www.warhouse.pl

Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Pit_Bull
Posty: 117
Rejestracja: 03.03.2007, 13:20

Post autor: Pit_Bull » 29.05.2007, 19:48

YFC06 pisze:Orleta Łuków-Chełmianka
Nas w Łukowie 55 osob + 25 Motor i 2 goscinnie z Wrocławia. Wjazd na stadion z brama. Doping prowadzony sporadycznie. W 2 polowie ruszamy przez boisko w kierunku miejscowych. Momentalnie sektor Łukowa opustoszał. Kazdy zerwal sie w swoja strone. Postawilo sie tylko okolo 10 osob (FC Legia Siedlce i Łuków) z ktorymi dochodzi do starcia na murawie. Miejscowi byli w lepszej sytuacji poniewaz nie mieli zadnych ograniczeni w postaci ochrony i psów. Od nas udalo sie przebic 15 osobom. Cala zabawę przerwali ci co zawsze krecac 2 od nas. Walka ze wskazaniem na nas, ale ciezko nazwac to zwyciestwem.Po prostu zbyt krótko to trwało ale z uwagi na wieksza ilość trafionych po stronie gospodarzy no i ten ekspresowo przegoniony młyn bylismy lepsi.
Ps. Osobne starcie zaliczyl namolny miejscowy fotograf który zostal odpowiednio potraktowany za ciekawskie oko.

Dzieki dla braci za Wsparcie
Slyszalem inne relacje zarowno rowniez od ludzi z Chełma.
A podobno przed meczem koles z Motoru stracil na rzecz Orląt bluze.



ktostam
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2007, 17:50

Post autor: ktostam » 29.05.2007, 21:03

Pamiętam że w 3 lidze (wówczas kielecko-lubelsko-radomskiej?) gdzieś ok '94/95 występowała drużyna o nazwie GRANICA CHEŁM.Jakiś inny klub w Chełmie?

boys1951
Posty: 39
Rejestracja: 06.03.2007, 02:02
Lokalizacja: się biorą dzieci ?

Post autor: boys1951 » 29.05.2007, 21:24

ktostam pisze:Pamiętam że w 3 lidze (wówczas kielecko-lubelsko-radomskiej?) gdzieś ok '94/95 występowała drużyna o nazwie GRANICA CHEŁM.Jakiś inny klub w Chełmie?
Dawna nazwa Chełmianki nadana klubowi bodajże w 1992
-S-T-A-L-1-9-5-1-P-O-N-I-A-T-O-W-A-
[link]

okson
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 21:25

Post autor: okson » 30.05.2007, 16:10

Honorowy troche mało obiektywna wydaje mi sie twoja ocena :roll:

Da(M)ian
Posty: 43
Rejestracja: 27.02.2007, 14:53
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Da(M)ian » 30.05.2007, 18:30

Zamknąc ten głupi temat.Jak ma ktoś pojęcie co się dzieje na Lubelszczyznie to wie kto rządzi :twisted:

(M)ałolacik
Posty: 82
Rejestracja: 02.04.2007, 08:45

Post autor: (M)ałolacik » 30.05.2007, 19:16

SiBer pisze:
BMH pisze:Naprawde myślicie że napisał to ktoś z Motoru? :twisted:
Na tym forum róznie bywa. Wielce prawdopodbne ze napisał to ktos z Motoru wszedzie sa kwiatki dlatego jego wpis został przeze mnie potraktowany z uśmiechem ;] Przez jedenego człowieka nie nalezy oceniac wszystkich :P Kiedys dzieciom dawali zegarki,rowery na komunie a teraz daja komputery i dostep do netu a jak wiadomo jest maj i czas komunii wiec [link] niech sie wyszaleją ;] a dla Mnie MOTOR jest cienki jak d*** węża :lol:
Pozdro
To jak tak, to zapraszam na mecz.

MOTOR_L
Posty: 113
Rejestracja: 26.02.2007, 23:39

Post autor: MOTOR_L » 30.05.2007, 19:30

Orlęta Radzyń - ekipka obecna u siebie na wyjazdach gorzej. Może nie błyszczą w IIIlidze ale śa, może troche sie faktycznie za bardzo napinaja.

Orleta Łuków - kiedys niezł kosa między nimi a Radzyniem, teraz o nich cisza, ale jak pokazał ostatni mecz z Chełmianką, młynek jakis mają. O ich wyczynach mało wiadomo na szerszym forum.

Wisła Puławy - Fc Legii, cały czas się coś tam u nich dziej starają sie działac mimo niskiej Ligi. Układ z Radzyniem - chyba juz skończony???Jak wejda wyżej to może coś pokażą na co ich stać.

Motor Lublin - krotko i na temat 1-rwsza siła Lubelszczyzny bez 2 zdań, II Liga bedzie dal nas niezłym sprawdzianem.

Lublinianka Lublin - na meczach do 300 (a i to chyba za duzo) osób na stadionie, malolaci jakis tam młynek probuja czasem. Ogólnie lipa. Typowe pikniki i ludzie starsi którzy są w jakis sposob związani z Lublinianką tam uczęszczają.

Włodawianka Włodawa- Widac ich czasem na jez. Białym szczyt formy w sezonie kiedy mogli wejśc do wyższej Ligi , rok temu lub dwa. Obecnie cisza o nich.

Hetman Zamość - Ekipa ktora stara sie jezdzic na wyjazdy, U siebie młyn posiadaja, czasem z kimś griilują, udanie lub nie. Dobry poziom.

Chełmianka chełm- jeżdzą, młyn u siebie dobry liczbowo, dobrze nas wspomagaja i my sie staramy:). dobry poziom od kilku lat, chociaż echo po Avii i Uni H. Czasem daje jeszcze o sobie znać.

Unia Hrubieszów - Są, mimo tułaczek po niskich ligach jeżdzą z swoja druzyną. niezła ekipka (h), niech wypływają na szersze wody.

Sparta Rejowiec- po kilku latach cos sie tam odradza.

Jeśli uraziłem trudno. to jest moje zdanie, na temat wyżej wymienionych ekip.

Tomasovia tomaszów - czasem jkis młyn u siebie, najwieksza ktywnośc przed awansem do 3 ligi , poxniej cisza, Czasem jakiś młyn u siebie, bez wyjazdów. mało o nich słychac.

Łada Biłgoraj - Przebudzenie po kilku cienkich latach, staraja sie jezdzić, młyn u Siebie jest nawett spory, wspomagaja Avie i odwrotnie. Niestety nie dojechali na najwzniejszy wyjazd do Chełma.

Avia Świdnik - Zeszły sezon na + teraz minal w Świdniku głód piłki, słabsze w tym sezonie i wyjazdy i mecze u siebie.

Górnik Łęczna - cos ostatnio wzrost u nich aktywności na polu Hools, wyjazdy czasemzaliczaja ale na Arke nikt oficjalnie nie pojechał. u siebie młyn jst. Spadaja w Lidze, zobaczymy ilu zostanie tam "wiernych"

Start Krasnystaw - Kiedys byli teraz cisza totalna.

Stal Kraśnik - ekipa małolatów, bawia sie czasem w ultras, obecni raczej tylko u siebie.

Stal Ponitowa- straja się jezdzić, młynek czaem wystepuje. Walczą z Opolaninem o prym w okolicy:)

Janowianka Janów - Wczesniej jakby aktywniejsi u siebie, teraz jakby mniej nawet na Stalowej.

Czarni Dęblin - " Ktokolwiek widział - Ktokolwiek wie"

Lewart Lubartów - ostatnio pojawiaja sie na Motorze jako FC lecz nieoficjalnie. U siebie cisza na wyjazdach też.

(M)ałolacik
Posty: 82
Rejestracja: 02.04.2007, 08:45

Post autor: (M)ałolacik » 30.05.2007, 19:49

SiBer pisze:To ostatnie zdanie jest czystą ironią :wink: Na temat Motoru wypowaidałem sie na porzednich stronach ale naprawde niektórzy z Was próbuja zrobic z Motoru 5 siłę w Polsce. :lol: Na meczu u was byłem ale co Mnie zadziwiło w zime zdając na prawko w zime pojechałem w szaliku Widzewa na Hutniczej spotkałem Goscia który również był w szaliku RTSu... bardzo Mnie to zszokowało tym bardziej ze gosc sie z tym nie krył, ja miałem szalik lekko wystajacy ale nie tak jak on :shock: wiek moze 20-22 lata ;] był równiez typ w zołtym szalu lecz nie wiem kto co jak..
btw. w Lublinie chujowo zdac prawko :twisted:
Ej ziomuś to sorry, zwracam honor!

Pit_Bull
Posty: 117
Rejestracja: 03.03.2007, 13:20

Post autor: Pit_Bull » 30.05.2007, 21:31

Mam pytanie do Motoru jak to jest z ta bluza stracona w Łukowie. A moze ktos z Orląt się wypowie.Bo slyszalem inne relacje niz ta od kibica Chełmianki.
A tak wogole ekipy typu Chełmianka, Orlęta Łuków, nie lansuja sie w necie a jednak dosyc dobra bande maja.Wedlug mnie napewno lepsza niz Radzyn, Łada, Avia itp o ktorych slychac w necie caly czas.

Marcel_91
Posty: 46
Rejestracja: 01.05.2007, 18:11

Post autor: Marcel_91 » 30.05.2007, 22:22

Orlęta Łuków lepsze od Radzynia AVI Łady? Troche słabo poinformowany jestes :) Myśle że Wisła po wejsciu do 4 ligi(oby) będzie spokojnie dorównywać Orlętom Łuków. AVIA Łada i Orlęta Radzyń to klasa wyższa.
KLUB SPORTOWY WISŁA PUŁAWY 1923

MałolacikRKS
Posty: 36
Rejestracja: 27.02.2007, 19:30

Post autor: MałolacikRKS » 30.05.2007, 22:31

Pit_Bull pisze:Mam pytanie do Motoru jak to jest z ta bluza stracona w Łukowie. A moze ktos z Orląt się wypowie.Bo slyszalem inne relacje niz ta od kibica Chełmianki.
A tak wogole ekipy typu Chełmianka, Orlęta Łuków, nie lansuja sie w necie a jednak dosyc dobra bande maja.Wedlug mnie napewno lepsza niz Radzyn, Łada, Avia itp o ktorych slychac w necie caly czas.
według chłopaka z Motoru bluza została z niego zdjęta, dostał pare kopów na brzuch lecz bluze oddał po małej walce według Orląt bluza została oddana bez walki ładne zachowanie chłopaków z Łukowa bo stało ich 4 a tylko jeden kroił chłopaka od nas a także oddali mu pieniądze które były w bluzie tylko pytani do kogoś z Orląt czy nie lepiej było zaproponować mu solówkę?

Pit_Bull
Posty: 117
Rejestracja: 03.03.2007, 13:20

Post autor: Pit_Bull » 31.05.2007, 21:16

Marcel_91 pisze:Orlęta Łuków lepsze od Radzynia AVI Łady? Troche słabo poinformowany jestes :) Myśle że Wisła po wejsciu do 4 ligi(oby) będzie spokojnie dorównywać Orlętom Łuków. AVIA Łada i Orlęta Radzyń to klasa wyższa.
Akurat interesuje sie troche ekipami z Lubelsczyzny, Podlasia i Mazowsza. Co do Radzynia to zawiedli mnie po meczu z Hetmanem u siebie. Miala byc ustawka dojechali na miejsce ale tam juz zrezygnowali, naprawde dzwine zachowanie. Ale z tego co kiedys widzialem jak bylem u nich na meczu ekipe maja dobra.
Avia ostatnio kompletnie nic nie pokazuje, bodajze 2 sezony temu gdy w Łukowie Orlęta wjechaly na murawe Avia nie podjela walki i cofnela sie na gore sektora.Z Łeczna tez maja czasem problemy.
Łada prezentuje się swietnie ale chyba tylko w ultras.
Chełmianka jest ekipa ktora wszedzie szuka awantury. Dobry mlyn u siebie, wiekszosc(jak nie wszytskie) wyjazdy.
Orlęta widoczny u nich kryzys ale probuja cos dzialac. Ostatni mecz z Chełmianka to pokazal. Krzywdzaca wedlug mnie jest relacja kibica z Chełma z ostatniego meczu. Ekipa ktora szuka awantur(ustawka po 12 z Hrubieszowem przegrana, nily sie chyba mlode ekipy. Ale z tego co wiem na tej walce pojawili sie w 50 osob).I jak widac po tekscie kibica Motoru bardzo honorowi. Mysle ze inne ekipy w takiej sytuacji zachowaly by sie inaczej. Przyklad Radzyn. Obiecali kchlopakom z Avii ze wprowadza ich do siebie na stadion a gdy sie spotkali obili kilku chlopakow od nich.
Kilka ekip z tego rejonu lansuje sie za bardzo i dlatego uwazane sa za lepsze.A o kilku slychac w internecie malutko, dlatego niektorzy moga sadzic ze nie maja zadnej sily co nie jest prawda.
To jest moje osobiste zdanie !!!

Marcel_91
Posty: 46
Rejestracja: 01.05.2007, 18:11

Post autor: Marcel_91 » 31.05.2007, 21:30

Ale Orlęta Łuków jakoś bardziej nie wsławiły się na lubelszczyznie, za to Avia jest szanowana nie od tak tylko dlatego ze czymś się wsławili. Wiadomo każda ekipa ma lepsze i gorsze sezony aktualnie słabszy sezon zaliczyła właśnie Avia. Łada to też ekipa wsławiona, działają od dłuższego czasu i myśle że w starciu z Łukowem to właśnie Łada staneła by wyżej na podium, to samo tyczy się Radzynia. Przy czym nie moge powiedziec ze Orlęta Łuków to jakieś leszczyki :)
Pozdro
KLUB SPORTOWY WISŁA PUŁAWY 1923

mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Post autor: mr_who » 31.05.2007, 21:42

Jakoś nikt tu jeszcze niewspomniał o Fc Arki na tym terenie. Niewiem czy jeszcze istnieją, ale z tego co wiem kiedyś wydali nawet swoje szaliki. Niech może ktos coś więcej o nich powie.

kb
Posty: 4
Rejestracja: 26.02.2007, 20:24

Post autor: kb » 31.05.2007, 21:59

Marcel_91 pisze:Ale Orlęta Łuków jakoś bardziej nie wsławiły się na lubelszczyznie, za to Avia jest szanowana nie od tak tylko dlatego ze czymś się wsławili. Wiadomo każda ekipa ma lepsze i gorsze sezony aktualnie słabszy sezon zaliczyła właśnie Avia. Łada to też ekipa wsławiona, działają od dłuższego czasu i myśle że w starciu z Łukowem to właśnie Łada staneła by wyżej na podium, to samo tyczy się Radzynia. Przy czym nie moge powiedziec ze Orlęta Łuków to jakieś leszczyki :)
Pozdro
co to wogole za spekulacje :lol: skad mozesz wiedziec czy Łada wygralaby z Radzyniem czy Łukowem. Ja p******* co za temat...

seba1910
Posty: 22
Rejestracja: 05.03.2007, 19:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: seba1910 » 31.05.2007, 22:09

Unia Bełżyce-dzieje sie cos tam? maja jakas ekipe?

Pa[T]ryk
Posty: 8
Rejestracja: 26.02.2007, 19:50

Post autor: Pa[T]ryk » 31.05.2007, 22:43

tam na mecze przychodzi po 100 osób i nie ma zadnej ekipy
TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

boys1951
Posty: 39
Rejestracja: 06.03.2007, 02:02
Lokalizacja: się biorą dzieci ?

Post autor: boys1951 » 31.05.2007, 23:32

seba1910 pisze:Unia Bełżyce-dzieje sie cos tam? maja jakas ekipe?
Na ostatnim meczu z Orlętami Łuków było 50 osób :shock:
-S-T-A-L-1-9-5-1-P-O-N-I-A-T-O-W-A-
[link]

prl
Posty: 61
Rejestracja: 29.03.2007, 00:12
Lokalizacja: Puławy

Post autor: prl » 01.06.2007, 10:07

mr_who pisze:Jakoś nikt tu jeszcze niewspomniał o Fc Arki na tym terenie. Niewiem czy jeszcze istnieją, ale z tego co wiem kiedyś wydali nawet swoje szaliki. Niech może ktos coś więcej o nich powie.
Dostali oklep od Wisły Puławy , innym razem jak jechali na mecz czekalismy w sile ok 30 chlopa na pkp ale nie jechali pociagiem
WISLA PULAWY

broodii
Posty: 28
Rejestracja: 01.04.2007, 08:28

Post autor: broodii » 01.06.2007, 11:42

Witam

Od razu prosze nie traktujcie tego wpisu jako nabijanie się z klubu i kibiców o których zaraz napisze.
Ale po kolei.Jadąc pewnego niedzielnego popołudnia przez podlubelskie miejscowości natkonołem się na mecz w bardzo niskiej klasie rozgrywkowej normalnie przejechałbym obojetnie jednak moją uwagę zwróciła dosyć pokaźnych rozmiarów flaga w bardzo bliskich memu sercu barwach żółto-biało- niebieskich mysle co jest - nasi tutaj?
Zajeżdzam i co widze z piętnastu młodzieńców ze wspomnianą flagą praktycznie cały czas dopingujących swoją drużynę, którą był.........
KS Powiślak Końskowola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A oto drugie ździwko

[link]

Zwróccie uwagę na śpiewnik na pieńku to i z Lechem chyba mają.
Oczywiście nie jest to na razie zadna siła ale jakby nie patrzec temat lubelszczyzna więc info jak nabardziej na miejsu ( tak mi się wydaje)


P.s Czy ktoś Z Puław może coś o nich napisać bo to praktycznie sąsiad przez miedzę a raczej przez tory.

pozdrawiam
[/b]

broodii
Posty: 28
Rejestracja: 01.04.2007, 08:28

Post autor: broodii » 01.06.2007, 12:23

A czy wspomniane barwy to żeczywiście ich barwy klubowe czy po prostu znaleźli gdzieś akurat większa ilośc takiego materiału i strzelili sobie flagę bo na ich stronie jakoś nic o barwach nie mogę znaleźć skądinąd wiem że wiele klubów na tym poziomie rozgrywkowym zmienia barwy równoczesnie ze zmianą strojów :)

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Post autor: eSpErAZS » 01.06.2007, 12:32

SiBer pisze:
prl pisze:
mr_who pisze:Jakoś nikt tu jeszcze niewspomniał o Fc Arki na tym terenie. Niewiem czy jeszcze istnieją, ale z tego co wiem kiedyś wydali nawet swoje szaliki. Niech może ktos coś więcej o nich powie.
Dostali oklep od Wisły Puławy , innym razem jak jechali na mecz czekalismy w sile ok 30 chlopa na pkp ale nie jechali pociagiem
Własnie co do FC Arki to w Puławach nie widziałem ani jednego zeby szedł w koszulce czy tez szalu.. Wiem tylko ze sa po vlepkach i to w mojej byłej szkole ;] Próbowałem wyczaic ale niestety nie wiem czy to była jedna osoba czy wiecej. Wiem ze czasami były polowania na Widzew było zagladanie jaki kto ma szalik mi sie wtedy upiekło ze w ten dzien go nieposiadałem ;] A co do Czarnych Deblin to niedawno przeciez akcja Wisły Puławy na nich dla Mnie troche frajerska ale akcja to akcja było i nie ma co dyskutowac ;]
Dokładnie tak samo jest w BP z F.C. Cracovii. Raz tylko słyszałem o tym, że ktos z Legii stracił na ich kożyść szalik. Ostatnio młodzi Legioniści z BP też skroili 1 szalik Lecha i 1 Craxy ale to również byli chłopcy w wieku 15-16 lat tak więc raczej nie należą oni do Wschodniej Enklawy. Z 2 lata temu oblepili całe miasto vlepkami Lecha ale od tamtej pory nic nowego nie widziałem.
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

brynek
Posty: 24
Rejestracja: 26.02.2007, 19:28
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: brynek » 01.06.2007, 14:36

Czarni Dęblin- próbujemy kręcić u siebie młyn i jest coraz lepiej ( narazie najwięcej było nas na meczu ze Startem Krasnystaw około 30 osób.) Wyjazd tylko dwa: do Łukowa w 6 osób i do Puław w 18 osób.. Zrobiliśmy szaliki i flage. Niedługo zamawiamy kolejną porcję szali.
KKS Czarni Dęblin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: karol_gryf i 198 gości