Derby Krakowa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ekipa z (c)harakterem
Posty: 27
Rejestracja: 30.03.2007, 18:57

Post autor: ekipa z (c)harakterem » 14.05.2007, 00:01

KS Cracovia pisze:
Wisla zaprezentowala sie slabo
Słabo? a czemu słabo? tylko dlatego że nie pośpiewali?

Daliście im 325 biletów, wiecie kto weszedł a ty p********* o jakimś "słabo"

jestes w c*** obiektywny :?


Słaba Wisła bo nie dopingowali :lol:

echh



dziabong
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 73
Rejestracja: 28.02.2007, 10:12

Post autor: dziabong » 14.05.2007, 00:01

robin, zamiast pić na juwenaliach mogliście siedziec na hali i pilnoac suszącej sie sektórówki (wcale nie namalowanej do połowy)

moze nie sciągajcie flag z płotu bo nie pilnowanych nie wolno zabrac. ciekawe ze nie widzisz roznicy miedzy magazynem a halą gdzie robiona jest oprawa

BochnianinTS
Posty: 6
Rejestracja: 03.03.2007, 12:28

Post autor: BochnianinTS » 14.05.2007, 00:02

robin_ksc pisze:Wislacy nie wytrzymuja cisnienia na meczu i sie przynaja do kradziezy - skandując "Gdzie jest oprawa". A tak się zarzekali po stracie flagi ze oni by nie ukradli ... heh.
Rozróżniasz skrojenie flagi a zniszczenie/KRADZIEŻ oprawy ?
WISŁA 1906 KRAKÓW

robin_ksc
Posty: 7
Rejestracja: 13.05.2007, 23:47

Post autor: robin_ksc » 14.05.2007, 00:02

dzaibong pokaż zdiecie całej namalowanej ...

Była zrobiona w połowie i sie suszyła. I tyle w temacie.

ekipa z (c)harakterem
Posty: 27
Rejestracja: 30.03.2007, 18:57

Post autor: ekipa z (c)harakterem » 14.05.2007, 00:04

"zdięcie

nie no ku*** wymiękam, i z kim tu gadać?

robin_ksc
Posty: 7
Rejestracja: 13.05.2007, 23:47

Post autor: robin_ksc » 14.05.2007, 00:05

BochnianinTS pisze:
robin_ksc pisze:Wislacy nie wytrzymuja cisnienia na meczu i sie przynaja do kradziezy - skandując "Gdzie jest oprawa". A tak się zarzekali po stracie flagi ze oni by nie ukradli ... heh.
Rozróżniasz skrojenie flagi a zniszczenie/KRADZIEŻ oprawy ?
]

Dla mnie to samo. Kazdy ma prawo do własnego zdania.

robin_ksc
Posty: 7
Rejestracja: 13.05.2007, 23:47

Post autor: robin_ksc » 14.05.2007, 00:06

ekipa z (c)harakterem pisze:"zdięcie

nie no ku*** wymiękam, i z kim tu gadać?
Maja zdjęcia tych skradzionych rzeczy ... mogą pokazać. Przecież sobie przesyłali dla informacji
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 00:24 przez robin_ksc, łącznie zmieniany 1 raz.

Francis Begbie
Posty: 170
Rejestracja: 20.04.2007, 11:28
Lokalizacja: Niepolomice p/Krakowem

Post autor: Francis Begbie » 14.05.2007, 00:07

A czy ktos moglby zdradzic co bylo tematem owej oprawy ?

Ciekaw jestem.
Historia nie zna przedawnienia

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 14.05.2007, 00:07

robin_ksc pisze:
ekipa z (c)harakterem pisze:"zdięcie

nie no ku*** wymiękam, i z kim tu gadać?
Maja zdięcia tych skradzionych rzeczy ... mogą pokazać. Przecież sobie przesyłali dla informacji
zdjęcie człowieku.

robin_ksc
Posty: 7
Rejestracja: 13.05.2007, 23:47

Post autor: robin_ksc » 14.05.2007, 00:08

Spokojnie panowie. Dysgrafia u mnie potwierdzona papierem :) Na maturze mi uznali pare lat temu :)

robin_ksc
Posty: 7
Rejestracja: 13.05.2007, 23:47

Post autor: robin_ksc » 14.05.2007, 00:09

wisla_krk pisze:nie ma co sie kłócić, oprawa zajebana - odtworzyliscie ją, flagi zajebane- mamy repliki i tyle
Podpisuje się. I tak juz za dużo spinania jak na jeden dzień :)

bulldozerh_rks
Posty: 16
Rejestracja: 19.04.2007, 00:16
Lokalizacja: RADOM

Post autor: bulldozerh_rks » 14.05.2007, 00:24

Już po derbach. Tak sobię siedzę i myślę. Koronną przyśpiewką obydwu drużyn jest: "Każdy to powie Cracovia / Wisełka rządzi w Krakowie". Jako że nie lubię obydwu drużyn mogę na to spojrzeć bezstronnie. Niestety jakby na to nie patrzeć to wychodzi na "...Wisełka rządzi w Krakowie". Zarówno pod względem dopingu jak i ultras. O atrakcjach sportowych nie będę pisał bo to sprawa krakowian. Niestety wraz ze wzrostem napinania się Pasów jednocześnie spada ich poziom. Trochę smutna prawda bo kiedyś derby Krakowa elektryzowały, prawdziwe show trwało 90 minut. A dziś zobaczyłem nieudolną próbę pseudodopingu (bo nie można inaczej nazwać nonstop bluzg na Wisłę), skargi jak to ochrona zabrała worki z barwami Wisły, wrzuty jaka to Wisła niedobra bo przez nich nie ma oprawy.
Panowie z Cracovii - moje zdanie jest takie: nienawiść nienawiścią ale czy Wy przyszliście na mecz cały czas wrzucać Wiśle czy wspierać dopingiem swój klub??? Przez Wisłę nie ma oprawy - no cóż stało się nie dopilnowaliście Wasza strata. Ochrona zabrała barwy - jeśli to prawda to OK, jeśli nie - to czy po prostu nie można wprost napisać tyle mieliśmy bo tyle zdobyliśmy??? Gdzie dziś był ten kiedyś słynny doping Pasów???

Podsumowując powtórzę jeszcze raz - jak dla mnie - osoby postronnej dla obu klubów - na chwilę obecną to Wisła rządzi w Krakowie.

Pozdro dla obu ekip i z nadzieją na poprawę czekam na kolejne derby Krakowa.
BYŁ BĘDZIE JEST RADOMIAK RKS

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 14.05.2007, 00:27

Zaraz ci ktoś napisze z Cracovi ze jestes nienormalny jak oceniasz kto rządzi po dopingu i ultras, ale nie przejmuj się 8)

bulldozerh_rks
Posty: 16
Rejestracja: 19.04.2007, 00:16
Lokalizacja: RADOM

Post autor: bulldozerh_rks » 14.05.2007, 00:30

wiernyTS pisze:Zaraz ci ktoś napisze z Cracovi ze jestes nienormalny jak oceniasz kto rządzi po dopingu i ultras, ale nie przejmuj się 8)
Napisałem że pod względem dopingu i opraw jak również napisałem że atrakcji "sportowych" w Krakowie nie oceniam. Tak więc napisane wyraźnie że to moja opinia na podstawie dopingu i opraw.
BYŁ BĘDZIE JEST RADOMIAK RKS

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 14.05.2007, 00:31

nie masz racji, bowiem 325 sportowej ekipy nie dopingowało, zaprezentowało się gorzej niż Bełchatów

:lol:
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

Krzeszowice@WisłaKraków
Posty: 14
Rejestracja: 03.05.2007, 17:17

Post autor: Krzeszowice@WisłaKraków » 14.05.2007, 00:34

Nigdy się nie wypowiadam na tym popierdolonym forum gdzie farmazon prześciga farmazon ale teraz Pasiacy przesadzacie. Koles od Was pisze że Wisła chujowo się zaprezentowala bo nie śpiewała i nie odpaliła paru rac.

Zero obiektywizmu, dosłownie zero.


Już ku*** zapomnieliście jak przybyliście na Reymonta w liczbie ok 900 głów, zapomnieliście jak Wiślacy pisali że Cracovia praktycznie nie istniała - co było normalne będać w ok. połówce ekipie sportowej. Zapomnieliście.


Nawet dupska nie ruszycie do nikogo by zwiększyć liczbę Wisły na derbach, kompletnie to zlewacie z pyty po czym na derbach śpiewacie "Wisła co Was tak mało..."


Śmieszni jesteście.
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 00:39 przez Krzeszowice@WisłaKraków, łącznie zmieniany 1 raz.

Krzeszowice@WisłaKraków
Posty: 14
Rejestracja: 03.05.2007, 17:17

Post autor: Krzeszowice@WisłaKraków » 14.05.2007, 00:43

A ty Ptak ( ziomosław ) widze że próbujesz na siłę wypierdolić relację farmazonów o tym jaka to Wisła słaba i że Bełchatów w 80 głów zaprezentował się lepiej od Wisły.


Byle ku*** jak najwięcej dzieci neo przeczytało relację, pózniej biegało po osiedlu i pierdoliło że "ptak" z Cracovii pisał o tym że oni rządzą w Krakowie bo Wisła nie dopingowała.


Ja p*******, przejrzałem Twoją rozkminę na wynos.


hahaha kupa śmiechu i nic więcej. Cieszy mnie to że sam wiesz jak i inni Twoi koledzy jak wygląda sprawa na REAL nie na pierdolonym kibice.net
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 00:45 przez Krzeszowice@WisłaKraków, łącznie zmieniany 1 raz.

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 14.05.2007, 00:49

do tych co pisza w stylu: "jak widziales w tv tylko to nie p******".

przepraszam bardzo, jesli w tv slychac non stop bluzgi na Wisle, to chyba tak bylo w rzeczywistosci. chyba ze canal plus spreparowal wasz doping i tak naprawde spiewaliscie piosenki o Cracovii, a w telewizorze lecialy bluzgi :roll:

Wisła u siebie skoncentrowala sie raczej na dopingu dla wlasnych piłkarzy. Dzis ogladajac ten mecz w tv, widzialem jakie miny mieli Majewski, Wiśnia i inni z lawki rezerwowych. Byli zażenowani.

Naprawde przykro sie patrzy na takie derby Krakowa. Nie mozna swoich porachunkow i frustracji zalatwiac poza stadionem? Napierdalacie sie ze soba na ulicach, dzgacie sie nożami, osiagneliscie w tym chorym klimacie apogeum. Moze na stadionie warto by bylo sie pokazac od nieco innej strony? Sami sie pograzacie w ten sposob, ale to wasz wybor.

Najlepsze podsumowanie to mina dziewczynki ze zdjecia z 1 strony tematu.

Jedno jest pewne derby Krakowa w znaczeniu ogolnopolskim na pewno nie sa numerem 1.

zdrowia życze
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

Gazor
Posty: 14
Rejestracja: 30.04.2007, 16:01

Post autor: Gazor » 14.05.2007, 01:46

Po derbowym meczu przy Kałuży w Tarnowie postanawiamy umilić powrót tarnowskim kibicom Cracovii, trafiamy jednego busa który ucieka na pobliską komende i prosi o eskorte psy eskortują koszernych więc ze zrozumiałych względów odpuszczamy
W Tarnowie liczy się tylko Unia!

jarek21
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 04.04.2007, 18:00
Lokalizacja: KRK

Post autor: jarek21 » 14.05.2007, 06:22

ale polemika, wiadomo ze ci ktorzy pisza iz Wisla słaba z dopingiem tylko chca sie ponapinac, wiec nie trzeba odradzu sie rzucac tym samym, wiadomo co za ekipa byla i tyle,

wszystko by bylo ok gdyby nie to ze nagle policjia rzuca sie po Swoje,nieswoje sąsiadki szaliki,

nie wiemczemu o zrobili jak nigdy na stadionach tego nie bylo, mam nadzieje ze teraz zarzad KSC widzi co dobrego robi policja nameczu,,

nie mowcie ze ludzie za free wchodzili, bo to jest niemozliwe, przed stadionem nie weszli ci bez iDentyfikatora wiec prosze,


ps. na oko byl;o wiecej niz 325. to prawda czy tylko tak mi sie wydaje?
moge popelnic błąd wszystko stracić od ręki. może już go popelnilem myslac ze byl niewielki

antyc
Posty: 13
Rejestracja: 27.02.2007, 07:28

Post autor: antyc » 14.05.2007, 06:40

Nie wiem co działo sie na Wysokim ale skomentuje akcje Cracovii na Qrdwanowie ha ha haha haha buahahahahahahaha jakieś nieporozumienie a co do transparentu o Pi....li i Sh.....u najlepszym przykładem jest 2 braci od Was gdy jeden siedzi a i zajmuje się jego dziewczyną jakby ktoś nie wiedział Ro...la :wink:

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 14.05.2007, 06:53

325 osób potrafi głośno i mocno ryknąć na naszym stadionie, 60 osób Petry było dość dobrze słyszalne, czemu Wisła nie śpiewała, o to to chyba trzeba ich zapytać.

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 14.05.2007, 07:18

Ale ku*** porównanie :lol:
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

GLANIX
Posty: 105
Rejestracja: 26.03.2007, 20:18

Post autor: GLANIX » 14.05.2007, 07:50

Dopingu Wisły nie było słychać, ponieważ gdy Wisła zaczeła coś śpiewać na około każdy gwizdał i nic nie było slychać. Co nie oznacza że śpiewali cicho, bo na sam koniec meczu Jazda,Jazda....... zaśpiewali dosyć głośno.

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 14.05.2007, 08:26

Cracovii
Wisła z wielkiej litery!
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

gawrongrk
Posty: 27
Rejestracja: 23.04.2007, 09:23
Lokalizacja: z ŁKS-u

Post autor: gawrongrk » 14.05.2007, 08:30

AGBD pisze:Ze względu na okrojoną liczbę przyjezdnych, nie można wyciągnąc wniosków kto lepiej sie zaprezentował...nie dochodzcie się o doping jak nie chcieli to nie spiewali wielka afere im za to robicie...co do powiniętej sektorówki ? akcja na + każda inna ekipa tak samo by zrobiła...szkoda ze ochrona powineła pamiatki wislackie bylby ładny widok :wink: Derby dla Cracovi bo wislą sie nie zaprezentowała wiadomo z jakich wzgledów i dajcie sobie już odpocząć...
MZKS&KSC
Co ma ku*** okrojona liczba do wniosków? Człowieku trochę logiki!
Wnioski można wyciągnąć i od tego forum jest żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Do obydwu klubów czuję raczej chłód i postaram się być obiektywny. Wisła się nie pokazała bo było ich mało i koniec tematu. Co do Craxy to była to kicha roku. To że ich mało to zdążyli wszystkich przyzwyczaić ale jeżeli chodzi o doping to był do bani. I nie pisz że im się nie chciało bo gdyby tak planowali to nie szykowali by oprawy. I jeżeli te derby były dla Cracovii to ciekawe jak będą wyglądać derby dla Wisły. :)
[link]

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Post autor: mds » 14.05.2007, 08:56

AGBD Wisła z duzej litery.Komplet na stadionie dzieki komu :lol: ,chociaz raz w sezonie.Doping o jakim dopingu mowa.Derby dla Cracovii,a niby czemu,jakis argument by sie przydal.

gawrongrk
Posty: 27
Rejestracja: 23.04.2007, 09:23
Lokalizacja: z ŁKS-u

Post autor: gawrongrk » 14.05.2007, 08:58

AGBD pisze:
gawrongrk pisze:
AGBD pisze:Ze względu na okrojoną liczbę przyjezdnych, nie można wyciągnąc wniosków kto lepiej sie zaprezentował...nie dochodzcie się o doping jak nie chcieli to nie spiewali wielka afere im za to robicie...co do powiniętej sektorówki ? akcja na + każda inna ekipa tak samo by zrobiła...szkoda ze ochrona powineła pamiatki wislackie bylby ładny widok :wink: Derby dla Cracovi bo wislą sie nie zaprezentowała wiadomo z jakich wzgledów i dajcie sobie już odpocząć...
MZKS&KSC
Co ma ku*** okrojona liczba do wniosków? Człowieku trochę logiki!
Wnioski można wyciągnąć i od tego forum jest żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Do obydwu klubów czuję raczej chłód i postaram się być obiektywny. Wisła się nie pokazała bo było ich mało i koniec tematu. Co do Craxy to była to kicha roku. To że ich mało to zdążyli wszystkich przyzwyczaić ale jeżeli chodzi o doping to był do bani. I nie pisz że im się nie chciało bo gdyby tak planowali to nie szykowali by oprawy. I jeżeli te derby były dla Cracovii to ciekawe jak będą wyglądać derby dla Wisły. :)
Ty masz małe problemy z orientacja chyba :) Cracovii było mało ? ponoć wszystkie bilety poszly...co do dopingu to nie chcial bym sie wypowiadać bo oglądałem na Canal+, pewnie ty też a tam bylo slychać bardzo dobrze doping Pasów. Chodzilo mi o wisle ze nie spiewali bo im sie nie chcialo, albo byli zajeci czym innym czy to takie wazne jest... Czemu niby derby dla wisly ? wygrali 3-0 ? zmiazdzyli dopingiem Cracovie ? przegonili Pasów pod kasami ?
Derby dla Cracovii lecz bez wiekszych fajerwerek...
6.500 na derbach to dużo? (ile było ostatnio na Wiśle? może ktoś dla porównania wrzuci). I gdzie ja napisałem że derby dla Wisły? Faktycznie oglądałem C+ i też dobrze słyszałem Cracovię. I dla tego że słyszałem to piszę że wiocha.
Gorąco polecam słownik ortograficzny albo edytor tekstu z możliwością sprawdzenia pisowni.
[link]

dzochar
Posty: 10
Rejestracja: 21.03.2007, 09:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dzochar » 14.05.2007, 09:05

Po co się tak podniecać przy necie - jeśli chodzi o ultras zgadzam sie Wisła obecnie poza naszym zasięgiem bez dwóch zdań to zostało wyjaśnione ale jeśli chodzi o chuligankę wielcy panowie z Wisła Sharks czy mamy Was szanowni chuligani na kolanach prosić żebyście się RAZ jedyny RAZ ustawili - bo tylko w ten sposób wyjaśnimy sobie kto ,,Rządzi w Krakowie,, - jak macie -poza oczywiście internetową- ekipę mocnych wrażeń i chcecie fakt ,,Rządzenia w Krakowie,, wyjaśnić to nie widzę innego wyjścia
Bóg Wybacza CRACOVIA Nigdy

ptak
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 64
Rejestracja: 26.02.2007, 18:08

Post autor: ptak » 14.05.2007, 09:15

gawrongrk pisze:
AGBD pisze:
gawrongrk pisze: Co ma ku*** okrojona liczba do wniosków? Człowieku trochę logiki!
Wnioski można wyciągnąć i od tego forum jest żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Do obydwu klubów czuję raczej chłód i postaram się być obiektywny. Wisła się nie pokazała bo było ich mało i koniec tematu. Co do Craxy to była to kicha roku. To że ich mało to zdążyli wszystkich przyzwyczaić ale jeżeli chodzi o doping to był do bani. I nie pisz że im się nie chciało bo gdyby tak planowali to nie szykowali by oprawy. I jeżeli te derby były dla Cracovii to ciekawe jak będą wyglądać derby dla Wisły. :)
Ty masz małe problemy z orientacja chyba :) Cracovii było mało ? ponoć wszystkie bilety poszly...co do dopingu to nie chcial bym sie wypowiadać bo oglądałem na Canal+, pewnie ty też a tam bylo slychać bardzo dobrze doping Pasów. Chodzilo mi o wisle ze nie spiewali bo im sie nie chcialo, albo byli zajeci czym innym czy to takie wazne jest... Czemu niby derby dla wisly ? wygrali 3-0 ? zmiazdzyli dopingiem Cracovie ? przegonili Pasów pod kasami ?
Derby dla Cracovii lecz bez wiekszych fajerwerek...
6.500 na derbach to dużo? (ile było ostatnio na Wiśle? może ktoś dla porównania wrzuci). I gdzie ja napisałem że derby dla Wisły? Faktycznie oglądałem C+ i też dobrze słyszałem Cracovię. I dla tego że słyszałem to piszę że wiocha.
Gorąco polecam słownik ortograficzny albo edytor tekstu z możliwością sprawdzenia pisowni.
Jak bys chciał wiedziec to bilety skonczyły sie kilka dni przed meczem. Jakby stadion miał wiekszą pojemnośc to by z 10tys. było

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 14.05.2007, 09:18

dzochar pisze:Po co się tak podniecać przy necie - jeśli chodzi o ultras zgadzam sie Wisła obecnie poza naszym zasięgiem bez dwóch zdań to zostało wyjaśnione ale jeśli chodzi o chuligankę wielcy panowie z Wisła Sharks czy mamy Was szanowni chuligani na kolanach prosić żebyście się RAZ jedyny RAZ ustawili - bo tylko w ten sposób wyjaśnimy sobie kto ,,Rządzi w Krakowie,, - jak macie -poza oczywiście internetową- ekipę mocnych wrażeń i chcecie fakt ,,Rządzenia w Krakowie,, wyjaśnić to nie widzę innego wyjścia
hehe, a dlaczego akurat z Wisłą? hę?
Pokażcie że jesteście godni zaufania i ustawcie się z kimkolwiek z Polskich ekip i dopiero pożniej płaczcie, że Wisła to i tamto(jeśli to wogóle prawda) sam wiesz ile mieliście w swojej historii takich spotkań:) zresztą bez urazy ale to napisze -jacy kibice, tacy chuligani. bez napinki
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

dzochar
Posty: 10
Rejestracja: 21.03.2007, 09:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dzochar » 14.05.2007, 09:28

hehe, a dlaczego akurat z Wisłą? hę?
Pokażcie że jesteście godni zaufania i ustawcie się z kimkolwiek z Polskich ekip i dopiero pożniej płaczcie, że Wisła to i tamto(jeśli to wogóle prawda) sam wiesz ile mieliście w swojej historii takich spotkań:) zresztą bez urazy ale to napisze -jacy kibice, tacy chuligani. bez napinki[/quote] Mieliśmy tyle samo co Wy - a co do zaufania to Ty chyba żartujesz Wy nawet między sobą tniecie się kosami (fakt-nie brukowiec) a to że chcemy się spotkać z Wami niestety bez skutecznie to chyba normalne nikogo tak bardzo nie ,,kochamy ,, jak Was.
Bóg Wybacza CRACOVIA Nigdy

gawrongrk
Posty: 27
Rejestracja: 23.04.2007, 09:23
Lokalizacja: z ŁKS-u

Post autor: gawrongrk » 14.05.2007, 09:29

Widzów komplet - to zmienia postać rzeczy. Jeżeli chodzi o małą liczbę kibiców.
I raz jeszcze napiszę, że ja do Cracovii nic nie mam tak samo jak do Wisły. Moje posty były odpowiedzią na posty AGBD i na jego bezkrytycyzm w stosunku do Pasów. Zgoda zgodą ale jak nie można pisać dobrze to lepiej wcale się nie wychylać z bzdurami. Na tym koniec z mojej strony.
Pozdrawiam i idę na wykłady :(
[link]

eNHa
Posty: 17
Rejestracja: 27.04.2007, 11:25

Post autor: eNHa » 14.05.2007, 09:29

gawrongrk pisze:
Co ma ku*** okrojona liczba do wniosków? Człowieku trochę logiki!
Wnioski można wyciągnąć i od tego forum jest żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Do obydwu klubów czuję raczej chłód i postaram się być obiektywny. Wisła się nie pokazała bo było ich mało i koniec tematu. Co do Craxy to była to kicha roku. To że ich mało to zdążyli wszystkich przyzwyczaić ale jeżeli chodzi o doping to był do bani. I nie pisz że im się nie chciało bo gdyby tak planowali to nie szykowali by oprawy. I jeżeli te derby były dla Cracovii to ciekawe jak będą wyglądać derby dla Wisły. :)
gawrongrk pisze: 6.500 na derbach to dużo? (ile było ostatnio na Wiśle? może ktoś dla porównania wrzuci). I gdzie ja napisałem że derby dla Wisły? Faktycznie oglądałem C+ i też dobrze słyszałem Cracovię. I dla tego że słyszałem to piszę że wiocha.
Gorąco polecam słownik ortograficzny albo edytor tekstu z możliwością sprawdzenia pisowni.



Idiota :shock:
Człowieku pojemność stadionu wynosi 6500 i był grubo przepełniony, na B ludzie wchodzili po 3 osoby na raz i to bez biletów sądze że wejście na inne sektory wyglądało podobnie i napewno 1000 osob weszło za free. Nie wiesz to skończ pierdolić bo się jedynie ośmieszasz a nic mądrego nie wnosisz do tematu, jedynie napinke. Przejdź do swoich łódzkich klimatów i tam p****** takie bzudry.


PS. Wracając do tematu to było pewne że Wisła będzie próbowała dowartościować się na forum. Pierdoląc jakieś bzdury o opravcach i wymyślając przy tym kolejny farmazon na który cała Polska jest już odporna i się z tego śmieje. W II połowie dla waszej telewizyjnej wiadomości doping nie był prowadzony a jak był to bardzo słaby ponieważ policja gazowała w c*** osób z sektora C po tym jak zaczeli palić szale Wisły, jeśli chodzi o dywan Wisły to był on ubogi z tego względu że ochrona robiła problemy i przyjmijcie to do swoich pustych łbów. Ile się dało wnieść tyle było, a wy rozumujcie sobie tak żeby dla was było wygodnie, wasza sprawa.
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 09:45 przez eNHa, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo dla kibica Pasów
rzeczą jest oczywistą
lepiej siostre mieć w burdelu
niż brata za wisłą !!!

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 14.05.2007, 09:45

a to że chcemy się spotkać z Wami niestety bez skutecznie to chyba normalne nikogo tak bardzo nie ,,kochamy ,, jak Was
ja tylko przypomne że Wisła gra co 2 tygodnie u siebie, zawsze to lepiej wyjśc z domu niż siedzieć na necie skoro aż tak Was to ciśnie:).. zresztą o czym tu gadać? Kiedyś mieliście do tego "fantazje" a teraz zostało tylko biadolenie na internecie. Tak czy siak trzymajcie się tej ustawki bo to wasza jedyna broń przeciwko Wiśle....niestety w innych aspektach rywalizacji kibicowskiej wyraźnie odstajecie, chociaż nie zawsze tak było.
koniec tematu z mojej strony
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: C4Ultra, floydfloyd, Kaczor1908zdw, KSGKSW, Orion, puste miasto i 162 gości