Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
serce miasta
Posty: 755
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 16.01.2017, 16:18

akurat w okresie kiedy byl Park 3 Maja to Lks byl lepszy chuligansko co nie zmienia faktu ze na umowiona awanture bez sprzetu przyszliscie ze sprzetem I go urzywaliscie,a to ze Widzew dostal tam potezny w******* przy kazdym podejsciu to bajka ktora jak widze powtarzacie z pokolenia na pokolenie,wygraliscie ale zadnego pogrom tam nie bylo.

iparts.pl
kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 16.01.2017, 18:49

Dru8Thoo pisze:Na nickach radicall, serce miasta, w s i d z e w, kolejny nick, hWŁ, MISTRZ1908, Master1 piszę ta sama osoba, mieszka sobie w wieżowcu w Łodzi przy ulicy Batalionów Chłopskich 2 - druga od końca wieżowca klatka. Z Łodzi rodowodem nie jest, jest ze wsi spod sieradza. I ten rudy, mały, uszaty pedryl został kiedyś namierzony i trafiony w łepetyne za całokoształt twórczości, ostrzegałem prosiłem. Za ciągłe wyzywanie mojej rodziny, prawdziwym nazwiskiem się posługując, szydząc z mojego nazwiska publicznie w obecności 170 osób na czacie wp.pl, ale przede wszystkim za wrzucanie publicznie na tym czacie mojego numeru telefonu i zdjęć. Numer musiałem zmienić, rzecz jasna. Ale przede wszystkim uszata gnida została namierzona za zrobienie konta na naszej klasie z moimi prawdziwymi danymi, z moim zdjęciem, nazwiskiem. Na to lewe konto przyjmowała zaproszenia od ludzi którzy mnie znają i wysyłała do nich obraźliwe na prywatne wiadomości z bluzgami takimi jakie do was kieruje. I za to wiejska kasia leżała obok petów na chodniku walona w morde. Cham z małymi cycami został namierzony przez ziomka co ma w tym temacie tzw. 'skilla'. Chciałem na policje ją zgłosić, ale kolega odradził,twierdząc, że na komendach osiedlowych nie mają takiego 'skilla' i są bezradni i na pewno jej nie namierzą. Ale zanim wyjąłem ręce z kieszeni, ostrzegałem ją, że wiem gdzie mieszka (Łódź Batalionów 2), wiem jak wygląda (podałem rzeczy w których chodzi, kolory) i pogroziłem że albo usunie konto i odjebie się od mojej prywatności albo będzie leżała obok śmieci na chodniku. Byłem nieco w szoku, gdy na miejscu okazało się, że tak jak tutaj czytacie hWŁ, kolejny nick, JP90% itd. to nie jest facet, tylko wiejska mała ruda szczocha z mentalnym pindolem. Bo kto z was dałby wiarę że z tych nicków pisze 'kobieta'? Ale słowo się rzekło, ubliżała, zdjęcia na czacie obcym ludziom wysyłała, numer telefonu podawała dalej i przede wszystkim nie usunęła konta z moimi danymi na naszej klasie. Więc niejako zmuszony zostałem by w niedziele zrobić z tym transwestytą porządek, waląc w morde z trzeciego biegu, bo gdybym piątke zarzucił skończyłaby na oiomie. I wyobraźcie sobie, że tego samego dnia zniknęło konto, a kasia jakby zapadała się pod ziemie i przez kilka dni nie pokazywała się w ogóle na czacie na którym tak bardzo naginała prawo, myśląc że jest nietykalna i w pełni anonimowa. Okazało się, że z mieszkanka w którym do ludzi sapie, gdzie ludziom włamuje się na prywatne komputery nadaje z trzech komputerów, bo na interii gdzie czatuje do dzisiaj piszę z jednego, z drugiego na kibice.net slg forum, wizaż pl a z trzeciego nadawała tylko i wyłącznie na wp.pl. Sygnał na każde z tych miejsc wychodził z tego samego mieszkania. Na każdym z tych miejsc rudy trans nadaje na 12344834754 nickach. W owych miejscach jest często moderatorem. Ziomuś miał racje, na komendzie osiedlowej pracownicy tam nie mają "skilla" i jej nic nie zrobią, bo jak prosto wytłumaczył, gdyby mieli nie pracowali by za tak liche pieniądze. Się zgadza. Plebs, opowiedz chłopakom ze szczegółami jak na batalce otworzyłaś drzwi od klatki, co się wtedy stało? Co wtedy odczuwałaś? I dlaczego nagle konto na naszej klasie z moim imieniem, zdjęciem i nazwiskiem zniknęło? I dlaczego na policje nie poszłaś? Rany się zagoiły? No tak, nie pamiętasz już, że nie warto ubliżać ludziom, ale mam nadzieje, że jakiś wariacik potwierdzi sobie z ziomkiem ze 'skillem' co napisałem i że na batalionów chłopskich 2 w Łodzi pod przed ostatnią klatką ktoś stąd urażony, osobiście chcę porozmawiać z rudym niewyparzonym ryjem, który uważa, że mu wszystko wolno, bo jak wszyscy wiemy policja w takich przypadkach nie działa.. Panowie, jak zarobiła na morde, to moje konto z naszej klasy zniknęło, więc może ktoś jest chętny żeby wiejski plebs zniknął stąd i nie obrażał więcej was? Wiem, że nie macie odwagi i nic nie znaczycie w swoich klubach, ale przynajmniej od teraz każdy wie skąd ten podczłowiek nadaje, i chyba od teraz musi się mieć na baczności i czuć bardziej niepwewnie, bo w życiu jak to w życiu, nigdy nie wiesz kiedy stracisz flagi, w jej przypadku zęby.

no paczta nikt sie nie spodziewal,kibole Łódzkiego Klubu Sportowego sekcja interentowa!!!

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 16.01.2017, 18:50

D:

Od kiedy w psychiatryku macie internet ?

Obawiam sie , ze " ta osoba " , która istnieje tylko w twoim chorym łbie - już nigdy ci nie da spokoju . Będziesz wpierdalał te różowe i żółte tabletki już do końca życia :(

torcaa
Posty: 104
Rejestracja: 20.05.2016, 12:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: torcaa » 17.01.2017, 12:06

wsidzew że też chce ci się z tymi idiotami dyskutować dalej. Oni są niereformowalni choćbyś im młotkami tłukł do głowy.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 17.01.2017, 12:42

torcaa pisze:wsidzew że też chce ci się z tymi idiotami dyskutować dalej. Oni są niereformowalni choćbyś im młotkami tłukł do głowy.
Łoo ku*** to żeś wniósł do tematu noo... Temu choremu umysłowo Żydowi to już nawet tzw "kumaci" koledzy z tego forum kazali się uwalić na p**** ale wiem chciałeś zajebać ciosem w WRWE ;) bravo ino Torcida!

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 17.01.2017, 13:10

a ty w co chciałes ''zajebać'' ciulu ?

nie musisz pomagać swoim czerwonym kolezankom spod Łodzi, bo doskonale dają sobie rade tutaj sami.

Co prawda rotacja tych łbów jest duża i coraz bardziej sie srają do mnie, ale to dlatego że argumentów mają coraz mniej wiec nie dziwne że niektorzy juz nie wytrzymują cisnienia ...


Jest jedna opcja żeby sie mnie stąd pozbyć - jak wam tak wadze. Niech czerwoni przestaną sobie wycierać te swoje buraczane gęby jedynym Łodzkim Klubem Sportowym, i mnie tutaj rowniez juz nie zobaczcie ;)

Hustin Doffman
Posty: 277
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 17.01.2017, 13:53

MISTRZ1908 pisze:No właśnie widać. A ponoć masz swoje lata i syna. Po stylu pisania to jesteś 12letnim odpałem po dopałach,to tak stosując Twój język. Bolą ciebie te flagi,na siłę chcesz temu zaprzeczać ale styl wszystko odkrywa. Zmieniasz nazwy nicków,non stop wyzywasz,to jedyne co potrafisz. Jeszcze nic sensownego nie napisałeś tylko non stop nadajesz o Nas. Wróć kilka stron to przeczytasz z jakim moim zdaniem odnośnie klubów zgodzili się Twoi kumple. Trochę pokory bo znów będziesz musiał wymyślać jak to niehonorowo straciliście te flagi. Ciekawe co było niehonorowego w ostatniej akcji.

Podkładanie nadajnika GPS pod auto przeciwnika nazywasz honorowym zdobyciem flag? Skoro dla ciebie to honorowa akcja,więcej pytań do ciebie nie mam. To nie żadna napinka,poprostu zadziwiłes mnie.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Cyklon
Posty: 124
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cyklon » 17.01.2017, 13:55

A to nadajnik skroił flagi? Już nie masz się do czego przyjebać. Wiem, że zima ale może warto wyjść na dwor czasem? Nie kieruje tego tylko do Ciebie ale do obu stron.
Biały front

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 17.01.2017, 14:41

Hustin Doffman pisze:
MISTRZ1908 pisze:No właśnie widać. A ponoć masz swoje lata i syna. Po stylu pisania to jesteś 12letnim odpałem po dopałach,to tak stosując Twój język. Bolą ciebie te flagi,na siłę chcesz temu zaprzeczać ale styl wszystko odkrywa. Zmieniasz nazwy nicków,non stop wyzywasz,to jedyne co potrafisz. Jeszcze nic sensownego nie napisałeś tylko non stop nadajesz o Nas. Wróć kilka stron to przeczytasz z jakim moim zdaniem odnośnie klubów zgodzili się Twoi kumple. Trochę pokory bo znów będziesz musiał wymyślać jak to niehonorowo straciliście te flagi. Ciekawe co było niehonorowego w ostatniej akcji.

Podkładanie nadajnika GPS pod auto przeciwnika nazywasz honorowym zdobyciem flag? Skoro dla ciebie to honorowa akcja,więcej pytań do ciebie nie mam. To nie żadna napinka,poprostu zadziwiłes mnie.
Inaczej byś śpiewał,gdyby to Wasi zrobili akcje na takim patencie. Wtedy byście oznajmiali całemu światu jaka akcja,jacy jesteście pomysłowi itd. Gdybyście tak nie żyli tą swoją zajebistością to może byście nie wymyślali teraz wszystkiego żeby to umniejszyć. Bo by miał kto pilnować tych flag i jak to sami mówiecie nie woziły by tych flag przypadkowe osoby w liczbie kilku sztuk. Także skończmy temat.

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 17.01.2017, 15:01

Rodowici, co się stało na Chojnach że nie podejmujecie rękawicy i spierdalacie? Przecie byliście zebrani :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

grubyw
Posty: 102
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 17.01.2017, 17:44

Oni nie spierdalali tylko na bramkę się im spieszylo a że slizgo i morda przypadkiem zarysowana takie uroki zimy

***1908***
Posty: 91
Rejestracja: 10.10.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ***1908*** » 17.01.2017, 18:58

FWC pisze:Rodowici, co się stało na Chojnach że nie podejmujecie rękawicy i spierdalacie? Przecie byliście zebrani :)
Ty wiesz kiedy kto jest zebrany prawda?
Pamietaj oliwa zywa zawsze sprawiedliwa. A Chojny bez sprzetu to juz mit trzeba bylo wiecej maczet mlotkow i ror wziasc.
Nie zdziw sie ze ktos Cie czyms na Twych Chojnach trafi...
j**** zydzew stara k****!

low kick paziu
Posty: 58
Rejestracja: 10.10.2016, 22:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: low kick paziu » 17.01.2017, 19:10

Nie placz internetowa pizdo.Wy bez sprzetu latacie zaklamane k****.?

serce miasta
Posty: 755
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 17.01.2017, 19:11

nie wierze...Rodowici Lodzianie maja pretensje o sprzet????komedianci

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 17.01.2017, 19:15

Nikt tu nie płacze o sprzęt bo to wasza domena na tym forum.
Niemniej "akcje" którymi się tu chwalicie ostatnimi czasy i szukacie na sile poklasku pokazują jedynie w jakim miejscu obecnie są Ludzie Honoru .

***1908***
Posty: 91
Rejestracja: 10.10.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ***1908*** » 17.01.2017, 19:33

serce miasta pisze:nie wierze...Rodowici Lodzianie maja pretensje o sprzet????komedianci
Jak bys mieszkal w Łodzi wiedzial bys gdzie z czym lataja a gdzie trzymaja sie pewnych zasadach obu stronych.
Wiec nie wypowiadaj sie w temacie sprzetowym.
Chojny zawsze byly anty sprzet jak z 1 tak z drugiej strony. Jak widac chyba juz nie sa po dzisiejszej akcji.
Pamietaj ze jak juz bierzesz cos w reke naucz sie tego uzywac w kazdej sytuacji bo kiedys role sie odwroca a wtedy tak pieknie juz nie bedzie.
j**** zydzew stara k****!

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 17.01.2017, 20:13

W s i d z e W pisze:Nikt tu nie płacze o sprzęt bo to wasza domena na tym forum.
Czyżby?..
A Chojny bez sprzetu to juz mit trzeba bylo wiecej maczet mlotkow i ror wziasc.
O honorze to już przestańcie pieprzyć, bo się od tego niedobrze robi. Nie wiem, czy obecna ekipa z Chojen używa sprzętu, czy nie i nawet nie mam zamiaru w to wnikać. Jeżeli nawet, to musieli się od kogoś nauczyć. Od lat biegacie z zabawkami i nie jest to żadne novum. Już jakieś 10 lat temu osobiście się o tym przekonałem, kiedy większa grupa przyatakowała mniejszą ilościowo naszą grupę. Mój kumpel do tej pory ma bliznę na łbie po bejsbolu, ja miałem pociętą nożem łapę.

Poza tym nie mówię tylko i kibolach ŁKS. Gdy słyszę wypowiedzi tej, czy innej strony o honorze, to bebechy mi się przewracają od tego. Niech ktokolwiek powie ręką na sercu, czy znacie lub słyszeliście o którejkolwiek ekipie, która nie latałaby ze sprzętem lub nigdy go nie używała? Aż dziwi mnie, że gęb wam jeszcze nie powykręcało, kiedy ten "honor" odmieniacie przez wszystkie przypadki.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 17.01.2017, 20:16

W s i d z e W pisze:Jest jedna opcja żeby sie mnie stąd pozbyć - jak wam tak wadze. Niech czerwoni przestaną sobie wycierać te swoje buraczane gęby jedynym Łodzkim Klubem Sportowym, i mnie tutaj rowniez juz nie zobaczcie ;)
Jak brzmi nazwa tego tematu?Łódź i województwo łódzkie,tak???

W takim razie jak przyznasz tutaj,że Łksu nie ma w Łodzi woj.łódzkim to przestaniemy o Łksie pisać,bo nie będzie o czym haha :)

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 17.01.2017, 20:41

Generalnie , jak było do przewidzenia - pierdzewiaki nigdy nie oduczą się siania tutaj propagandy , i pierdolenia jakiś hipokryzji na nasz temat , więc bedzie on wyglądał jak obecnie , chyba że ktos inteligentny go w końcu usunie.

Kolejna " akcja " którą pucujecie czerwone pizdy do internetu ( byle tylko zaistnieć ) stawiając w świetle jakby c*** wie co to było.
Cipka fwc pisze , że rozbili zebrany ŁKS , a tak naprawdę przegoniliscie z maczetami kilku malujacych małolatów.

Widzicie doskonale że od nas nikt o tym nie wspominał - tak jak w przypadku poprzedniego waszego "sukcesu" , czyli obiciiu 2 osob sprzętem na Mielczka .... Który to mega sukces ogłosił tutaj jeden z waszych kumatych kumpli jako rozbicie nas na własnym osiedlu , i sam zadawał pytania czemu nikt o tym nie pisze...

To wszystko pokazuje w jakim obecnie jesteście pajace miejscu ... Promujcie się dalej pizdy czerwone na internetach bo tylko to wam zostało ..... Ludzie Honoru hahaha takich hipokrytow jak wy nie ma nigdzie , a sprzęt bynajmniej nikt tutaj nie będzie plakal ani się zalił tak jak wy to robicie , po prostu sami to odszczekacie.

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 17.01.2017, 20:49

Ale jak wy małolatom zabraliście trans na Chojnach, to podnieta jakbyście cały Widzew skasowali i ośmieszyli. Teraz jak małolatów nie było to znów kupa w majtach u was i do nory :)

HIPOKRYZJA to się nazywa :)

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 17.01.2017, 20:54

Pierdolnij się w łeb baranie .

Nie widzisz różnicy we wrzuceniu suchego info że na własnym osiedlu straciliście transparent w momencie wieszania ( co niektórzy min ta picia Red Power ogłosili że to ściema i wymysl ) , a we wrzuceniu prowokacyjnego info , że rozgoniliscie "zebrany ŁKS " , gdzie w rzeczywistości wybiegliscie na ciężkim sprzęcie do kilku małolatów odnawiajacych ścianę ??

Nie widzisz bo jesteś na to za głupi .

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blah » 17.01.2017, 21:00

heh no tak, wasze infa zawsze są 'suche' patrz geocities com. ku*** andersen w porownaniu do zawartosci tej strony to podawał bardzo suche info

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 17.01.2017, 21:09

Weź już skoncz i nie broń tych picek jak nie masz nic na ich obronę. Gość porównał to z sytuacją jak wam chłopaki na Chojnach transa zdjeli i wtedy było samo info co i jak, plus zdjęcie. To że niektóre pizdy jak np Red Power zaczęły od razu szczekać że to nie prawda i to bujda - to już druga sprawa.

Wiec porównajcie sobie to z dzisiejszym wpisem tego pajaca Fwc , albo z poprzednim bmjmtWL( który kreuje się na wszech-kuma) apropo wydarzeń na Mielczarze .
Prowokacja wam k******* po prostu weszła już w nawyk i sami nie wiecie jak z tym zerwać . Ale nie zaklamujcie chociaż pizdy że tak nie jest...

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 17.01.2017, 21:32

W s i d z e W pisze:Weź już skoncz i nie broń tych picek jak nie masz nic na ich obronę. Gość porównał to z sytuacją jak wam chłopaki na Chojnach transa zdjeli i wtedy było samo info co i jak, plus zdjęcie. To że niektóre pizdy jak np Red Power zaczęły od razu szczekać że to nie prawda i to bujda - to już druga sprawa.

Wiec porównajcie sobie to z dzisiejszym wpisem tego pajaca Fwc , albo z poprzednim bmjmtWL( który kreuje się na wszech-kuma) apropo wydarzeń na Mielczarze .
Prowokacja wam k******* po prostu weszła już w nawyk i sami nie wiecie jak z tym zerwać . Ale nie zaklamujcie chociaż pizdy że tak nie jest...
I po c*** wszystkich w każdym zdaniu obrażasz?Ten pajac,ten szczeka,tamten p****.

Na wszechkumacza to ty tutaj pozujesz jedynie a wyszło po pytaniu o FC Włocławek kiedyś że c**** wiesz na podstawowe tematy.W********** już z tego tematu,bo nudzisz :D

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 17.01.2017, 21:46

***1908*** pisze:
FWC pisze:Rodowici, co się stało na Chojnach że nie podejmujecie rękawicy i spierdalacie? Przecie byliście zebrani :)
Ty wiesz kiedy kto jest zebrany prawda?
Pamietaj oliwa zywa zawsze sprawiedliwa. A Chojny bez sprzetu to juz mit trzeba bylo wiecej maczet mlotkow i ror wziasc.
Nie zdziw sie ze ktos Cie czyms na Twych Chojnach trafi...
hehe kolego na miejscu widziane osoby mieniące się sportowcami Łksu nie tylko z Chojen :)
a co do sprzętu na Chojnach to chyba zapomnieliście kto zaczął go używać na tym osiedlu jako pierwszy.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

serce miasta
Posty: 755
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 17.01.2017, 21:48

Widzisz patusie znow piszesz co Ci sie wydaje a nie to co jest.Zajebalista flagi na patencie taki macie styl jestescie bystrzaki ok.
Widzew zostal upokorzony probuje sie odgrywac,skutecznie ostatnimi czasy I nie jest to wina Widzewiakow ze obili jak to piszesz 2 chlopakow bo reszta spierdolila.Czy to Wina Widzewa ze np.taki Slask u siebie nie chcial sie bic.Piszesz ze tymi akcjami Widzew pokazuje gdzie jest jego ekipa,wlasnie tak mimo trudnych chwil I porazki z flagami ekipa dziala o czym przekonujecie sie na wlasnej skorze,jexdzi po kraju chce wyrownac rachunki a wy co?

bialy08
Posty: 172
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 17.01.2017, 21:58

serce miasta ty już lepiej zamilcz,jak po stracie flag zrobiłeś.
PS:Widzew widać jest na fali sukces goni sukces brak słów.

yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yogi82 » 17.01.2017, 22:12

serce miasta pisze:Widzisz patusie znow piszesz co Ci sie wydaje a nie to co jest.Zajebalista flagi na patencie taki macie styl jestescie bystrzaki ok.
Widzew zostal upokorzony probuje sie odgrywac,skutecznie ostatnimi czasy I nie jest to wina Widzewiakow ze obili jak to piszesz 2 chlopakow bo reszta spierdolila.Czy to Wina Widzewa ze np.taki Slask u siebie nie chcial sie bic.Piszesz ze tymi akcjami Widzew pokazuje gdzie jest jego ekipa,wlasnie tak mimo trudnych chwil I porazki z flagami ekipa dziala o czym przekonujecie sie na wlasnej skorze,jexdzi po kraju chce wyrownac rachunki a wy co?
Koleszko uspokój się bo fantazja cie ponosi jakie rachunki a powiedz mi czemu WROCŁAW a nie kierunek GDAŃSK co nogi zagrały nikomu juz kitów w POLSCE nie wciśniecie .

zgr1978
Posty: 89
Rejestracja: 04.11.2013, 19:30
Lokalizacja: Zgierz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgr1978 » 17.01.2017, 22:17

FWC pisze:Rodowici, co się stało na Chojnach że nie podejmujecie rękawicy i spierdalacie? Przecie byliście zebrani :)
Teraz to dojebaleś info :)
Ale jak już dotarłeś to takich informacji, to warto żebyś wiedział jak wyglądało to z drugiej strony.
Zebrani byliśmy wszyscy łącznie z piknikami. Z Wami podjęli byśmy rękawice, ale ktoś od nas krzyknął że to nie Wy tylko Elana, wybuchła panika i wszyscy spierdolili. Dobranoc
--1908 --

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 17.01.2017, 22:53

zgr1978 pisze:
FWC pisze:Rodowici, co się stało na Chojnach że nie podejmujecie rękawicy i spierdalacie? Przecie byliście zebrani :)
Teraz to dojebaleś info :)
Ale jak już dotarłeś to takich informacji, to warto żebyś wiedział jak wyglądało to z drugiej strony.
Zebrani byliśmy wszyscy łącznie z piknikami. Z Wami podjęli byśmy rękawice, ale ktoś od nas krzyknął że to nie Wy tylko Elana, wybuchła panika i wszyscy spierdolili. Dobranoc
haha chłopie teraz to dowaliłeś do pieca, myślę że możesz startować w plebiscycie post roku :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 17.01.2017, 23:12

nikodem pisze:Z tego ich jeżdzenia po kraju tyle wynika,że zesrają sie zaraz ;)Normalnie sieją popłoch w całym kraju,a fakty sa takie,ze to RTS był trafiony przez Lechie i Śląsk(czemu tak bardzo wam zalezy by trafić z tej koalicji tylko Śląsk?)Teraz w 200 osób(oczywiscie z PF i Wisła) czekacie na (nie zebrane)Zagłebie,no normalnie akcje roku!,Bo już o flagach nie wspominam,a i jeszcze zostało wam podniecanie sie w necie wygranymi walkami na osiedlach,jakich pełno w miastach derbowych,ŁKS raz,góra,raz wy,zalezy to od wielu aspektów.
Zamknij p**** farmazoniarzu j*****.

Co wy jako Łks robita jeżdżąc po Polsce z Lechem?Nic nie robita także skończ pierdolić trepie.
1910

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 17.01.2017, 23:59

yogi82 pisze:Koleszko uspokój się bo fantazja cie ponosi jakie rachunki a powiedz mi czemu WROCŁAW a nie kierunek GDAŃSK co nogi zagrały nikomu juz kitów w POLSCE nie wciśniecie .
Nic nie zagrało, wszystko w swoim czasie. Póki co były próby spotkania się ze Śląskiem i Stomilem, czyli 2 z 3 ekip które nas zaatakowały w Lubawie ;)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 18.01.2017, 00:49

Były jeszcze inne próby o których nikt tu nie wspomniał, widocznie tak ma być.
Mamy połowę Stycznia , a Widzew aktywny i w Łodzi i poza nią .
Liczę że ten rok jeszcze przyniesie nam powody do radości, bo o 2016 każdy by chciał jak najszybciej zapomnieć.

Pozdrawiam.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 18.01.2017, 02:10

EL 1910 pisze:Były jeszcze inne próby o których nikt tu nie wspomniał, widocznie tak ma być.
Mamy połowę Stycznia , a Widzew aktywny i w Łodzi i poza nią .
Liczę że ten rok jeszcze przyniesie nam powody do radości, bo o 2016 każdy by chciał jak najszybciej zapomnieć.

Pozdrawiam.
Nie rozumiem co masz na myśli pojęcie aktywny? bo jeżeli aktywny jest ten co czeka na przeciwnika a on się nie pojawia to naprawdę pewnie duży plus i kolejny stopień w lidze chuliganów.Ludzie aktywnie szukają pracy ale jej nie dostają tzn że osiągnęli sukces według Ciebie?Walki w łodzi są na początku dziennym więc jak mówicie że to sukces to nie mam pytań,raz Widzew górą raz ŁKS i to jest normalne a o dominacji nie ma mowy.Zejdźcie trochę na ziemię bo ustawienie się na kogoś do walki z przeciwnikiem to długa droga ale jeżeli ustawiacie się na kogoś co tydzień to pełen sukces,wygrana i plus 10 w lidze chuliganów.Mniej internetu a więcej działania.Dziwnie to wszystko wygląda w tych czasach i nie rozumiem też po co tu wszyscy się wyzywają,może jestem za stary i szacunek do wroga mam nawet Widzewiaka.Mam też jedną historie kiedy nawet mi pomógł ale jak to Widzewiak ŁKSiakowi hehe takie jest życie ale wy walczycie w necie pozdro i dobrej nocy prawdziwym kibicom.

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 18.01.2017, 07:26

Mój post ani nie był prowokujący, ani tym bardziej nikogo nie obrażał, więc nie rozumiem na niego grzyba się spierdoliłeś.
Człowiek szukający pracy, której póki co jej nie znalazł, nie osiągnął zamierzonego celu, ale jest w tym temacie aktywny, a nie czeka w domu aż mu urząd pracy znajdzie. To jest właśnie wykazanie aktywności. W dalszej części swojego postu piszesz mniej Internetu, a więcej działania i o tym właśnie napisałem, na 19 go Stycznia to Widzew więcej działa. W Łodzi w naszych małych bitewkach jest 2:0, a w działaniach poza Łodzią nie jestem upoważniony do wdawania się w szczegóły, ale ostatnia wizyta na Sląsku nie była jedyną próbą przywrócenia godności po upokarzającym roku 2016.

Miłego dnia.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 18.01.2017, 07:33

To że w Łodzi więcej działacie wiem o tym nie od dziś,zresztą każdy ma swoje zdanie choć jestem za ŁKSem jestem obiektywny a przykład pracy dałem tak bo jeżeli nie osiągniesz celu to jak można mówić o sukcesie ??? pozdrawiam

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bmjmtWŁ » 18.01.2017, 07:39

Temu obrzezanemu gamoniowi kryjacemu sie pod nickiem z celowo błedną nazwa klubu, w ktorego cieniu sie wychowal chyba płacą za siedzenie 24 h na dobre, albo gość za noworoczne postanowienie założył sobie rekord w liczbie postów na kibicach net. A w chuju mamy twoje odszczekiwanie i twoje podważanie tego co piszemy. Jak myślisz błaźnie, że twój skrzywiony pkt widzenia brany jest przez normalnych ludzi na poważnie to wyjmij smoczek z ryja. Może za rok mikołaj da ci admina na tym forum pod choinke wtedy bedziesz mógł sie wykazać dopiero. I pruj sie dalej synu izraela do nas i Widzewka, który jest twoim najwiekszym koszmarem. Poziom twoich postow i ublizania każdemu z nas nie pozwala mi na wymiane uprzejmości z taką kreaturą jak ty. Swoją propagandą przypominasz kodowców z kijowskim na czele, którzy nie znają pojęcia ' obiektywizm ' . Pięknie musiał ci Widzew zajść za skórę choć patrząc na twoją aktywność i poziom plucia jadem to może efekt urazu, że harnasia pić nie mogłeś za gnoja bo to sponsor najsłynniejszego klubu z Łodzi, a na droższe nie było cie stać. Dobrze, że teraz masz czym sie raczyć i brodowite jszczoch macie na kozinach. Pies cie jebał wsidzew bo o tobie mowa i twój klubik z jedną trybunką, ktory moze teraz i jest na fali, ale wszystko sie zmienia niezapominaj, a teraz bierz sie za odpowiedz w swoim istnie kreatywnym elkalesiackim stylu nauczonym na smierdzacej galerze, albo wracaj do bramy postać bo to twoje prawdziwe przeznaczenie i kolegów z osiedla

Tylko Widzew RTS :)
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 18.01.2017, 07:49

Kolego bmjmtWŁ co Twój post wniósł do tego tematu, oprócz tego że upuściłeś trochę ładu?
Jak chcemy żeby ten temat się zmienił i stał merytoryczny to zacznijmy KAŻDY od siebie, może właśnie dziś jest ten dzień? Dzień w ktorym zaczniemy pisać o sobie i swoich sukcesach, a nie obrażać inwektywami wroga. O to apeluję jedna i drugą stronę.

Miłego kibole !

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 18.01.2017, 08:02

El1910 każdy by chciał tu normalnej dyskusji ale z rabinem się nie da normalnie dyskutować.Ostatnio padło tutaj zwykłe pytanie o Helską na które została przeze mnie udzielona normalna odpowiedź.Cep nie wytrzymał,że kilka osób z Widzewa się wpisało i się dojebał,że Widzew ze sobą sobie pisze czym wywołał kolejną napinkę.
Czegokolwiek by ktoś tu nie napisał to on i tak nie wytrzyma by ubliżyć komuś z Widzewa.Czyżby aż tak wielkie kompleksy?Czy może pozostał mu aż tak wielki ślad na psychice po upokorzeniu przez kogoś z Widzewa?Tego się nie dowiemy,ale możemy się domyślać.

Tak czy inaczej życzę wszystkim i sobie by tu nastała normalność.

Piłka nożna bez policji.Temat łódzki bez rabina! :)

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 18.01.2017, 08:44

No i znowu całe rozprawki na mój temat ;) zajebisci jesteście parowczaki . Po 1 w chuju mam co o mnie myślicie a takie wpisy pokazują jak was grzeje to co pisze. .
Po 2 bmjmtWL, zamiast płakać że osmieszam ten wasz klubik to sam się zajmij sobą śmieciu. Wy o nas możecie , my o was nie ? No tak to właśnie wygląda . Cały czas czekam na normalność w tym temacie .Ale z takimi pajacami jak Red Power , bmjmtWL , hwl itp się po prostu nie da ... MKS który z tych nicków to ty ? Bo w to że odpuściłes sobie tutaj sianie propagandy to nikt nie da wiary :d

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cybertomanek, floydfloyd, Jabollo, kivloff, sunGo i 179 gości