www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 23.03.2017, 10:01

barter pisze:A mnie się nasuwa pytanie patrząc na twoj nick, czy ty taki górnolotny jesteś? Tak szczerze sobie odpowiedz, co zmieni w twoim życiu to jeśli otrzymasz odpowiedź. Na c*** ci to wiedzieć jak ty pewnie nawet Krakowa nie widziałeś, bo gdybyś tu mieszkał to byś glupich pytań nie zadawał.
A mnie się wlasnie wydaje ze kolega jest z Krakowa, zna realia i dlatego właśnie podobnie jak ja zastanawia się jak to jest możliwe ze osiedle które nie prezentuje sobą nic szczególnego zrobilo sobie flagę takich rozmiarów większą od wszystkich innych w tym od flagi wisla sharks. delikatnie mowiac trochę zabawnie to wyglada



sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.03.2017, 12:52

Cracoviaczek_jeden pisze:
barter pisze:A mnie się nasuwa pytanie patrząc na twoj nick, czy ty taki górnolotny jesteś? Tak szczerze sobie odpowiedz, co zmieni w twoim życiu to jeśli otrzymasz odpowiedź. Na c*** ci to wiedzieć jak ty pewnie nawet Krakowa nie widziałeś, bo gdybyś tu mieszkał to byś glupich pytań nie zadawał.
A mnie się wlasnie wydaje ze kolega jest z Krakowa, zna realia i dlatego właśnie podobnie jak ja zastanawia się jak to jest możliwe ze osiedle które nie prezentuje sobą nic szczególnego zrobilo sobie flagę takich rozmiarów większą od wszystkich innych w tym od flagi wisla sharks. delikatnie mowiac trochę zabawnie to wyglada
Popatrz się kiepie na swoje trybuny a dojrzysz tam zabawną flagę Kurdwanowa, Proszowic i coś by się jeszcze śmiesznego znalazło w porównaniu do tych waszych sztandarów z Salwatora, Dąbia czy XXXL, Jude Gangu.A na koniec masz tu jeszcze waszą flagę rzekomo zabraną jakimś studentom [link] i zamknij cipę.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Szeptem » 23.03.2017, 13:19

Cracoviaczek_jeden pisze:
barter pisze:A mnie się nasuwa pytanie patrząc na twoj nick, czy ty taki górnolotny jesteś? Tak szczerze sobie odpowiedz, co zmieni w twoim życiu to jeśli otrzymasz odpowiedź. Na c*** ci to wiedzieć jak ty pewnie nawet Krakowa nie widziałeś, bo gdybyś tu mieszkał to byś glupich pytań nie zadawał.
A mnie się wlasnie wydaje ze kolega jest z Krakowa, zna realia i dlatego właśnie podobnie jak ja zastanawia się jak to jest możliwe ze osiedle które nie prezentuje sobą nic szczególnego zrobilo sobie flagę takich rozmiarów większą od wszystkich innych w tym od flagi wisla sharks. delikatnie mowiac trochę zabawnie to wyglada
Jak Płaszów sobą nic nie reprezentuje, to znaczy że u was żadna osiedlowa flaga wisieć na stadionie nie powinna, bo Płaszów reprezentuje sobą więcej niż wszystkie wasze osiedla obecnie.

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ciepłe_Placki » 23.03.2017, 13:53

sir. pisze:
Cracoviaczek_jeden pisze:
barter pisze:A na koniec masz tu jeszcze waszą flagę rzekomo zabraną jakimś studentom [link] i zamknij cipę.
A kto mówi, że studentowi ? Normalnie zajebana ultrasom w tramwaju.

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 23.03.2017, 22:37

Szeptem pisze:
Cracoviaczek_jeden pisze:
barter pisze:A mnie się nasuwa pytanie patrząc na twoj nick, czy ty taki górnolotny jesteś? Tak szczerze sobie odpowiedz, co zmieni w twoim życiu to jeśli otrzymasz odpowiedź. Na c*** ci to wiedzieć jak ty pewnie nawet Krakowa nie widziałeś, bo gdybyś tu mieszkał to byś glupich pytań nie zadawał.
A mnie się wlasnie wydaje ze kolega jest z Krakowa, zna realia i dlatego właśnie podobnie jak ja zastanawia się jak to jest możliwe ze osiedle które nie prezentuje sobą nic szczególnego zrobilo sobie flagę takich rozmiarów większą od wszystkich innych w tym od flagi wisla sharks. delikatnie mowiac trochę zabawnie to wyglada
Jak Płaszów sobą nic nie reprezentuje, to znaczy że u was żadna osiedlowa flaga wisieć na stadionie nie powinna, bo Płaszów reprezentuje sobą więcej niż wszystkie wasze osiedla obecnie.
kiepa powyżej komentował nie będę bo wystarczy parę słów prawdy i juz jest frustracja i piana z pyska. a co do plaszowa to możecie oklamywc cala Polskę jakiej to na Wiśle nie ma sily itp. ale kto jest w temacie zna prawdę. plaszow jest porostu słaby, może nie tak jak borek falecki czy biezanow ale to osiedle nic sobą nie prezentuje. parę osób może ćwiczy, dobrze wygląda. ale odwagi i charakteru za grosz nie mają nie robia nic a w temacie h są smieszni. a na temat naszych osiedli nie pisz bzdur bo sam w nie chyba nie wierzysz

użytkownik1906
Posty: 151
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: użytkownik1906 » 24.03.2017, 12:01

To zrób zasadzkę menelu i nie pręż się przed komputerem.

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 24.03.2017, 14:00

użytkownik1906 pisze:To zrób zasadzkę menelu i nie pręż się przed komputerem.
nie musze widziałem na własne oczy abstynencie :)

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 24.03.2017, 14:57

sir. pisze:
Cracoviaczek_jeden pisze:
barter pisze:A mnie się nasuwa pytanie patrząc na twoj nick, czy ty taki górnolotny jesteś? Tak szczerze sobie odpowiedz, co zmieni w twoim życiu to jeśli otrzymasz odpowiedź. Na c*** ci to wiedzieć jak ty pewnie nawet Krakowa nie widziałeś, bo gdybyś tu mieszkał to byś glupich pytań nie zadawał.
A mnie się wlasnie wydaje ze kolega jest z Krakowa, zna realia i dlatego właśnie podobnie jak ja zastanawia się jak to jest możliwe ze osiedle które nie prezentuje sobą nic szczególnego zrobilo sobie flagę takich rozmiarów większą od wszystkich innych w tym od flagi wisla sharks. delikatnie mowiac trochę zabawnie to wyglada
Popatrz się kiepie na swoje trybuny a dojrzysz tam zabawną flagę Kurdwanowa, Proszowic i coś by się jeszcze śmiesznego znalazło w porównaniu do tych waszych sztandarów z Salwatora, Dąbia czy XXXL, Jude Gangu.A na koniec masz tu jeszcze waszą flagę rzekomo zabraną jakimś studentom [link] i zamknij cipę.

nie jestem za Cracovia ale jezeli uwazasz ze flaga Proszowic jest wieksza od flagi Dabia to masz nie zlego zeza albo p********* po p********* hahah

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Szeptem » 24.03.2017, 15:17

szwadron97 pisze:
sir. pisze:
Cracoviaczek_jeden pisze: A mnie się wlasnie wydaje ze kolega jest z Krakowa, zna realia i dlatego właśnie podobnie jak ja zastanawia się jak to jest możliwe ze osiedle które nie prezentuje sobą nic szczególnego zrobilo sobie flagę takich rozmiarów większą od wszystkich innych w tym od flagi wisla sharks. delikatnie mowiac trochę zabawnie to wyglada
Popatrz się kiepie na swoje trybuny a dojrzysz tam zabawną flagę Kurdwanowa, Proszowic i coś by się jeszcze śmiesznego znalazło w porównaniu do tych waszych sztandarów z Salwatora, Dąbia czy XXXL, Jude Gangu.A na koniec masz tu jeszcze waszą flagę rzekomo zabraną jakimś studentom [link] i zamknij cipę.

nie jestem za Cracovia ale jezeli uwazasz ze flaga Proszowic jest wieksza od flagi Dabia to masz nie zlego zeza albo p********* po p********* hahah
Problem jest taki, ze gdy gość pisze że Płaszów sobą nic nie reprezentuje, a gdy porównamy chociażby Dąbie do Płaszowa to sorki ale można ironiczne się uśmiechnąć bo czym obecnie Dąbie się wyróżnia? Cracoviaczek buja w obłokach albo żyje opowieściami z lat 90 swoich starszych kolegów. Cracoviaczek popytaj może kolegów z Kozłówka co się ostatnio klubu wypierali czy tez uważają że Płaszów nic sobą nie reprezentuje.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 24.03.2017, 17:32

szwadron97 :

c*** mnie to obchodzi, myślisz że mu wytykam które flagi u nich powinny być większe?
nie pasuje mu flaga Płaszowa to mu dałem małe porównanie o gigantyczną flagę Kurdwanowa, czy chociażby Akademickiej chociaż to już stare dzieje, no to obrażony chujek nie odpowie? ty też sie co chwile jąkasz na Wisłę, napiszesz chociaż po c*** podkreślasz że nie jesteś za cracovią?

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 24.03.2017, 18:25

możesz przeklamywac rzeczywistość ale akurat Dąbie to was zjada. a co do drugiej kwestii to sam sobie odpowiedz kogo wy takiego zlapaliscie z Kozłowka :)) w innym przypadku moglibyście ciężko skamlec :)

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: no to nieźle » 24.03.2017, 18:30

Po co w ogóle odpisujecie i wdajecie się z pyskówkę z ***,który zmienił nick na sir?To bałwan,który w d**** był i gówno widział.To gość,który nie wychyla nosa spoza komputera.Myślałem,że już został zbanowany na dobre,ale niestety osoby,które mogłyby to zrobić są też debilami.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Szeptem » 24.03.2017, 18:45

no to nieźle pisze:Po co w ogóle odpisujecie i wdajecie się z pyskówkę z ***,który zmienił nick na sir?To bałwan,który w d**** był i gówno widział.To gość,który nie wychyla nosa spoza komputera.Myślałem,że już został zbanowany na dobre,ale niestety osoby,które mogłyby to zrobić są też debilami.
Raczej ten post powinieneś skierować do swojego kolegi po szalu cracoviaczka.

Cracoviaczek Dąbie zapewne tak zjada wszystkich, jak obecne Oświecenia albo ogólem wasza Cracovia, której aktywność na przestrzeni ostatnich lat to jest śmiech na sali i wie to każdy w Polsce.

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 24.03.2017, 19:26

Szeptem pisze:
no to nieźle pisze:Po co w ogóle odpisujecie i wdajecie się z pyskówkę z ***,który zmienił nick na sir?To bałwan,który w d**** był i gówno widział.To gość,który nie wychyla nosa spoza komputera.Myślałem,że już został zbanowany na dobre,ale niestety osoby,które mogłyby to zrobić są też debilami.
Raczej ten post powinieneś skierować do swojego kolegi po szalu cracoviaczka.

Cracoviaczek Dąbie zapewne tak zjada wszystkich, jak obecne Oświecenia albo ogólem wasza Cracovia, której aktywność na przestrzeni ostatnich lat to jest śmiech na sali i wie to każdy w Polsce.
widać ze gówno wiesz i jesteś frajerem co raz na dwa tygodnie pojedzie na mecz. przykładów Ci tu wymieniał nie będę więc powiem tyle NIE ROZSMIESZAJ NAS LESZCZU

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grokas » 24.03.2017, 23:09

Jako że mieszkam praktycznie na Starym Płaszowie to niestety zgodzę się z wiślakami że teraz mają tam bardzo dobrą bandę
( może samych kibiców nie jest jakoś dużo a bywało więcej w poprzednich latach ) .....a w okolicach Płaszowa mieszkam ponad 40 lat.

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DVL98 » 25.03.2017, 00:32

Ciepłe_Placki pisze:
szybowiec22 pisze:mam pytanko do kogos z Wisły o ekipe Devils,
przejezdzajac wiele razy przez to miasto na przelomie wiekow mozna bylo zauwazyc napisy Wisla Devils. czy to byla jakas bojowka na wzor Sharks?i czemu zaprzestala dzialalnosci?

Devils działali przed szarksami.
G. Prawda... .

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DVL98 » 25.03.2017, 00:50

sir. pisze:szwadron97 :

c*** mnie to obchodzi, myślisz że mu wytykam które flagi u nich powinny być większe?
nie pasuje mu flaga Płaszowa to mu dałem małe porównanie o gigantyczną flagę Kurdwanowa, czy chociażby Akademickiej chociaż to już stare dzieje, no to obrażony chujek nie odpowie? ty też sie co chwile jąkasz na Wisłę, napiszesz chociaż po c*** podkreślasz że nie jesteś za cracovią?
Kolego po co się tak sadzisz do wszystkich o wszystko? Do baby też się sadzisz, że ma pasek.na dole a nie gwiazdę?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 25.03.2017, 07:16

no to nieźle pisze:Po co w ogóle odpisujecie i wdajecie się z pyskówkę z ***,który zmienił nick na sir?To bałwan,który w d**** był i gówno widział.To gość,który nie wychyla nosa spoza komputera.Myślałem,że już został zbanowany na dobre,ale niestety osoby,które mogłyby to zrobić są też debilami.
Nie oceniaj wszystkich swoja miarą, po temacie PS czarno na białym widać kto jest kto ale taki być musi wasz los garbaty.a te 3gwiazdeczki to ci musiały pięknie zryc berecik ze dostałes takiej fobii, odstaw lepiej to co tam bierzesz:-)

eNGie
Posty: 417
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 25.03.2017, 08:40

Jeśli chodzi o Dąbie to może to osiedle wyróżniało się parę lat temu, obecnie zniżka formy.

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 25.03.2017, 15:58

eNGie pisze:Jeśli chodzi o Dąbie to może to osiedle wyróżniało się parę lat temu, obecnie zniżka formy.
Nie mi oceniać siłę z perspektywy lat poprzednich. Ale z sąsiadami z NG i PS radzą sobie świetnie i te osiedla raczej podjazdu nie maja

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Aboubakar » 25.03.2017, 16:07

Cracoviaczek_jeden pisze:
eNGie pisze:Jeśli chodzi o Dąbie to może to osiedle wyróżniało się parę lat temu, obecnie zniżka formy.
Nie mi oceniać siłę z perspektywy lat poprzednich. Ale z sąsiadami z NG i PS radzą sobie świetnie i te osiedla raczej podjazdu nie maja
Do GS też podjazdu nie mają? Haha

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Szeptem » 25.03.2017, 17:07

Cracoviaczek_jeden pisze:
eNGie pisze:Jeśli chodzi o Dąbie to może to osiedle wyróżniało się parę lat temu, obecnie zniżka formy.
Nie mi oceniać siłę z perspektywy lat poprzednich. Ale z sąsiadami z NG i PS radzą sobie świetnie i te osiedla raczej podjazdu nie maja
Ale z Ciebie komediant, nawet twój kolega po szalu zaprzeczył twoim pierdołom o Płaszowie a ty dalej ciągniesz te swoje bzdury, ciekawi mnie czy faktycznie jesteś z Cracovii czy może z komendy głównej policji do siana fermentu i farmazonów w tym temacie. Bo był spokój w tym temacie odkąd nie zacząłeś się tu napinać, prowokować i farmazonów wypisywać.

W jaki sposób to radzenie niby wygląda? Porównywanie Dąbia do Płaszowa jest śmieszne. Dąbie zaliczyło regres, a Płaszów spory progres tak to radzenie sobie wygląda, świat według Cracoviaczka.

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 26.03.2017, 00:47

Aboubakar pisze:
Cracoviaczek_jeden pisze:
eNGie pisze:Jeśli chodzi o Dąbie to może to osiedle wyróżniało się parę lat temu, obecnie zniżka formy.
Nie mi oceniać siłę z perspektywy lat poprzednich. Ale z sąsiadami z NG i PS radzą sobie świetnie i te osiedla raczej podjazdu nie maja
Do GS też podjazdu nie mają? Haha
wyskoczyłes z grzegorzk ami starymi nie wiem po co skoro wiadomo ze ze wszystkich wymienionych osiedli tam najsłabiej. gdzięki ty żyjesz Dąbie was j**** wjeżdża wam a plaszow siedzi cicho na dupach a NG ... akcje na tramwajach i raz na jakiś czas coś zamaluja w środku nocy, padaka

siri0
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2017, 09:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: siri0 » 26.03.2017, 18:29

Cracovia w sobote wybiera się na mecz do Płocka. Poszedł zakład że przekroczą 8 stówek na sektorze a klub wygra mecz - inaczej zwróci im kwotę ok. 10 000 złotych :) Więcej [link]

Ciekawy zakład!

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DVL98 » 27.03.2017, 23:24

halodrol pisze:Nikt neonka nie dał do sprawy więc nie p******. Krzysiu próbował wmówić sobie innym że było inaczej ale wskazany przez niego chłopak miał czyściutki papier. Nie p****** chłopie naprawdę bo z różnych przerzutów ten był jedną z najgorszych k****. Mówł to co chciał . Konduktor też was wkręcał parę lat i co.
Jak pamiętam to jednak dał i został pogoniony za to, ale nie jest prawdą, że Neo nie miał pomocy. Po za tym nic nieusprawiedliwia go, że wystawiał chłopaków nawet tych, którzy nie byli aktywni. Jaki skutek jego zmiany barw wszyscy wiemy, nie wytrzymał. Biorąc pod uwagę jego działalność antyKSC dziwi mnie tylko jak niektorzy z KSC mogą go uznawać niemal za świętego... .

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 28.03.2017, 01:15

DVL98 pisze:
halodrol pisze:Nikt neonka nie dał do sprawy więc nie p******. Krzysiu próbował wmówić sobie innym że było inaczej ale wskazany przez niego chłopak miał czyściutki papier. Nie p****** chłopie naprawdę bo z różnych przerzutów ten był jedną z najgorszych k****. Mówł to co chciał . Konduktor też was wkręcał parę lat i co.
Jak pamiętam to jednak dał i został pogoniony za to, ale nie jest prawdą, że Neo nie miał pomocy. Po za tym nic nieusprawiedliwia go, że wystawiał chłopaków nawet tych, którzy nie byli aktywni. Jaki skutek jego zmiany barw wszyscy wiemy, nie wytrzymał. Biorąc pod uwagę jego działalność antyKSC dziwi mnie tylko jak niektorzy z KSC mogą go uznawać niemal za świętego... .
z jakiego osiedla był neo?

eNGie
Posty: 417
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 28.03.2017, 07:20

Stara Krowodrza.

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tisu » 28.03.2017, 19:26

Czy to prawda ze ŚP I. "leżał" na jednej celi z ŚP Neo ? Ktoś kiedyś mi opowiadał , że razem leżeli w kryminale, mieli podobne zdanie na temat tego co się dzieje na Wiśle i w sumie podobnie skończyli.

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DVL98 » 29.03.2017, 00:08

tisu pisze:Czy to prawda ze ŚP I. "leżał" na jednej celi z ŚP Neo ? Ktoś kiedyś mi opowiadał , że razem leżeli w kryminale, mieli podobne zdanie na temat tego co się dzieje na Wiśle i w sumie podobnie skończyli.
A co ma jedno do drugiego... ? To, że ktoś z kimś leżał nie znaczy, że jest prawdą co Ci ktoś kiedyś coś powiedział. I o jakie zdanie Ci chodzi dokładnie, bo pytasz jak milicja.

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: BANita31 » 31.03.2017, 09:14

eNGie pisze:Stara Krowodrza.
Jak obecnie wyglada sytuacja na tym osiedlu ??

fiatbrava
Posty: 22
Rejestracja: 10.09.2014, 11:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: fiatbrava » 31.03.2017, 16:52

Jak obecnie wyglada sytuacja na tym osiedlu ??

Wisła i to dość mocna już od wielu lat

WhyAlwaysMe
Posty: 39
Rejestracja: 01.03.2017, 18:28

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WhyAlwaysMe » 01.04.2017, 14:42

Wszyscy pisali, po upadku TKWM i w czasie kryzysu Wisły, że Cracovia powinna to wykorzystać i. i niestety mówiąc, jest jednak całkiem inaczej.

TT09
Posty: 8
Rejestracja: 20.03.2017, 21:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: TT09 » 01.04.2017, 17:00

WhyAlwaysMe pisze:Wszyscy pisali, po upadku TKWM i w czasie kryzysu Wisły, że Cracovia powinna to wykorzystać i. i niestety mówiąc, jest jednak całkiem inaczej.
To raczej Wisła pisała że razem z Ruchem zniszczy Cracovię wychwalając ten układ. I dokładnie jest jednak całkiem inaczej

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Jacoby31 » 01.04.2017, 19:08

To mówisz, że teraz Cracovia rozdaje karty w Krakowie :) ?

TT09
Posty: 8
Rejestracja: 20.03.2017, 21:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: TT09 » 01.04.2017, 19:48

Jacoby31 pisze:To mówisz, że teraz Cracovia rozdaje karty w Krakowie :) ?
Nigdzie tego nie pisałem, dla mnie układ sił w Krakowie jest od wielu lat mniej więcej wyrównany.

TT09
Posty: 8
Rejestracja: 20.03.2017, 21:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: TT09 » 01.04.2017, 21:51

koleszko pisze:To dziwne bo nawet banda Cracovii przyzna, że nie ma aktualnie startu do Wisły.

Ale jesteś z Tarnovii, a jej też się wydaje, że sytuacja w Tarnowie jest wyrównana. :D
Dużo wiesz skoro znasz zdanie bandy Cracovii i Tarnovii :)

Umierdo
Posty: 5
Rejestracja: 01.04.2017, 22:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Umierdo » 01.04.2017, 23:08

Jak wygląda obecnie sytuacja w Łagiewnikach.Z góry dzięki

Cracoviaczek_jeden
Posty: 16
Rejestracja: 23.03.2017, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cracoviaczek_jeden » 02.04.2017, 12:25

koleszko pisze:To dziwne bo nawet banda Cracovii przyzna, że nie ma aktualnie startu do Wisły.

Ale jesteś z Tarnovii, a jej też się wydaje, że sytuacja w Tarnowie jest wyrównana. :D
w jakim świecie Ty żyjesz komediancie :DD wyjdź z domu net propagandzistko

fiatbrava
Posty: 22
Rejestracja: 10.09.2014, 11:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: fiatbrava » 02.04.2017, 12:49

A jak prezentuje się dzielnica Prądnik Czerwony . Czy obok tak silnych osiedli jak Prądnik Czerwony czy Olsza2 , pozostała część dzielnicy między innymi Wieczysta , Ugorek prezentuje wysoki poziom . To jest w sumie jedyna dzielnica gdzie kibicuje się jednemu klubowi. Aha czy flaga , która była wywieszana dotyczyła tylko osiedla czy całej dzielnicy?

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 03.04.2017, 00:51

Każdy krakus powie Ci że nie ma czegoś takiego jak 'dzielnica PC'. Z moich obserwacji(subiektywnych) - regres w całym rejonie.Ja wiem ze w całym Krakowie jest regres, niezależnie komu dane osiedle kibicuje, natomiast tu , sama Wisła to sobie zrobiła.
ps krew mnie zalewa jak przejeżdżam a przejeżdżam często przez PC i widzę od w c*** dawna oszpecony graf ŚP wiadomo kogo.Tak to ma ku*** wyglądać?a może czegoś nie wiem?
Jeszcze 2,3 lata temu większość osiedli z tego rejonu(PC,O2,Akacjowa,Cieślewskiego,Ugorek, Wieczysta, O1 itp)tętniły życiem kibicowskim.Teraz widzę marazm ale jak 'brat' atakuje 'brata' to czego się spodziewać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buhu321, Jacku84, KhP, ZapytujeWas, ze stadionu i 518 gości