Galeria 29-31.10
: 28.10.2010, 21:12
Ekstraklasa
Cracovia - Polonia Bytom 30 października, 17:00
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 29 października, 17:45
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 29 października, 20:00
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 30 października, 16:15
Lech Poznań - Wisła Kraków 31 października, 17:00
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 31 października, 17:15
Ruch Chorzów - Arka Gdynia 30 października, 14:45
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 30 października, 19:15
I Liga
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 października, 14:00
MKS Kluczbork - Górnik Łęczna 30 października, 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań 30 października, 13:00
Ruch Radzionków - Piast Gliwice 30 października, 13:00
Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki 31 października, 14:00
Górnik Polkowice - Pogoń Szczecin 29 października, 18:00
Nieciecza - Flota Świnoujście 31 października, 11:30
Odra Wodzisław Śląski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 października, 17:00
GKS Katowice - Łódzki KS 31 października, 17:00
II Liga zachodnia
Tur Turek - Zawisza Bydgoszcz 30 października, 15:00
Czarni Żagań - Elana Toruń 30 października, 15:00
Górnik Wałbrzych - Lechia Zielona Góra 30 października, 15:00
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 30 października, 11:00
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 30 października, 14:30
Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 30 października, 14:00
Nielba Wągrowiec - Polonia Nowy Tomyśl 30 października, 15:00
Polonia Słubice - Zagłębie Sosnowiec 29 października, 14:00
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 29 października, 18:15
na Narodowym Stadionie Rugby
II Liga wschodnia
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 30 października, 14:00
Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie 30 października, 14:00
Znicz Pruszków - OKS Otwock 30 października, 18:00
Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz 30 października, 14:00
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 30 października, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka 30 października, 17:00
Olimpia Elbląg - Motor Lublin 30 października, 14:00
Stomil Olsztyn - GLKS Nadarzyn 30 października, 14:00
Stal Stalowa Wola - Resovia 30 października, 14:00
Cracovia - Polonia Bytom 30 października, 17:00
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 29 października, 17:45
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 29 października, 20:00
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 30 października, 16:15
Lech Poznań - Wisła Kraków 31 października, 17:00
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 31 października, 17:15
Ruch Chorzów - Arka Gdynia 30 października, 14:45
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 30 października, 19:15
I Liga
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 października, 14:00
MKS Kluczbork - Górnik Łęczna 30 października, 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań 30 października, 13:00
Ruch Radzionków - Piast Gliwice 30 października, 13:00
Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki 31 października, 14:00
Górnik Polkowice - Pogoń Szczecin 29 października, 18:00
Nieciecza - Flota Świnoujście 31 października, 11:30
Odra Wodzisław Śląski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 października, 17:00
GKS Katowice - Łódzki KS 31 października, 17:00
II Liga zachodnia
Tur Turek - Zawisza Bydgoszcz 30 października, 15:00
Czarni Żagań - Elana Toruń 30 października, 15:00
Górnik Wałbrzych - Lechia Zielona Góra 30 października, 15:00
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 30 października, 11:00
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 30 października, 14:30
Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 30 października, 14:00
Nielba Wągrowiec - Polonia Nowy Tomyśl 30 października, 15:00
Polonia Słubice - Zagłębie Sosnowiec 29 października, 14:00
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 29 października, 18:15
na Narodowym Stadionie Rugby
II Liga wschodnia
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 30 października, 14:00
Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie 30 października, 14:00
Znicz Pruszków - OKS Otwock 30 października, 18:00
Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz 30 października, 14:00
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 30 października, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka 30 października, 17:00
Olimpia Elbląg - Motor Lublin 30 października, 14:00
Stomil Olsztyn - GLKS Nadarzyn 30 października, 14:00
Stal Stalowa Wola - Resovia 30 października, 14:00