Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: M.O.W. » 27.12.2009, 15:18

Na pewno jako mieszkańcy miasta macie o wiele lepszą wiedzę niż osoby postronne, ale z hasłem że "tam tylko GKS" czy "tylko barwy trójkolorowe" bym się tak nie rozpędzał. Wiadomo że jednostki o niczym nie świadczą, ale nie dalej jak 2 tygodnie temu byłem przejazdem na Ochojcu i widziałem 2 kolesi śmigających w barwach Ruchu. Żadne niedźwiedzie, a z szalami i czapkami za bardzo się nie kryli...

iparts.pl
genom
Posty: 91
Rejestracja: 27.02.2007, 22:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: genom » 27.12.2009, 15:54

odrazu mieli szale i czapki...ciekawe ciekawe:)
Całe Moje Zycie To GKS KATOWICE

encepence
Posty: 58
Rejestracja: 01.10.2009, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: encepence » 27.12.2009, 15:58

Sztygar pisze:Panowie , on chciał opis obiektywny ...

Jak ktos poprosi o opis Gliwic to wtedy mozesz sie wypowiadac. Nie mieszkasz w Katowicach to pozwol ze kto inny odpowie.

Wiadomo ze poza Giszowcem jacys kibice Ruchu znajda sie na wymienionych dzielnicach ale nie pisalem o nich bo to sa jednostki.


A co do chlopakow ktorzy szli po Ochojcu w niebieskich barwach to jedyne co mozna powiedziec to brawo za odwage i tyle

encepence
Posty: 58
Rejestracja: 01.10.2009, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: encepence » 27.12.2009, 16:04

dmn pisze:Znajomy z Brynowa nie kibicujący wspominał coś o częstych okrzykach pro-chorzowskich, więc pewnie Ruch też by się tam znalazł, ale nie mówię, że coś licznego.

Jednostki

Oficjalnie na Brynowie tylko GieKSa

a to ze ktos sobie krzyknol pro-chorzowskie piesni to nic nie znaczy

*MALek*
Posty: 339
Rejestracja: 29.03.2007, 10:30
Lokalizacja: LiGota

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: *MALek* » 27.12.2009, 17:46

Ludzie nie dorabiajcie teorii to do tego kogo gdzie widzieliście...
Ochojec to dzielnica domków jedno rodzinnych i marketów. Ww dwójka mogła rówine dobrze pochodzić z pobliskich Piotrowic gdzie Ruchu jest sporo - natomiast ze względu na specyfikę Ochojca o grupę interwencyjną tam trudno, tak więc barwy R można czasem spotkać.
Zalenzer Sportverein 1906 Zalenze (od 1924 KKS Górnik Katowice) + SC Eiche 1911 Domb (GKS Dąb Katowice) + Orzeł 1920 Wełnowiec + RKS 1920 Bogucice (Górnik 1920 Katowice) = GKS 1964 Katowice.

katowice64
Posty: 17
Rejestracja: 13.09.2009, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: katowice64 » 27.12.2009, 18:00

Brynów to dzielnica, przez którą przechodzą trasy na Mikołów i całe Południe, więc może przyjezdni sobie zaryzykowali.
jako ekipa Brynów nie należy może do najsilniejszych na GieKSie, ale organizacyjnie są bardzo rozwinięci (fest duzo sprzedanych gadżetów i karnetów, Akcja Szkoła, Legalne Graffiti, w zeszłej rundzie wygrali tabelę Aktywnych Dzielnic)
jesli z Ruchu ktoś jest, to się nie wychyla (głownie stare chopy), o barwach nie ma mowy.

wszystkie odpowiedzi o te ww dzielnice są na prawdę bardzo obiektywne, bez zadnej napinki

mlodziezowy_skurwiel

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mlodziezowy_skurwiel » 27.12.2009, 18:10

[link] tu są wszytskie grafy

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Świąteczny Karp » 27.12.2009, 21:32

Brynów to dzielnica, przez którą przechodzą trasy na Mikołów i całe Południe, więc może przyjezdni sobie zaryzykowali w [link]
A Katowice to miasto przez które przechodzi trasa na Kraków. Daj sobie spokój.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

encepence
Posty: 58
Rejestracja: 01.10.2009, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: encepence » 28.12.2009, 16:58

*MALek* pisze:Ludzie nie dorabiajcie teorii to do tego kogo gdzie widzieliście...
Ochojec to dzielnica domków jedno rodzinnych i marketów. Ww dwójka mogła rówine dobrze pochodzić z pobliskich Piotrowic gdzie Ruchu jest sporo - natomiast ze względu na specyfikę Ochojca o grupę interwencyjną tam trudno, tak więc barwy R można czasem spotkać.

Gdzie na piotrowicach jest duzo Ruchu ?

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 28.12.2009, 21:38

no i po c*** ciagniesz temat ?
Ruch na piotrowicach jest i tyle...
A Tobie Sztygar OCB?
Co jest Twoim zdaniem nie obiektywnego w tych opisach?
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

tentyp82
Posty: 15
Rejestracja: 20.09.2009, 12:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: tentyp82 » 28.12.2009, 22:37

jasiukatowice pisze:GISZOWIEC - lekka przewaga Gieksy, Ruch w defensywie
Kostuchna - sama Gieksa, jednostki KSG
Murcki - sama Gieksa, troche pobazgrane przez Tyskich, ale tak jak pisze to ino bazgroły, dzielnica 100% Trójkolorowa.
OCHOJEC - ogolnie pustynia, a jak juz ktos kibicuje to tylko Gieksie
KOSZUTKA - Młodzi to praktycznie sama Gieksa, paru NIBY młodych za Niebieskimi, ale nikt ich nie widział, pare starszych typów za Ruchem ktorzy juz dawno temu dali sobie spokoj z kibicowaniem, z reka na sercu proporcje cos 98% - 2% ;)
BRYNÓW - to samo co z Koszutka za Ruchem same stare typy, z tym ze Gieksa jest bardziej aktywna i tym samym silniejsza.
ZADOLE - nie orintuje sie :)
myślę, że najbardziej obiektywnie, natomiast ilość postów pokazuje ciśnienie jakie występuje w Katowicach...szczególnie, że poza Giszem, wspomniane są raczej spokojne dzielnice.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DiglettOi » 29.12.2009, 21:05

Ja mam pytanie co do flagi Crveny Zvezdy, a mianowicie "Red Star Warsaw", o co chodzi, czy to kibice z Belgradu mieszkający w Wa-wie, czy też FC? Dziekóweczka za odpowiedz z góry
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Aldaris
Posty: 18
Rejestracja: 27.06.2007, 15:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Aldaris » 30.12.2009, 13:26

Pytanie o Włocławek

Jak wygląda sytuacja na lini Anwil, a inne ekipy w mieście. Czy są jakieś FC?
Ilu kibiców ma Kujawiak i czy Włocłavia ma jakiś fanów? Ewentualnie jakieś dzielnice, gdzie kogo jest najwięcej?

Włocłavia1946
Posty: 36
Rejestracja: 08.01.2009, 21:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Włocłavia1946 » 30.12.2009, 13:54

Aldaris pisze:Pytanie o Włocławek

Jak wygląda sytuacja na lini Anwil, a inne ekipy w mieście. Czy są jakieś FC?
Ilu kibiców ma Kujawiak i czy Włocłavia ma jakiś fanów? Ewentualnie jakieś dzielnice, gdzie kogo jest najwięcej?
We Włocławku rządzi Włocłavia (fc ŁKSu). Pojedyńcze osoby co chodziły na Kujawiak jeżdżą teraz Elane oraz na Widzew lecz trudno ich spotkać na mieście i często lubią prosić o pomoc policje. Stosunki na linii Włocłavia - Anwil są neutralne.

Adik91
Posty: 6
Rejestracja: 08.01.2009, 22:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Adik91 » 30.12.2009, 16:00

Jedyna osoba ktora wspolpracuje z psami to siuras ale pewnie zapomniales o swoim koledze. Od nas nikt nigdy nie zaganial na psy, a ze napierdalacie w 10 50 letniego piknika to nie nasz problem ze na pasch macie lipe. Aha i kiedy wielcy chuligani zaczniecie jezdzic na mecze swoje..... a nie ciagle za plecami Zetki. Opis sytuacji w miescie byl omawiany kilka stron wczesniej, wystarcz poprzegladac.
Sory ze nie na temat.
KSK

BonczekELANA
Posty: 118
Rejestracja: 08.03.2007, 10:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BonczekELANA » 30.12.2009, 16:59

Kolego Adik91 moze troche opanuj sie udowodnij swoja wyzszosc gdzie indziej a nie na internecie i nie mow innym co maja robic. Tym bardziej ze niestety ale nie jestescie zadnym przeciwnikiem dla Wloclavii. Takze Twoja napoinak jest zbedna i przestan rzucac ksywkami!

Włocłavia1946
Posty: 36
Rejestracja: 08.01.2009, 21:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Włocłavia1946 » 30.12.2009, 18:51

Adik91 pisze:Jedyna osoba ktora wspolpracuje z psami to siuras ale pewnie zapomniales o swoim koledze. Od nas nikt nigdy nie zaganial na psy, a ze napierdalacie w 10 50 letniego piknika to nie nasz problem ze na pasch macie lipe. Aha i kiedy wielcy chuligani zaczniecie jezdzic na mecze swoje..... a nie ciagle za plecami Zetki. Opis sytuacji w miescie byl omawiany kilka stron wczesniej, wystarcz poprzegladac.
Sory ze nie na temat.
Już chyba zapomniałeś jak sam wypierałeś się, że już nie jeździsz na mecze. A o sprzedawaniu na psy nie będę tutaj pisał bo dobrze wiesz jak jest. Z mojej strony koniec tematu.

mateusz1325
Posty: 72
Rejestracja: 13.09.2009, 02:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mateusz1325 » 30.12.2009, 23:44

To ja się zapytam jak jest w Bełchatowie na linii GKS-Skra
[link] zapraszamy !

rafalrks
Posty: 236
Rejestracja: 26.02.2007, 19:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rafalrks » 31.12.2009, 00:24

nie mieszkam w Bełchatowie ale z tego co widze chociarzby z TV to w mlynie Skry albo baby albo stare dziadki, tyczy sie rowniez wyjazdow...

renault12
Posty: 7
Rejestracja: 22.11.2009, 09:09

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: renault12 » 31.12.2009, 13:37

Jak wygląda sytuacja w Bobrownikach Będzińskich (woj.śląskie)?

piknik.knet
Posty: 48
Rejestracja: 18.01.2009, 16:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: piknik.knet » 31.12.2009, 13:49

encepence pisze:GISZOWIEC GieKSa i Ruch. Znaczna przewaga tych pierwszych
KOSTUCHNA GieKSa
MURCKI GieKSa
OCHOJEC GieKSa. coraz lepsza organizacja
KOSZUTKA GieKSa. kilka sztuk Ruchu
BRYNÓW GieKSa
ZADOLE GieKSa

na tych dzielnicach zobaczysz tylko barwy trojkolorowe

Taaaaa w Poznaniu rządzi Warta a w Warszawie Hutnik

HSG
Posty: 180
Rejestracja: 26.02.2007, 18:59
Lokalizacja: Zambrów/Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HSG » 31.12.2009, 13:59

piknik.knet pisze:
encepence pisze:GISZOWIEC GieKSa i Ruch. Znaczna przewaga tych pierwszych
KOSTUCHNA GieKSa
MURCKI GieKSa
OCHOJEC GieKSa. coraz lepsza organizacja
KOSZUTKA GieKSa. kilka sztuk Ruchu
BRYNÓW GieKSa
ZADOLE GieKSa

na tych dzielnicach zobaczysz tylko barwy trojkolorowe

Taaaaa w Poznaniu rządzi Warta a w Warszawie Hutnik
Na Twoim miejscu nie lekceważyłbym tak Hutnika bo w pewnym sensie rządzą razem z Legią...
No ale nie ma co się dziwić ,nie znając sytuacji w Warszawie można sobie jebnąć głupotę z drugiej części Polski heh

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 31.12.2009, 16:44

piknik.knet pisze:
encepence pisze:GISZOWIEC GieKSa i Ruch. Znaczna przewaga tych pierwszych
KOSTUCHNA GieKSa
MURCKI GieKSa
OCHOJEC GieKSa. coraz lepsza organizacja
KOSZUTKA GieKSa. kilka sztuk Ruchu
BRYNÓW GieKSa
ZADOLE GieKSa

na tych dzielnicach zobaczysz tylko barwy trojkolorowe

Taaaaa w Poznaniu rządzi Warta a w Warszawie Hutnik
O widzę,że ty znowu masz swoją "niebieską teorię".
W takim razie opisz powyższe miejsca,oczywiście w 100% pro-chorzowskie.Do tego wklej linka do tej stronki "niebieski Sosnowiec".A najlepiej napisz,że cały Świat jest niebieski,a Mars,Słońce,Księżyc i Wenus to wasze Fan-Cluby z bardzo mocą banda chuligańską.

Przy okazji wszystkim normalnym Szczęśliwego Nowego Roku:)

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Świąteczny Karp » 31.12.2009, 18:19

Okropny Dolores pisze:
piknik.knet pisze:
encepence pisze:GISZOWIEC GieKSa i Ruch. Znaczna przewaga tych pierwszych
KOSTUCHNA GieKSa
MURCKI GieKSa
OCHOJEC GieKSa. coraz lepsza organizacja
KOSZUTKA GieKSa. kilka sztuk Ruchu
BRYNÓW GieKSa
ZADOLE GieKSa

na tych dzielnicach zobaczysz tylko barwy trojkolorowe

Taaaaa w Poznaniu rządzi Warta a w Warszawie Hutnik
O widzę,że ty znowu masz swoją "niebieską teorię".
W takim razie opisz powyższe miejsca,oczywiście w 100% pro-chorzowskie.Do tego wklej linka do tej stronki "niebieski Sosnowiec".A najlepiej napisz,że cały Świat jest niebieski,a Mars,Słońce,Księżyc i Wenus to wasze Fan-Cluby z bardzo mocą banda chuligańską.

Przy okazji wszystkim normalnym Szczęśliwego Nowego Roku:)
Już się tak nie gotuj i daruj nam kolejny odcinek "niebieskiej propagandy" podobno przez Ruch głoszonej.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

dmn
Posty: 226
Rejestracja: 29.09.2009, 06:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dmn » 01.01.2010, 16:58

Okropny Dolores pisze:
piknik.knet pisze:
encepence pisze:GISZOWIEC GieKSa i Ruch. Znaczna przewaga tych pierwszych
KOSTUCHNA GieKSa
MURCKI GieKSa
OCHOJEC GieKSa. coraz lepsza organizacja
KOSZUTKA GieKSa. kilka sztuk Ruchu
BRYNÓW GieKSa
ZADOLE GieKSa

na tych dzielnicach zobaczysz tylko barwy trojkolorowe

Taaaaa w Poznaniu rządzi Warta a w Warszawie Hutnik
O widzę,że ty znowu masz swoją "niebieską teorię".
W takim razie opisz powyższe miejsca,oczywiście w 100% pro-chorzowskie.Do tego wklej linka do tej stronki "niebieski Sosnowiec".A najlepiej napisz,że cały Świat jest niebieski,a Mars,Słońce,Księżyc i Wenus to wasze Fan-Cluby z bardzo mocą banda chuligańską.

Przy okazji wszystkim normalnym Szczęśliwego Nowego Roku:)
Jemu raczej nie chodziło o to, że wymienione dzielnice to 100% Ruchu, ani nic z rzeczy, które tu wypisaliście, tylko o to, że "na wymienionych dzielnicach zobaczycie tylko barwy trójkolorowe."

Dosiego.
Żaba pisze:
Chuliganzr pisze:Czy to prawda, że wśród ekip w Warszawie, był Ruch Chorzów, który ogólnie jak wszyscy wiemy na reprze się nie udziela?
Tak byli, grali w makao z Niemcami.

Derrios
Posty: 23
Rejestracja: 02.01.2009, 18:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Derrios » 02.01.2010, 03:47

Dzielnice są dobrze opisane... Niebieskich nie ma za wiele na większości z tych dzielnic, może oprócz Giszowca, gdzie sytuacja jest napięta (u nas mocna ekipa na os.Adama, a ze strony GKS-u działa całkiem nieźle Larmo ) Ogólnie wymienione dzielnice są raczej trójkolorowe, choć jak długo to nie wiem, bo sytuacja w Katowicach zmienna jest i kto wiem, może za dziesięć lat powrócimy do supremacji w Katowicach, ale to jest kwestia na osobną dyskusję.

Bez napinki i dosiego roku

piknik.knet
Posty: 48
Rejestracja: 18.01.2009, 16:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: piknik.knet » 02.01.2010, 09:24

Okropny Dolores pisze:
piknik.knet pisze:
encepence pisze:GISZOWIEC GieKSa i Ruch. Znaczna przewaga tych pierwszych
KOSTUCHNA GieKSa
MURCKI GieKSa
OCHOJEC GieKSa. coraz lepsza organizacja
KOSZUTKA GieKSa. kilka sztuk Ruchu
BRYNÓW GieKSa
ZADOLE GieKSa

na tych dzielnicach zobaczysz tylko barwy trojkolorowe

Taaaaa w Poznaniu rządzi Warta a w Warszawie Hutnik
O widzę,że ty znowu masz swoją "niebieską teorię".
W takim razie opisz powyższe miejsca,oczywiście w 100% pro-chorzowskie.Do tego wklej linka do tej stronki "niebieski Sosnowiec".A najlepiej napisz,że cały Świat jest niebieski,a Mars,Słońce,Księżyc i Wenus to wasze Fan-Cluby z bardzo mocą banda chuligańską.

Przy okazji wszystkim normalnym Szczęśliwego Nowego Roku:)
Dla normalnych znających Śląskie realia powszechnie wiadomo że nie ma 100% dzielnic i Twoja napinka nie ma sensu zresztą z czasem sam sie przekonasz opuszczając bez rodziców swoją ulicę .
co do Hutnika nie miałem zamiaru sie napinać to tylko porównanie.

Ross
Posty: 210
Rejestracja: 11.09.2009, 18:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Ross » 02.01.2010, 12:06

W Tarnowie bez zmian ;)

http://www.youtube.com/watch?v=6rrvyJsbbYs

niech tylko ktoś powie, że w Tarnowie jest Tarnovia hahahaha ;)
Trzeba być lisem żeby uniknąć sideł i lwem żeby postrach budzić u wilków.
Niccolo Machiaveli

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 02.01.2010, 12:16

piknik.knet pisze: Dla normalnych znających Śląskie realia powszechnie wiadomo że nie ma 100% dzielnic i Twoja napinka nie ma sensu zresztą z czasem sam sie przekonasz opuszczając bez rodziców swoją ulicę .
co do Hutnika nie miałem zamiaru sie napinać to tylko porównanie.
W takim razie ten temat nie ma sensu i należy go zamknąć,bo tak jest wszędzie.
Poza tym skoro twierdzisz,że nie ma 100% miejsc to się tego trzymaj.Ciekaw jestem twojej reakcji jak ktoś napisze,że Batory to Ruch,ale jest trochę Górnika i GieKSy.

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 02.01.2010, 13:11

KartofelSStaszica pisze:
Okropny Dolores pisze:
piknik.knet pisze: Dla normalnych znających Śląskie realia powszechnie wiadomo że nie ma 100% dzielnic i Twoja napinka nie ma sensu zresztą z czasem sam sie przekonasz opuszczając bez rodziców swoją ulicę .
co do Hutnika nie miałem zamiaru sie napinać to tylko porównanie.
W takim razie ten temat nie ma sensu i należy go zamknąć,bo tak jest wszędzie.
Poza tym skoro twierdzisz,że nie ma 100% miejsc to się tego trzymaj.Ciekaw jestem twojej reakcji jak ktoś napisze,że Batory to Ruch,ale jest trochę Górnika i GieKSy.
...a właśnie na Batorym jest pare osób z Górnika!!!
Chyba mnie nie zrozumiałeś...

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 02.01.2010, 13:28

TROCHE to znaczy ze ktos jest tam jakas siła na danym osiedlu i ma te 10% czy cos... a "kilka sztuk" to sobie moze palec w dupe wsadzic.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

headhunterz
Posty: 170
Rejestracja: 23.09.2009, 13:25
Lokalizacja: miasto biznesu

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: headhunterz » 02.01.2010, 13:38

Ross pisze:W Tarnowie bez zmian ;)

http://www.youtube.com/watch?v=6rrvyJsbbYs

niech tylko ktoś powie, że w Tarnowie jest Tarnovia hahahaha ;)
jak juz przy tmy temacie jestesmy to takie cos znalazlem http://www.youtube.com/watch?v=u3HV73JS ... re=channel :))

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bogdan Adamiec » 02.01.2010, 16:47

Derrios pisze:Dzielnice są dobrze opisane... Niebieskich nie ma za wiele na większości z tych dzielnic, może oprócz Giszowca, gdzie sytuacja jest napięta (u nas mocna ekipa na os.Adama, a ze strony GKS-u działa całkiem nieźle Larmo ) Ogólnie wymienione dzielnice są raczej trójkolorowe, choć jak długo to nie wiem, bo sytuacja w Katowicach zmienna jest i kto wiem, może za dziesięć lat powrócimy do supremacji w Katowicach, ale to jest kwestia na osobną dyskusję.

Bez napinki i dosiego roku
Jesteś z Gisza? bo coś mi się wydaje że nie bardzo.Po pierwsze na oś Adama ta "mocna ekipa" była jeszcze pare lat temu.Teraz jedzie na tym co BYŁO a nie JEST.Pozatym chyba nie wiesz co to jest LARMO.Giszowiec jest doskonałym odzwierciedleniem tego co zaszło w Katowicach na przełomie kilkunastu lat.Było niebiesko,jest trójkolorowo.Nie mówię że to 100% GieKSy ale przewaga bez zbędnej dyskusji po jednej stronie.
Z wymienionych wczesniej dzielnic mogę jeszcze napisać że chyba najzabawniejsza jest "niebieska Koszutka".Widać ich na necie,wlepki z serii "niebieskie coś tam" i to wszystko.Od 15 lat NIKOGO nie widziałem na tej dzielnicy w innych barwach niż barwy GieKSy lub Banika(no i ostatnio parokrotnie Górnika).Działał na tym osiedlu "niebieski rodzynek" z Bogucic który jezdził na Koszutkę do babci.Rozkminiony,rozpłakał się i wyjechał do Angli.Z której dalej sieje propagande o "niebieskiej Koszutce".
Faktem jest że na tej dzielnicy w ubiegłym wieku (hehe) istniała silna grupa kibiców z Chorzowa.
Supremacja w Katowicach? :) widzę że i szampan może zaszkodzić.

Knoppers
Posty: 58
Rejestracja: 17.09.2009, 18:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Knoppers » 03.01.2010, 00:55

renault12 pisze:Jak wygląda sytuacja w Bobrownikach Będzińskich (woj.śląskie)?
Są chłopaki co jeżdżą na Ruch Chorzów.
Obrazek

Knoppers e-hools '09 :)

lewiatan
Posty: 257
Rejestracja: 16.09.2009, 09:43
Lokalizacja: 6ścian

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: lewiatan » 03.01.2010, 17:30

Mam pytanie, jak wygląda sytuacja w Kędzierzynie-Koźlu na linii Chemik – Mostostal?
Obrazek

oRt
Posty: 60
Rejestracja: 04.10.2009, 21:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: oRt » 04.01.2010, 17:28

renault12 pisze:Jak wygląda sytuacja w Bobrownikach Będzińskich (woj.śląskie)?
[link]

Nemo
Posty: 312
Rejestracja: 18.03.2007, 08:37
Lokalizacja: Huta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nemo » 04.01.2010, 17:39

Chełm Śl. Imielin, Lędziny, Chełmek, Kopciowice?

Walker
Posty: 843
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Walker » 04.01.2010, 18:02

Nemo pisze:Chełm Śl. Imielin, Lędziny, Chełmek, Kopciowice?
Chełm Śl - Ruch
Imielin - Ruch i GKS
Lędziny - Ruch i GKS
Kopciowice nie wiem czy tam się coś dzieje ale jeśli to napewno podchodzą pod Chełm Śl więc Ruch
Chełmek - Zdecydowanie Wisła, oprócz nich GKS

Nemo
Posty: 312
Rejestracja: 18.03.2007, 08:37
Lokalizacja: Huta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nemo » 04.01.2010, 18:13

Walker pisze:
Nemo pisze:Chełm Śl. Imielin, Lędziny, Chełmek, Kopciowice?
Chełm Śl - Ruch
Imielin - Ruch i GKS
Lędziny - Ruch i GKS
Kopciowice nie wiem czy tam się coś dzieje ale jeśli to napewno podchodzą pod Chełm Śl więc Ruch
Chełmek - Zdecydowanie Wisła, oprócz nich GKS
Dzięki

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 04.01.2010, 18:22

nie jestem z miejscowości wypisanych wyżej ale jak wy piszecie, że Imielin i Lędziny to Ruch i GKS to znaczy że Chelm Śl jest opanowany przez GieKSe ehh. W tych miejscowościach może i są jakieś pojedyńcze sztuki ale o jakimkolwiek podziale to wstydziłbyś się nawet pisać i siać kolejnej propagandy na necie

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości