Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
trs
Posty: 25
Rejestracja: 01.03.2007, 16:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: trs » 18.10.2016, 23:46

[quote="

trs, uczac sie na bledach 'kolegow', nie wdaje sie w szczegoly ale bredzisz, nie wyczytales na knet, nie wyczytales na so, wiec wychodzisz z zalozenia, ze czegos nie bylo a podalem tylko te standardowe ekipy, kombinuj dalej[/quote]I to jest odpowiedz typowego janka w kapciach:) zero faktow tylko udawanie kumacza, z mojej strony koniec. ide dalej czytac info z onetu.

iparts.pl
batencjusz
Posty: 38
Rejestracja: 12.10.2016, 21:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: batencjusz » 18.10.2016, 23:49

trs pisze:[quote="

trs, uczac sie na bledach 'kolegow', nie wdaje sie w szczegoly ale bredzisz, nie wyczytales na knet, nie wyczytales na so, wiec wychodzisz z zalozenia, ze czegos nie bylo a podalem tylko te standardowe ekipy, kombinuj dalej
I to jest odpowiedz typowego janka w kapciach:) zero faktow tylko udawanie kumacza, z mojej strony koniec. ide dalej czytac info z onetu.[/quote]
napisal typ, ktory chce wyciagnac jakiekolwiek informacje
nie chce pisac szczegolow - janek w kapciach
chce wiedziec jak najwiecej i dopytuje o szczegoly - kumacz

bylo to piro ze strony Legii czy uefa osiagnela swoje?

hoolicol
Posty: 5
Rejestracja: 16.10.2016, 22:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: hoolicol » 18.10.2016, 23:52

CZARNISLUPSK1945 pisze:Gołym okiem widać, że to forum zostało przejęte przez młode pokolenie
ktoś tu pisał, że Legia ma styl angielski bo lubi się wyszumieć na mieście a w ustawkach juz nie jest taka chętna
Właśnie na tym polega chuliganka , aby pokazać się na mieście i tak było kiedyś, a ustawki to kalkulacja i ingerencja ludzi z spoza środowiska kibicowskiego, bo każdy idiota wie, że na ustawkach duży procent stanowią ludzie z miasta, ktorzy uprawiają walki zawodowo a na meczu piłki nożnej nigdy nie byli
dobrze gadasz!

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 19.10.2016, 00:05

batencjusz pisze:
bylo to piro ze strony Legii czy uefa osiagnela swoje?
Nie było, a miało być?
I czemu uważasz że jeśli nie było to z powodu UEFA?Uzasadnisz?

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Karolek79 » 19.10.2016, 00:05

migiczne_wrota pisze:
wrobloszczak pisze:Choć koło dupska mi lata Legia to trzeba im przyznać że bardzo ładnie się zaprezentowali ...i nie będę się zagłębiał w szczegóły co jak i gdzie !!!!!!! a tym którzy coś tam smarkają i piszą wywody że tamto i sramto to czysta zazdrość , bo prawda jest taka że żadna ekipa na obecną chwile z naszego kraju nie jest w stanie tak zapełnić sektoru na Santiago jak to zrobiła Legia,
,wyrazy szacunku dla nich.....a wam trochę życzę trochę obiektywizmu

pzdr
A jakieś miast w Polsce ma 2mln mieszkańców?
Nie osmieszaj sie już proszę ... Zero obiektywizmu , daj najlepsze liczby wyjazdowe Twojej ekipy to porównamy gdzie bardziej fanatyczni kibice.... Wiesz ilu tam przyjezdnych i tylko za kasa , fanatyków odsetek jak wszędzie ....

southpower
Posty: 15
Rejestracja: 18.09.2015, 19:42

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: southpower » 19.10.2016, 00:07

spacerowicz pisze:Obrazek
US dalej nie wchodzą na stadion bo nie widzę flagi?
US od 2014 nie mają wstępu na Bernabeu, zostały im tylko wyjazdy. To grupa pikoli wynajetych przez prezesa Pereza odpowiedzialna za ''doping''.

batencjusz
Posty: 38
Rejestracja: 12.10.2016, 21:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: batencjusz » 19.10.2016, 00:14

Dropkick pisze:
batencjusz pisze:
bylo to piro ze strony Legii czy uefa osiagnela swoje?
Nie było, a miało być?
I czemu uważasz że jeśli nie było to z powodu UEFA?Uzasadnisz?
jest zakaz uzywania piro i Legia zawsze ten zakaz olewala a po strzale od uefy w postaci meczu z realem jednak odpuscili race, moze przypadek, moze nie, w kazdym razie poza dopingiem, nie bylo nic godnego uwagi

ile Wisly bylo w rzymie w 03? 6 tysiecy? no ale wiadomo ze dzisiaj tylko Legia jest w stanie pojechac w liczbie powyzej setki na turystyczny wyjazd, reszta to leszcze

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 19.10.2016, 00:35

batencjusz pisze:
Dropkick pisze:
batencjusz pisze:
bylo to piro ze strony Legii czy uefa osiagnela swoje?
Nie było, a miało być?
I czemu uważasz że jeśli nie było to z powodu UEFA?Uzasadnisz?
jest zakaz uzywania piro i Legia zawsze ten zakaz olewala a po strzale od uefy w postaci meczu z realem jednak odpuscili race, moze przypadek, moze nie, w kazdym razie poza dopingiem, nie bylo nic godnego uwagi

ile Wisly bylo w rzymie w 03? 6 tysiecy? no ale wiadomo ze dzisiaj tylko Legia jest w stanie pojechac w liczbie powyzej setki na turystyczny wyjazd, reszta to leszcze
Ale przecież Ty już sugerujesz jak było z piro.
Po co ta szydera że nikt poza L nie jeździ dobrą liczbą?Czy ktoś ogarnięty tak twierdzi?A może Twoim zdaniem było za mało L i wzorem WK powinno byc ich 6tys żeby Ci coś udowodnić?

batencjusz
Posty: 38
Rejestracja: 12.10.2016, 21:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: batencjusz » 19.10.2016, 01:04

Dropkick pisze:
batencjusz pisze:
Dropkick pisze:
Nie było, a miało być?
I czemu uważasz że jeśli nie było to z powodu UEFA?Uzasadnisz?
jest zakaz uzywania piro i Legia zawsze ten zakaz olewala a po strzale od uefy w postaci meczu z realem jednak odpuscili race, moze przypadek, moze nie, w kazdym razie poza dopingiem, nie bylo nic godnego uwagi

ile Wisly bylo w rzymie w 03? 6 tysiecy? no ale wiadomo ze dzisiaj tylko Legia jest w stanie pojechac w liczbie powyzej setki na turystyczny wyjazd, reszta to leszcze
Ale przecież Ty już sugerujesz jak było z piro.
Po co ta szydera że nikt poza L nie jeździ dobrą liczbą?Czy ktoś ogarnięty tak twierdzi?A może Twoim zdaniem było za mało L i wzorem WK powinno byc ich 6tys żeby Ci coś udowodnić?
jak nie sugerowac czegos, co daje do myslenia, skoro to piro zawsze bylo a po karze od uefy przestalo byc? moze ochronie udalo sie wylapac wszystkie race, moze taki byl plan Legii a moze... Moze jednak w przeciwienstwie do tych wpisujacych sie baranow mieniacych sie kibicami Legii zrozumiano, ze nie warto szkodzic swojemu klubowi i kara okazala sie skuteczna?

co do 'szydery', byla to odpowiedz na wpis jednego z geniuszy tutaj niejakiego wrobloszczaka, ktory napisal, ze dzisiaj tylko Legia jest w stanie w takiej ilosci zapelnic sektor gosci realu, co jest wrozeniem z fusow
moim zdaniem liczba dobra ale nie oszukujmy sie, ze wyjazd turystyczny, tak jak to mialo tez miejsce w przypadku Wisly i ogolnie nie ma sie czym podniecac, jak pisalem, mecz bez historii pod wzgledem kibicowskim, przyjechali, pokrzyczeli, koniec
Jak samemu zbanować maćkosa, idewgory, batencjusza, intora i jego klony:
-wchodzimy w ten link na swoim profilu
ucp.php?i=zebra&mode=foes
-w polu wrogowie przeklejamy ksywę która nas wkurwia i nie da rady typa czytać
-zatwierdzamy
-koniec karmienia trolla, treści przez niego pisane są niewidoczne
juz sto razy pisalem cieciu, ze wara ode mnie i tych nickow ale jak widac nie trafia, mimo wszystko ubaw po pachy, ze na kibolskim forum istnieje funkcja dla slabych psychicznie, ze musza sobie pomoc i 'wyeliminowac' typa, ktory ich wkurwia, ze nie sa w stanie po prostu przejsc do porzadku dziennego nad czyims wpisem i musza sie wspomagac jakimis opcjami, psychiki tak juz siadly, ze sobie rady daja i instrukcje, co zrobic, zeby nie bylo widac moich wpisow
ja mam prostszy sposob - nie czytac, nie trzeba wchodzic w linki, nie trzeba nic wpisywac, widzisz nick batencjusz i jedziesz dalej, dobrze ze macie taka opcje, bo spowodowalbym wiecej zgonow kibolskich niz w Krakowie

dox10
Posty: 58
Rejestracja: 12.06.2016, 11:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: dox10 » 19.10.2016, 01:19

maćkos WON SZMATO!

whitey
Posty: 98
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: whitey » 19.10.2016, 02:06

batencjusz pisze:
Dropkick pisze:
batencjusz pisze:
bylo to piro ze strony Legii czy uefa osiagnela swoje?
Nie było, a miało być?
I czemu uważasz że jeśli nie było to z powodu UEFA?Uzasadnisz?
jest zakaz uzywania piro i Legia zawsze ten zakaz olewala a po strzale od uefy w postaci meczu z realem jednak odpuscili race, moze przypadek, moze nie, w kazdym razie poza dopingiem, nie bylo nic godnego uwagi


Typowy szczurek z K6. Ile tych rac ta twoja Polonia odpalila przez ostatnie 10 lat?

batencjusz
Posty: 38
Rejestracja: 12.10.2016, 21:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: batencjusz » 19.10.2016, 02:30

whitey pisze:
batencjusz pisze:
Dropkick pisze:
Nie było, a miało być?
I czemu uważasz że jeśli nie było to z powodu UEFA?Uzasadnisz?
jest zakaz uzywania piro i Legia zawsze ten zakaz olewala a po strzale od uefy w postaci meczu z realem jednak odpuscili race, moze przypadek, moze nie, w kazdym razie poza dopingiem, nie bylo nic godnego uwagi


Typowy szczurek z K6. Ile tych rac ta twoja Polonia odpalila przez ostatnie 10 lat?
jakies nieporozumienie, przeciez nie ma Polonii
argument godny mistrza, niewazne dlaczego Legia nie odpalila rac na takim meczu, wazne ile Polonia odpalila w przeciagu ostatnich 10 lat, to jest odpowiedz
dlaczego Legia boi sie konfrontacji na krajowym podworku?
a ile Polonia miala konfrontacji w przeciagu ostatnich 10 lat?

tak nisko chlopie upadles, ze argumentujesz sie ekipa ktorej podobno nie ma i wychodzisz tylko na lamusa, na dodatek mocno sfrustrowanego

zwykle pytanie padlo, zwykly komentarz i jak zwykle podniecona cipa musiala sie spiac

Warszawski(L)egion88
Posty: 66
Rejestracja: 18.10.2011, 15:48

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Warszawski(L)egion88 » 19.10.2016, 03:17

Doktor P(r)awica pisze:A kim ty ku*** w ogóle jesteś, że sie tu tak produkujesz. Ile piro odpaliłeś, ile wyjazdów zaliczyłeś, ile godzin nad oprawa siedziałeś, w ilu awanturach i akcjach udział braleś?
Jestem z Wrocławia wiec z Legią mi nie po drodze, ale umiem docenić postawe innych nedzny kutasie gdyż jest taka zasada, ze nie ma co umniejszać zasług wrogowi bo tylko umniejsza sie swoje zwycięstwo.
Legia jest dobrą ekipą, czy lubią las, ulice, stadion, k**** i kokaine, a może tylko spirytus, c*** Tobie, mi i innym do tego. Robią co chcą, i oni za 10 lat bedą wspominać ze poszarpali sie z hiszpańską policją na Bernabeu, a ty bedziesz wspominać walenie konia do tori black.
Jak myślisz co robi na ekipach z Europy wieksze wrażenie, rozjebanie Dynama Kijów w Kijowie, awantura w Madrycie czy Neapolu, a może porzucanie w siebie fajerwerkami przy spodku albo ku*** pospinanie sie na trasie z czego wyszedł jeden wielki c***? Analogicznie, wieksze wrażenie robią filmiki z Francji gdy ruscy sie klepią z angolami niż jakieś ich przeglądy do ekip i skakanie po sobie na polu ziemniaków. Mnie to w ogóle nie obchodzi, ok, wideo ciekawe, równie dobrze moge iść sobie na wrocławski pasaż (takie miejsce z klubami) i przy odrobinie szczęścia bede miał lepszą awanture live 10m od siebie, i jeszcze piwko moge sobie pić.
Nie wiem kim jesteś, ile przeżyłeś, ale ja wiem, ze takie awanturki na wyjazdach, czy to Podgorica, czy Hannover mają swój klimat i zapadają w głowie. Jeżeli wierzysz że walka 50 osób po lesie jest wyznacznikiem siły ekipy to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać. Spójrz, Legi tam jest 3K, oczywiście nie każdy to nawet kibol w naszym rozumieniu, ale co z tego? Kibicowanie to nie jest las, to przede wszyskim doping, oprawy, liczby, prezentacja na wyjazdach i w młynie, to szereg pobocznych spraw jak np styl ekipy, graffiti, projekty różne itp. Do tego własnie dochodzą awantury, żywiołowość, las to jest jakiś tam odległy na tej liście punkk w którym bierze udział kilkadziesiąt osób, które w wiekszości mają wyjebane na to co wymieniłem wcześniej, śpiewać? Po c***? Malowanie opraw, niech sie małolaci tym zajmą itd itd.
Dziwie się, że chce Ci sie w ten wtorkowy wieczór płodzić swoje posty, najebałeś ich tu nie wiem ile i myślisz, że co, zmienisz świat? Że Legia przeczyta i stwierdzi ok, idziemy do lasu bo nam PR spada na kibice net.
Od dłuższego czasy tylko czytam, przeglądam. Ale po tym wpisie musiałem sie zalogować. Dawno nie przeczytałem takiego głosu rozsądku. Lepiej bym tego nie ujął. Pozdro!

whitey
Posty: 98
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: whitey » 19.10.2016, 04:48

:)
batencjuszku czy jak ci tam...
No niby tą Legia porównujesz do jakiś standartów? Ja tylko chciałem się upewnić, że tym standartem nie jest twoja Polonia, bo wasze standarty to kanały I klawiatura.

I jak już powiedziełem jak szedłeś w góry, taka mała, skurczona cipka jesteś I tylko przypał robisz swojej "ekipie" z K6.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 19.10.2016, 05:26

batencjusz pisze: jak nie sugerowac czegos, co daje do myslenia, skoro to piro zawsze bylo a po karze od uefy przestalo byc? moze ochronie udalo sie wylapac wszystkie race, moze taki byl plan Legii
A zadales sobie chociaz trud sprawdzic mecze pucharowe L chocby z tego i poprzedniego sezonu?Podobno piszesz majac konkretne argumenty wiec napisz jeszcze raz:piro bylo ZAWSZE a teraz sie obsrali czy klamiesz zeby na sile sie do czegos przypierdolic.

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: KOMAR. » 19.10.2016, 05:50

halabardy_pilniczki pisze:
Jak samemu zbanować maćkosa, idewgory, batencjusza, intora i jego klony:
-wchodzimy w ten link na swoim profilu
http://www.kibice.net/forum/ucp.php?i=zebra&mode=foes
-w polu wrogowie przeklejamy ksywę która nas wkurwia i nie da rady typa czytać
-zatwierdzamy
-koniec karmienia trolla, treści przez niego pisane są niewidoczne
Załóż jak możesz osobny temat z tymi wskazówkami to się te forum trochę oczyści ze ścierwa pokroju napletcjusza ;)

89piotrekski
Posty: 373
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: 89piotrekski » 19.10.2016, 06:50

Widzew obecny w Madrycie na mieście.Do Dortmundu też jedziecie?

rybak007
Posty: 264
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: rybak007 » 19.10.2016, 08:18

Przestancie odpisywac temu frajerowi batencjusz, a admini moze wkoncu zrobicie porzadek i zbanujecie tych frajerow.
j**** homopropagande

UrzadSkarbowy
Posty: 1088
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: UrzadSkarbowy » 19.10.2016, 08:27

Brawo Legia, stara szkoła pełną gębą!
Obrazek

1911_2016
Posty: 8
Rejestracja: 19.10.2016, 08:33

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: 1911_2016 » 19.10.2016, 08:43

Trzymajmy się faktów...
Wczoraj osoby decyzyjne z L zakazały odpalania piro na meczu jak i w trakcie przemarszu.

https://www.youtube.com/watch?v=FxVF68V ... ture=share

1.55-2.00
Słychać jak Staruch nawet mówi
Żadnego odpalania czegokolwiek dzisiaj, nikt nie ma prawa....
Ostatnio zmieniony 19.10.2016, 09:07 przez 1911_2016, łącznie zmieniany 1 raz.

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: wen33 » 19.10.2016, 08:44

Legia zaprezentowała się bardzo dobrze. Wyjazd konkret.

niespodzianka
Posty: 44
Rejestracja: 18.08.2016, 17:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: niespodzianka » 19.10.2016, 09:34

Legia poza granicami kraju nie schodzi poniżej swego bardzo wysokiego poziomu. W pełni wykorzystuje swój potencjał.

Wczoraj (dopiero), tak na prawdę, dotarło do mnie jak bardzo nasza scena kibicowska odjechała europie... Osobiście mam wywalone na sztywniactwo pt. LM

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: zab » 19.10.2016, 09:59

Od kilku tygodni drgnęło jeśli chodzi o mlyn na Camp Nou. Młyn jest za bramką, tyle, że teraz po drugiej stronie dotychczasowego (tam gdzie był m.in. w latach 80-tych). Ale są tam tylko jednostki z Boixos Nois. Jak to się rozwinie czas pokaże. na pewno ruch ultras na zachodzie Europy jest coraz mocniej kasowany i trzeba sobie z tego zdawać sprawę.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: arleska » 19.10.2016, 10:11

BARDZO DOBRY POST Doktor Prawica-wszystko i na temat.....Tylko z****** gamonie go nie zrozumieją i będą wpis krytykować.Najgorsze jest to,że część ludzi nie rozumie tego co tj.szacunek dla wroga czy jego poczynań.Ile wy macie lat?Tylko ktoś kto w tym siedzi,siedział zrozumie post gościa z Wrocławia,który "przedstawia ",że fanatyzm-kibolstwo ,siła-wyznacznik ekipy to w BARDZO MAŁYM stopniu ustawki w lasach do tego w tych czasach gdzie kalkulator jest na każdym kroku...to jak nazwiecie siedzenie całymi dniami nad oprawami,grafiti,wyjazdy,doping itd.Co to ku*** jest koło różańcowe.

Magnus78
Posty: 34
Rejestracja: 02.09.2012, 21:01

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Magnus78 » 19.10.2016, 10:44

Jak samemu zbanować maćkosa, idewgory, batencjusza, intora i jego klony:
-wchodzimy w ten link na swoim profilu
ucp.php?i=zebra&mode=foes
-w polu wrogowie przeklejamy ksywę która nas wkurwia i nie da rady typa czytać
-zatwierdzamy
-koniec karmienia trolla, treści przez niego pisane są niewidoczne
juz sto razy pisalem cieciu, ze wara ode mnie i tych nickow ale jak widac nie trafia, mimo wszystko ubaw po pachy, ze na kibolskim forum istnieje funkcja dla slabych psychicznie, ze musza sobie pomoc i 'wyeliminowac' typa, ktory ich wkurwia, ze nie sa w stanie po prostu przejsc do porzadku dziennego nad czyims wpisem i musza sie wspomagac jakimis opcjami, psychiki tak juz siadly, ze sobie rady daja i instrukcje, co zrobic, zeby nie bylo widac moich wpisow
ja mam prostszy sposob - nie czytac, nie trzeba wchodzic w linki, nie trzeba nic wpisywac, widzisz nick batencjusz i jedziesz dalej, dobrze ze macie taka opcje, bo spowodowalbym wiecej zgonow kibolskich niz w Krakowie[/quote][/quote]
Sto razy pisałeś? A masz przecież 38 postów... chyba, że te pozostałe były z innych kont :)

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: spacerowicz » 19.10.2016, 10:59

1911_2016 pisze:Trzymajmy się faktów...
Wczoraj osoby decyzyjne z L zakazały odpalania piro na meczu jak i w trakcie przemarszu.

https://www.youtube.com/watch?v=FxVF68V ... ture=share

1.55-2.00
Słychać jak Staruch nawet mówi
Żadnego odpalania czegokolwiek dzisiaj, nikt nie ma prawa....
Górę wziął rozsądek, po prostu. Ewentualne wyjebanie ich z pucharów skończyło by się kolejną wojną z zarządem(tam już od dawna zgrzyta) i tyle i najśmieszniejsze by było to, że wynikła by ona przez odpalenie piro w wyśmiewanym tu Madrycie he (co nie zmienia faktu, że jeszcze mogą ich zbanować przez te harce).

luk&luki
Posty: 16
Rejestracja: 30.09.2014, 19:28

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: luk&luki » 19.10.2016, 11:00

Cobyście tu "kibice" L nie pisali to zasada jest prosta i sporo ludzi chce Wam to powiedzieć.

Nie sra się do własnego gniazda

Wczorajszy mecz pokazał że w Warszawie przy ogłuszającym dopingu mógłby być mecz historyczny. A Wy byście później opowiadali o tym wydarzeniu wnukom. A tak co by się nie stało będzie się mówić o gazowaniu swoich kibiców i trzęsieniu płotem.

Bez odbioru.

8R8
Posty: 39
Rejestracja: 12.01.2012, 09:28

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: 8R8 » 19.10.2016, 11:17

Legia jak zawsze na wyjazdach zagranicznych pokazała się koncertowo i jakiekolwiek podważanie tego pokazuje tylko głupie kompleksy autora postu ...

ostr
Posty: 442
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ostr » 19.10.2016, 12:00

Chuliganka to nie kalkulowane ustawki ze zbieraniną wszelkiej maści ludzi tylko spontaniczne akcje na wyjazdach. Bo zebrać w ciągu kilkunastu dni ekipę na planowaną ustawkę, później wysyłanie czujek a ostatecznie wymiganie się to ostatnio normalka..
Do Legii mi bardzo daleko. W Polsce mają kiepskie czasy ale w Europie reprezentują Nas godnie!
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

woldemort1
Posty: 113
Rejestracja: 19.12.2011, 18:00

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: woldemort1 » 19.10.2016, 12:30

ostr pisze:Chuliganka to nie kalkulowane ustawki ze zbieraniną wszelkiej maści ludzi tylko spontaniczne akcje na wyjazdach. Bo zebrać w ciągu kilkunastu dni ekipę na planowaną ustawkę, później wysyłanie czujek a ostatecznie wymiganie się to ostatnio normalka..
Do Legii mi bardzo daleko. W Polsce mają kiepskie czasy ale w Europie reprezentują Nas godnie!
To co według ciebie to "chuliganka" ? rzucanie w psów butelkami i kamieniami z ulicy ? co to jest ta chuliganka według was ? Akcje chuligańskie to takie co są na trasie/ na wyjazdach jakiś wjazd pod kasy/ustawienie się dobrą bandą na przeciwnika co wraca z wyjazdu / czekanie kilka godzin az dana grupa bedzie wracac z wyjazdu i wtedy możliwość zaskoczenia ich itd Ja nie widze sensu napierdalać butelkami w psiarnie na mieście pełnym kamer gdzie można złapać w c*** przypału, co to ma za sens ? Zaraz pewnie wszyscy zaczna pierdolić że zawsze wojna z psiarnią itp ale jakbyście mieli troche oleju w głowie albo przeżyli troche więcej lat to byście wiedzieli że to do niczego nie prowadzi bo co to kogo interesuje że Legia napierdala się z hiszppańskimi psami ? Dla mnie sto razy bardziej atrakcyjna jest możliwość konfrontacji z innym przeciwnikiem / próba zaskoczenia go i zrobienie mu kuku Lub zajebiste wyjazdy takie jak się trafiały w poprzednich latach drużynom od nas np Lech albo Śląsk gdzie specjalnie jechali dzień wcześniej bo wiedzieli że może być gorąco na mieście za sprawą miejscowych ekip i tak było.

a teraz czekam na burze hejtu :)

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: AMF24 » 19.10.2016, 12:53

Legia na gorące tereny też jeździ dzień wcześniej (Kijów, Neapol)
Psy prowokowały, troche ludzi najebanych i się zaczęło. Mieli nie dymić, bo to może nie zostać na k.net podciągnięte pod chuliganke?

PolishFansTV
Posty: 295
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: PolishFansTV » 19.10.2016, 13:17

WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

Mod/R\y
Posty: 62
Rejestracja: 11.12.2013, 10:17

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Mod/R\y » 19.10.2016, 13:35

Odrobina obiektywizmu przydałaby się każdemu z malkontentów.
Twierdzenie, że to co mogliśmy zobaczyć (każdy w innej skali) to nie jest godne zaprezentowanie się Legii samej w sobie jak i krajowej sceny jest najzwyczajniej w świecie brakiem elementarnej wiedzy jak takie wyjazdy wyglądają ile kosztują itp.
Obawiam się że wiekszość ekspertów niewiele wie o krajowych wyjazdach a co dopiero o zagranicznych wojażach.
Można ich nie lubić i oddać równolegle że prezentowali się (bardzo)dobrze.

maystero
Posty: 268
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: maystero » 19.10.2016, 13:58

Ale sraka w mediach.


Niestety ale ta gownoburza nic dobrego Legii nie wrózy.Oby nie skonczylo sie banem od uefy

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: zab » 19.10.2016, 14:04

Koniec wyjazdów dla kibiców Legii poprzez brak zapotrzebowania na bilety w pucharach. Klub nie będzie zamawiał biletów w kolejnym meczu z Borussią (tudzież zamówi 100).
na szybkiego z RMF.

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: AMF24 » 19.10.2016, 14:05

ITI juz kiedys tak robilo, zobaczymy komu to wyjdzie na dobre.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: arleska » 19.10.2016, 14:39

woldemort1 pisze:
ostr pisze:Chuliganka to nie kalkulowane ustawki ze zbieraniną wszelkiej maści ludzi tylko spontaniczne akcje na wyjazdach. Bo zebrać w ciągu kilkunastu dni ekipę na planowaną ustawkę, później wysyłanie czujek a ostatecznie wymiganie się to ostatnio normalka..
Do Legii mi bardzo daleko. W Polsce mają kiepskie czasy ale w Europie reprezentują Nas godnie!
To co według ciebie to "chuliganka" ? rzucanie w psów butelkami i kamieniami z ulicy ? co to jest ta chuliganka według was ? Akcje chuligańskie to takie co są na trasie/ na wyjazdach jakiś wjazd pod kasy/ustawienie się dobrą bandą na przeciwnika co wraca z wyjazdu / czekanie kilka godzin az dana grupa bedzie wracac z wyjazdu i wtedy możliwość zaskoczenia ich itd Ja nie widze sensu napierdalać butelkami w psiarnie na mieście pełnym kamer gdzie można złapać w c*** przypału, co to ma za sens ? Zaraz pewnie wszyscy zaczna pierdolić że zawsze wojna z psiarnią itp ale jakbyście mieli troche oleju w głowie albo przeżyli troche więcej lat to byście wiedzieli że to do niczego nie prowadzi bo co to kogo interesuje że Legia napierdala się z hiszppańskimi psami ? Dla mnie sto razy bardziej atrakcyjna jest możliwość konfrontacji z innym przeciwnikiem / próba zaskoczenia go i zrobienie mu kuku Lub zajebiste wyjazdy takie jak się trafiały w poprzednich latach drużynom od nas np Lech albo Śląsk gdzie specjalnie jechali dzień wcześniej bo wiedzieli że może być gorąco na mieście za sprawą miejscowych ekip i tak było.

a teraz czekam na burze hejtu :)
20 lat wstecz nie bylo ustawek,ustawianie sie na obca ekipe bylo spontaniczne. Czasami na dworcu. Raz do roku ktos zerwal hamulec itp.bylo za to od najebania akcji z psami tj.rzucanie butelkami itp.pelno akcji na stadionach od szarpania plotami po mordobicie. Co to bylo wedlug Ciebie jak nie chuliganka.Bawili sie w to starzy i mlodzi nie bylo przedewszystkim przypadkowych osob jak teraz na ustawkach,ktorym nie jedna ekipa beceluje,zeby tylko lepiej wygladac. Czasy sie zmienily doszly ustawki.,ktore w czasach obecnych sa coraz wiekszym kalkulowaniem.Awantury na ulicach byly sa i beda i beda zawsze chuliganka

mp86
Posty: 44
Rejestracja: 20.12.2011, 19:06

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: mp86 » 19.10.2016, 14:48

Niektórzy jak widać nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.
Przecież kibice Legii dostali już aż za dużo szans od klubu. Nikt chyba w Polsce nie patyczkował się tak z kibolami jak ówcześni prezesi, którzy ponoszą ogromne straty.

Mecz z Borussia i "awantura" z której nic nie wyszło, od zwykła pokazówka i co mamy. Historyczny mecz z Realem bez udziału publiczności. Zaraz zwolennicy mi odpowiedzą nie kalkulować, j**** UEFE a na naszej scenie ostatnio same kalkulatory. Jedni ustawiają się na drugich, ale jak ci drudzy chcą się ustawić na tych pierwszych to chęci zaczyna brakować bo kalkulujemy że tamci się zebrali lepiej. Albo czy tak samo byłoby gdyby kasę traciło stowarzyszenie? Jedziemy na wyjazd to ekipa zakazuje picia bo narobimy awantury i będą straty, w wagonie ktoś coś rozjebał bedą koszty to wpada kilka osób z bandy: "który to?" nikt się nie przyznaje to łapią pierwszego z brzegu ty mi powiesz chłop milczy to dostaje plombę że mu łuk r******** i następny aż wkońcu gość z tłumu się przyznał żeby swoich nie najebali i musiał opłacić koszta. Tak na stadionie mogę rozjebać bo to klubu, ale do c**** jestem fanatykiem i też mi zależy na tym klubie a straty w takich meczach są ogromne nie 500zł za hamulec.
Co innego taki mecz z Jagą ryzyko warte ceny, ale z ten mecz z Borussią no ja p******* po co. Nie uwierzę że BvB chcieliście najebać.

A jak ktoś myślał że awantury w Madrycie przejdą bez echa to nie ma mózgu.

woldemort1
Posty: 113
Rejestracja: 19.12.2011, 18:00

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: woldemort1 » 19.10.2016, 15:04

arleska pisze:
woldemort1 pisze:
ostr pisze:Chuliganka to nie kalkulowane ustawki ze zbieraniną wszelkiej maści ludzi tylko spontaniczne akcje na wyjazdach. Bo zebrać w ciągu kilkunastu dni ekipę na planowaną ustawkę, później wysyłanie czujek a ostatecznie wymiganie się to ostatnio normalka..
Do Legii mi bardzo daleko. W Polsce mają kiepskie czasy ale w Europie reprezentują Nas godnie!
To co według ciebie to "chuliganka" ? rzucanie w psów butelkami i kamieniami z ulicy ? co to jest ta chuliganka według was ? Akcje chuligańskie to takie co są na trasie/ na wyjazdach jakiś wjazd pod kasy/ustawienie się dobrą bandą na przeciwnika co wraca z wyjazdu / czekanie kilka godzin az dana grupa bedzie wracac z wyjazdu i wtedy możliwość zaskoczenia ich itd Ja nie widze sensu napierdalać butelkami w psiarnie na mieście pełnym kamer gdzie można złapać w c*** przypału, co to ma za sens ? Zaraz pewnie wszyscy zaczna pierdolić że zawsze wojna z psiarnią itp ale jakbyście mieli troche oleju w głowie albo przeżyli troche więcej lat to byście wiedzieli że to do niczego nie prowadzi bo co to kogo interesuje że Legia napierdala się z hiszppańskimi psami ? Dla mnie sto razy bardziej atrakcyjna jest możliwość konfrontacji z innym przeciwnikiem / próba zaskoczenia go i zrobienie mu kuku Lub zajebiste wyjazdy takie jak się trafiały w poprzednich latach drużynom od nas np Lech albo Śląsk gdzie specjalnie jechali dzień wcześniej bo wiedzieli że może być gorąco na mieście za sprawą miejscowych ekip i tak było.

a teraz czekam na burze hejtu :)
20 lat wstecz nie bylo ustawek,ustawianie sie na obca ekipe bylo spontaniczne. Czasami na dworcu. Raz do roku ktos zerwal hamulec itp.bylo za to od najebania akcji z psami tj.rzucanie butelkami itp.pelno akcji na stadionach od szarpania plotami po mordobicie. Co to bylo wedlug Ciebie jak nie chuliganka.Bawili sie w to starzy i mlodzi nie bylo przedewszystkim przypadkowych osob jak teraz na ustawkach,ktorym nie jedna ekipa beceluje,zeby tylko lepiej wygladac. Czasy sie zmienily doszly ustawki.,ktore w czasach obecnych sa coraz wiekszym kalkulowaniem.Awantury na ulicach byly sa i beda i beda zawsze chuliganka
to bylo 20 LAT TEMU od tego czasu organizacja i możliwości finansowe policji poszly tak do przodu ze nawet jak rzucisz zapalniczką to bedą wiedzieć że to ty bo przez chwile nie zasłoniłes twarzy i ci wpierdola czynną napaść... To juz nie to co kiedyś i wogole nie ma co wracać do tamtych lat bo to już nigdy nie wróci dlatego moim zdaniem bez sensu jest porównywanie do tego co było 20 lat temu bo świat kibicowski bardzo sie zmienił od tego czasu

Wiadomo że były, są, i będą prowokacje psów nie twierdzę że tak nie było w Madrycie bo już wiele rzeczy widziałem na wyjazdach, ale moje zdanie jest takie że bezsensowne napierdalanie w policje na wyjezdzie za granicą może tylko spowodować wiele szkód dla samej ekipy niż ustawianie sie na inne drużyny/wjazdy pod kasy itd

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 19.10.2016, 15:07

Ja proponuję zamykać ten temat i otwierać go w dniu meczu Legii w pucharach.
Teraz zacznie się rozkminka ekspertów co Legia powinna zrobić,a czego nie powinna,co jest chuliganką,co nią nie jest.W jakich liczbach powinni jeździć,jakie flagi wywieszać i najlepiej co śpiewać i jaki odcień zieleni używać na szalikach.

;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gość123, Jedruś, Myspace, ostr, takietamkonto i 145 gości