Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 10.05.2017, 15:40

Wypominacie derby rok temu , czy 2012 , ale zapomnieliście od czego to sie zaczęło,do 2007 r wszystko było ok,wy oddawaliscie nieciarke my wam cały sektor przyjezdnych, kto zrobił pierwszy frajerski numer ? Ja to pamietam dobrze,skończyło sie protestem z naszej strony i od tego momentu zaczął sie cyrk , rok temu nie było szans żebyście weszli na naszej trybunie derby nie maja szansy bytu i dobrze o tym wiecie,Gdybyście nie stracili flag to byśmy weszli,ale co sie odwlecze to i tak sie spali :)
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie



Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Vincentus » 10.05.2017, 15:48

c*** nie derby.

Jak kogoś kręcą derby z pustym sektorem gości to spoko, ale dla mnie taki mecz jest nijaki. Oprawy oprawami, doping dopingiem, wynik wynikiem, ale jak psiarnia nie robi problemów to powinno to inaczej wyglądać. Wywlekanie brudów z przeszłości też do niczego nie prowadzi.

Każdy kto przyczynia się w jakimś stopniu do takich decyzji nie powinien nazywać się kibolem. Czy to z jednej czy drugiej strony.

Piłka nożna dla KIBOLI!
RTS&HKS

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.05.2017, 16:16

Miałem nadzieje że inaczej to się potoczy, wyszła lipa, ale na pewno nie za sprawą kibiców Widzewa jak próbują sugerować jajogłowi.

P.S Prawdopodobnie gdyby nie te cholerne flagi, problemu by nie było, a tak ryzyko utraty kasy, punktów etc. i jest c*** wielki.
https://t.me/pump_upp

krokiet_z_grzybami
Posty: 765
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 10.05.2017, 17:37

Reasumując.. umówmy się co do jednego.., ŁKS nie wejdzie na derby TYLKO I WYŁĄCZNIE za sprawą... Widzewa.
Oczywiście "kibice" bedą pierdolić , że to decyzja zarządu Widzewa (co wywołuje śmiech bo rzekomo mają tam "swoich") ale również 99% kibiców (wystarczy poczytać to forum, ich forum a przede wszystkim po prostu pogadać w realu z ludzmi, którzy chodza ne mecze) sami nie chcą ŁKSu u siebie..., myślę, że główny powód to te flagi :)

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.05.2017, 17:59

To że kibice nie chcą patrzeć na płonące fany własnego klubu, to chyba raczej nie powinno dziwić, wielu z nas jest/była przygotowana na tę ewentualność, wielu jednak nie. Nie ma co płakać już po ptokach i prędko derbów z kibicami obu drużyn nie zobaczymy, raz infrastruktura która pozwala na taką ewentualność tylko na jednym stadionie, dwa odbijanie piłeczki, trzy inne czynniki zależne od danej sytuacji. Możemy się wszyscy uderzyć w pierś bo paradoksalnie obie ekipy są po części winne.
https://t.me/pump_upp

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.05.2017, 18:39

total1908 pisze:ad. spy

Chlopie zwisa mi wasza frekwencja,ale wkurwia ten wasz belkot na nasz temat. Skad ty jeden z drugim mozez wiedziec jaka my bedziemy miec frekwencje,gdy nam dobudua trybuny? Sami nie spodziewaliscie sie ze tyle wiary do was bedzie chodzic. To myslisz jeden z drugim ze u nas nie zadziala magia nowego stadionu? Zdaje sobie sprawe ze efekt dziala na jakis okres,ze ciezko to utrzymac. Dlatego piszac ze za rok ( w przyszlym sezonie , jak nie awansujecie) nie bedziecie miec takiej frekwencji jaka macie teraz. Sa na to przyklady z innych miast ( Gdansk,Wroclaw,Bialystok etc.). Wy nie jestescie wyjatkiem . A pisanie ze tak nie bedzie pokazuje w jakim zaklamanym swiecie zyjecie.
Zwisa a na kolanach blagacie zeby zapelniac stadionik wiec mnie tez wkurwia ten belkot jak to dla was jest niestotna sprawa.
Skad wiem jaka bedziecie miec frekwecje , ano stad ze widze jaki jest trend w ostatnich latach a ze nie jest korzystny to sami przyznajecie ( moze nie tutaj na forum ale starsi to widza)
Co do przyszlosci calkiem mozliwe ze takiej frekwencji nie da sie utrzymac i nikt nie pisze ze na 100% tak nie bedzie .

ban82
Posty: 950
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 10.05.2017, 18:43

Wacław pisze:Niestety ale potwierdziło się, derby bez kibiców gości. Takie derby to nie derby! Nie wiem na jaki c*** wybudowali Nam nowoczesny stadion, skoro nie może być kibiców gości bo mecz podwyższonego ryzyka... Czyli wychodzi na to, że Lech,Legia,Lechia czy Górnik Z, też będzie bez kibiców gości bo to mecze podwyższonego ryzyka...Heh. Piłka nożna dla kibiców!
nie chciał bym żeby to zabrzmiało szyderczo ale przez pare ostatnich lat powinniście sie już do tego przyzwyczaić.
Z tą ekstraklasą to sie troszke zagalopowałeś bo do niej daleka droga gdzie podczas niej jest wiele jeszcze 'mniejszych' klubów które też nie wejdą. Ważne że o 14k karnetów wszedzie pisali. Cóż, takie czasy.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 10.05.2017, 19:21

Byłoby dobrze, byście zakończyli w końcu tę żenującą napinkę z jednej, jak i drugiej strony, bo się czytać tego nie chce.
Entlicheck, pieprzysz, jak potłuczony. Nie wiem, czy rzeczywiście wierzysz w to, co piszesz, czy po prostu prowokujesz i robisz napinkę w kier. widzewskich napinaczy, ale przez pewien czas dało się z tobą sensownie zamienić parę zdań. I naprawdę myślałem, że można z tobą podyskutować, ale chyba dałem się nabrać.
Entlicheck pisze:derby za tydzien , a nadal nie wiadomo czy Ludzie Honoru znajdą w sobie tyle Honoru, żeby wpuscic do siebie grupke patusów z ŁKSu bedących na wymarciu.
Tak po prawdzie tutaj myślę, że sam nie wierzysz w to co napisałes. :) No, chyba że jakaś cegła spadła ci na głowę i coś ci się poprzestawiało. Ewentualnie piszesz po pijaku, ale literówek nie widzę, więc stan upojenia alko wykluczam. :)
Sądzisz, że kibice zasiadający na trybunach są udziałowcami klubu, lub że ekipa zasiada w zarządzie, czy jak? :) Rusz głową.

Kolejna sprawa, to to, co skwitowałeś jako bzdury, bzdurami bynajmniej nie są:
Nie wejdziecie na derby, bo sie policja na to nie zgodzi - bzdura
Bzdura? Zapomniałeś, co mówi ustawa o imprezach o podwyższonym ryzyku? Konsultują ze sobą wojewoda, policja i kluby. Wystarczy, że jedna z tych instytucji powie nie i wówczas faktycznie zapomnicie o zorganizowanym wejściu. Nasz klub jeszcze nie podjął decyzji, choć wiele wskazuje, że zgody nie będzie i wola taka jest nie tylko po stronie klubu, ale i urzędu wojewódzkiego, policji a także miasta. Ale nawet jeśli klub by wyraził zgodę, to wystarczy, że policja powie "niet" i nie będzie prawdziwych derbów. Również wystarczy, że nawet jak psiarnia się zgodzi, a wojewoda powie "niet", to też nie będzie. Myślę, że ci, którzy dostatecznie długo żyją na tym padole i znają polskie realia, to doskonale wiedzą, że tzw. "władza" potrafi dowolnie interpretować przepisy. Pisałem już jakiś czas temu.
Nie wejdziecie na derby ,bo wasze władze nie beda chcialy zaplacic za zniszczenia sektora gości - bzdura
Tutaj teoretycznie faktycznie bzdura, bo zgodnie z przepisami, klub gospodarza może obciążyć klub gości za wyrządzone szkody. Tylko, że przepisy swoje, a życie (czyt. egzekucja należności) swoje. Finanse obu łódzkich klubów wiszą na włosku. Chłopcze, czy wiesz ile w ostatnich latach przedsiębiorstw i firm w PL, także tych, które prosperowały dużo lepiej niż większość klubów piłkarskich w naszym kraju, padły tylko dlatego, że nie mogły wyegzekwować należności od kontrahentów, czyli poprzez tzw. zatory finansowe? Poczytaj o tym, dowiedz się. W tej sytuacji wcale nie dziwię się zarządowi Widzewa, bo ma prawo spodziewać się, że tych należności nie wyegzekwuje od ŁKSu w razie strat, a tym samym sam popadnie w czarną d*** finansową.
Nie wejdziecie na derby, bo sie wysypiemy w pare tysięcy na murawe i zrobimy mega hiper awanture - bzdura
To nie jest bzdura. Zarząd poważnie się obawia takiego scenariusza, który wcale nie jest taki nierealny. Przynajmniej za moich czasów to ekipa i nie tylko wystartowałaby do was, jak tylko wywiesilibyście nasze flagi na płocie. I gdybym na powrót miał 20 parę lub 30 lat zrobiłbym dokładnie to samo. :)
wid08 pisze:Wypominacie derby rok temu , czy 2012 , ale zapomnieliście od czego to sie zaczęło,do 2007 r wszystko było ok,wy oddawaliscie nieciarke my wam cały sektor przyjezdnych, kto zrobił pierwszy frajerski numer ? Ja to pamietam dobrze,skończyło sie protestem z naszej strony i od tego momentu zaczął sie cyrk
A na czym miał polegać ten frajerski numer? Mógłbyś mi przypomnieć, oświecić? Będę wdzięczny.
krokiet pisze:Reasumując.. umówmy się co do jednego.., ŁKS nie wejdzie na derby TYLKO I WYŁĄCZNIE za sprawą... Widzewa.
Reasumując.. umówmy się co do jednego.., przestań pisać bzdury. :))

I ostatnia sprawa. Władze, psy i często też kluby zarzynają kibicowanie w całej Polsce. U nas nasze łódzkie derby są regularie zarzynane od paru lat. W tej sytuacji przeszedł mi przez myśl pewien pomysł (choć może nie do końca odpowiedzialny z pewnego punktu widzenia... ;) ). Nie wiem, czy wielu się spodoba, ale na miejscu obecnej ekipy widzewskiej umożliwiłbym wejście ełksie na zakazie, jeśli się tylko uda, by mieli pewną ilość biletów na naszych sektorach. Chciałbym tego bardzo z dwóch powodów. Jeden jest ponad nasze waśnie, bo to by pokazało, że kibice potrafią solidarnie przeciwstawić się zarzynaniu łódzkich derbów przez oba kluby, policję i rząd (wojewodę, bo ten reprezentuje rząd). Drugi powód -nie ukrywam jest bardziej emocjonalny. Bo jestem ciekaw, czy wtedy ełksa odważyłaby się na ceremonialne spalenie naszych flag. Zresztą czy w ogóle sąsiedzi zza miedzy odważyliby się przyjąć taką propozycję od naszych i pojawić się na jednym z naszych sektorów. A jeśli tak, to bardzo bym chciał, żeby się pojawili. :) Chociaż mieszane uczucia mam, bo wiązałoby się to na pewno ze sporymi stratami materialnymi dla klubu oraz sankcjami, już nie tylko tymi, które spadną na klub, ale też tymi które prawdopodobnie spadły by na stowarzyszenie kibiców ze strony klubu (dlatego wątpię, czy taka propozycja wyjdzie ze strony naszych do ełksy). Ale na pewno byłoby to sprytne zagranie z naszej strony i na bank byłoby ciekawie. :)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 10.05.2017, 19:21

WidzewskaCharyzma pisze:To że kibice nie chcą patrzeć na płonące fany własnego klubu, to chyba raczej nie powinno dziwić, wielu z nas jest/była przygotowana na tę ewentualność, wielu jednak nie. Nie ma co płakać już po ptokach i prędko derbów z kibicami obu drużyn nie zobaczymy, raz infrastruktura która pozwala na taką ewentualność tylko na jednym stadionie, dwa odbijanie piłeczki, trzy inne czynniki zależne od danej sytuacji. Możemy się wszyscy uderzyć w pierś bo paradoksalnie obie ekipy są po części winne.
W związku z Twoją wypowiedzią,mam pytanie.Czy uważasz że to honorowa postawa klubu/jednak nie oszukujmy się kibiców również?
Wystarczy odpowiedź tak lub nie.

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 10.05.2017, 19:35

Ogólnie po tym spotkaniu w Toyi dzisiaj to wyszło na to, że Widzew czeka na decyzję policji co by im ułatwiła zadanie.
Czyli w przypadku braku gości na tym meczu winę zrzucamy na to, że policja nie wyraziła zgody i znając życie wtedy Widzew ustosunkowuje się, że bardzo chciał by ŁKS wszedł, ale policja zakazała i co My możemy zrobić. Oprócz samego ŁKSu to raczej nikt nie chcę tych derbów po derbowemu.

Prezes ŁKSu też mówił, że nie chcą paraliżować miasta i były poczynione zapytania jeśli chodzi o transport pociągiem. Zważając na to kto by wszedł na te derby to połowy Fabrycznego (o ile by z niego jechali) co najmniej by nie było. To też jest jakiś argument dla miasta, wojewody by takowej zgody nie wyrazić.

Tylko tak szkoda, że teraz się każdy tak przejmuje co zrobią kibice itd. a jak Widzew palił Crazy Canibals to nikt przed tymi derbami się nie zastanawiał co będzie jak Ci wybiegną, a co będzie jak Ci wywieszą flagę...

Eisbar
Posty: 3
Rejestracja: 09.05.2017, 21:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eisbar » 10.05.2017, 19:35

Entlicheck pisze: Gosciu kazdy kto sie choć troche orientuje ten doskonale wie o co chodzi...
Jak tutaj pisałem juz pol roku temu ze po akcji z flagamii nas nie wpuscicie na derby, bo wam na to ''Honor'' nie pozwoli, to sie zapluwaliscie jeden przez drugiego, że p******* bzdury...
Mysleliscie ze sie policją wyręczycie, a tu psikus... tak jak mówilem wszystko zależy od was.

A wasze tłumaczenia i bajki jakie opowiadacie zeby argumentować fakt, że chcecie sobie na derbach posiedzieć w spokoju sami to sie nadają do oprawienia w ramke, bo idealnie obrazuje waszą mentalność...
Nieźle ta wasza biała propaganda zryła ci głowę. Nie orientujesz się w tych sprawach to po co zabierasz głos? Niestety klub nie może sobie pozwolić na stratę kasy za ewentualne szkody czy kary, a pewnym jest, że do czegoś grubszego by doszło. Daję sobie rękę uciąć, że gdybyśmy teraz grali w 1 lidze czy ekstraklasie to nie byłoby żadnych przeciwwskazań byście weszli. Inna sprawa, że stadion dopiero co powstał także klub też nie chce na nim żadnych zniszczeń i pierdolenia w mediach, że skoro doskonale było wiadomo, że będzie dym to po co wpuszczaliście Łks. Klub na pewno straciłby wizerunkowo a na to też nie może sobie pozwolić.

policja i ŁZPN też nie chcą waszych kibiców na derbach, ale wolą umyć ręce i zrzucić to na zarząd Widzewa.



Aha, trafiłem gdzieś na wypowiedź jednego z kibiców Łksu, którą przytaczam. I takich głosów wśród Łksiaków zapewne jest więcej.

''Jestem kibicem ŁKSU od zawsze i bardzo boli mnie patrzenie na upadek klubu oraz jego kibiców.
Wyzwiska, alkohol i narkotyki na tym pożal się Boże "stadionie" sprawiły, że przestałem chodzić na mecze.
Ciężko identyfikować się z 17letnia gowniarzerią w dresach i ich burackim zachowaniem.
Do tego galerę prowadzi jakiś brudny dzieciak podskakujący jak małpa na kiju. Co się stało z klubem, który pamiętam jeszcze sprzed kilkunastu lat ?
Wcale nie dziwię się decyzji widzewa. Po co wpuszczać chołotę, która powoływania krzesełka albo spali wydzielone dla nich miejsce. Pomijam już fakt, że jeśli przegramy to MPK także dostanie dobry łomot i kilkanaście autobusów i tramwajów pójdzie na żyletki bo zostaną zniszczone.
Niestety ale taka jest prawda, dopóki na mecze ŁKSU będzie chodzić taka patologia, będziemy postrzegani jako lampy z limanki lub innego teofilowa ...
Koniec ....''

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 10.05.2017, 20:05

bobrowy staw pisze:Jestem większym patriotą ci wy wszyscy wzięci widzewskie obsrance gdy ruskie pluja na Polske pisząc jakieś gowno na ścianie czy inne to nie mówię ze deszcz pada ludzie "honoru".
Zacznij od pisania poprawna polszczyzna panie "patriota".
Myslisz ze jak zaczniesz post od "nie jestes z Lksu" to twoje zdanie jest jakies wazniejsze? Gdzie ten pysk obili ci widzewiacy w takim razie? W sumie to tyle co chcialem napisac. Przeczytaj swoje glupoty jeszcze raz zaczynajac od tych:
....też nie można pakować każda do jednego worka.
Ja niewiem jakie są, bo nigdy w Rosji nie byłem i nie opowiem ale słyszałem od ludzi właśnie dużo dobrego o nich, może znajdzie się ktoś tutaj który był w Rosji to ci opowie.
A pozniej przeczytaj to co piszesz do nas i bierz tabletki ta jak lekarz zalecal.

ban82
Posty: 950
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 10.05.2017, 20:18

Eisbar pisze: Daję sobie rękę uciąć, że gdybyśmy teraz grali w 1 lidze czy ekstraklasie to nie byłoby żadnych przeciwwskazań byście weszli.'[/i]
A skąd taki wniosek??

RumburakMlekota
Posty: 6
Rejestracja: 05.01.2017, 02:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RumburakMlekota » 10.05.2017, 20:27

wid08 pisze:Wypominacie derby rok temu , czy 2012 , ale zapomnieliście od czego to sie zaczęło,do 2007 r wszystko było ok,wy oddawaliscie nieciarke my wam cały sektor przyjezdnych, kto zrobił pierwszy frajerski numer ? Ja to pamietam dobrze,skończyło sie protestem z naszej strony i od tego momentu zaczął sie cyrk , rok temu nie było szans żebyście weszli na naszej trybunie derby nie maja szansy bytu i dobrze o tym wiecie,Gdybyście nie stracili flag to byśmy weszli,ale co sie odwlecze to i tak sie spali :)
No nie do końca tak
Wszystko zaczęło się psuć kiedy zmieniono sektor gości na Widzewie i bzdurnymi przepisami ograniczyli pojemność stadionu do 10,5 tys (co do liczy do końca nie jestem pewien)
Wcześniej sektor gości był na Niciarce, nikt zbytnio nie przejmował se odgórnym limitem. Na wiekszosc spotkań wchodził każdy kto chciał.
Po zmianie sektor gości został przeniesiony na łuk
i wtedy zaczęły się problemy.
Z oczywistych względów Wam to nie pasowało i zaczęliście żądać Niciarki kosztem naszych kibiców
c*** że takie były stadiony że mieliście sektor gości kilka razy większy niż my
Mieliśmy Wam oddać nasze sektory i c***
Od tego momentu rozpoczęliście coś co wcześniej było nie do pomyślenia
robiliście wszystko żeby uniemożliwić nam wejście na derby lub chociaż ograniczyć liczbę biletów mimo że nie miałoby to żadnego znaczenia na liczbę Waszych widzów. Wymuszaliście to na swoich działaczach, pisaliście rożne pisma, bojkoty itp

Teraz po latach sytuacja się odwróciła
na jesień nie zrobiliście nic żebyśmy weszli

niestety klimat starych derbów bezpowrotnie minął
nowe stadiony, nowe technologie, radykalizacja kibiców i psiarni
Nawet jak wybudują Wam stadion to sektor gości pewnie nie będzie duzo większy niż u nas
1000 - 1500 osób

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze » 10.05.2017, 20:39

Sektor gosci od x czasu był na łuku,a NIciarke dostawał Lech,czy Łks u nas jak ,no wlasnie nie wiem jakim cudem to przechodzilo :).Wiec nie p****** ,ze sektor gosci byl na niciarce bo nie bylo tak.

Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 10.05.2017, 20:46

Konflikt z wpuszczaniem lub nie kibiców gości rozpoczął Widzew.Pisałem już tutaj o tym.
ŁKS nie został wpuszczony na któreś tam derby,z przyczyn błahych.Wielki remont sektora czy coś w ten deseń.Nie pamiętam.
Pamiętam za to,że w tym czasie,pracował u Was w klubie Puchalski.O ten okres mnie chodzi.
Po czym,po trzech dniach (!) pojawia się Lech na Niciarce,w 2000 kiboli.
Jeśli dobrze pamiętam,po tym meczu przybiliście układ z Lechem.
I to było początkiem tego,co mamy teraz.
Tak,ŁKS po Waszym popisie (Boże,którym z koleji),również zaczął robić Wam problemy z wejściem.Czego żeście się spodziewali???
To Wy zawsze używaliście ciosów poniżej pasa w stosunku do lokalnego rywala,nie ŁKS.Nie zakłamujcie historii,bo są tutaj starzy
eŁKaeSiacy,którzy doskonale pamiętają jak było.

Powtórzę:to Wy zawsze łapaliście się krzywych zagrywek w stosunku do lokalnego rywala,nie odwrotnie.
Rozumiem,że Wy jako środowisko widzewskie chcecie być naj i naj i jeszcze ach i och,ale rzeczywistość jest troszeczkę inna.
Każdy ma wzloty i upadki.Jest też coś takiego jak godność.Osobiście uważam,że tego Wam brakuje,obok honoru oczywiście.

P.S.Widzewska Charyzma proszę o odpowiedź na zadane pytanie.

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 10.05.2017, 20:49

Pozwolę sobie zacytować wpis umieszczony na widzewtomy.pl z którego wielu z Was jak można przeczytać wyżej, czerpie inspiracje:
``Przeciwni obecności kibiców ŁKS są wszyscy, ale policja i ŁZPN nie chcą tracić wizerunkowo, dlatego można się spodziewać, że na swoje barki będzie musiał wziąć to widzewski zarząd.``
Wygląda na to że mamy tutaj ewenement na skalę kraju, milicja mimo iż uważa że nie powinniśmy iść na derby wyraża na to zgodę BOJĄC SIĘ O SWÓJ WIZERUNEK!
Przyznam Wam że jak latam na mecze już kilkanaście lat to takiego czegoś jeszcze nie słyszałem.
Niestety jednak jest to wpis który ma na celu tylko i wyłącznie wybielenie widzewskiego środowiska, bo tylko ono jest odpowiedzialne za decyzję.
Pewnie znajdą się tutaj tacy którzy i tak będą bronić tej wygodnej teorii, ale dla Waszej informacji podam tylko że policja przyklepała już nawet sposób w jaki mielibyśmy dostać się na Wasz stadion, w porozumieniu z pkp podając nam nawet cenę jaką musimy zapłacić za transport na dworzec Niciarniana.
Moim zdaniem, jedyną szansą że wejdziemy jest wymuszenie tego przez ŁZPN w postaci kary, tak jak wspominał ten chujek w toyi- finansowej i punktowej, ale ze względu na Rudego Bońka raczej nie ma na co liczyć.
Szkoda, szansa na naprawdę ciekawe derby przechodzi koło nas fanatyków i to pewnie na wiele wiele lat przy poklasku obsranych pelikanów bojacych się o zniszczenia na stadionie.

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze » 10.05.2017, 20:52

Ten chujek z z toyi,to wasz zasluzony kibic akurat :))) Dobry jestes gigant :D

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 10.05.2017, 21:04

No akurat Wy macie zawsze najlepsze rozeznanie jeżeli chodzi o to kto nam kibicuje, głównie jeżeli chodzi o synów policjantów, prezydentów i cholera wie co jeszcze.
c*** wykładam czy kibic czy nie, na derby na nasz sektor się raczej nie zalapie więc nie jest w kręgu moich zainteresowań.
Z gigantem też przesadzasz, jak to w Polsce o nas mowia: ŁKS sprężynki 70kg

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze » 10.05.2017, 21:09

WhiteFanatic pisze:No akurat Wy macie zawsze najlepsze rozeznanie jeżeli chodzi o to kto nam kibicuje, głównie jeżeli chodzi o synów policjantów, prezydentów i cholera wie co jeszcze.
c*** wykładam czy kibic czy nie, na derby na nasz sektor się raczej nie zalapie więc nie jest w kręgu moich zainteresowań.
Z gigantem też przesadzasz, jak to w Polsce o nas mowia: ŁKS sprężynki 70kg
To warto sie czasem dopytać,moze nie kibic ale dzialacz,podejrzewam,ze zrobil dla waszego ŁKS-u duzo wiecej niz Ty.No ale Twoja sprawa jak traktujesz swoich dawnych działączy.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 10.05.2017, 21:32

Stadion,Fabryczny,komunikacja miejska i c*** wie co jeszcze.Wszystko byśmy r******** w proch i pył.Komuś się chyba czasy pojebaly.To nie lata 90.Czekam na przykłady takich incydentów z udziałem kibiców ŁKS-u z ostatnich lat.Mogą być nawet kradzieże na stacjach benzynowych w czasie naszych wyjazdów.Pierdolenie jakbyśmy tydzień w tydzień demolowali miasta i wsie.Pytam się na jakiej podstawie ktoś twierdzi że będzie tak a nie inaczej? Oszołomy zdarzają się w KAŻDEJ ekipie ale ku*** bez przesady.
ŁKS Łódź Polska

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 10.05.2017, 21:54

To jest ku*** jakas kpina ze strony kibicow RTSU, powinni wam ujebac punkty zebyscie mieli nauczke. Nie robicie nic by kibicow ŁKSU wpuszczono a jeszcze nie dawno plakaliscie ze sektor gosci kilka lat pusty. Jestem przekonany ze jakbyscie zagrozili bojkotem meczu derbowego to wasz smieszny zarzad by sie ugial , ale jak widac wam to jest na reke. Kibolstwo jakie znalismy kiedys umiera, niestety.

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 10.05.2017, 21:57

Trzeba było pokazać tą solidarność na jesień, albo parę lat wcześniej. Jak Puchalski nie wpuścił was na derby, to pokazaliśmy solidarność kibicowską. A w zamian wy później staliście pod wiaduktem ramię w ramię z psami żeby nas niewpuścić. Więc c*** z tym waszym łks, płaczcie sobie dalej.

Eisbar
Posty: 3
Rejestracja: 09.05.2017, 21:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eisbar » 10.05.2017, 22:08

A temu całemu gringo to się chyba świat zawalił po tej decyzji choć i tak by na derby nie poszedł. Przynajmniej spokój na forum będzie.

Łks macie za karę i tyle w temacie.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 10.05.2017, 22:12

W sprawie ujemnych punktów macie c*** do gadania. Jak definitywnie stracimy szansę na awans to puścimy Drwęce.

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 10.05.2017, 22:16

Jatoja49 pisze:To jest ku*** jakas kpina ze strony kibicow RTSU, powinni wam ujebac punkty zebyscie mieli nauczke. Nie robicie nic by kibicow ŁKSU wpuszczono a jeszcze nie dawno plakaliscie ze sektor gosci kilka lat pusty. Jestem przekonany ze jakbyscie zagrozili bojkotem meczu derbowego to wasz smieszny zarzad by sie ugial , ale jak widac wam to jest na reke. Kibolstwo jakie znalismy kiedys umiera, niestety.
Żartujesz ? Polecam poczytać ich forum,gdzie nawołują do nie wpuszczenia nas,a nie którzy piszą że jak już musimy sie zjawić to podwoić ochronę na meczach i dokładnie przeszukiwać każdego !! Tak takie rzeczy na forum kibicowskim Widzewa i niech ktos powie że oni jankami nie wypchali tego stadionu to jebne ,stylowka widzewska
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Dante89
Posty: 90
Rejestracja: 13.09.2009, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dante89 » 10.05.2017, 22:25

Radicaal pisze:Konflikt z wpuszczaniem lub nie kibiców gości rozpoczął Widzew.Pisałem już tutaj o tym.
ŁKS nie został wpuszczony na któreś tam derby,z przyczyn błahych.Wielki remont sektora czy coś w ten deseń.Nie pamiętam.
Pamiętam za to,że w tym czasie,pracował u Was w klubie Puchalski.O ten okres mnie chodzi.
Po czym,po trzech dniach (!) pojawia się Lech na Niciarce,w 2000 kiboli.
Jeśli dobrze pamiętam,po tym meczu przybiliście układ z Lechem.
I to było początkiem tego,co mamy teraz.
Tak,ŁKS po Waszym popisie (Boże,którym z koleji),również zaczął robić Wam problemy z wejściem.Czego żeście się spodziewali???
Krucha ta Twoja pamięć z tego co widzę.

1. Pierwsze Derby, których nie mogliście oglądać na Widzewie były w 2011 roku. Był to okres kiedy na Widzewie już nie przyjmowano gości. Na wszystkich wcześniejszych potyczkach obecna była wasza delegacja, więc nie pisz głupot.
W 2005 roku zbojkotowaliście Derby, bo wam liczba i cena biletów na Niciarkę nie przypasowała. Dlatego Puchalski na następne Derby dał wam tylko klatkę (za co nasłuchał się paru słów od nas), a w rewanżu wasi działacze zrobili to samo. Na kolejne derby dostaliście już całą Niciarkę. Ostatnie derby z kibicami lokalnego rywala miały miejsce na Widzewie w 2009 roku (dostaliście klatkę), meczu rewanżowego nie dane nam było oglądać ze względu na zakaz po atrakcjach w Zabrzu i "blokadę" przez was naszego pochodu.
Takie są fakty.
2. Układ z Lechem trwał już w 2004 roku, kiedy Widzew grał jeszcze w ekstraklasie.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 10.05.2017, 22:33

wid08 pisze:
Jatoja49 pisze:To jest ku*** jakas kpina ze strony kibicow RTSU, powinni wam ujebac punkty zebyscie mieli nauczke. Nie robicie nic by kibicow ŁKSU wpuszczono a jeszcze nie dawno plakaliscie ze sektor gosci kilka lat pusty. Jestem przekonany ze jakbyscie zagrozili bojkotem meczu derbowego to wasz smieszny zarzad by sie ugial , ale jak widac wam to jest na reke. Kibolstwo jakie znalismy kiedys umiera, niestety.
Żartujesz ? Polecam poczytać ich forum,gdzie nawołują do nie wpuszczenia nas,a nie którzy piszą że jak już musimy sie zjawić to podwoić ochronę na meczach i dokładnie przeszukiwać każdego !! Tak takie rzeczy na forum kibicowskim Widzewa i niech ktos powie że oni jankami nie wypchali tego stadionu to jebne ,stylowka widzewska

I to mnie dziwi, bo bylem na meczu Widzewa i towarzystwo jest w miare ogarniete, to raczej stowarzyszenie powinno dzialac w tej sprawie a zdanie jankow to c*** kogo obchodzi. Mozna podac argument ze RTS nie byl na derbach na ŁKSie ale ku*** bylem i na al. Unii i na Piłsudskiego i w chwili obecnej derby sa mozliwe tylko na Widzewie i jestem przekonany ze przy obecnosci psow do awantury by nie doszlo no moze poza rzucanymi racami bo to nie problem, a na ŁKSIE tych derbow jakos nie widze, po prostu nie ma mozliwosci tam rozegrania takiego meczu z kibicami RTSu.

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 10.05.2017, 22:34

Największą prutę i nakrętkę na to by nie wpuścić ŁKSu na tych prowidzewskich fanpage'ach kręcą jakieś Panie +/-30 lat i ludzie z Sieradzów, Starachowic i innych zakątków Polski i województwa co to Łódź widzą ewentualnie co 2 tygodnie podczas podróży na i z stadionu. Ogólnie tam to jakaś dziwna tendencja panuje, że z Łodzi to się mało kto się udziela.

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.05.2017, 22:38

Dante89 szkoda tlumaczyc bo glupi i tak wie lepiej ...

- jak sprzedawalismy karnety to bylo ze to sztuczna marketingowa pompa , jak sie okazalo ze jednak nie to napewno 15tys dzieciakow i kilku rodzicow a u nich 3000 ultra hools
- jak dostaja w******* to ze akurat w ich ekipie byly babcie :)
- jak pisza o naszych FC to wiesniaki ale jak ktos sie laskawie u nich pojawi z poza Lodzi to masturbacja w pelni
- jak frekwencja duza to c*** nie temat kibolski ale ich pisanie o olimpijczykach jest w c*** kibolskie
- jak ktos raz napisal o ich forum to ze nie mamy swojego zycia a co drugi ich wpis jest o tym co piszemy na naszych forach

itd... itp...

i co zaraz nastapi ?? wpis o flagach :) a moze o jankach na trybunie albo placz o niewpuszczaniu na derby
Do wygrania bilet na telebim :)

RumburakMlekota
Posty: 6
Rejestracja: 05.01.2017, 02:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RumburakMlekota » 10.05.2017, 22:43

Radicaal pisze: Tak,ŁKS po Waszym popisie (Boże,którym z koleji),również zaczął robić Wam problemy z wejściem.Czego żeście się spodziewali???
Dobrze że w końcu się przyznaliście że robiliście problemy z wejściem.
Teraz czekam na nasze popisy
Jak robiliśmy Wam wcześniej problemy z wejściami?

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 10.05.2017, 22:59

Jatoja49 pisze:
I to mnie dziwi, bo bylem na meczu Widzewa i towarzystwo jest w miare ogarniete, to raczej stowarzyszenie powinno dzialac w tej sprawie a zdanie jankow to c*** kogo obchodzi. Mozna podac argument ze RTS nie byl na derbach na ŁKSie ale ku*** bylem i na al. Unii i na Piłsudskiego i w chwili obecnej derby sa mozliwe tylko na Widzewie i jestem przekonany ze przy obecnosci psow do awantury by nie doszlo no moze poza rzucanymi racami bo to nie problem, a na ŁKSIE tych derbow jakos nie widze, po prostu nie ma mozliwosci tam rozegrania takiego meczu z kibicami RTSu.
Możesz rozwinąć swoją ocenę.
Wytłumacz mi czemu na trybunie o pojemności 5700 z wydzielonym sektorem gości na 900 osób nie można rozegrać meczu z udziałem kibiców gości ??
:twisted:

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 10.05.2017, 23:18

stachuzrdg pisze:
Jatoja49 pisze:
I to mnie dziwi, bo bylem na meczu Widzewa i towarzystwo jest w miare ogarniete, to raczej stowarzyszenie powinno dzialac w tej sprawie a zdanie jankow to c*** kogo obchodzi. Mozna podac argument ze RTS nie byl na derbach na ŁKSie ale ku*** bylem i na al. Unii i na Piłsudskiego i w chwili obecnej derby sa mozliwe tylko na Widzewie i jestem przekonany ze przy obecnosci psow do awantury by nie doszlo no moze poza rzucanymi racami bo to nie problem, a na ŁKSIE tych derbow jakos nie widze, po prostu nie ma mozliwosci tam rozegrania takiego meczu z kibicami RTSu.
Możesz rozwinąć swoją ocenę.
Wytłumacz mi czemu na trybunie o pojemności 5700 z wydzielonym sektorem gości na 900 osób nie można rozegrać meczu z udziałem kibiców gości ??
Po prostu sobie nie wyobrazam derbow na jednej trybunie z prowizorycznym sektorem gosci, z reszta z tego co sie orientuje to policja nie wyraziła zgody na ten mecz a nie zarząd ŁKSu, u was jest na odwrot, to zarzad robi problemy, a stowarzyszeniu kibicow Widzewa to nie przeszkadza, widocznie nie chcecie miec dobrych kibolskich meczy wiec zycze wam gry na pastwiskach. Koniec z mojej strony

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 10.05.2017, 23:24

O czym ty tu do mnie piszesz ?? Jaki prowizoryczny sektor gości ?. Na tej ich trybunce jest odgrodzony sektor gości z osobnym wejściem, to gdzie ty tu widzisz prowizorkę. Przecież tam nawet łatwiej odizolować ten sektor niż na Widzewie. Z jednej strony sektor buforowy a z drugiej nie ma co odgradzać.
Psy sobie coś ubzdurały i zamknęły im sektor
:twisted:

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bobrowy staw » 11.05.2017, 00:59

error04 pisze:
bobrowy staw pisze:Jestem większym patriotą ci wy wszyscy wzięci widzewskie obsrance gdy ruskie pluja na Polske pisząc jakieś gowno na ścianie czy inne to nie mówię ze deszcz pada ludzie "honoru".
Zacznij od pisania poprawna polszczyzna panie "patriota".
Myslisz ze jak zaczniesz post od "nie jestes z Lksu" to twoje zdanie jest jakies wazniejsze? Gdzie ten pysk obili ci widzewiacy w takim razie? W sumie to tyle co chcialem napisac. Przeczytaj swoje glupoty jeszcze raz zaczynajac od tych:
....też nie można pakować każda do jednego worka.
Ja niewiem jakie są, bo nigdy w Rosji nie byłem i nie opowiem ale słyszałem od ludzi właśnie dużo dobrego o nich, może znajdzie się ktoś tutaj który był w Rosji to ci opowie.
A pozniej przeczytaj to co piszesz do nas i bierz tabletki ta jak lekarz zalecal.
Widzewiaczek mnie poucza hahahaha, wy kogoś obic hahaha tylko żeby wam się drzwi w autobusie nie zaciely.

No i co tu takiego wynalazles, bo nie mam pojęcia jakie są ruskie pindy tylko słyszałeś coś tam o nich, ale koło c**** mi latają a nie trzeba pojechać do Rosji by spotkać ruskich wystarczy choćby pojechać do Czarnogóry by spotkać ruskie k****.

Sytuacja wyglada tak smieciu że jesteście wstydem dla Polski, tylko nie zapomnijcie głośno krzyczeć "ruska ku***" jak na Marszu Niepodległości odrazu widać że zgoda dla ruchania haha.

podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon » 11.05.2017, 01:47

bobrowy staw pisze: Widzewiaczek mnie poucza hahahaha, wy kogoś obic hahaha tylko żeby wam się drzwi w autobusie nie zaciely.
żebyś ku*** wrócił z wyjazdu w całości, a nie s********* jak na Rudzie:).

j***** napinacz, pierdolenie o wstydzie dla Polski, hahahahahaha :D

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 11.05.2017, 01:49

bobrowy staw pisze:No i co tu takiego wynalazles, bo nie mam pojęcia jakie są ruskie pindy tylko słyszałeś coś tam o nich, ale koło c**** mi latają a nie trzeba pojechać do Rosji by spotkać ruskich wystarczy choćby pojechać do Czarnogóry by spotkać ruskie k****.
Nawet nie wnikam komu tam przez neta kibicujesz. Sam sobie barania zaprzeczasz w kazdym poscie nawet cytujac swoje posty zaprzeczasz im. Nigdy ruskiego nie poznales, ale jednak poznales, a moze jednak nie poznales, ale ktos tam mowil ze...itd itd
Rozdwojenie jazni czy dajesz swojemu chlopakowi tez pisac z tego konta? Domyslam sie ze twoje slowo musi byc ostatnie wiec odpisz mi a pozniej zamilcz.

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 11.05.2017, 01:58

Olac ten "bobrowy staw" przecie na pierwszy rzut oka widac ze to cwloza jakas.

He he cos pieknego poczytac lament elkaesiusiakow przed snem. Skamlac zydy skamlac, rewelacja hehe:D
"Ej bo my jestesmy kibole i gity a Widzew to janki" hehehe idzta sie k**** poskarzyc na policje ze was wpuscic nie chcemy frajery bez honoru hehe. Zbyt duzo k**** nadzieji polozyliscie w tym meczu. Wasze wypociny to dowod ze decyzja byla sluszna. j**** was :)

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bobrowy staw » 11.05.2017, 02:03

@podejrzon
Kolegii pod szpitalem też nie zostawiajcie haha

@error04
Ty jesteś naprawde upośledzony - ale na ruskie vkontakte i ich strone ofnews (coś al'a SO) i poczytać piękne komentarze na temat Polaków jak to wskrocie moge to co oni tam pisali - gowno Słowiańskie, narod hydraulikow czy prostytutki, ale śmieszny widzewek dalej ludzi bedzie przekonywał.
Pioseneczka Feduka też nie przypadkowa Polak -"ku***"

Poznałem ruskie ale nie w Rosji ty j***** kretynie bo tam nigdy nie bylem.

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 11.05.2017, 02:09

Ok. Fajnie popierdoliles co ci lezalo na serduszku? Skonczyles misje? to teraz wypierdalaja picko do siebie, papa

Widzew&CSKA !!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jaro7246, kacperdobroch, Katun, mali2323, tidom, Vin Diesel i 196 gości