Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 05.02.2017, 21:49

Awantura na Rudzie to nasza całkowita porażka i osoby które wypisują że jest inaczej albo kłamią albo po prostu ich tam nie było. Do tej pory pluje sobie po tej nocy w brodę bo miało być całkowicie inaczej. Byliśmy przygotowani na atrakcje i kilka aut wyjechało po nas na trasę jeszcze z Łodzi. Skład był całkiem dobry i w życiu bym się nie spodziewał że tak się to potoczy, ciężko mi teraz ocenić jaka była nasza liczba ale z tego co pamiętam to RTS określił się na 80-90 osób. Odpaliście wtedy jakies race i rzuciliscie na drogę. U nas jakieś 30-40 osób z pierwszych samochodów zebrało się w grupę i zmieniało koszulki na białe. Mogło być tak że kilka osób nie zdążyło założyć białych koszulek ale z tym zdejmowaniem koszulek i braniem na huki to ciężka bzdura. Krzyczelismy do Was żebyście pozwolili się nam zebrać bo auta cały czas dojeżdżały a osoby z końca kolumny nie zdążyły jeszcze dobiec. Nie można zbyt wiele Wam zarzucić bo chwilę poczekaliscie, niestety dla nas za mało. Jeden wariat podobiegł bliżej nas i jak tylko znalazł się w zasięgu ręki cała ekipa w czerwonych koszulkach ruszyła na naszą stronę. Starcia nie było bo nasza liczba zdecydowanie mniejsza i wszyscy spierdalamy. Osoby które były złapane to głównie te które w ogóle nie wysiadły z samochodów albo po prostu nie zdążyły uciec, żadnych ciężkich ko nie było. Rozjebane i to mocno były niestety tylko samochody i to nie tylko nasze ale i postronnych ludzi którzy akurat znaleźli się na tej drodze. Nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie ale jestem pewien że gdybyśmy lepiej ustawili samochody albo zatrzymali się wcześniej to doszło by do starcia bo chęci na pewno były. Oj szkoda...
To był wyjazd na Kolejarza Stróże 3.10.2010r

Jakoś 1/2 dni wcześniej byliśmy wspomagać Resovie w Płocku gdzie zaraz po wjeździe do miasta widzimy grupę jakoś 30-40 osób która na nasze trzasniecie drzwiami ucieka w osiedle bez jakiejkolwiek próby postawienia się. Wyglądali na normalnych chłopaków i mimo że nawoływalismy ich że jesteśmy w podobnej liczbie i bez psów to nie chcieli sie wrócić i podjąć rękawicy. Nie pamiętam już teraz ale chyba przyznali się do porażki juz na stadionie. Z tym newsem że mieliśmy się z nimi bić po meczu i ktoś wyjechał do nas z Łodzi to ściema. Jeszcze pod stadionem między nami chodzi sobie blondyna w szaliku ŁKSu i z perspektywy czasu nie mogę uwierzyć że nie scielismy się po co ona tam była. Wyjaśniło się już w drodze powrotnej jak kilkanaście km od Łodzi w polu zajeżdżają nas auta Widzewa. Od ciężkiego wpierdolu ratuje nas tylko to że z 3 aut które zajechaly nam drogę 1 stanęło troszkę za daleko i udało się przecisnąć. Zlapaliscie wtedy chyba tylko 1 auto które wpadło do rowu i jeśli dobrze pamiętam to polaliscie je wtedy benzyną. Ilu Was bylo nie wiem bo bylem w pierwszym aucie i nie widzialem co się dzieje za nami. Fajne czasy, ku*** ile to już lat minęło.

I jedno i drugie to Wasze wygrane mimo iż do starcia żadnego nie doszło i wpisów że było inaczej nie ma co traktować powaznie. Raz na wozie...

iparts.pl
kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 21:51

Róża jesli to o nią chodzi ale była ze zgierza bo K miał wiele dziewczyn ;) i nie wszystkie znałem....

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 05.02.2017, 21:56

No proszę, a jeszcze jakiś czas temu osoby od was z tego forum twierdziły, że wasza banda szukała nas na Chojnach podczas spotkania na Rudzie i, że tam byli zwykli fani ;)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 05.02.2017, 21:58

WhiteFanatic - szacunek za szczerość.
Auto w rowie to bmw i było tak jak mówisz, gdyby nie śpiący (ko) pasażerowie w środku to by spłonęło.
Dlatego inni krzykacze z Łks-u dajcie sobie raz na zawsze spokój z zostawieniem G. w Poddębicach, skoro niejednokrotnie zostawialiście swoich na pastę losu.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 21:59

pozdrawiam Legię :) kiedys miałem koleżkę z Tedy Boysów kilka razy dobrze się pobawiliśmy :D nie pamietam ksywki poznaliśmy sie po awanturze pod Billą na kilińskiego wtedy wygraliśmy bezapelacyjnie ;)w Skierniewicach mnie nie było siedziałem wtedy :( wiem że ciężko było i znam tylko opowiadania......

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 05.02.2017, 22:05

hWŁ jeśli taki wpis był to była to taka sama bzdura jak niektóre z Twoich rewelacji jakie tu wpisywałes.
Jeśli Pająk to ten Pająk to z pewnością wiedzę i doświadczenie w temacie ma, oby tylko dało się prowadzić normalną dyskusje.
Jeśli ktoś ma coś w głowie i zna nasze realia to sam potrafi ocenić czyje wpisy traktować powaznie a kto jest tylko internetowym szczurem.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 05.02.2017, 22:16

Coś czuję,że odkąd zaczął pisać kibic95 to niejaki gringoo sobie odpuści na dobre ten temat :)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 05.02.2017, 22:20

Kilka ostatnich wpisów obnażyło całą masę farmazonów wypisywanych tu od dłuższego czasu. Mam nadzieję że "asy" pokroju DK08, patogringo zamilkną raz na zawsze.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 05.02.2017, 22:20

kibic95 pisze:D....s i było to tak byłem na łagiewnickiej umówiony z koleżkami ide i widze M z D a byłem ciety na M za noże i jego frajerskie zachowanie i podjeżdzam do nich i mówię do M mam Cię i co bijesz a on nie i wtedy D do mnie ale ja się biję ( nawet nie miałem na niego cisnienia chodz już kiedys sie spotkaliśmy na piotrkowskiej z nimi też było ciekawie :) ) i się pobiliśmy chwile i odklepał potem nawet się witaliśmy wiele razy i gadaliśmy i juz nigdy sie nie biliśmy więcej :)
kibic95 pisze:D....s i było to tak byłem na łagiewnickiej umówiony z koleżkami ide i widze M z D a byłem ciety na M za noże i jego frajerskie zachowanie i podjeżdzam do nich i mówię do M mam Cię i co bijesz a on nie i wtedy D do mnie ale ja się biję ( nawet nie miałem na niego cisnienia chodz już kiedys sie spotkaliśmy na piotrkowskiej z nimi też było ciekawie :) ) i się pobiliśmy chwile i odklepał potem nawet się witaliśmy wiele razy i gadaliśmy i juz nigdy sie nie biliśmy więcej :)
Nabieracie się jak dzieci. Takie info to można od chłopaków od Nas uzyskać. Pewnie też znasz K. od Nas. Piłeś z nim. A teraz znasz Fr...,W.,J.Ka. Ja znam A.a ze Zduńskiej Woli,wiem bo mieszkalem dość niedaleko,swego czasu Wasza czołówka,nie tak dawno. Może jeszcze R.,O.u,Wa.....n. I to nie są przypadkowe osoby u Was od kilku lat,na priv chcesz dokładne dane? Nie trzeba być c*** wie kim żeby wiedzieć to. Pod każdego z nich moge się podszyć i podać adresy i wszystko. Ale to jest głupie. Mieszkałem niedaleko i miałem stycznosć,jedynie dla siebie i tyle.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 23:09

MISTRZ1908 nabrać jak dziecko to dałeś sie na Łkes ;) wez lepiej razem z kolegami zastanówcie się jak teraz po tym jak Polska się dowiedziała wybrnąć jeśli w ogóle się da z tego,że broniliście frajera na którego mieliście papiery :) :) :) i jak to jest możlwie że gość który mówi naszemu H że już się nie bije i nie jezdzi i bierze udział w turnieju H to jest nabieranie się lub celowe działanie :D zastanów się dobrze razem z kolegami.......

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 05.02.2017, 23:36

Obawiam się,że dopiero jesteś po jakimś szpitalu. Bo tyle zjebanych "uśmieszków"to normalna osoba by nie napisała. O Frajerach to lepiej nie pisz bo Wasi zgodowicze i Wy jestescie niedoścogieni w tym,nie mówiąc o Waszym układowiczu z Krakowa. Co to paradowaliście z przekreśloną gwiazdą po internetach rok temu. I wyzywanie waszych braci się z Wisłą, a miesiąc później układ(raczej zgoda). Cała "Wasza"rodzina tak działa. Weź przykład KKS Kalisz-Elana. Kroją się na meczu,po miesiącu przybijają układ h. Nieźle.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 05.02.2017, 23:47

MISTRZ1908 pisze:Obawiam się,że dopiero jesteś po jakimś szpitalu. Bo tyle zjebanych "uśmieszków"to normalna osoba by nie napisała. O Frajerach to lepiej nie pisz bo Wasi zgodowicze i Wy jestescie niedoścogieni w tym,nie mówiąc o Waszym układowiczu z Krakowa. Co to paradowaliście z przekreśloną gwiazdą po internetach rok temu. I wyzywanie waszych braci się z Wisłą, a miesiąc później układ(raczej zgoda). Cała "Wasza"rodzina tak działa. Weź przykład KKS Kalisz-Elana. Kroją się na meczu,po miesiącu przybijają układ h. Nieźle.
Serio po raz kolejny trzeba przywołać wasz układ z Lechem gdzie przy Unii cisnęli wam od żydów a niedługo potem ekipy przybiły układ??Jest to już nudne.Tak samo jak to wasze pierdolenie o układzie z Wisłą.O tym,że Ruch coś kazał i tego typu bzdety,które pociskaliście tutaj niedawno.

W sumie zapomniałeś dodać do rodziny Resovię.Ośmieszyłbyś się jak ostatnio twój kumpel po szalu.

total1908
Posty: 160
Rejestracja: 30.09.2009, 04:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: total1908 » 05.02.2017, 23:48

Nie pomyslales o tym ze to byla gala sportowa nie strikte kibolska a w druzynach nie musieli wystepowac tylko i wylacznie chuligani?
Zgierscy fani dumni w wierze wychowani na GALERZE !!

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 23:55

w szpitalu byłem ostatni raz 3 lata temu jak mnie złapali Twoi koledzy i obili konkretnie :) ale w przeciwieństwie do was psy się nic ode mnie nie dowiedziały jak to jest u was jak leżycie w szpitalach ;) całkiem dobrze się czuje biegam z 15 kg plecakiem po lasach najbardziej lubie pod górkę :D a Ty biegałeś kiedys z 15nasto kilogarmowym plecakiem na plecach??!! dojebac sie do uśmieszków to jest to brawo Ty ;P

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.02.2017, 00:04

total1908 pisze:Nie pomyslales o tym ze to byla gala sportowa nie strikte kibolska a w druzynach nie musieli wystepowac tylko i wylacznie chuligani?
Widzisz gdzieś w moim poście coś na temat gali??

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 06.02.2017, 00:16

Jakiś gagatek twierdzi ze w Poddebicach było nas więcej niż 60 osób? Popytajcie kolegów to powiedzą wam, a co do liczby ŁKS-U to chyba nigdy się nie dowiemy ilu ich naprawdę było...minęło 6 lat zanim jasne stało się ze były osoby z Resovii z wami. Fakt jest ze nie powinnismy wtedy tam jechać ale lekcewazylismy Was po paru wcześniejszych latach

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 06.02.2017, 00:20

WhiteFanatic czekam na obalenie tych moich rewelacji ;)

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 06.02.2017, 01:29

Pisałeś że nikogo z bandy nie było przy stracie flag?
Jeśli dalej tak twierdzisz to nie jesteś dla mnie żadnym kandydatem do normalnej wymiany argumentów bo albo gówno wiesz albo bezczelnie klamiesz.

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 06.02.2017, 07:21

WhiteFanatic - jeżeli tam byleś to wiesz że z klatki wyszło pięć osób. Nikt nie był z tych osób anonimowy to na pewno, ale osób tam aktywnie udzielających się obecnie była tylko jedna. To są fakty, a nie żadna próba tłumaczenia, bo tu nie ma co tłumaczyć i wybielać. Fakty są takie że flag nie ma i zostały oddane bez walki. Bez znaczenia też jest to że bylo Was 5razy więcej i na sprzęcie.

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 06.02.2017, 09:07

Doskonale wiem kto był przy flagach, kto wyszedł z bramy, kto siedział w aucie i kto był za to wszystko odpowiedzialny. Z bramy tak jak mówisz wyszło 5 osób, ale byli jeszcze ludzie którzy siedzieli w autach. Jeśli flagami zajmują się osoby które się nie udzielają to nie mam pytań...
Było nas więcej, ale pisałem już wcześniej że sprzęt który niektóre osoby miały był po to żeby flagi wyciągnąć z samochodu. Jako dowód mogę powiedzieć Ci ze to był pierwszy raz kiedy to torba z klatki wyszła przed bramę a nie poszła w podwórko jak to było na kilku poprzednich meczach. Gdyby było tak jak do tamtej pory, flagi zdazylibyscie zapakować do auta i my taka właśnie opcje przewidywalismy. Dobrze wiesz ze osoba która torbę oddała nie została nim potraktowana chodź czasu i możliwości do tego nie brakowało. To samo tyczy się chłopaka który przebiegł między nami do bramy na przeciwko. Nie musisz mi wierzyć, możesz mieć swoją prawdę ale narzędzia do robienia krzywdy zostały przez mądre osoby odebrane przed wejściem do busa.
Jedyne co możemy sobie zarzucić to że dostała w twarz osoba która przynajmniej dla mnie nie powinna, a siedziała w aucie.

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 06.02.2017, 09:58

Jak już wspomniane wyżej tylko jedna osoba z ekipy, a nie jak forsowaliście swoją bajeczkę, że tam była czołówka DhW. ;-)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 06.02.2017, 10:13

WhiteFanstic - a jakie jest Twoje zdanie na temat awantury na WP/ Franciszkańska. Bylo to w tym samym okresie co Ruda, powrót z Płocka. Po obu stronach okolo 20 samochodów, wysiadka na ulicy, ruch wstrzymany...tam nikogo przypadkowego nie było z jednej i drugiej strony. Kto wtedy znowu uciekał?
To byl chyba najaktywniejszy okres w naszych relacjach. Zbiorki kilka razy w tygodniu, na zbiorkach po 100 osób, od nas jak i od Was. Działo się i wszystko bez maczet.

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 06.02.2017, 10:35

Mam wrażenie że po raz kolejny dopowiadasz sobie jakieś bzdury, albo wybierasz sobie specjalnie wpisy nic nie znaczących osób które nie mają pojęcia o sytuacji w naszym mieście.
Ani w naszej oficjalnej relacji, ani w moim wpisie zaraz po akcji nie było nic o DHW. Osoby jak napisał Twój kolega po szalu anonimowe na Widzewie nie sa, jak to się u nas mówi `latają`, biją się za Widzew a czy podpisują się jako DHW czy YH czy ekipa, ultrasi czy cokolwiek sobie nie dopowiesz nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Dla mnie to chuligani, fanatycy a fakt że zajmowali się flagami tylko to potwierdza.
Pewnie kiedyś internet zobaczy zdjęcia z tej imprezy, wtedy może napiszesz kto jest w ekipie a kto nie. Albo będziesz kłamał dalej.
Tak czy siak jest to moja ostatnia odpowiedź na Twój wpis bo ewidentnie nie zależy Ci na pisaniu prawdy.

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 06.02.2017, 11:22

Właśnie Whitefanatic pokazales ze coś marne masz pojęcie na takie tematy. Udzielanie się bijąc to to samo co jeżdżenie na mecze albo robienie opraw? Z osob które straciły flagi była jedną osobą udzielajaca się. Reszta osob to jak sam powiedziałeś osoby nie anonimowe ale nie mające juz nic wspólnego z chuliganstwen od dawna. I powinieneś to dobrze wiedzieć jeśli jesteś w temacie. Jak to się mówi westernowe dziadki, które w tym momencie jeżdżą tylko na mecze, , nie trenują, , nie latają.

ts1998
Posty: 205
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ts1998 » 06.02.2017, 12:01

Kibic95 - pisales ze M. Cie wkurwial ze wzgledu na zamilowanie do nozy a juz nie pamietasz jak ustawisliscie sie na niego i jeszcze dwie osoby po meczu w 2001 ze sprzetem w blisko 40 typa na łagiewnickiej ?

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 06.02.2017, 12:31

kibic95 sory w takim razie ze Cie od psa nazwałem, myslalem ze tak jak tutaj forsujecie żaden z H od Was sie tutaj nie wypowiada a Ty zes poleciał od razu z grubej rury.


Jak juz piszesz o wszystkim, i wszystko o wszystkim wiesz, to pamiętasz nasze stulecie w 2008, i mecz pokazowy w hokeja w Bombonierce na STefanowskiego ?
Dostaliscie wczesniej info że nasi sportowcy będą hasać po Waszych rejonach w ten dzien i sami też sie zbieraliscie z tego powodu na Górniaku, prawda? Przed meczem trafiacie kilka osob jadących na ten mecz.
Tak żescie sie poczuli, że po obczajeniu kto jest w hali i że nie ma tam nikogo z ekipy a tylko troche mlodziezy i starszych z marną siłą bojową - to zbieracie się powoli pod halą , po drugiej stronie ulicy, na wprost wyjscia. Z hali nikt nie wychodził mimo ze było juz po imprezie, bo widzielismy ze coś sie szykuje i wiedzielismy też ze nasi sportowcy są zebrani i krązą po okolicy.
Ja było was z 5-6 aut zza winkla wysypuje sie jakies 6 dyszek mocnego składu od nas i wszyscy od was biją rekordy w sprincie zostawiając pootwierane auta. Jedna osoba chyba tylko nie uciekła. Samochody nie ucierpiały co wtedy było jeszcze pilnowane.

Co Wy zescie wtedy kombinowali, mysleliscie ze sie zbierzecie na naszych oczach i was w końcu wjedziecie? sytuacja dośc specyficzna wtedy była.
Pato 1908 Gang

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 06.02.2017, 13:43

Jaskół pisze: Napisałem swoje zdanie, więc wyluzuj. Według mnie ŁKSiacy skupiają się przede wszystkim na tematach stricte kibolskich. Swój styl mają od bardzo dawna i co za tym idzie wzorować raczej na nikim się nie musieli. Wy jakby nie było trochę rzeczy przez lata skopiowaliście od nich. Musieliście to zrobić, bo w innym wypadku zostalibyście mocno w tyle.
Tak jak wspomniałem do ŁKSu mi daleko, ale na pewno szacunek do tej ekipy jest.

Ja mam wyluzować?
Co niby zostało skopiowane od nich?? Powielasz jakieś bzdury, c*** wie kto ci jakich bajek naopowiadał. Jeszcze napisz że Łks to prekursorzy wszystkiego, są mega honorową ekipą i wogóle mają szacunek u wszystkich w Polsce i na świecie.
1910

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 06.02.2017, 13:49

Przestańcie się licytować, teraz każdy bedzie opisywać akcje która kto pamięta. Zarejestrował pająk i wami manipuluje. Pisze o Poddebicach ze stali z psiarnia i pilnowali swojego ziomka a pozniej sie zawineli zeby nie miec przypalu, ku*** ale historia az tyle lat musuelismy czekac zeby poznac historie. Sam pajak niejednokrotnie spierdalal aż się kurzylo, opisuje tu jakieś akcje z M który w ŁKS - jest jednym z wielu żadna decyzyjna osoba nic to wnosi bo takich jak on jest też wielu w widzewie, czym tu sue chwalic. Co do braci z pomorskiej to jak latali ze sprzetem to decyzyjni w Widzewie umywalki ręce i tłumaczyli ze oni nie mają z nimi nic wspólnego a później na zdjęciach było widać jak byli na nire jednej awanturze. Pamiętasz pajączku zachowanie ekipy ŁKS po tym jak żeście bastowali w Potoku? Pozwolilismy wam pozbierać poszkodowanych i za nami wrociliscie do aut. Nikt was nie dojezdzal czy was bylo kiedykolwiek stać na taki gest? Byliśmy już wtedy po awanturze pod Częstochowa i Aeksandrowie i powinnismy kazdego z was po kolei dojechac, polamac w pizdu za to co zrobiliście z nami po tych awantur ach. Nigdy w Lodzi nic nie znaczyliscie bez waszych wiosek, dopiero jak zjeżdżala ferajna z okolicznych zadupi mogliście sobie pogadac. Co do sprzętu c*** w dupe nozownikom. Nie będę prowadził tu dialogu bo to nie miejsce, a pająk niech zabawia swoimi historiami swoich ziomeczkow którzy pewnie łykają jak leci. Nie wdawajcie się z nim w rozmowy.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 06.02.2017, 14:26

łksnazawsze co do M to wiem że to leszcz a u was takich leszczy jest wielu jak L który sie bije jako sportowiec na gali H a w realnym życiu mówi że sie nie udziela! taki N z Teofilowa po Potoku go spotkałem pod Cabaretem był ze swoim przyjacielem i wiesz co mi powiedział że go w Potoku nie było,a był na 100% i się ze mną nie bije!!! to potem jak go złapalismy w 6 7 to mu złamalismy drugi raz jego chora rączkę aby wiedział że jak sie nie chcodzi to sie w ponad 100 nie cwaniakuje i jest było wielu w waszej ekipe którzy tak mówili a dalej chodzili,chodza,wymien mi jedną ksywkę od nas kogoś z DHW LUB Z YH KTO TAK ZROBIŁ I DALEJ CHODZI?! czekam z niecierpliwością.....
co do S to pisałem wczesniej że na sprzęty bili się z limanaką która od sprzętu nie mogła i dalej nie może się oderwać tak bardzo jest słaba! a z nami jak nawet gdzieś byli to byli bez sprzętu,bez sprzętu tak jak może ktoś z limanki był bez sprzętu w Potoku i czy My cos mówiliśmy że była z wami limanka???!!! jak zawsze odwracacie kota ogonem......
chwali Wam się to za Potok że tak postąpiliście ale jak to się mówi raz na rok to i.........
ale My nigdy nie ukrywaliśmy frajera który się na Was rozjebał bo nikt z Widzewa z H co latał nigdy się na nikogo z Was nie rozjebał-prawda to czy nie....

Lakedaimonios
Posty: 41
Rejestracja: 15.04.2011, 15:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lakedaimonios » 06.02.2017, 15:45

Ale nam się wspominkowo zrobiło...
Nie jestem pewien na sto procent, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby N. był w Potoku. Może wcale nie kłamał. Druga sprawa jest taka, że kiedy - jak piszesz - złamaliście mu rączkę, zwabiliście go do bramy po pretekstem solówki, a później... sam dobrze wiesz.
Raz do roku to itd... Znowu mijasz się z prawdą. Przypomnij sobie sytuację jak ok. 2010 dwie osoby (chyba Ł. był tam) od was przyszły latem na trening boksu do Pisarka na Starcie... Takie były czasy i zasady kiedyś. Sytuacja zaczęła się zmieniać na gorsze dopiero gdy tuzy z Rado zdobyły większy wpływ na waszą ekipę.

Lakedaimonios
Posty: 41
Rejestracja: 15.04.2011, 15:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lakedaimonios » 06.02.2017, 15:58

*2001 miało być

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 06.02.2017, 16:06

mógł go ktos od was porosić na sołowke na tym starcie ale pewnie wolelibyście go w 10 zlać,łatwiej.
co do kłamst to widzisz nawet łksnazwsze kłamie z liczba jaka była nas na łagiewnickiej w tej pijalce skąd od wziął 40 na M samego :( byłem tam było nas może z 12 15 ,3 auta :)
na solowkę to on miał szanse ze mną pod Cabaretem ale wydygał i prosze Cie nie mów że go tam nie było :( i wtedy nikt mu solówki nie proponował......

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 06.02.2017, 16:07

Twierdzisz ze to tuzy z rado wprowadziły taka ciezka wojne? Chyba sobie żartujesz, po pierwsze to radogoszcz juz dawno przed 2010 rokiem miał dużo do powiedzenia na Widzewie. A po drugie to właśnie Twój ŁKS zaczął modę na krzywe akcje. Byliście tak zdesperowani ze Widzew rósł w siłę ze zaczęły się próby wywozenia chodźby T. z Zabienca na Limanke, pamiętasz czy wolisz nie? Albo K. z rado ale wam się nie udało z nim. Albo dzwonienie do matki ze zabijanie syna- w stosunku do B. z Zabienca. Masz czelność pisać że to my zaczęliśmy? Za każdym razem krzywe akcje to była wasza domena, a Potok to był tylko wypadek przy pracy u was. I to pewnie dlatego ze byliście w takim szoku ze mimo że was było ponad dwa razy więcej to bilismy się z wami i to nie źle nam szlo.

yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yogi82 » 06.02.2017, 16:19

kibic95 pisze:łksnazawsze co do M to wiem że to leszcz a u was takich leszczy jest wielu jak L który sie bije jako sportowiec na gali H a w realnym życiu mówi że sie nie udziela! taki N z Teofilowa po Potoku go spotkałem pod Cabaretem był ze swoim przyjacielem i wiesz co mi powiedział że go w Potoku nie było,a był na 100% i się ze mną nie bije!!! to potem jak go złapalismy w 6 7 to mu złamalismy drugi raz jego chora rączkę aby wiedział że jak sie nie chcodzi to sie w ponad 100 nie cwaniakuje i jest było wielu w waszej ekipe którzy tak mówili a dalej chodzili,chodza,wymien mi jedną ksywkę od nas kogoś z DHW LUB Z YH KTO TAK ZROBIŁ I DALEJ CHODZI?! czekam z niecierpliwością.....
co do S to pisałem wczesniej że na sprzęty bili się z limanaką która od sprzętu nie mogła i dalej nie może się oderwać tak bardzo jest słaba! a z nami jak nawet gdzieś byli to byli bez sprzętu,bez sprzętu tak jak może ktoś z limanki był bez sprzętu w Potoku i czy My cos mówiliśmy że była z wami limanka???!!! jak zawsze odwracacie kota ogonem......
chwali Wam się to za Potok że tak postąpiliście ale jak to się mówi raz na rok to i.........
ale My nigdy nie ukrywaliśmy frajera który się na Was rozjebał bo nikt z Widzewa z H co latał nigdy się na nikogo z Was nie rozjebał-prawda to czy nie....
No widzę że kumatego lubisz się bawić a ja ci nie będę pisał pan M,N czy T powiem ci tak kto się rozjebał na chłopaków z ŁKS-U taki KUM jesteś kojarzysz CYGANKA z BAŁUT jaka była HISTORIA niby wyjechał do LEGI a za pół roku biega z wami a twoich KOLEGÓW odpowiedz była daliśmy mu drugą szanse ,a jeśli mówisz o PANU N z TEO to każdy był posrany od was żeby się z nim sprawdzić to trochę SZACUNKU .

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 06.02.2017, 16:31

Chyba nikt od nas sie nie spodziewał że tak zawzięcie bedziecie sie trzymac tuby propagandowej jaką od tylu lat jest dla Was to forum.
Generalnie smiech ogarnia czytając to co sie tu wypisuje i tą całą propagande stworzoną jak widać na kolanie i pod wpływem jakiś dopałów.
Wy nigdy sobie nie odpuscicie siana tu fantazji i farmazonów, jak widac teraz idziecie jeszcze dalej i teraz reklamujecie to już nawet swimi ksywami. Ktore mają oczywiscie uwiarygonic te Wasze wymysły.

Powiedz P. - kto Ci kazał tu sie zarejstorwac i pierdolic te wymysły ? Czemu wczesniej sie nie rejestrowałes? I tak mieliscie tutaj zawsze pole position bo byliscie w stanie przepchnąc kazdy farmazon bo waszych interentowych holls sie tu wpisywało zawsze najwiecej ze wszystkich ekip..
natomiast co do samej tresci tego co wypisujecie..

Widzewscy Hools nigdy sie nie wypierali klubu i nie mowili że juz nie kibicują ? haha gosciu na jakim Ty zyjesz swiecie??

Nasze jedyne wygrane w ostatnim czasie to oczywiscie Poddebice i Potok.... kurrwa jesli naprawde tak myslisz to nie dziwne ze w głowie sie pojebało po ostatnich wydarzeniach.

I to tłumaczenie Poddebic, ze u was słaby skład i tak dalej, hehe teraz to juz nie jest tłumaczenie ? natomiast fakt że my przy ostatnim starciu przegranym na Piotrkowskiej tez mielismy nie za mocny skład , to już jest nic i to sie nie liczy hehe, no ku*** obiektywizm aż bije .

i na koniec jeszcze , Jak tak chętnie wyciagasz sprawe R. i wciskasz to w kazdy swój wpis, to moze wytlumaczysz nam wszystkim jak to było z J. ze Zgierza??
Pato 1908 Gang

Cees
Posty: 343
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 06.02.2017, 16:38

Nie odpisywałbym temu popaprańcowi bo rzeczywiscie albo jest nienormalny albo jest psem. Kilka postów wyżej pyta się o akcje na Bombonierce by za chwile pisać że ktoś sieje to propagande i c**** wie. Ogarnięci z ŁKS wiedzą kim jest kolega kibic95 i że pisze prawde. WhiteFanatic czyli jeden z was zdemaskował ciebie i tobie podobnych i pokazał kto tak naprawde uprawia propagande.

J z Zgierza - heheh. Liczysz że ktoś naprawdę ci uwierzy że jesteś choc troche w temacie zorientowany i nawiąże z toba dyskusje?


ku*** co za debil....

1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 06.02.2017, 16:39

asdfghjkl1910 pisze:Twierdzisz ze to tuzy z rado wprowadziły taka ciezka wojne? Chyba sobie żartujesz, po pierwsze to radogoszcz juz dawno przed 2010 rokiem miał dużo do powiedzenia na Widzewie. A po drugie to właśnie Twój ŁKS zaczął modę na krzywe akcje. Byliście tak zdesperowani ze Widzew rósł w siłę ze zaczęły się próby wywozenia chodźby T. z Zabienca na Limanke, pamiętasz czy wolisz nie? Albo K. z rado ale wam się nie udało z nim. Albo dzwonienie do matki ze zabijanie syna- w stosunku do B. z Zabienca. Masz czelność pisać że to my zaczęliśmy? Za każdym razem krzywe akcje to była wasza domena, a Potok to był tylko wypadek przy pracy u was. I to pewnie dlatego ze byliście w takim szoku ze mimo że was było ponad dwa razy więcej to bilismy się z wami i to nie źle nam szlo.
A mam Ci przypomniec jak tuzy od Was wywiozly w 2002 M. z Polesia do Waszego piekielka ?? O tym pewnie fakcie pewnie zapomniales ?? Co do akcji w 40 osob na M. ..... przesada, bylo Was max 30 osob. Fakt jest taki ze mieliscie sprzet w lapach bo doskonale bylo to widac jak biegliscie na 65 jadace od strony Kozin a byliscie wtedy obserwowani od chwili waszej zbiorki.
:arrow:

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 06.02.2017, 16:43

Cees pisze:Nie odpisywałbym temu popaprańcowi bo rzeczywiscie albo jest nienormalny albo jest psem. Kilka postów wyżej pyta się o akcje na Bombonierce by za chwile pisać że ktoś sieje to propagande i c**** wie. Ogarnięci z ŁKS wiedzą kim jest kolega kibic95 i że pisze prawde. WhiteFanatic czyli jeden z was zdemaskował ciebie i tobie podobnych i pokazał kto tak naprawde uprawia propagande.

J z Zgierza - heheh. Liczysz że ktoś naprawdę ci uwierzy że jesteś choc troche w temacie zorientowany i nawiąże z toba dyskusje?


ku*** co za debil....
''OGARNIĘCI Z ŁKS WIDZĄ ,ŻE PAJĄK TUTAJ PISZE PRAWDE'' hahaha

no nie moge ku*** poleciales po bandzie

Po raz kolejny okazało sie ze jestescie banda internetowcow ktorym najbardziej zalezy na tym co kto pisze na kibice net i najwazniejsza jest dla was propaganda jaką uprawiacie. Pocisneliscie tutaj tyle farmazonow przez tą strone i poprzednia ze nawet nikomu sie nie bedzie chcialo tego prostować. WIdzew jest najwiekszy i najbardziej honorowy , nie ma zadnych pleców, nigdy nie uciekali, nigdy sie nie rozpierdalali hahah

a jesli temat J nie wygodny to ku*** nie dziwne ze nie chcesz dyskutować.

no i zapomnialem, zaden chuligan Widzewa nigdy sie nie wypierał, że sie udziela hahaha cyrk
Pato 1908 Gang

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 06.02.2017, 16:45

Ale przecież M. za swoje krzywe akcje miał być do dojezdzany sprzętem wiec co w tym dziwnego? On lubił wyciągać nóż to miał być brany na solówki? Była to jedna z takich osób o których sami nie lubiliście gadać. Naszym zdaniem pajac i cześć z was też tak uważała.

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 06.02.2017, 16:48

Gringooo2 pisze:i na koniec jeszcze , Jak tak chętnie wyciagasz sprawe R. i wciskasz to w kazdy swój wpis, to moze wytlumaczysz nam wszystkim jak to było z J. ze Zgierza??
Po raz kolejny zabierasz głos na sprawy o których masz blade pojęcie. Już raz ci koleżka po szalu kazał zamknąć mordę, a ty dalej kłapiesz i kłapiesz swoje bzdury. Zobaczyłeś durne grafiki, przez które kręciliście aferę dobremu chłopakowi a tak naprawdę okazało się to zwykły farmazonem.
Zresztą nie pierwszy raz próbujecie oczerniać osoby z czołówki Widzewa, kręcąc im afery lub robiąc im krzywe akcje. Dla przykładu na D z chojen kiedyś była u was moda i wszędzie mazaliście po ścianach, że to c*** albo R też z chojen spaliliście auto.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: asmodeL, Bobson1312 i 272 gości