www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
NiePamietamHasla
Posty: 9
Rejestracja: 11.04.2017, 18:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: NiePamietamHasla » 13.04.2017, 08:49

PeRkun pisze:
NiePamietamHasla pisze:Jak jest obecnie na linii Lechia - Wisła? Wiślacy ze Śląskiem to już wiadomo, ale z Gdańszczanami? Kosa, neutral?
A jak ma byc po kilku sytuacjach jest kosa.
Pytanie z tego powodu, że w tym sezonie podczas meczów między nimi nie dochodziło do bluzgów na drugą stronę.



Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Ciepłe_Placki » 13.04.2017, 10:30

albtraum pisze: Zawisza - Cracovia?
masz odpowiedź stronę wcześniej

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 13.04.2017, 12:33

NiePamietamHasla pisze:
PeRkun pisze:
NiePamietamHasla pisze:Jak jest obecnie na linii Lechia - Wisła? Wiślacy ze Śląskiem to już wiadomo, ale z Gdańszczanami? Kosa, neutral?
A jak ma byc po kilku sytuacjach jest kosa.
Pytanie z tego powodu, że w tym sezonie podczas meczów między nimi nie dochodziło do bluzgów na drugą stronę.
Z decyzją odnośnie tego czy kosa czy neutral trzeba poczekać do meczu między obiema drużynami z udziałem kibiców gości. Jak narazie ani w Gdańsku ani w Krakowie oba mecze były bez gości i bez bluzgów a teraz poczekajmy aż znów zagrają razem. Sharksy kosy chyba nie chcą a "cha wu emki" mają wkurw na wsh. Pożyjemy zobaczymy

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: OsowianinGKS » 13.04.2017, 13:31

Obiektywnie oceniając Lechia ma wyjebane w Sharków. Przybili/przybijają już nowe układy, choć pewnie 30 lat zgody trochę żal. Widać jednak, że to Wiślacy gorzej znieśli zerwanie zgody, bo ta zgoda była naprawdę silna

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szeptem » 13.04.2017, 17:52

OsowianinGKS pisze:Obiektywnie oceniając Lechia ma wyjebane w Sharków. Przybili/przybijają już nowe układy, choć pewnie 30 lat zgody trochę żal. Widać jednak, że to Wiślacy gorzej znieśli zerwanie zgody, bo ta zgoda była naprawdę silna
Hehe skąd ty wiesz kto zniósł zerwanie zgody gorzej, proponuje żebyś nie bawił się w wróżbite Macieja. Chyba jednak Sharksom nie wszystko odpowiadało skoro szukali czegoś innego czy nowego, tak na chłopski rozum. W mojej opinii zgoda nie wytrzymała głównie ze względu na odległość jakie obie ekipy dzieliły, dwa końce Polski uniemożliwiają bardzo wiele rzeczy, kontakty też zaczną usychać choćby nawet się starało żeby tak nie było, jednak prawie 600 km dzielących oba miasta się nie przeskoczy. Z Lechią był neutral czy nawet wiele osób przychylnie patrzyło w strone Gdańska dopóki dopóty nie zaczeli bluzgać po Sharksach, od tego momentu jasno w wielu różnych sytuacjach WSH się zadeklarowało jaki ma stosunek do Gdańszczan.

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: albtraum » 13.04.2017, 18:05

Arka Cracovia, Śląsk Lechia, Śląsk Motor to tez podobne odległości

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 13.04.2017, 18:09

Ciekawe komu kibicujecie określając relacje na ligi Gdansk-Krakow:-) Nie ma żadnej kosy, co nie znaczy ze wszystko jest jasne

Edit.
No i co z tego ze podobne odległości?Prócz picia cos z tego wynika?

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: OsowianinGKS » 13.04.2017, 19:42

Szeptem pisze:
OsowianinGKS pisze:Obiektywnie oceniając Lechia ma wyjebane w Sharków. Przybili/przybijają już nowe układy, choć pewnie 30 lat zgody trochę żal. Widać jednak, że to Wiślacy gorzej znieśli zerwanie zgody, bo ta zgoda była naprawdę silna
Hehe skąd ty wiesz kto zniósł zerwanie zgody gorzej, proponuje żebyś nie bawił się w wróżbite Macieja. Chyba jednak Sharksom nie wszystko odpowiadało skoro szukali czegoś innego czy nowego, tak na chłopski rozum. W mojej opinii zgoda nie wytrzymała głównie ze względu na odległość jakie obie ekipy dzieliły, dwa końce Polski uniemożliwiają bardzo wiele rzeczy, kontakty też zaczną usychać choćby nawet się starało żeby tak nie było, jednak prawie 600 km dzielących oba miasta się nie przeskoczy. Z Lechią był neutral czy nawet wiele osób przychylnie patrzyło w strone Gdańska dopóki dopóty nie zaczeli bluzgać po Sharksach, od tego momentu jasno w wielu różnych sytuacjach WSH się zadeklarowało jaki ma stosunek do Gdańszczan.
Z Gdańska do Wrocławia jest mniej więcej tyle samo, więc argument z d***.

paramedic4
Posty: 20
Rejestracja: 10.02.2016, 09:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: paramedic4 » 13.04.2017, 20:03

sir. pisze:Ciekawe komu kibicujecie określając relacje na ligi Gdansk-Krakow:-) Nie ma żadnej kosy, co nie znaczy ze wszystko jest jasne

Edit.
No i co z tego ze podobne odległości?Prócz picia cos z tego wynika?
Nie wiem jakie masz doświadczenia w tym zakresie, ale chyba słabe. Nie rozumiesz tego tak samo jak nie rozumiały tego osoby z WSH. Zgody "po gdańsku" nie ograniczają się do ekipy sportowej i/lub do wspólnego picia.
Ludzie z Gdańska mieli/mają z ludźmi z Wrocławia czy z wiślackiego Krk wspólne interesy, rodziny, kontakty, firmy. Zgoda dotyczy sportowców, ultrasów, pijaków, a często zahacza nawet o janków i zwykłych chłopaków z gdańskich osiedli, którzy w ogóle nie muszą chodzić na Lechię. Wiele osób na dzielnicach słysząc, ze ktoś jest z Wisły czy ze Śląska mogło Ci bezinteresownie pomóc. Tu nie ma kompromisów. Zgoda to zgoda, jak nazywasz kogoś przyjacielem, to bardzo go szanujesz i dużo możesz dla niego zrobić. Dużo dobrego oczywiście, a nie ustalasz sobie miesiącami z kimś innym różne rzeczy za jego plecami, nie pytając go nawet o zdanie. Brzmi znajomo? W Gdańsku tak rozumiemy pojęcie zgody.

SzachownicaZdarzen
Posty: 202
Rejestracja: 09.09.2013, 20:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: SzachownicaZdarzen » 13.04.2017, 20:04

Z kim ma Radomiak zgody/układy oprócz Legii?

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 13.04.2017, 21:53

KŁ98 pisze:
Szeptem pisze:
OsowianinGKS pisze:Obiektywnie oceniając Lechia ma wyjebane w Sharków. Przybili/przybijają już nowe układy, choć pewnie 30 lat zgody trochę żal. Widać jednak, że to Wiślacy gorzej znieśli zerwanie zgody, bo ta zgoda była naprawdę silna
Hehe skąd ty wiesz kto zniósł zerwanie zgody gorzej, proponuje żebyś nie bawił się w wróżbite Macieja. Chyba jednak Sharksom nie wszystko odpowiadało skoro szukali czegoś innego czy nowego, tak na chłopski rozum. W mojej opinii zgoda nie wytrzymała głównie ze względu na odległość jakie obie ekipy dzieliły, dwa końce Polski uniemożliwiają bardzo wiele rzeczy, kontakty też zaczną usychać choćby nawet się starało żeby tak nie było, jednak prawie 600 km dzielących oba miasta się nie przeskoczy. Z Lechią był neutral czy nawet wiele osób przychylnie patrzyło w strone Gdańska dopóki dopóty nie zaczeli bluzgać po Sharksach, od tego momentu jasno w wielu różnych sytuacjach WSH się zadeklarowało jaki ma stosunek do Gdańszczan.

Za drogo w gdansku było dla medialnych chuliganow z wsh.Druga sprawa to Lechii delfiny nie były,nie sa i nie beda potrzebne do niczego.Wieszać flage wsh i robić grożne miny może teraz każdy.
Szkoda tylko że Lechia jedyne wsparcie miała u tych "delfinów". Ani wsh ani silesia nie są topowymi ekipami. Jednak kobiety z "bandy" śląska są poziom niżej. Pokazały to europejskie puchary i w hiszpanii i w szwecji. Szukanie wsparć po olsztynie i częstochowie pokazuje tylko jak Lechia się musi zniżyć żeby zamazać plame po upadku zgody Lechia- Wisła

Mr.Big
Posty: 89
Rejestracja: 13.07.2016, 10:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Mr.Big » 13.04.2017, 22:14

Skoro ten Śląsk jest "poziom niżej" to czemu "wojownicy" z Krakowa tego nie udowodnia? Jeżeli umacnianie przez Lechię pozycji ekipy nr 1w regionie jest według ciebie zniżaniem się to szkoda strzępić klawiatury

luq88
Posty: 40
Rejestracja: 15.01.2017, 13:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: luq88 » 13.04.2017, 22:16

Szkoda tylko że Lechia jedyne wsparcie miała u tych "delfinów". Ani wsh ani silesia nie są topowymi ekipami. Jednak kobiety z "bandy" śląska są poziom niżej. Pokazały to europejskie puchary i w hiszpanii i w szwecji. Szukanie wsparć po olsztynie i częstochowie pokazuje tylko jak Lechia się musi zniżyć żeby zamazać plame po upadku zgody Lechia- Wisła[/quote]

Plamę to masz w majtach jak w czasie okresu zapomnisz w nie włożyć podpaskę. Wiele topowych ekip ma zgody/ układy/ dobre relacje z mniejszymi i nikt nie mówi, że do czegoś się muszą zniżać. Kolega z Lechii wytłumaczył jak wyglądają "zgody po gdańsku" (choć myślę, że definiuje to większość dobrych sztam w Polsce) więc wsparcie ze strony WSH (nie wiem jak obie ekipy się wspierały bo mnie to nie interesowało) nie było jedynym miernikiem jakości sztamy. Lechia nic nie musi zamazywać; kto się powinien w tej sytuacji wstydzić to myślę, że większość osób sobie zdanie wyrobiła.

RdoM
Posty: 18
Rejestracja: 08.04.2017, 21:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RdoM » 14.04.2017, 00:01

SzachownicaZdarzen pisze:Z kim ma Radomiak zgody/układy oprócz Legii?

Tylko Legia.

NiePamietamHasla
Posty: 9
Rejestracja: 11.04.2017, 18:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: NiePamietamHasla » 14.04.2017, 06:37

paramedic4 pisze:
sir. pisze:Ciekawe komu kibicujecie określając relacje na ligi Gdansk-Krakow:-) Nie ma żadnej kosy, co nie znaczy ze wszystko jest jasne

Edit.
No i co z tego ze podobne odległości?Prócz picia cos z tego wynika?
Nie wiem jakie masz doświadczenia w tym zakresie, ale chyba słabe. Nie rozumiesz tego tak samo jak nie rozumiały tego osoby z WSH. Zgody "po gdańsku" nie ograniczają się do ekipy sportowej i/lub do wspólnego picia.
Ludzie z Gdańska mieli/mają z ludźmi z Wrocławia czy z wiślackiego Krk wspólne interesy, rodziny, kontakty, firmy. Zgoda dotyczy sportowców, ultrasów, pijaków, a często zahacza nawet o janków i zwykłych chłopaków z gdańskich osiedli, którzy w ogóle nie muszą chodzić na Lechię. Wiele osób na dzielnicach słysząc, ze ktoś jest z Wisły czy ze Śląska mogło Ci bezinteresownie pomóc. Tu nie ma kompromisów. Zgoda to zgoda, jak nazywasz kogoś przyjacielem, to bardzo go szanujesz i dużo możesz dla niego zrobić. Dużo dobrego oczywiście, a nie ustalasz sobie miesiącami z kimś innym różne rzeczy za jego plecami, nie pytając go nawet o zdanie. Brzmi znajomo? W Gdańsku tak rozumiemy pojęcie zgody.
To by potwierdzało fakt, że ilość zgód po Waszej stronie była zawsze niewielka. W ogóle Lechia w swojej historii miała bardzo mało zgód w stosunku do innych.

Przy okazji zapytam jak jest na linii:

Lechia - BKS Bielsko,
Śląsk - BKS Bielsko,
Lechia - Hetman Zamość,
Śląsk - Hetman Zamość

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stopislamizacjieurop » 14.04.2017, 07:46

Lechia w top 5 a oni tu p******* jakieś bzdóry o poniżaniu itp itd ehh

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 14.04.2017, 11:35

Ktoś ma kontakty to co w tym dziwnego po tylu latach? ale z tymi wyjazdami i C widać ze c**** wiesz:-) Kontakty to maja wrogie ekipy na legalu robiąc wspólne foty i c*** z tym:-)

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: okospoko » 14.04.2017, 12:12

A mnie śmieszy , że jedni piszą jak to Wisła tęskni za Lechia czy odwrotnie lub kto okazał się honorowy a kto nie. Wisła zaczęła działać z Ruchem i Widzewem i taka była ich decyzja. W szeregach Wisły w ostatnich latach nastąpiły zmiany, nastawili się że chcą osiągnąć coś w chuligance( bez sprzętu ) i powoli działają. Lechia była stanowcza i kontakty z R/W im się nie spodobały więc odbili. Każda ekipa podejmuje swoje decyzje reszcie c*** do tego.
Też nie rozumie podejścia co poniektórych ludzi , którzy po tym całym zdarzeniu nie mogą zaakceptować zerwania sztamy. Ja rozumie że 30 lat, że wspólne interesy , rodziny , pijackie odwiedziny ale bądźmy szczerzy. To o kibicowanie tu chodzi o fanatyzm utożsamianie się ze SWOIM klubem. Niektórzy chyba zapominają , za jakim klubem są.
Sztamy są i ich nie ma, taka kolej rzeczy. Rozumie ze powstały przyjaźnie ale albo ktoś kocha swój klub albo nie. Chyba każdy przyzna że chuliganka jest najważniejsza a jeśli ktoś uważa , że potrzebne są zmiany by być lepszym to działa.

Fluttershy
Posty: 8
Rejestracja: 09.04.2017, 19:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Fluttershy » 14.04.2017, 13:46

Jak barwy Unii są teraz widziane na Wiśle? Niby zgody już nie ma, ale po meczu Wisły widziałem kilku typów w barwach ZKS.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 14.04.2017, 14:54

Fluttershy pisze:Jak barwy Unii są teraz widziane na Wiśle? Niby zgody już nie ma, ale po meczu Wisły widziałem kilku typów w barwach ZKS.
gdzieś widział barwy Unii na Wiśle? Barwy Unii są nie akceptowane i nikt w nich nie chodzi. Chyba że gdzieś na rodzinnym czy coś

Wislakzc
Posty: 2
Rejestracja: 14.04.2017, 17:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wislakzc » 14.04.2017, 17:55

Lepiej by było gdyby zakazane zostały barwy widzewa i ruchu. Ale to tylko kwestia czasu, aż wszystko do normalności wróci.

Fluttershy
Posty: 8
Rejestracja: 09.04.2017, 19:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Fluttershy » 14.04.2017, 18:40

internethooligans pisze:
Fluttershy pisze:Jak barwy Unii są teraz widziane na Wiśle? Niby zgody już nie ma, ale po meczu Wisły widziałem kilku typów w barwach ZKS.
gdzieś widział barwy Unii na Wiśle? Barwy Unii są nie akceptowane i nikt w nich nie chodzi. Chyba że gdzieś na rodzinnym czy coś
To chyba słabo z dyscypliną. Po ostatnim meczu z Lechem, na mieście

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 14.04.2017, 18:47

Wislakzc pisze:Lepiej by było gdyby zakazane zostały barwy widzewa i ruchu. Ale to tylko kwestia czasu, aż wszystko do normalności wróci.
wątpie że akurat na prośbę jakiegoś marnego nic nie znaczącego józka wsh zakaże barw Ruchu i Widzewa. Zwłaszcza że te relacje są co raz lepsze

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tisu » 14.04.2017, 20:27

Fluttershy pisze:
internethooligans pisze:
Fluttershy pisze:Jak barwy Unii są teraz widziane na Wiśle? Niby zgody już nie ma, ale po meczu Wisły widziałem kilku typów w barwach ZKS.
gdzieś widział barwy Unii na Wiśle? Barwy Unii są nie akceptowane i nikt w nich nie chodzi. Chyba że gdzieś na rodzinnym czy coś
To chyba słabo z dyscypliną. Po ostatnim meczu z Lechem, na mieście
czasami zdarza się , że jeszcze ludzie w barwach Jagi śmigają i raczej tam problemu nikt nie robi.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: info z TMK » 14.04.2017, 21:12

Unia Oswiecim jest fc Ruchu?

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 15.04.2017, 01:00

Nie.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szeptem » 15.04.2017, 02:24

internethooligans pisze:
Wislakzc pisze:Lepiej by było gdyby zakazane zostały barwy widzewa i ruchu. Ale to tylko kwestia czasu, aż wszystko do normalności wróci.
wątpie że akurat na prośbę jakiegoś marnego nic nie znaczącego józka wsh zakaże barw Ruchu i Widzewa. Zwłaszcza że te relacje są co raz lepsze
Nie warto takim osobom odpowiadać. Każdy sobie może zrobić konto o nicku LegiaFan, WislaFan, LechFan etecera nawet z wrogiego klubu i pieprzyć głupoty, a administratorom to na rękę bo się biznes kręci, ruch na forum jest większy więc i kasa z reklam.

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 15.04.2017, 10:29

bez-napinki pisze:Nie.
chyba jest ...poczytaj sobie ostatni TMK..gdzie oficjalnie gościu z Widzewa wypowiada sie o meczu otwarcia stadionu..CYTUJE....NA trybunach byli obecni fani Chrobrego Głogów oraz FAN CLUB.Ruchu-----Unia Oświęcim. ..
....

Wislakzc
Posty: 2
Rejestracja: 14.04.2017, 17:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wislakzc » 15.04.2017, 13:23

Ja się nie napinam tylko stwierdzam fakt. Internety bawią się w wrWe i gwizdów jest mniej, ale to przez zastraszanie. Poza tym- jakiś koleś, który też jest niemającym nic do powiedzenia Józkiem pisze o tym, aby na naszym stadionie nie było barw resovii. Waszej reakcji zero. Nikt mu nie zarzuci napinania się czy coś. Ja wyrażam zdanie wielu moich braci po szalu to zaraz po mbie jeździcie. Bez odbioru.

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wid08 » 15.04.2017, 13:25

Dajcie im troche czasu, rok temu sobie jeszcze na matki wrzucali,pozdrawiali Unie,Lechię , Śląsk i wrzucali na Widzew pikniki jeszcze nie wiedza co mogą a co nie :)
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 15.04.2017, 15:05

Znow jakieś cwele garbate zakładają konta o nazwie Wisła i się marszcza miedzy sobą, zaraz wpadnie kumaty spajder pająk i napisze żeby mnie nie słuchać bo w d**** byłem i mam 10 kont:-)

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 15.04.2017, 17:46

Wislakzc pisze:Ja się nie napinam tylko stwierdzam fakt. Internety bawią się w wrWe i gwizdów jest mniej, ale to przez zastraszanie. Poza tym- jakiś koleś, który też jest niemającym nic do powiedzenia Józkiem pisze o tym, aby na naszym stadionie nie było barw resovii. Waszej reakcji zero. Nikt mu nie zarzuci napinania się czy coś. Ja wyrażam zdanie wielu moich braci po szalu to zaraz po mbie jeździcie. Bez odbioru.
No przecież na stadionie Wisły nie ma barw Resovii więc o czym ty dyskutujesz. Raz czy dwa razy byli i były w nich osoby z Rzeszowa a nie jakieś smarkacze pyskate. Ty stwierdzasz że barwy Ruchu czy Widzewa z biegiem czasu znikną chociaż sam dobrze o tym wiesz że nie masz racji, więc po co trzymając za pytola piszesz takie pierdoły

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 16.04.2017, 00:22

Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:Nie.
chyba jest ...poczytaj sobie ostatni TMK..gdzie oficjalnie gościu z Widzewa wypowiada sie o meczu otwarcia stadionu..CYTUJE....NA trybunach byli obecni fani Chrobrego Głogów oraz FAN CLUB.Ruchu-----Unia Oświęcim. ..
....
Nie.

takisobie
Posty: 34
Rejestracja: 28.08.2016, 01:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: takisobie » 16.04.2017, 03:17

A co teraz kibicowanie ma wspólnego z pasją ? . Jako kibic Pogoni zaczynający z kibolką w latach 80 stwierdzam , że obecne ekipy sa h.uja warte , większość to sprzedajne k.urwy bez krzty honoru - epatujące hasłem BSNT ... Resovia ziomale Widzewa :D , Wisła która śpiewała Ruchowi dwa lata temu że ich matki to k.urwy (albo vie versa - nie mój temat ) teraz liżą się po jajach , to ja już wolę 200 osób w młynie tej :słabej : Pogoni bez fałszywych i na siłę doczepianych braci ( chociaż według mnie taka zgoda jak Ruchu z Wislą - tempo expresowe u nas by nie przeszła - nikt mi nie wytłumaczy , że od trzydziestu lat j.ębie Rucha a jutro mam śpiewać peany na jego cześć ... może jesteśmy teraz słabi , ale takie coś w Szczecinie nie przeszłoby , swój honor mamy !. Szanuję przeciwników z dawnych lat , którzy z nami walczyli ( Lechię , Arkę itp - pozdro NISC :) , ale te obecne koalicje i ich kwalifikacje mam głeboko w d**** - bandy f.rajerów bez honoru i nic więcej ! . Z kibolką nie macie nic wspólnego ! . Bez odpowiedzi .

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: opel » 16.04.2017, 06:50

takisobie pisze:A co teraz kibicowanie ma wspólnego z pasją ? . Jako kibic Pogoni zaczynający z kibolką w latach 80 stwierdzam , że obecne ekipy sa h.uja warte , większość to sprzedajne k.urwy bez krzty honoru - epatujące hasłem BSNT ... Resovia ziomale Widzewa :D , Wisła która śpiewała Ruchowi dwa lata temu że ich matki to k.urwy (albo vie versa - nie mój temat ) teraz liżą się po jajach , to ja już wolę 200 osób w młynie tej :słabej : Pogoni bez fałszywych i na siłę doczepianych braci ( chociaż według mnie taka zgoda jak Ruchu z Wislą - tempo expresowe u nas by nie przeszła - nikt mi nie wytłumaczy , że od trzydziestu lat j.ębie Rucha a jutro mam śpiewać peany na jego cześć ... może jesteśmy teraz słabi , ale takie coś w Szczecinie nie przeszłoby , swój honor mamy !. Szanuję przeciwników z dawnych lat , którzy z nami walczyli ( Lechię , Arkę itp - pozdro NISC :) , ale te obecne koalicje i ich kwalifikacje mam głeboko w d**** - bandy f.rajerów bez honoru i nic więcej ! . Z kibolką nie macie nic wspólnego ! . Bez odpowiedzi .
Tak tylko oni twierdzą, że nie ma zgody Ruch-Wisła, ani Wisła-Widzew. Jest układ. Więc o ekspresowym tempie nie ma mowy :-). Co prawda wieszają flagi, malują wspólne grafy, ale to jest tylko UKŁAD :-). Takie Pitu Pitu, a może ciemny lud to kupi :-).
Łódzki Klub Sportowy

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stopislamizacjieurop » 16.04.2017, 07:59

Chyba większość topowych ekip w naszym kraju szuka blisko mocnego sojusznika czyżby za dużo kalkulowania,i strach przed wtopą ??? Lech-Lks,Ruch-Wisła,Lechia-Stomil,Legia-Radomiak

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 16.04.2017, 08:07

A co ty masz teraz wspólnego z kibolka sklerotyku z lat80tych?Chyba masz jakieś niemile przeżycia z tamtego okresu jednej z lepszych sztam na linii WRW:-) Jedni działają na profit własnego klubu, inni pierdza w kalesony obracając w ruinę to co kiedyś kochali:-) Nie masz honoru jeśli nie chcesz się temu poświęcić :-)

Edit:
Nie do ciebie to pisałem:-)
Ostatnio zmieniony 16.04.2017, 08:34 przez sir., łącznie zmieniany 1 raz.

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stopislamizacjieurop » 16.04.2017, 08:29

zwiększona tendencja do takowych działań zachowań w ostatnim okresie czasu.ps.tak stary to aż nie jestem heh

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: marrrek » 16.04.2017, 08:31

stopislamizacjieurop pisze:Chyba większość topowych ekip w naszym kraju szuka blisko mocnego sojusznika czyżby za dużo kalkulowania,i strach przed wtopą ??? Lech-Lks,Ruch-Wisła,Lechia-Stomil,Legia-Radomiak
W punkt.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kilof » 16.04.2017, 09:13

stopislamizacjieurop pisze:Chyba większość topowych ekip w naszym kraju szuka blisko mocnego sojusznika czyżby za dużo kalkulowania,i strach przed wtopą ??? Lech-Lks,Ruch-Wisła,Lechia-Stomil,Legia-Radomiak
Jak cioty łączą się w 4-5 klubów żeby atakować 1 to co się dziwisz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Jabollo, majki, manson666, Ogrizovič, pepsicola, warczka i 467 gości