11-13 maja - KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 14.05.2007, 11:26

Fan_Gwardii pisze: chciales im dojebac a nie wyszlo. jak dlugo interesujesz sie polskimi fanami ze nie wiesz ze fani Polonii z rok temu dosc brutalnie wyjebali lewactwo ze stadionu i jest to w tej chwili dosc mocno prawicowa ekipa? troche sie osmieszyles, ale Twoja sprawa, pozdrawiam.
Źle mnie zrozumiałeś. Nie chciałem im dojebać. Chodziło o to, że Polonia jakby przeciwstawia się trendom na naszych trybunach i to jest ciekawe. Sam słucham od lat także punka, SKA i nie zamierzam toczyć żadnej netowej wojny z Polonistami, szydząc z tego, jakie fany wisiały na ich płocie. Ale głupio fana z totenkopfem wyglądała obok wyżej wymienionych.
Osobiście uważam, że trybuny powinny być apolityczne i nie powinno się podpinac pod herb klubowy żadnych ideologii. Na fanach ogólnoklubowych nie powinno być sfastyk, celtów, che gewary, a już napewno nie liści gańdżi :roll:



Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 14.05.2007, 11:43

El LOBO pisze:
PetykLG pisze:Odnosnie wpisu u góry. :)
hmm :)
Ekipa Chuligańską biją Was na głowe,co aktualnie trudne nie jest.
Średnia frekwencja na stadionie moze nie najwyższa zawsze ale...wieksza od Waszej.
Ultras mają na podobnym poziomie co Wy(tutaj cieżko okreslic kto lepszy hehe :) )
Wyjazdy...wydaje mi sie z tych ostatnich 3/4 lat ze podobnie albo ostatnim czasie lepiej sie prezentują od Was.
Wiec jak oni Ciebie rozczarowali to co 2 ekipa przyjeżdzająca do Gdyni tez sie rozczarowuje.
Ps-Pamietaj punk widzenia zależy od punktu siedzenia :)
ahoj! ;))))))))


Ah te kompleksiki,jak moga bic nas frekwencja-skoro nas w srode jest zawsze 7-8 kola np. z Leczna czy Odra! Co do ekipy sportowej to tak samo sa w tej chwili tylko legenda!Co do liczby to wiadomo ze Was boli bo oprocz wyjazdu na Polonie to wy jezdzicie jak komedianci,my gramy praktycznie o nic wy o ekstraklase ale co tam-rudolfa nie przegadasz!

FRENTE ARKA!!!
Legendą powiadasz...widze ze znasz sie troche na tym i tamtym...az nie chce sie takich dyrdymałów komentowac...zyj dalej z ta wiedza.......
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

Kapi
Posty: 81
Rejestracja: 28.04.2007, 13:25

Post autor: Kapi » 14.05.2007, 12:34

><(((((^> pisze:Ile Korony w Grodzisku i Pogoni w Lubinie?
Korony około 30
Pogoń miała zakaz wyjazdowy

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 14.05.2007, 12:54

kaskader_(L) pisze: chłopie co to za opis... czy Ty się dziwisz, zę drobne grupki palą zelówki jak ekipa uzbrojona w sprzęt wybiega w ich kierunku ze specjala.
trochę obiektywizmu...
..

o, kolejny pokemon
dalej juz nie czytałem Twoich wypocin bo zbłaźniłeś się na wstepie :lol:

sprzęt :lol: :lol:

chojny widzew
Posty: 128
Rejestracja: 23.04.2007, 10:52
Lokalizacja: Łódź Chojny

Post autor: chojny widzew » 14.05.2007, 12:56

Kolego kaskader:
1) o jakim ty sprzęcie mówisz?? Rozwiń temat bo akurat jechałem tym specjalem i nie przypominam sobie żadnego sprzętu z naszej strony
2) nie były to takie małe grupki, bo w Sochaczewie było kilkudziesięciu Legionistów.
3) co do tych 3 zostawionych pod stadionem to ciekawe co Ty byś zrobił stojąc sam pod obcym stadionem, gdzie kręci się mnóstwo wrogo nastawionych kibiców
4) co do waszych przyśpiewek z gazem itp. to ładnie komponują się z flagą o powstaniu :lol: na pewno powstańcy byliby zachwyceni zwłaszcza że wielu doświadczyło obozowych "atrakcji"

kaos
Posty: 4
Rejestracja: 01.03.2007, 09:53
Lokalizacja: Polonia Warszawa

Post autor: kaos » 14.05.2007, 13:03

Po(L)ak pisze:
dzochar pisze:
PS. co do polonistów wywożonych do lasu - nie wiem jak jest, może jakiś konfident zasłużył i faktycznie taka sytuacja miała miejsce, nie wypowiadam się. .

no jednak sie wypowiadasz... a mało wiesz...bardzo mało wiesz...

ekipa z (c)harakterem
Posty: 27
Rejestracja: 30.03.2007, 18:57

Post autor: ekipa z (c)harakterem » 14.05.2007, 13:04

"Misiek" przypomniał o sobie

Paweł M,. znany szerzej jako "Misiek", chuligan, który podczas meczu Wisły z Parmą w 1998 r. rzucił nożem w głowę piłkarza Dino Baggio, ponownie trafił w ręce policji. Tym razem za udział w bójce w centrum Krakowa.


W piątek nad ranem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odebrał anonimowy telefon z informacją o bójce przed Hotelem Europejskim. Na ul. Lubicz natychmiast ruszyły znajdujące się w okolicy patrole, ale na widok policji walczący mężczyźni szybko się rozbiegli. Pozostały po nich jedynie ślady krwi na chodniku i maczeta.

Sprawę przejęli dochodzeniowcy z KMP, którzy już wieczorem mogli pochwalić się sukcesem. Do policyjnego aresztu trafiło dziewięciu uczestników bijatyki, wśród nich Paweł M. ps. "Misiek".

O "Miśku" zrobiło się głośno, gdy 20 października 1998 r. rzucony przez niego nóż trafił w głowę włoskiego piłkarza Dino Baggio. Po tym incydencie Wisła Kraków została na rok wykluczona z europejskich pucharów. "Misiek" początkowo ukrywał się przed policją, ale wpadł po dwóch miesiącach. W 2000 r. został skazany na sześć i pół roku więzienia.

Inni zatrzymani w piątek to mężczyźni w wieku 20-26 lat, również znani policji jako pseudokibice Wisły. Nie wiadomo, dlaczego walczyli między sobą w centrum miasta. Wszystkim zostały przestawione zarzuty udziału w bójce. Grozi za to do 8 lat więzienia. W poniedziałek staną przed sądem, który rozpatrzy wnioski o ich tymczasowe aresztowanie.


Swoją droga nie wiedziałem że juz wyszedł :)

Kaligula
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 21:00

Post autor: Kaligula » 14.05.2007, 13:15

Po(L)ak pisze:
PS. co do polonistów wywożonych do lasu - nie wiem jak jest, może jakiś konfident zasłużył i faktycznie taka sytuacja miała miejsce, nie wypowiadam się. Za to pamietam jedną "wywózkę", nie wiem czy pamiętacie, chyba sprzed 2-3 lat, gdy GW zrobiła wielką aferę po wywiezieniu (tramwajem! :wink: ) jakiegoś polonisty gdzieś w krzaki i pobiciu przez kibiców Legii, którzy znali jego personalia itd. Oczywiście w artykule zrobiono z niego niewiniątko jadące... do cioci do szpitala! :lol:, które rzadko chodzi na mecze i jest spokojnym kibicem...
Nie wypowiadam sie a jednak piszesz. Ach ta legijna propaganda. Tak wywiezli najwiekszego chuligana tramwajem. Za 2 lata sie okaze ze rowerem a za kolejne 2 bedzie mowa ze sam sie wywiozl.

Alex
Posty: 45
Rejestracja: 03.03.2007, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alex » 14.05.2007, 13:17

Po(L)ak pisze: PS. co do polonistów wywożonych do lasu - nie wiem jak jest, może jakiś konfident zasłużył i faktycznie taka sytuacja miała miejsce, nie wypowiadam się. Za to pamietam jedną "wywózkę", nie wiem czy pamiętacie, chyba sprzed 2-3 lat, gdy GW zrobiła wielką aferę po wywiezieniu (tramwajem! :wink: ) jakiegoś polonisty gdzieś w krzaki i pobiciu przez kibiców Legii, którzy znali jego personalia itd. Oczywiście w artykule zrobiono z niego niewiniątko jadące... do cioci do szpitala! :lol:, które rzadko chodzi na mecze i jest spokojnym kibicem...
"nie wiem jak jest" że Cię zacytuję. Nie wiesz to nie pisz:)

P.S Punków, Oiowców i innej młodzieży alternatywnej z Polonii nie wywalono. Jakieś małolaty o tym się rozpisywały na necie po incydencie na Unii Janikowo. Spór został dawno zażegnany i tzw. lewacy (nie wiem w sumie czemu ich tak zwiecie) nadal chodzą na Polonię.

bin
Posty: 92
Rejestracja: 16.04.2007, 15:38

Post autor: bin » 14.05.2007, 13:19

Na meczu Polonia - Jaga spłonęły 2 szale i koszulka Jagi i szal Ruchu... Ten ostatni zdobyty na Jadze?

A teraz cytaty kolejki:

Stefan Majewski (trener Cracovii):
"(...) bo to są chuligani po prostu, to nie są kibice"

Miecugow:
[Cracovia i Wisła] to dwa najstarsze kluby w Polsce. Mają już setkę na karku. Kibice też powinni dorośleć i spoważnieć

Mecz Polonia W. - Zagłębie w tvp3:

"100-200 kibiców Zagłębia przyjechało ze Śląska"

Jakiego ku*** Śląska??!!

DRS
Posty: 54
Rejestracja: 14.05.2007, 12:46

Post autor: DRS » 14.05.2007, 13:23

ekipa z (c)harakterem pisze:"Misiek" przypomniał o sobie

Paweł M,. znany szerzej jako "Misiek", chuligan, który podczas meczu Wisły z Parmą w 1998 r. rzucił nożem w głowę piłkarza Dino Baggio, ponownie trafił w ręce policji. Tym razem za udział w bójce w centrum Krakowa.


W piątek nad ranem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odebrał anonimowy telefon z informacją o bójce przed Hotelem Europejskim. Na ul. Lubicz natychmiast ruszyły znajdujące się w okolicy patrole, ale na widok policji walczący mężczyźni szybko się rozbiegli. Pozostały po nich jedynie ślady krwi na chodniku i maczeta.

Sprawę przejęli dochodzeniowcy z KMP, którzy już wieczorem mogli pochwalić się sukcesem. Do policyjnego aresztu trafiło dziewięciu uczestników bijatyki, wśród nich Paweł M. ps. "Misiek".

O "Miśku" zrobiło się głośno, gdy 20 października 1998 r. rzucony przez niego nóż trafił w głowę włoskiego piłkarza Dino Baggio. Po tym incydencie Wisła Kraków została na rok wykluczona z europejskich pucharów. "Misiek" początkowo ukrywał się przed policją, ale wpadł po dwóch miesiącach. W 2000 r. został skazany na sześć i pół roku więzienia.

Inni zatrzymani w piątek to mężczyźni w wieku 20-26 lat, również znani policji jako pseudokibice Wisły. Nie wiadomo, dlaczego walczyli między sobą w centrum miasta. Wszystkim zostały przestawione zarzuty udziału w bójce. Grozi za to do 8 lat więzienia. W poniedziałek staną przed sądem, który rozpatrzy wnioski o ich tymczasowe aresztowanie.


Swoją droga nie wiedziałem że juz wyszedł :)
I c*** z tego jak mu znów przyjebią. ku*** jak się ma niefarta, to do samego końca.

:?
WISŁA PONAD WSZYSTKO!

Kibic PB
Posty: 97
Rejestracja: 01.04.2007, 12:13

Post autor: Kibic PB » 14.05.2007, 13:25

bin pisze:Na meczu Polonia - Jaga spłonęły 2 szale i koszulka Jagi i szal Ruchu... Ten ostatni zdobyty na Jadze?
Nie, dzień wcześniej ... tak mowili na TVP 3.

nia
Posty: 7
Rejestracja: 18.03.2007, 14:38

Post autor: nia » 14.05.2007, 13:53

Relacja fanatykow Jagiellonii Białystok :

Cytat:
W Bytomiu meldujemy sie w 80 bez flag. Wyjazd z gatunku niezorganizowanych, dzięki czemu główna ekipa dojeżdża praktycznie do samego Bytomia bez psów (jeden bus sobie krąży po samym mieście).
Na stadionie dowiadujemy się o obiciu naszych, jadących mpkiem z Katowic. Bodajże 10, w tym 4 baardzo nieletnich.
Dzwonimy do Polonii, że jesteśmy busami i chcemy się bić po meczu, banda na bandę.
Po meczu psy nas prowadzą w 2 kabaryny i cały czas jesteśmy w kontakcie z Polonią. W końcu spotykamy się z jednym polonistą na stacji przed Częstochową i jedziemy za nim. W tym momencie z nami tylko jeden radiowóz.
2km dalej na stacji stoi Polonia, w podobnej liczbie jak nasza, ok 30, dobrze wyglądających chłopaków ().
Dochodzi do krótkiego starcia, niestety od nas nie wszyscy chyba zdążyli wyjść z busów. Interweniują pały i obie strony się zawijają. Starcie (właściwie spięcie) bez wskazania na kogokolwiek.

El LOBO

Post autor: El LOBO » 14.05.2007, 14:13

Łks 1908 pisze:
El LOBO pisze:
PetykLG pisze:Odnosnie wpisu u góry. :)
hmm :)
Ekipa Chuligańską biją Was na głowe,co aktualnie trudne nie jest.
Średnia frekwencja na stadionie moze nie najwyższa zawsze ale...wieksza od Waszej.
Ultras mają na podobnym poziomie co Wy(tutaj cieżko okreslic kto lepszy hehe :) )
Wyjazdy...wydaje mi sie z tych ostatnich 3/4 lat ze podobnie albo ostatnim czasie lepiej sie prezentują od Was.
Wiec jak oni Ciebie rozczarowali to co 2 ekipa przyjeżdzająca do Gdyni tez sie rozczarowuje.
Ps-Pamietaj punk widzenia zależy od punktu siedzenia :)
ahoj! ;))))))))


Ah te kompleksiki,jak moga bic nas frekwencja-skoro nas w srode jest zawsze 7-8 kola np. z Leczna czy Odra! Co do ekipy sportowej to tak samo sa w tej chwili tylko legenda!Co do liczby to wiadomo ze Was boli bo oprocz wyjazdu na Polonie to wy jezdzicie jak komedianci,my gramy praktycznie o nic wy o ekstraklase ale co tam-rudolfa nie przegadasz!

FRENTE ARKA!!!
Legendą powiadasz...widze ze znasz sie troche na tym i tamtym...az nie chce sie takich dyrdymałów komentowac...zyj dalej z ta wiedza.......[/quot

Sluchaj ,wiedze mam niemala i oprocz postawienia ostatnio Lechowi i prezenia sie w necie oswiec mnie co takiego wielkiego osiagneliscie ostatnio!!!Nic,nic chuliganie!!!

FRENTE ARKA!!!

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 14.05.2007, 14:38

El LOBO pisze:
Łks 1908 pisze:
El LOBO pisze:

Ah te kompleksiki,jak moga bic nas frekwencja-skoro nas w srode jest zawsze 7-8 kola np. z Leczna czy Odra! Co do ekipy sportowej to tak samo sa w tej chwili tylko legenda!Co do liczby to wiadomo ze Was boli bo oprocz wyjazdu na Polonie to wy jezdzicie jak komedianci,my gramy praktycznie o nic wy o ekstraklase ale co tam-rudolfa nie przegadasz!

FRENTE ARKA!!!
Legendą powiadasz...widze ze znasz sie troche na tym i tamtym...az nie chce sie takich dyrdymałów komentowac...zyj dalej z ta wiedza.......[/quot

Sluchaj ,wiedze mam niemala i oprocz postawienia ostatnio Lechowi i prezenia sie w necie oswiec mnie co takiego wielkiego osiagneliscie ostatnio!!!Nic,nic chuliganie!!!

FRENTE ARKA!!!
Oprócz postawienia sie ostatnio Lechowi?? Hmmm...ja to troche inaczej widziałem,no ale to nie miejsce na rozkminianie tego.Pewnie masz lepsze info,bo telefoniczne.Co takiego wielkiego zrobilismy?? Widzisz chłopczyku wszystkiego nie dowiesz sie z internetu lub z TMK. A co do twojej wiedzy,to z twoich w pisów wynika,ze nikła raczej jest...no ale popierdolic sobie zawsze mozna,przeciez to internet...
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

komi
Posty: 213
Rejestracja: 07.03.2007, 16:03

Post autor: komi » 14.05.2007, 14:49

chłopaki na c*** przekonujecie jakiś internetowych gamoni jak jest , nikomu nie trzeba nic udowadniac , i ci co mają wiedzieć to wiedza jaką ekipe ma ŁKS i myśle że takie pierdolenie na necie nic nie daje .

El LOBO

Post autor: El LOBO » 14.05.2007, 14:51

Sluchaj dziewczynko,mysle ze wiedze z netu czerpiesz Ty!Koncze polemike z toba bo jeszcze odpierdolisz jakis wjazd po mojego kompa!c**** wiesz i sie prezysz BABY :D

GLIWICE_KSG
Posty: 14
Rejestracja: 27.02.2007, 10:46

Post autor: GLIWICE_KSG » 14.05.2007, 15:41

Pytanie do tej"mlodej bojówki" Ruchu co to podjechała na zbiórke kibiców z GieKSy! Zbiórka byla na estakadzie a tam jest wkoło troche kamer pozatym mendy były tez obecne a wy chcecie haje w centrum robic?? Ciekawe jak to wyobrażaliście sobie...logiczne wytłumaczenia mile widziane!
19::::\G/LIWICKA TRADYCJA::::48

uRodzony na sektoRze
Posty: 139
Rejestracja: 26.02.2007, 20:43
Lokalizacja: z niebieskiej krainy tysiąca jednej gruby

Post autor: uRodzony na sektoRze » 14.05.2007, 16:20

GLIWICE_KSG pisze:Pytanie do tej"mlodej bojówki" Ruchu co to podjechała na zbiórke kibiców z GieKSy! Zbiórka byla na estakadzie a tam jest wkoło troche kamer pozatym mendy były tez obecne a wy chcecie haje w centrum robic?? Ciekawe jak to wyobrażaliście sobie...logiczne wytłumaczenia mile widziane!
Ciekawe co bys mowił gdyby sytuacja była odwrotna, tzn Ruch by odmawiał, tez bys tak bronił Ruchu?

Nie, nie odpowiadaj to pytanie retoryczne

Adwokaci :lol:

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Post autor: Lord of North » 14.05.2007, 16:46

nordic pisze:
LechiaG pisze:
nastepnie niby kazdy wie co w trawie piszczy, ale obecnosc pewnych jednostek z Gda na tym meczu mial bardziej gatunek rozpoznawczy, bo wiesz ze preludium bylo oczekiwanie na Waszych autokarowych i samochodowych, a co sobie ktos tam inny ubzdyral to jego
No i niech tak pozostanie

Interpretacja dla reszty Polski dowolna
W temacie:zgody,kosy,układy pytałem się o obecne relacje Kibiców Lechii i ŁKS,ale nikt nie udzielił odpowiedzi.Ponawiam to pytanie w tym temacie.Czy kibiców ww klubów łączy jakiś układ?Do naszego sektoru dotarło wyrażnie skandowanie Lechia Gdańsk.
TAG!!!
Obrazek

ruch1920
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 152
Rejestracja: 27.04.2007, 13:46

Post autor: ruch1920 » 14.05.2007, 17:04

GLIWICE_KSG pisze:Pytanie do tej"mlodej bojówki" Ruchu co to podjechała na zbiórke kibiców z GieKSy! Zbiórka byla na estakadzie a tam jest wkoło troche kamer pozatym mendy były tez obecne a wy chcecie haje w centrum robic?? Ciekawe jak to wyobrażaliście sobie...logiczne wytłumaczenia mile widziane!
haha stary wez juz nic nie pisz, rozumie ze bronisz zgody/układu :lol: ale nie wiesz to nie pisz. bez odbioru

Morginhio
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 95
Rejestracja: 22.03.2007, 20:25

Post autor: Morginhio » 14.05.2007, 17:20

uRodzony na sektoRze pisze:
GLIWICE_KSG pisze:Pytanie do tej"mlodej bojówki" Ruchu co to podjechała na zbiórke kibiców z GieKSy! Zbiórka byla na estakadzie a tam jest wkoło troche kamer pozatym mendy były tez obecne a wy chcecie haje w centrum robic?? Ciekawe jak to wyobrażaliście sobie...logiczne wytłumaczenia mile widziane!
Ciekawe co bys mowił gdyby sytuacja była odwrotna, tzn Ruch by odmawiał, tez bys tak bronił Ruchu?

Nie, nie odpowiadaj to pytanie retoryczne

Adwokaci :lol:
najpierw ta propozycja musiałby jeszcze naprawde paść, a potem można by się zastanawiać i rozkminiać. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają net fani Ruchu których tam nie było...
Jakiegoś gamonia poniosła fantazja, a reszta podobnych gamoni już się tym podnieca :lol:

to była zwyczajna obcinka(podobnie jak potem na A4), a ktoś teraz próbuje do niej ideologie doprawiać żeby na siłe zaistnieć...

proponuje zakończyć ten wątek, albo przenieść go do tematu "mamo śniło mi się że jestem chuliganem" :lol:

S.P.
Posty: 75
Rejestracja: 07.05.2007, 16:09

Post autor: S.P. » 14.05.2007, 17:44

najpierw ta propozycja musiałby jeszcze naprawde paść, a potem można by się zastanawiać i rozkminiać. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają net fani Ruchu których tam nie było...
Jakiegoś gamonia poniosła fantazja, a reszta podobnych gamoni już się tym podnieca :lol:

to była zwyczajna obcinka(podobnie jak potem na A4), a ktoś teraz próbuje do niej ideologie doprawiać żeby na siłe zaistnieć...

proponuje zakończyć ten wątek, albo przenieść go do tematu "mamo śniło mi się że jestem chuliganem" :lol:[/quote]

obcinka na 13 aut??panowie z GKSu stojacy na schodach nas widzieli(a stalo ich ta duzo 8) )
i jeszcze 1 sprawa-nieprzyjechalismy np godz albo 30min przed zbiorka GKSy,tylko na styk
byla fajna miejscowka gdzie niema kamer,a psow bylo bardzo malo

GórnikLibiąż
Posty: 18
Rejestracja: 19.03.2007, 10:50

Post autor: GórnikLibiąż » 14.05.2007, 17:48

S.P. pisze:najpierw ta propozycja musiałby jeszcze naprawde paść, a potem można by się zastanawiać i rozkminiać. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają net fani Ruchu których tam nie było...
Jakiegoś gamonia poniosła fantazja, a reszta podobnych gamoni już się tym podnieca :lol:

to była zwyczajna obcinka(podobnie jak potem na A4), a ktoś teraz próbuje do niej ideologie doprawiać żeby na siłe zaistnieć...

proponuje zakończyć ten wątek, albo przenieść go do tematu "mamo śniło mi się że jestem chuliganem" :lol:
obcinka na 13 aut??panowie z GKSu stojacy na schodach nas widzieli(a stalo ich ta duzo 8) )
i jeszcze 1 sprawa-nieprzyjechalismy np godz albo 30min przed zbiorka GKSy,tylko na styk
byla fajna miejscowka gdzie niema kamer,a psow bylo bardzo malo[/quote]

Jak było tak mało psiarni i nie było kamer to trzeba było w nich ruszyć i było by po sprawie a tak to napinka jest na necie.
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 17:50 przez GórnikLibiąż, łącznie zmieniany 1 raz.

Morginhio
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 95
Rejestracja: 22.03.2007, 20:25

Post autor: Morginhio » 14.05.2007, 17:49

Chciałoby się odwrócić pytanie w drugą stronę, skoro niby nie było kamer i psów, was było tak dużo i chcieliście się lać, to czemu nie atakowaliście??

nie musisz odpowiadać, bo nie zamierzam ciągnąć tej polemiki. Sądząc po wyobraźni musiała to być baaardzo młoda akipa Ruchu

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 14.05.2007, 17:52

Morginhio pisze:Chciałoby się odwrócić pytanie w drugą stronę, skoro niby nie było kamer i psów, was było tak dużo i chcieliście się lać, to czemu nie atakowaliście??

nie musisz odpowiadać, bo nie zamierzam ciągnąć tej polemiki. Sądząc po wyobraźni musiała to być baaardzo młoda akipa Ruchu
Pewnie nie wiedzięli gdzie zaparkować :lol:

Łukasz
Posty: 28
Rejestracja: 18.03.2007, 23:04

Post autor: Łukasz » 14.05.2007, 17:53

Ruchu Był 12 aut dokładnie. Na A4 mieli atakować lecz bylo za dużo psów. Inne wypowiedzi kolesi niby z Gieks ignorować!
Łukasz Jaworzno!

S.P.
Posty: 75
Rejestracja: 07.05.2007, 16:09

Post autor: S.P. » 14.05.2007, 17:54

a niepomyslales ze GKS mogl stac tam gdzie sa kamery,i po to wlasnie byl telefon do nich??
sam wczesniej napisales ze byla to obcina tylko,tak jak na A4-a teraz moze napiszesz ze nas niebylo??

niechce wiecej pisac na ten temat
GKS swoje wie i to sie liczy

W
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:28

Post autor: W » 14.05.2007, 18:25

Widzew bez jakiegokolwiek sprzętu, nie wiem skąd takie info się pojawiło..może ktoś wyjaśni?

A Legii w Sochaczewie nie kilku czy kilkunastu kibiców, tylko kilkadziesiąt. Niezbyt chętni do walki mimo że wcześniej ostro się napinają.
Trenuj Do końca, Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Torfiorz » 14.05.2007, 20:04

Może nie związane do końca z bieżącą kolejką ale info sie może niektórym przydać. Koniec takiej maskotki jak była ostatnio w Bełchatowie i zabawiała min. Legie czy ŁKS:

Ciekawe czy zauważyli Państwo jakieś zmiany w zachowaniu naszej klubowej maskotki podczas dwóch ostatnich spotkań rozgrywanych w Bełchatowie ?
Ja zauważyłem, i pewnie nie jestem sam, bo na meczu z Wisłą Płock z kilku miejsc słychać było niezbyt przyjemne epitety wyrażane przez kibiców do mamuta.

Znany od dawna wśród kibiców GKSu "Doman" który dotychczas był naszą klubową maskotką został zwolniony. Już od meczu z Górnikiem Zabrze za mamuta przebrana chodzi inna osoba.
- To wszystko przez Waldemara Błońskiego, on nie ma poczucia humoru, przez co zostałem zwolniony - tymi słowami podczas dzisiejszego treningu przywitał Nas Łukasz "Mistrz patelni złota wara" Domański.

O sprawę wymiany mamuta zapytaliśmy również rzecznika prasowego GKSu Bełchatów - Michała Antczaka - Mecz z Górnikiem Zabrze był debiutem nowej osoby, która ma przywrócić szacunek dla naszej maskotki klubowej. Nie wspominając o tym, co działo się po meczach. Na takie zachowania nie możemy sobie pozwolić, stąd zatrudnienie osoby odpowiedzialnej - jak widać powrotu "Domana" nie ma co się spodziewać.

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale Nasz były "mamutowy" dostał powołanie do... reprezentacji Polski ;-).
Od 25 maja Doman przebrany będzie za orzełka podczas spotkań Ligi Światowej w siatkówce, zatem trzeba uważnie oglądać mecze Polaków, może również i tam "Doman" przedstawi się jako ojciec dziecka Anety Krawczyk... ;-).

[link]
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

majki
Posty: 189
Rejestracja: 26.02.2007, 18:50
Lokalizacja: Łódź/ Nancy

Post autor: majki » 14.05.2007, 20:04

Biały Teofilow

przestan marzyc na jawie

kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 14.05.2007, 20:11

Torfiorz pisze:Może nie związane do końca z bieżącą kolejką ale info sie może niektórym przydać. Koniec takiej maskotki jak była ostatnio w Bełchatowie i zabawiała min. Legie czy ŁKS:

Ciekawe czy zauważyli Państwo jakieś zmiany w zachowaniu naszej klubowej maskotki podczas dwóch ostatnich spotkań rozgrywanych w Bełchatowie ?
Ja zauważyłem, i pewnie nie jestem sam, bo na meczu z Wisłą Płock z kilku miejsc słychać było niezbyt przyjemne epitety wyrażane przez kibiców do mamuta.

Znany od dawna wśród kibiców GKSu "Doman" który dotychczas był naszą klubową maskotką został zwolniony. Już od meczu z Górnikiem Zabrze za mamuta przebrana chodzi inna osoba.
- To wszystko przez Waldemara Błońskiego, on nie ma poczucia humoru, przez co zostałem zwolniony - tymi słowami podczas dzisiejszego treningu przywitał Nas Łukasz "Mistrz patelni złota wara" Domański.

O sprawę wymiany mamuta zapytaliśmy również rzecznika prasowego GKSu Bełchatów - Michała Antczaka - Mecz z Górnikiem Zabrze był debiutem nowej osoby, która ma przywrócić szacunek dla naszej maskotki klubowej. Nie wspominając o tym, co działo się po meczach. Na takie zachowania nie możemy sobie pozwolić, stąd zatrudnienie osoby odpowiedzialnej - jak widać powrotu "Domana" nie ma co się spodziewać.

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale Nasz były "mamutowy" dostał powołanie do... reprezentacji Polski ;-).
Od 25 maja Doman przebrany będzie za orzełka podczas spotkań Ligi Światowej w siatkówce, zatem trzeba uważnie oglądać mecze Polaków, może również i tam "Doman" przedstawi się jako ojciec dziecka Anety Krawczyk... ;-).

[link]
:lol: Jeszcze napisz w temacie komentarze, że zjadłeś kanapke z serem i pomidorem..... Człowieku pomśl co ludzi obchodzą bełchatowskie domano-mamuty :oops: :roll:
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

JasiuGKS
Posty: 9
Rejestracja: 22.04.2007, 16:01
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: JasiuGKS » 14.05.2007, 20:44

kicken...a jednak niekturych obchodzą
GKS Bełchatów

neskaup
Posty: 18
Rejestracja: 18.04.2007, 00:51

zaden uklad

Post autor: neskaup » 14.05.2007, 20:47

nie ma i nie bedzie ukladu.pewne osoby maja kontakt ale to wszystko. a z Miskiem bedzie dobrze i z Cz.... tez,. trzymajcie sie chlopaki. LECHIA GDANSK sekcjia gdynia

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, aureliusz1975, bs, pikur75, TAIPAN i 210 gości