wszystkimi akcjami i wzajemnymi psikusami na każdym kroku, 365 dni w roku? Chyba o to w tym wszystkim chodzi co nie? Życzenie upadku jedynemu potencjalnemu rywalowi derbowemu i to w dodatku klubowi z taką historią świadczy o kimś kto tak pisze, że ma nie po kolei w dyni. Co by było jakby -teoretycznie- przez problemy finansowe upadły np. Wisła/Cracovia, Lechia/Arka, Ruch/Górnik? Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Łodzi (niby obie ekipy działają ale tułając się po 3/4 lidze...). Wiadomo że Polonia to trochę inna półka ALE w dalszym ciągu to jeszcze niedawny derbowy rywal Legii. Na taki mecz i wszystko wokół niego czeka się cały sezon. Panowie nieznani sprawcy tym wpisem się tylko ośmieszyli.

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: BekazWas » 07.06.2017, 16:45

W.F.H. pisze:
misiu64 pisze:Temu co trzymał złamać ręce,a temu co kopał nogi i będzie git.
W imię zasad skurwysyny.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś to zrobił.
To co się wydarzyło raczej nie jest "do obronienia", ale był to tylko jeden incydent, gdzie kogoś trochę poniosła fantazja. Niektórzy tutaj rozpisują się jakby doszło do jakiś wielkich starć i linczowania ludzi na murawie.
Wiadomo, że dla niektórych im gorzej w Legii tym lepiej, ale spokojnie - nic złego się nie dzieje.
heh z tego co mówią kibice Legii którzy byli na meczu i z tego co widać na filmach to oprócz kopania po głowach było jeszcze glebowanie wielu osób i jakieś szarpaniny. Może i u was "nic złego" ale nie jest dobrze mieć przeciw sobie reszte stadiony nawet pomimo ogólnego "a j**** tych januszy". Chyba w żadnym innym klubie nie ma tylu głosów wśród "Januszy" że tylko czekają by klub i psiarnia zrobili z wami porządek, a jak jest przyklask większości to w końcu was dojebią i wtedy nie będzie w całej polsce "iti speirdalaj" i dobrze bo was trzeba rozpierdalać nawet najgorszymi metodami a nie się bawić w jakieś solidarności wśród kibiców. Zdychajcie prędko. Buziaki torebkowcy.

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 07.06.2017, 17:19

Foxx pisze:
Z mojej strony to i tak trochę dużo w wymianie zdań z osobą, która na takim forum jak to anonimowo rzuca ksywkami. To też kwestia pewnych, niezależnych już od klubów, standardów. Fakt, że w dobie dzisiejszych "internetów" i ogólnie multimediów ma to o wiele mniejsze znaczenie, niż jeszcze kilka lat temu niewiele tu zmienia.
Ja myślę, że kolega dostosował się po prostu do standardów z łazienkowskiej. Przecież nie od dziś wyzywacie nas na meczach po ksywkach. Co ciekawe bardzo często nie omieszkacie nawet pozdrowić z imienia przedstawicielek płci pięknej kibicujacej warszawskiej Polonii. Także umoralnianie zostaw komuś innemu.
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 07.06.2017, 17:38

BekazWas pisze:Chyba w żadnym innym klubie nie ma tylu głosów wśród "Januszy" że tylko czekają by klub i psiarnia zrobili z wami porządek, a jak jest przyklask większości to w końcu was dojebią i wtedy nie będzie w całej polsce "iti speirdalaj" i dobrze bo was trzeba rozpierdalać nawet najgorszymi metodami a nie się bawić w jakieś solidarności wśród kibiców. Zdychajcie prędko. Buziaki torebkowcy.
Jako, że tak lubicie spędzać całe dnie na rozkminianiu internetów, a nastał sezon ogórkowy, to sobie rozkmiń jakie były głosy wśród internetowych "Januszy" podczas konfliktu na Legii. Wasz problem, drodzy władcy megabajtów, polega na tym, że nie dostrzegacie różnicy między rzeczywistością a internetem. Niedzielna zbiórka na oprawy na Legii 65 klocków. Buziaki internetowcu.

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Nurni F. » 07.06.2017, 20:15

dirtysouth pisze:http://legionisci.com/news/71145_Podzie ... awcow.html
Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Trzeba być chyba pierdolniętym żeby derbowemu rywalowi życzyć wyginięcia. Tym bardziej dziwi fakt, że jest to pismo od nieznanych sprawców, "czołówki sceny ultras" a nie głos jakiegoś tam niedzielnego kibica, który podniecony kolejnym MP i upojony % źle życzy klubowi zza miedzy. A co z derbami i derbowym klimatem w mieście, co rywalizacją na dzielnicach, co z wszystkimi akcjami i wzajemnymi psikusami na każdym kroku, 365 dni w roku? Chyba o to w tym wszystkim chodzi co nie? Życzenie upadku jedynemu potencjalnemu rywalowi derbowemu i to w dodatku klubowi z taką historią świadczy o kimś kto tak pisze, że ma nie po kolei w dyni. Co by było jakby -teoretycznie- przez problemy finansowe upadły np. Wisła/Cracovia, Lechia/Arka, Ruch/Górnik? Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Łodzi (niby obie ekipy działają ale tułając się po 3/4 lidze...). Wiadomo że Polonia to trochę inna półka ALE w dalszym ciągu to jeszcze niedawny derbowy rywal Legii. Na taki mecz i wszystko wokół niego czeka się cały sezon. Panowie nieznani sprawcy tym wpisem się tylko ośmieszyli.
Nie, NS się nie ośmieszyli. Ośmieszyłeś się co najwyżej Ty.

Klimatu Warszawy nie będę Ci tu tłumaczył. Powiem jedno: wszyscy znajomi mi kibice Legii życzą Polonii i piłkarskiego i kibicowskiego końca. Życzą jej braku nowego stadionu, braku rozwoju. Życzą jej upadku, najniżej jak się da. I moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego. Dla mnie właśnie takie podejście jest normalne, każde inne byłoby dziwne i niezrozumiałe.

Zresztą dla Legii Polonia nie jest żadnym derbowym rywalem. Tu nie Łódź, Trójmiasto czy Kraków, tu większość kibiców Legii przeżyje życie i nie zobaczy na żywo kibica Polonii. Więc o jakim derbowym rywalu my mówimy?

Zupełnie nie zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania, ale ok, masz do niego prawo.
Wartości to podstawa

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 07.06.2017, 21:29

dirtysouth pisze:http://legionisci.com/news/71145_Podzie ... awcow.html
Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Trzeba być chyba pierdolniętym żeby derbowemu rywalowi życzyć wyginięcia. Tym bardziej dziwi fakt, że jest to pismo od nieznanych sprawców, "czołówki sceny ultras" a nie głos jakiegoś tam niedzielnego kibica, który podniecony kolejnym MP i upojony % źle życzy klubowi zza miedzy. A co z derbami i derbowym klimatem w mieście, co rywalizacją na dzielnicach, co z wszystkimi akcjami i wzajemnymi psikusami na każdym kroku, 365 dni w roku? Chyba o to w tym wszystkim chodzi co nie? Życzenie upadku jedynemu potencjalnemu rywalowi derbowemu i to w dodatku klubowi z taką historią świadczy o kimś kto tak pisze, że ma nie po kolei w dyni. Co by było jakby -teoretycznie- przez problemy finansowe upadły np. Wisła/Cracovia, Lechia/Arka, Ruch/Górnik? Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Łodzi (niby obie ekipy działają ale tułając się po 3/4 lidze...). Wiadomo że Polonia to trochę inna półka ALE w dalszym ciągu to jeszcze niedawny derbowy rywal Legii. Na taki mecz i wszystko wokół niego czeka się cały sezon. Panowie nieznani sprawcy tym wpisem się tylko ośmieszyli.

Mistrz! Tak się kończy jak ludzie śledzą więcej stron i portali kibicowskich, niż mają wyjazdów.

Jednorazowy11
Posty: 124
Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jednorazowy11 » 07.06.2017, 22:18

dirtysouth pisze:http://legionisci.com/news/71145_Podzie ... awcow.html
Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Trzeba być chyba pierdolniętym żeby derbowemu rywalowi życzyć wyginięcia. Tym bardziej dziwi fakt, że jest to pismo od nieznanych sprawców, "czołówki sceny ultras" a nie głos jakiegoś tam niedzielnego kibica, który podniecony kolejnym MP i upojony % źle życzy klubowi zza miedzy. A co z derbami i derbowym klimatem w mieście, co rywalizacją na dzielnicach, co z wszystkimi akcjami i wzajemnymi psikusami na każdym kroku, 365 dni w roku? Chyba o to w tym wszystkim chodzi co nie? Życzenie upadku jedynemu potencjalnemu rywalowi derbowemu i to w dodatku klubowi z taką historią świadczy o kimś kto tak pisze, że ma nie po kolei w dyni. Co by było jakby -teoretycznie- przez problemy finansowe upadły np. Wisła/Cracovia, Lechia/Arka, Ruch/Górnik? Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Łodzi (niby obie ekipy działają ale tułając się po 3/4 lidze...). Wiadomo że Polonia to trochę inna półka ALE w dalszym ciągu to jeszcze niedawny derbowy rywal Legii. Na taki mecz i wszystko wokół niego czeka się cały sezon. Panowie nieznani sprawcy tym wpisem się tylko ośmieszyli.
Quo vadis mlodzieży :)...

Dobre sobie czy tylko ja mam wrażenie, że nasze trybuny strasznie "grzecznieją" ?
Zadam Ci pytanie kolego dirtysouth czy spiewałeś kiedys na meczu Jeać j**** .... ( za ... wstaw co pasuje)
Tak ? Jak tak mogłeś przecież życzyłeś komuś źle. To kto tak robi to jaki tam mówiłeś, że jest :) ?

14Bojo88
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2010, 18:41

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: 14Bojo88 » 08.06.2017, 07:11

właśnie derbowemu rywalowi życzy się jak najgorzej, wszędzie tak jest...

po takich wpisach witać jakie wynalazki przychodzą na młyny... bluzgi źle awantury źle... Idźcie na siatkę albo innego kosza... tam będzie grzecznie

WF.
Posty: 463
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 08.06.2017, 08:34

Wpis o derbowej rywalizacji 365 dni w roku w Warszawie - mistrzostwo świata! Kwintesencja tego forum :)

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 08.06.2017, 08:50

JuniorKSP pisze:
Foxx pisze:
Z mojej strony to i tak trochę dużo w wymianie zdań z osobą, która na takim forum jak to anonimowo rzuca ksywkami. To też kwestia pewnych, niezależnych już od klubów, standardów. Fakt, że w dobie dzisiejszych "internetów" i ogólnie multimediów ma to o wiele mniejsze znaczenie, niż jeszcze kilka lat temu niewiele tu zmienia.
Ja myślę, że kolega dostosował się po prostu do standardów z łazienkowskiej. Przecież nie od dziś wyzywacie nas na meczach po ksywkach. Co ciekawe bardzo często nie omieszkacie nawet pozdrowić z imienia przedstawicielek płci pięknej kibicujacej warszawskiej Polonii. Także umoralnianie zostaw komuś innemu.
Uwielbiam perdololo z waszej strony. X lat temu na murach w okolicach K6 był wrzut "a Legię wytniemy nożami", do tego ksywki kilku bardziej znanych chłopaków z L, którzy na te nożyki nadziali się. Po czym przyszła brutalizacja metod i wielki płacz w internetach. Starsi koledzy byli 10 lat temu zafascynowani Krakowem i ziomkami z Craxy, co wam się czkawką odbija do dziś.

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Browarski 1 » 08.06.2017, 11:35

dirtysouth pisze:http://legionisci.com/news/71145_Podzie ... awcow.html
Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Trzeba być chyba pierdolniętym żeby derbowemu rywalowi życzyć wyginięcia. .
Bo ta Legia nie może bez nas jednak żyć, więc na każdym kroku pamięta o Polonii :)

A tak bardziej serio to przemyśl może jednak swój wpis bo jest delikatnie mówiąc idiotyczny...ja od 20-stu kilku lat życzę L jak najgorzej na każdej płaszczyźnie i mam nadzieje że moje życzenia się kiedyś spełnią...że zniknie, zaginie i nikt nie będzie pamiętał a zielony będzie się tylko kojarzył z kolorem trawy. Każdy kibic Polonii którego znam myśli podobnie, to raczej normalne w mieście derbowym więc nie za bardzo wiem o co ci chodziło. A że te moje życzenia od kilku lat to już tylko gadanie w kapciach przed monitorem w to już inna sprawa. Darz Bór!
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 08.06.2017, 11:38

Mimo wszystko i tak mają teraz większy spokój, jak Ci co próbowali bawić się w Kraków, zostali zmuszeni do porzucenia aktywności.
Kasanie zostało, jak kiedys. Najbardziej śmieszy że oni to dają do swoich plusow, jak np: zabarykadowane się w budynku klubowym to dla nich wygrana :) albo raz do roku wyjście obok stadionu i odpalenie rac, jako wielki sukes. Kabaret. W poprzednich sezonach na ulicy spierdalaliscie ale chociaż raz w roku jakiś fc wam się udało przegonić, w tym....coraz gorzej a wyniki sportowe
to wasz gwóźdź do trumny. Dlatego życzenia NS, były takie a nie inne, chociaż moim zdaniem powinno się was olać i w ogóle nie wspominać.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 08.06.2017, 12:38

Ja tam KSP także życzę najlepszego, ale to chyba się spełnia, gdyż większych amatorów, niż Engele i Piekarzewski tam być nie może.
Czasami przy piwku sobie ze znajomymi o KSP rozmawiamy - wiadomo kosa, jednak derbowy rywal, który nigdy jakoś nie urósł do prawdziwej siły w mieście, ale też pokazuje inny problem w stolicy - mianowicie upadek starych klubów -KSP ledwo zipie, a jeszcze 20 lat temu każdy grający na lepszym poziomie dzieciak przez KSP właśnie chciał wejść do ekstraklasy - Legia prawie nie stawiała na ludzi z Warszawy (Jarzębowski, czy wcześniej Kowalczyk to wyjątki).
Padają warszawskie kluby jak muchy, poza Legią właśnie.
W Warszawie nie ma klimatu dla sportu - w koszykówce dopiero teraz Legii udało się awansować do elity, a jeszcze 15 lat temu były ze stolicy 3 drużyny, plus Pruszków, siatkówka też leży (poza Politechniką).
Jako kibolowi mordka mi się cieszy patrząc na patologię w szeregach KSP i ich agonię, patrząc szerzej na warszawski sport i lokalne kluby już tak do śmiechu mi nie jest. Na miejscu boisk piłkarskich X klubów stoją już osiedla postawione przez deweloperów...

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Browarski 1 » 08.06.2017, 13:09

Klimatu dla sportu w Stolicy nie ma, nie było i pewnie nie będzie. Liczy się kolejny metr gruntu który można opchnąć developerowi za pare baniek. Tyle mieszkańców a nawet na L nie zawsze są komplety o naszej frekwencji na K6 nawet nie wspomnę. Zresztą nie jesteśmy wyjątkiem, Wrocław, Szczecin czy nawet Kraków, jakoś tam tłumów na meczach nie ma. Pomijam poziom rozgrywek który nawet na najwyższym szczeblu jest na poziomie ziewania i rzadko jest na co popatrzeć...większość ludzi ma piłkę kopaną w Warszawie gdzieś a przecież nie powinno być problemu żeby (przy lekko licząc 2 mln mieszkańcach) nawet pomimo różnicy lig, popularności klubu itd na tych dwóch warszawskich stadionach było 2 razy tyle ludzi na każdym meczu. Co do "włodarzy" na K6 zawsze było kiepsko, pętało się cwaniactwo które węszyło tylko kasę. Takich Filipiaków za dużo w Polsce nie ma a inaczej jak z miłości do klubu czy piłki tego nie pociągniesz, biznesmeny wcześniej czy później zawsze odpadną a klub zostaje na lodzie.
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 08.06.2017, 13:22

Tu się nie zgodzę - frekwencja na stadionach poszła jednak do przodu - po koniec lat 90-tych 5-6 koła ludzi, to było dużo, teraz jest zupełnie inaczej - nawet wyjazdy idą w setki, czy tysiące. Ilość też nie oznacza jakości - ale na liczydełka wjechały zupełnie inne liczby.
Mnie to zawsze mordka się cieszy, jak ktoś mi mówi, że KSP była gnębiona za komuny - podczas gdy największe upadki sportowo-organizacyjne zaliczyła Polonia właśnie w XXI wieku. Jak historia pokazuje - to właśnie przez leśnych dziadków i "brać kibicowską" oraz wewnętrzne konflikty na Polonii jest jak jest, czyli c ujowo.
Młodzi będą powtarzali dyrdymały o komunie, sprzyjaniu Legii w mieście itd., starsi pewnie inaczej sprawy postrzegają, patrząc na wewnętrzny bałagan.

Ale by nie uciekać od wątku czysto kibicowskiego - jaka była frekwencja na ostatnim meczu KSP z Rakowem? Jest gdzieś galeria zdjęć czystko kibicowska?

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Browarski 1 » 08.06.2017, 13:36

Z tą komuną to już nudne jest...jakie ma to teraz znaczenie. Może gdyby Wielgus nie umarł przed wcześnie (a był to kibic- sponsor o dużych możliwościach) to by Polonia nie była tam gdzie jest? no ale to gdybanie...

lepszej galerii niż tak która jest w foto/wideo nie ma chyba. Ile ludzi? myślę że 1500 było na luzie...
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 08.06.2017, 13:57

Skasujcie te posty, bo to niedorzeczne żeby tak sobie dyskutować tu, w centrum ruchu kibicowskiego. Macie się nienawidzieć do cna, macie życzyć sobie nawzajem śmierci, przecież to właśnie śpiewacie na stadionach, macie wyzywać tu siebie i swoje matki. Boże widzisz i nie grzmisz, jak te trybuny grzecznieją.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 08.06.2017, 14:00

kivloff pisze:Skasujcie te posty, bo to niedorzeczne żeby tak sobie dyskutować tu, w centrum ruchu kibicowskiego. Macie się nienawidzieć do cna, macie życzyć sobie nawzajem śmierci, przecież to właśnie śpiewacie na stadionach, macie wyzywać tu siebie i swoje matki. Boże widzisz i nie grzmisz, jak te trybuny grzecznieją.
Przeskocz do łódzkiego tematu, nie rozczarujesz się :-)
Spece tam wyliczają nawet czynsz za dzierżawę stadionu Legii:-)

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Browarski 1 » 08.06.2017, 14:33

kivloff pisze:Skasujcie te posty, bo to niedorzeczne żeby tak sobie dyskutować tu, w centrum ruchu kibicowskiego. Macie się nienawidzieć do cna, macie życzyć sobie nawzajem śmierci, przecież to właśnie śpiewacie na stadionach, macie wyzywać tu siebie i swoje matki. Boże widzisz i nie grzmisz, jak te trybuny grzecznieją.
Domyślam się że to z ironią napisałeś lecz dla jasności napisze że nikt tu nie ma zamiaru się po jajcach smyrać ale popisać w miarę normalny sposób przecież można. Temat łódzki i krakowski wlewa do tego forum wystarczającą dawkę debilizmu/napinki/agresji/kocopołów/białek/gimbazowni itd.
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 08.06.2017, 15:05

Po mojemu to sprzeczności nie ma nawet w tym, żeby spotykając się w Warszawie dać sobie po mordzie, a za pare miesięcy spotykając się we Władysławowie się razem wódki napić. Ale to chyba nie pasuje do konkursu na najbardziej prawilnego chuligana.

Kick
Posty: 58
Rejestracja: 21.12.2015, 09:39

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kick » 08.06.2017, 16:03

Ja p*******, ale macie rozkminy. Swego czasu Lech lał januszy tylko za fakt, że pobluzgali na Legię w czasie wizyty na zakazie, gdzie było powiedziane w Kotle, że nie ma pocisku i jakoś szumu i lamentu na pół polski z tego powodu nie było.
Chłop wylatuje jak ostatni baran jak jest 100 razy mówione, że nie wybiegamy. Ponadto zanim "wyskoczył ze swojego boksu" kilka/kilkanaście osób było już z murawy wyganianych. Więc trzeba być tępym jankiem żeby robić taki wjazd.

A co do torebek...hahaha, hipokryci, 70% tego forum zapewne takie nosi :)
Jest to wygodne, po prostu!Przy niejednokrotnie 2 telefonach, kluczach, portfelu etc. - sam takiej używam na co dzień. Alternatywą jest "nerka", którą nosi pozostałe 30% :)

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: whiskey » 08.06.2017, 16:32

a nerka na klacie ?

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WileTheBest » 08.06.2017, 16:35

whiskey pisze:a nerka na klacie ?
Kołczan prawilności :D.
Września 100% Lech Poznań!

rozkminiacz
Posty: 169
Rejestracja: 07.04.2014, 12:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rozkminiacz » 08.06.2017, 18:41

Nurni F. pisze: Zresztą dla Legii Polonia nie jest żadnym derbowym rywalem. Tu nie Łódź, Trójmiasto czy Kraków, tu większość kibiców Legii przeżyje życie i nie zobaczy na żywo kibica Polonii. Więc o jakim derbowym rywalu my mówimy?
To ja sporadycznie w Warszawie byłem a już kilku widziałem a wy tam mieszkacie i przez całe życie nie widzicie. Chyba czas ruszyć się sprzed monitora.
j**** rosje i ruskich

WF.
Posty: 463
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 08.06.2017, 20:28

Jest ktoś jeszcze na tym forum kto sporadycznie, a nawet regularnie bywa w Warszawie i już kilkukrotnie spotkał barwy Polonii na mieście?

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ósmy Pasażer » 08.06.2017, 22:00

Kick pisze: A co do torebek...hahaha, hipokryci, 70% tego forum zapewne takie nosi :)
Jest to wygodne, po prostu!Przy niejednokrotnie 2 telefonach, kluczach, portfelu etc. - sam takiej używam na co dzień. Alternatywą jest "nerka", którą nosi pozostałe 30% :)
Co prawda mam tylko jeden telefon, ale spotkałem się z takim wynalazkiem jak kieszenie, i przyznam, iż wydają się wygodniejsze niż "babskie" torebki. Pewnie w sukience też latem jest wygodnij niż w spodniach i koszulce, ale nie popadajmy panowie w skrajności ;) Myślę że w getrach byłoby bardziej komfortowo niż w dżinsach. Zwłaszcza ekipie "sportowej".
Zresztą gdy omawiany ostatnio wielokrotnie torebkowicz z Legii kopał w łeb swojego brata po szalu, to na filmiku widać, iż regulanie musiał poprawiać swoją torebkę, więc wydaje się mało praktyczna.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, __K__, Xsexx i 210 gości