8-10 maja - komentarze

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
1954
Posty: 8
Rejestracja: 10.05.2007, 11:32

Post autor: 1954 » 11.05.2007, 00:31

michal_ksg pisze:
KO_1945 pisze:
afc pisze: do swoich 'rewelacji' dorzuc jeszcze mape zmienionego kursu linii 32, wasza pozycje, odcinek jaki przebiegliscie, a na koniec pierd***** sie w ceban, zeby pisac takie cos na kibice.net.
co do wczorajszego dnia to tak bylo nas 200 na pewno! Liczba taka poniewaz byl koncert na placu krakowskim gdzie sie zebrala duza czesc Gliwic , ustawiamy sie na autobus 32, lecz pojechal on pod prad i ominal caly plac krakowski, nikt nie pisze ze to kibice Gornika kazali, wiadomo bylo pelno policji i to oni tym zarzadzili, wieksza czesc pobiegla za autobusem, lecz Ci nie wyszli na przystanku nastepnym, raczej nie byli zainteresowani, w sumie nie dziwie sie bo mielismy bardzo duza przewage liczebna i bylo pelno policji, od nas duzo osob pozawijanych.
a Amigoksg jak Cie tam nei bylo to po co sie odzywasz? dziwi Was troche ze Piast sie odradza i zaczyna chodzic wiecej osob na mecze i wyajzdy?!, ciekawe jak to bedzie u Was jak spadniecie do II a Ruch wejdzie do I czy bedzie Was na meczach po 10tysiecy:) pozdrawiam.
jak dobiegliscie na pl.piastow 32 byla juz na Toszeckej i oni was najprawdobodobniej wogole niewiedzieli ja wysiadalem na pl. piastow na moje okolo bylo ze 100 was nie 200
bez odbioru


hahaha kto pisal ze bylo nas 200 na pl.piastow haha tu jest rozmowa o pl. krakowskim ( a to pare metrow jest ) myslisz ze mi sie chce za wami biegac przez pol G'liwic .... smieszny jestes



Derles(RTS)
Posty: 58
Rejestracja: 17.03.2007, 02:21

Post autor: Derles(RTS) » 11.05.2007, 00:35

panowie oficjalna liczba RTSu w Poznaniu to 3500 i mysle ze zbedne jest porownywanie jakis fotek bo nigdy nie dojdziemy po zdjeciach

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 11.05.2007, 01:45

Do MuRPhiego:
Napiszę parę zdań i lepiej nie dyskutujmy już na tym forum o układach,po co robić siarę i tak nie my o tym decydujemy kto z kim i na jakich zasadach.... a teraz chciałbym się ustosunkować do paru rzeczy jakie poruszyłeś,
rozumiem ze dla Ciebie zarowno Widzew jak i Lech to mega kosy ale nie brataj nas na sile bo my sie zbratac nie damy...
pewnie Cię zaskoczę ale ja takich mega kos jak to określiłeś mam z 10 w Polsce i nie wyróżniam tu żadnej(może poza tym,że z niektórymi można się na jeden mecz dogadać a z innymi nie....),nie będę komentował o brataniu na siłę ale na przyszłość,pomyśl co piszesz..
zreszta prosty przyklad wszyscy krzyczeli ze mieliscie uklad z Lechia a Wy zaprzeczaliscie to co jednak byl uklad czy nie?? mieliscie takie same argumenty- ze sa grupy kibicow pozostajacych w poprawnych relacjach i przeklada sie to na jakies ogolne podejscie i tyle...
rownie dobrze mozecie nam wmawiac ze mamy uklad z Pogonia i Arka bo siedzieli na naszych sektorach...
Z Lechią łączyły nas poglądy jak i znajomości(o których wspomniałeś)ale o żadnym układzie nie słyszałem,owszem sympatia do BKSu jest ale ja np.generalnielubię ich(Malinowe Nosy również)za ich prawicowość...co do Arki to śliski temat ale czy jeśli by przyjechało na Piłsudskiego parę tysiaków Pogoni to mogli by oni bezkarnie śmigać wokół stadionu?Czy zapraszacie Pogoń na turnieje kibicowskie?a może przed meczem,urządzacie sobie meczyk piłkarski?Po co drążę ten temat?a po to,ze nie ma sensu pierdolić o braku układu jak widać to gołym okiem,po co się tego wypierać?Przecież nie jest to żaden powód do obciachu...
choc w zasadzie to juz tak na zakonczenie polemiki powiem inaczej:
tak mamy uklad z Lechem... Boniek nam zalatwil!!

te zdanie,deprecjonuje Cię w moich oczach ale może Twój "cięty"dowcip,bierze się z nadmiaru wypitego beera....
pzdr
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

nb80
Posty: 19
Rejestracja: 23.03.2007, 19:34

Post autor: nb80 » 11.05.2007, 07:29

Moze dokładna liczę Widzewiaków poda Lech na podstawie sprzedanych im biletów (stempelków).
Wogóle pierwszy raz w tym sezonie spiker nie podał liczby Widzów na stadionie (a podawał zawsze co do sztuki, choc na moje oko była to liczba zawsze zaniżana).

tdk
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2007, 19:07
Lokalizacja: pochodzisz ?

Post autor: tdk » 11.05.2007, 07:54

Ludzie a co to za róznica czy Widzewa na LEchu było 2 tys czy 3 czy 3,5 .... ważne ze pojechali ładną liczbą. I skończcie te bez sensowne rozkminy...
T.A.G.

Franek Dolas
Posty: 10
Rejestracja: 10.05.2007, 22:02
Lokalizacja: Powiat Łękołody

Post autor: Franek Dolas » 11.05.2007, 08:36

Widzew - liczba szokująca na +. Ale czytając to forum to nie wszystkim to pasuje, przecież podali swoją oficjalną liczbę i koniec tematu.
Mistrzu - jaka to stacja?

MS
Posty: 23
Rejestracja: 27.02.2007, 21:12

Post autor: MS » 11.05.2007, 09:23

przez 5-6 stron nic poza napinka :?

Widzewa było 3500 ?
nie! max 3000!
Nie! 2700 bo przeciez nie sa scisnieci,
Ale ich jest tylko 2943 bo przeciez zajeli tylko 367 krzeselek na krytej!


Ogarnijcie sie wszyscy podali 3500 i ch.uj. jak dla mnie mzoe byc 3.000 moze byc 3.500 tak czy owak wyjazd sezonu i 200 w ta czy ta nie ma znaczenia, zajebiście sie pokazali i tyle ale widać niektórym to bardzo przeszkadza...

jurek.s
Posty: 25
Rejestracja: 28.02.2007, 09:53
Lokalizacja: Łódź - Lepsza strona miasta

Post autor: jurek.s » 11.05.2007, 09:48

BiałyTeofilów pisze:
kubi111 pisze:a zmieniając tymet.liczba Łksu w zabrzu bardzo słaba.zwłaszcza ze górnik na Łks przybył w 900osób. czy jest jakas przyczyna tej bardzo słabej liczby.co sie stało z Łksem który w rundziej jesiennje był nr 2 jesli chodzi o wyjazdy i miał utrzymac ta forme
Wymieramy 8)

A tak na powazniej to sa sprawy o ktorych sie nie dyskutuje na tego typu forach i sprawy jasne tylko w gronie danego klubu. Komentarze na ten temat nas nie interesuja
Tak najprościej odpowiedzieć. Dodaj jeszcze PDK.

Prawda jest taka, że po półrocznej euforii związanej z awansem wracacie do swojego normalnego poziomu wyjazdowego. Jeden autokar na KSG - żenada.

ruch1920
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 152
Rejestracja: 27.04.2007, 13:46

Post autor: ruch1920 » 11.05.2007, 09:48

proponuje metoda kropkowa policzyc Widzewiaków hahaha

WIDZEW & RUCH

manolo_pb
Posty: 237
Rejestracja: 31.03.2007, 10:58
Lokalizacja: Miechowice

Post autor: manolo_pb » 11.05.2007, 10:45

Wyjazd Widzewiaków....kosmos :shock: :shock: :shock:
Polonia Bytom - patologia zoorganizowana !
pisze:"nas nie interesuje, znaczy się, chodzi o to, że... bo policja w ogóle jest na stadionie, a oni będą w ogóle... ehhh... później będa rozkminiali w ogóle kto co był i... zresztą..."

laska
Posty: 10
Rejestracja: 01.03.2007, 22:27
Lokalizacja: Widzew Wschód

Post autor: laska » 11.05.2007, 11:12

jurek.s pisze:
BiałyTeofilów pisze:
kubi111 pisze:a zmieniając tymet.liczba Łksu w zabrzu bardzo słaba.zwłaszcza ze górnik na Łks przybył w 900osób. czy jest jakas przyczyna tej bardzo słabej liczby.co sie stało z Łksem który w rundziej jesiennje był nr 2 jesli chodzi o wyjazdy i miał utrzymac ta forme
Wymieramy 8)

A tak na powazniej to sa sprawy o ktorych sie nie dyskutuje na tego typu forach i sprawy jasne tylko w gronie danego klubu. Komentarze na ten temat nas nie interesuja
Tak najprościej odpowiedzieć. Dodaj jeszcze PDK.

Prawda jest taka, że po półrocznej euforii związanej z awansem wracacie do swojego normalnego poziomu wyjazdowego. Jeden autokar na KSG - żenada.
no co Ty, nas była podoba liczba w Zabrzu ... incognito :lol:

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: White1910Pride » 11.05.2007, 11:53

ja dodam od siebie, że może oficjalnie Widzew i Lech nie łączą jakieś układy ale rzesza zwykłych kibiców jest do siebie nastawiona neutralnie bądź z lekką sympatią i bardzo dobrze, że tak sie dziej, bardzo dobrze, że na jesieni nikt nie atakował Poznanianków którzy kręcili się w posród nas dojezadzajac na niciarke czy wracajac z niej do samochodów, którzy podśpiewywalli nawet czasem broendby...bardzo tez dobrze ze podobnie było w Poznaniu, gdzie Czerwona Armia mogła w spokoju dotrzec na swoje sektory - dzięki temu , ze tak się dzieje, i że potrafimy tak postępować i sie jakoś w tej kwestii zgrać tak w Poznaniu jak i w Łodzi mamy wyjątkowe , fantastyczne widowiska z ogromna rzeszą kibiców gości skupionych tylko i wyłącznie na tworzeniu spektaklu!

OBY TAK BYŁO jak najdłuzej !

Szacunek dla Lechitów :)
[link]

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 11.05.2007, 13:27

White1910Pride pisze:ja dodam od siebie, że może oficjalnie Widzew i Lech nie łączą jakieś układy ale rzesza zwykłych kibiców jest do siebie nastawiona neutralnie bądź z lekką sympatią i bardzo dobrze, że tak sie dziej, bardzo dobrze, że na jesieni nikt nie atakował Poznanianków którzy kręcili się w posród nas dojezadzajac na niciarke czy wracajac z niej do samochodów, którzy podśpiewywalli nawet czasem broendby...bardzo tez dobrze ze podobnie było w Poznaniu, gdzie Czerwona Armia mogła w spokoju dotrzec na swoje sektory - dzięki temu , ze tak się dzieje, i że potrafimy tak postępować i sie jakoś w tej kwestii zgrać tak w Poznaniu jak i w Łodzi mamy wyjątkowe , fantastyczne widowiska z ogromna rzeszą kibiców gości skupionych tylko i wyłącznie na tworzeniu spektaklu!

OBY TAK BYŁO jak najdłuzej !

Szacunek dla Lechitów :)

no co ty, jak nie macie układu, to powinniscie byli w Łodzi napierdalac wszystko w bialo-niebieskich kolorach (nie mylic z Ruchem) :wink:

a tak na powaznie, to w 100% popieram to co napisales. I moim zdaniem takich "ukladow" powinno byc jak najwiecej. Zeby ta nasza liga jakos wygladala. Sparring mozna sobie zrobic w drodze na stadion lub gdzies na ubitej ziemii (choc wiadomo, ze starc na trybunach czasem nie da sie uniknac-to z nich praktycznie nic nie wynika).
pozdro
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

ZaZiomem
Posty: 52
Rejestracja: 28.02.2007, 21:59
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: ZaZiomem » 11.05.2007, 13:52

wwns pisze:
Jeden pisze:Wczoraj FC Gliwice musi wracac inna droga z meczu do domu poniewaz na pl. Krakowskim w Gliwicach czeka na nich okolo 200 osobowa grupa kibicow Piasta, po zobaczeniu kibicow Gornika wyszyscy ruszaja w ich strone i biegna w strone pl. Piastow lecz nie udaje sie dogonic autobusu lini 32 8)
Czytam to forum od dawna, ale tak absurdalnego postu to jeszcze nie widziałem. Zacznę od początku....
- jaką to inną drogą musi wracać FC Gliwice(a dokładnie Kopernik i Łabędy, bo Wy chyba zapominacie, że to nie całe FC Gliwice)? Skoro piszesz, że zobaczyliście ich w 32 i nie udało się Wam go dogonić. Chłopaki wsiadają w Zabrzu pod stadionem i wysiadają na swoich osiedlach. Gdzie tu jest inna droga?
- Zebrało się Was 200? Przez tyle lat jak jeździłem do Łabęd z meczu to mogło się Was zebrać góra 10 czy 15. A i tak wiekszośc to zawsze było pojedyncze łebki które stać było tylko na pokazywanie faków w autobus. 200 osób?? Czyzby jakis koncert na krakowskim? ;)
- Ale najlepszy jest fragment o tym jak wszyscy ruszają w stronę autobusu i biegną za nim na pl.piastów. Tak to jest jak kilkunastu (nie co ja mówie... KILKUSET) małolatów wypije po pół piwa. Jeśli naprawdę mysleliście, że czlowiek jest w stanie dogonic autobus na odcinku pl.krakowski - pl.piastów to gratuluję mocy piwa „wspieram swój klub” Warka :)

Pozdrawiam


Tak w czwartek na Placu Krakowskim w Gliwicach koncert zespołu "Kombii" :D Jak to Skawinski na koncercie zapodawał "Gliwice zespołu Kombii kibice :D

Pozdrawiam Tylko Lechia :!: :!: :!:

cfw201
Posty: 97
Rejestracja: 28.04.2007, 09:44

Post autor: cfw201 » 11.05.2007, 13:55

nb80 pisze:Moze dokładna liczę Widzewiaków poda Lech na podstawie sprzedanych im biletów (stempelków).
Wogóle pierwszy raz w tym sezonie spiker nie podał liczby Widzów na stadionie (a podawał zawsze co do sztuki, choc na moje oko była to liczba zawsze zaniżana).
Dokładną liczbę sprzedanych biletów podał już ktoś wcześniej:2700.
Widzew mówi że było ich 3500 także 800 czarodziei weszło innymi sposobami :wink:

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 11.05.2007, 14:30

cfw201 pisze:, choc na moje oko była to liczba zawsze zaniżana).
Dokładną liczbę sprzedanych biletów podał już ktoś wcześniej:2700.
Widzew mówi że było ich 3500 także 800 czarodziei weszło innymi sposobami :wink:[/quote]

nie wiem czy jako bilet liczone byly stempelki-bo biletów zabrakłow w pewnym momencie.
Druga sprawa to fakt,ze niektore osoby podawaly sobie bilety lub na koniec wchodzily juz bez,bo zrobil sie naprawde duzy bałagan.

No i byl jeszcze jeden 'myk". 8)
Obrazek

widzew łódź
ban
Posty: 18
Rejestracja: 06.03.2007, 13:26

Post autor: widzew łódź » 11.05.2007, 14:31

cfw201 pisze:
nb80 pisze:Moze dokładna liczę Widzewiaków poda Lech na podstawie sprzedanych im biletów (stempelków).
Wogóle pierwszy raz w tym sezonie spiker nie podał liczby Widzów na stadionie (a podawał zawsze co do sztuki, choc na moje oko była to liczba zawsze zaniżana).
Dokładną liczbę sprzedanych biletów podał już ktoś wcześniej:2700.
Widzew mówi że było ich 3500 także 800 czarodziei weszło innymi sposobami :wink:
Dobra - koniec dyskusji :D ustalamy, że Widzewa nie było 3500 tylko 1000 - jak na srodę i tak dobry wynik - a niektórym może przy okazji ulży wreszcie.
Zaś na następne wyjazdy postaramy się pojeździć w pięćdziesięciu - tak jak niedoścignieni mistrzowie rodowitości.
Kontrowersji będzie mniej a i wielu spokojniej zaśnie po dobranocce bez liczby 3500 przed oczami. :lol:
Pa!
Lks Lodz? Nie, nigdy nie słyszałem o czymś takim...

El LOBO

Post autor: El LOBO » 11.05.2007, 14:40

Z tych 8 dyszek ile Lechii w Gliwicach?Jezeli to nie tajemnica :D

LechiaG
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2007, 00:21

Post autor: LechiaG » 11.05.2007, 15:04

60 Wisly, 10 Lechii i 10 Slaska Wroclaw - ogolnie sportowej grupy..

pozdrowienia dla ziomkow

torcida_ruda1
ban
Posty: 1
Rejestracja: 11.05.2007, 15:10

Post autor: torcida_ruda1 » 11.05.2007, 15:17

KO_1945 pisze:
afc pisze:
Jeden pisze:Wczoraj FC Gliwice musi wracac inna droga z meczu do domu poniewaz na pl. Krakowskim w Gliwicach czeka na nich okolo 200 osobowa grupa kibicow Piasta, po zobaczeniu kibicow Gornika wyszyscy ruszaja w ich strone i biegna w strone pl. Piastow lecz nie udaje sie dogonic autobusu lini 32 8)
do swoich 'rewelacji' dorzuc jeszcze mape zmienionego kursu linii 32, wasza pozycje, odcinek jaki przebiegliscie, a na koniec pierd***** sie w ceban, zeby pisac takie cos na kibice.net.
co do wczorajszego dnia to tak bylo nas 200 na pewno! Liczba taka poniewaz byl koncert na placu krakowskim gdzie sie zebrala duza czesc Gliwic , ustawiamy sie na autobus 32, lecz pojechal on pod prad i ominal caly plac krakowski, nikt nie pisze ze to kibice Gornika kazali, wiadomo bylo pelno policji i to oni tym zarzadzili, wieksza czesc pobiegla za autobusem, lecz Ci nie wyszli na przystanku nastepnym, raczej nie byli zainteresowani, w sumie nie dziwie sie bo mielismy bardzo duza przewage liczebna i bylo pelno policji, od nas duzo osob pozawijanych.
a Amigoksg jak Cie tam nei bylo to po co sie odzywasz? dziwi Was troche ze Piast sie odradza i zaczyna chodzic wiecej osob na mecze i wyajzdy?!, ciekawe jak to bedzie u Was jak spadniecie do II a Ruch wejdzie do I czy bedzie Was na meczach po 10tysiecy:) pozdrawiam.
Kolo prosze cie nie w toim interesie jest to czy w 2 lidze bedzie nas chodzic tyle na mecze co chorzowskich.
Polonia na was sie wypiela a teraz z dobrze poinformowanych zrodel wiem ze najchetniej byscie sobie zrobili sztame z ruchem.A na waszym meczy na ruchu mogliscie sobie oszczedzic wbijania na Gornik.

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 11.05.2007, 15:54

troche mała liczba Lechi spodziewałem sie lepszych wyjazdów po Lechi

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 11.05.2007, 16:00

WIELKA WISŁA pisze:Wchodzę bo przed derbami pełno beki jest na ich forum, tym bardziej gdy mecz jest na Kałuży.


Dla mnie sensacja, bowiem można przeczytać fajną relację widzianą oczami Zagłębiaka, dla Ciebie nie ? to nie pisz :lol:
Nie wiem z czego taka beke masz??? Nie kazdy przeciez jest tak bystry jak ty :evil: a tak na marginesie odnosnie naszego wyjazdy jakos nie przypominam sobie abyscie ostatnio ponad 100 byli sami :!: nie liczac wspomagajacych was zlodzieji z wroclawia. Tyle

nikczemny
Posty: 203
Rejestracja: 01.03.2007, 12:21

Post autor: nikczemny » 11.05.2007, 16:09

To źle pamiętasz (nie wspominając że jesteśmy za każdym razem czyli ponad 10 razy w ciągu 10 lat) i na tym można dyskusję zakończyć.

El LOBO

Post autor: El LOBO » 11.05.2007, 16:57

Dziekuje za konkretna odpowiedz,typa o nicku LechiaG.Chociaz raz ,rzeczowo i bez spinki.Czlowiek zadaje pytanie,czlowiek odpowiada!!!


FRENTE ARKA!!!

-p-
Posty: 16
Rejestracja: 26.02.2007, 18:51

Post autor: -p- » 11.05.2007, 17:39

[link]

Karlito77
Posty: 27
Rejestracja: 27.02.2007, 19:17
Lokalizacja: LDZ

Post autor: Karlito77 » 11.05.2007, 18:37

Rudeboys72 pisze:
rozumiem ze dla Ciebie zarowno Widzew jak i Lech to mega kosy ale nie brataj nas na sile bo my sie zbratac nie damy...
pewnie Cię zaskoczę ale ja takich mega kos jak to określiłeś mam z 10 w Polsce i nie wyróżniam tu żadnej(może poza tym,że z niektórymi można się na jeden mecz dogadać a z innymi nie....),nie będę komentował o brataniu na siłę ale na przyszłość,pomyśl co piszesz..
Myśle jednak że troche się zagalopowałeś.Chcesz mi wmówić że traktujecie Widzew jak każdą inną kosę.Sorki ale nie chce mi się w to wierzyć.
Obrazek
Nie do pobicia-Widzewski styl życia.

Raul7
Posty: 27
Rejestracja: 26.02.2007, 18:37
Lokalizacja: względna

Post autor: Raul7 » 12.05.2007, 04:25

Ilu kmician w Białymstoku? Ilu stalówkowców w Łomży? Ilu podbeskidzian w Ostrowcu Świętokrzyskim? Ilu górników w Sosnowcu? Ilu odrzan w Bytomiu?

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Post autor: MARRAS » 12.05.2007, 08:35

Raul7 pisze:Ilu kmician w Białymstoku? Ilu stalówkowców w Łomży? Ilu podbeskidzian w Ostrowcu Świętokrzyskim? Ilu górników w Sosnowcu? Ilu odrzan w Bytomiu?
A nie tylko Widzew i Widzew :wink:

1954
Posty: 8
Rejestracja: 10.05.2007, 11:32

Post autor: 1954 » 12.05.2007, 09:49

torcida_ruda1 pisze:
KO_1945 pisze:
afc pisze: do swoich 'rewelacji' dorzuc jeszcze mape zmienionego kursu linii 32, wasza pozycje, odcinek jaki przebiegliscie, a na koniec pierd***** sie w ceban, zeby pisac takie cos na kibice.net.
co do wczorajszego dnia to tak bylo nas 200 na pewno! Liczba taka poniewaz byl koncert na placu krakowskim gdzie sie zebrala duza czesc Gliwic , ustawiamy sie na autobus 32, lecz pojechal on pod prad i ominal caly plac krakowski, nikt nie pisze ze to kibice Gornika kazali, wiadomo bylo pelno policji i to oni tym zarzadzili, wieksza czesc pobiegla za autobusem, lecz Ci nie wyszli na przystanku nastepnym, raczej nie byli zainteresowani, w sumie nie dziwie sie bo mielismy bardzo duza przewage liczebna i bylo pelno policji, od nas duzo osob pozawijanych.
a Amigoksg jak Cie tam nei bylo to po co sie odzywasz? dziwi Was troche ze Piast sie odradza i zaczyna chodzic wiecej osob na mecze i wyajzdy?!, ciekawe jak to bedzie u Was jak spadniecie do II a Ruch wejdzie do I czy bedzie Was na meczach po 10tysiecy:) pozdrawiam.
Kolo prosze cie nie w toim interesie jest to czy w 2 lidze bedzie nas chodzic tyle na mecze co chorzowskich.
Polonia na was sie wypiela a teraz z dobrze poinformowanych zrodel wiem ze najchetniej byscie sobie zrobili sztame z ruchem.A na waszym meczy na ruchu mogliscie sobie oszczedzic wbijania na Gornik.




Twoj post nic nie wnosi i opiera sie tylko na "dobrze poinformowanym źrodle" hahaha nie badz zalosny...... po wiecej na PW , ps: nazwy klowow piszemy wielka litera

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kejkejkej, kumkumkum, Manuel, mateusznow i 152 gości