Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
grubyw
Posty: 102
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 17.05.2024, 14:15

Spaacerowicz pisze:
16.05.2024, 09:14
grubyw pisze:
01.05.2024, 21:30
kibol32 pisze:
01.05.2024, 15:05


Jako miłośnik "Ziemi obiecanej" aż to sprawdziłem, bo mi coś nie pasowało. Izrael Poznański dawał kasę na klub założony w 1908/1909 roku chociaż zmarł w 1900? Żaden z jego synów nie miał na imię Izrael.
Mnie mało interesuje kiedy on umarł i żył dziadek mówił zawsze że od poznańskich z fabryki pieniądze mieli i od innych zydow i o tym herbie dziadek ze 20 lat nie żyje więc się go dokładnie nie dowiem co i jak

O kurwwa, co za mózg :D Nie mam zamiaru wchodzić w tę jałową dyskusję, który łódzki klub jest mniej lub bardziej żydowski. Po prostu rozyebała mnie ta walka z logiką(i pisownią) niejakiego grubego.
Chłopaki ci wyjaśnili co do poznańskich więc panie logiczny zastanów się nad swoją logika

iparts.pl
grubyw
Posty: 102
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 17.05.2024, 14:46

saha07 pisze:
16.05.2024, 20:49
No co Ty chcesz od chłopaka...dziadek mu mówił przecież by nie kłamał gówniaka hahah
Wyżej ci chłopaki napisali o tym co mi dziadek mówił a ty poczytaj o historii swojego klubu gowniaku haha

ImperatorMistrz
Posty: 297
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 17.05.2024, 19:27

Niesamowite jak kibice Łks nie znają historii swojego klubu.

[link]

Spaacerowicz
Posty: 443
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spaacerowicz » 18.05.2024, 08:34

grubyw pisze:
17.05.2024, 14:15
Spaacerowicz pisze:
16.05.2024, 09:14
grubyw pisze:
01.05.2024, 21:30


Mnie mało interesuje kiedy on umarł i żył dziadek mówił zawsze że od poznańskich z fabryki pieniądze mieli i od innych zydow i o tym herbie dziadek ze 20 lat nie żyje więc się go dokładnie nie dowiem co i jak

O kurwwa, co za mózg :D Nie mam zamiaru wchodzić w tę jałową dyskusję, który łódzki klub jest mniej lub bardziej żydowski. Po prostu rozyebała mnie ta walka z logiką(i pisownią) niejakiego grubego.
Chłopaki ci wyjaśnili co do poznańskich więc panie logiczny zastanów się nad swoją logika
Przeczytaj smarku co napisałem i zrozum. Mi chodzi o twoją logikę. Napisałem, że chuuj wbijam w te wasze żydowskie rozkminy. Stawiasz jakąś tezę, ktoś ci odpowiada, że to nie prawda, a ty nawijasz, że chuuj z tym bo dziadek wie lepiej(umarł 20 lat temu).

grubyw
Posty: 102
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 18.05.2024, 09:29

Spaacerowicz pisze:
18.05.2024, 08:34
grubyw pisze:
17.05.2024, 14:15
Spaacerowicz pisze:
16.05.2024, 09:14



O kurwwa, co za mózg :D Nie mam zamiaru wchodzić w tę jałową dyskusję, który łódzki klub jest mniej lub bardziej żydowski. Po prostu rozyebała mnie ta walka z logiką(i pisownią) niejakiego grubego.
Chłopaki ci wyjaśnili co do poznańskich więc panie logiczny zastanów się nad swoją logika
Przeczytaj smarku co napisałem i zrozum. Mi chodzi o twoją logikę. Napisałem, że chuuj wbijam w te wasze żydowskie rozkminy. Stawiasz jakąś tezę, ktoś ci odpowiada, że to nie prawda, a ty nawijasz, że chuuj z tym bo dziadek wie lepiej(umarł 20 lat temu).
No przecież jesteś miłośnikiem ziemi obiecanej mi to wisi i powiewa kiedy zmarł dla mnie ta fabryka zawsze była Izraela poznańskiego nawet do teraz tak się mówi dziadek mówił że od poznańskich i innych żydów kasa szła o tym herbie i barwach i że to żydowski klub więc smarka sobie znajdź w rodzinie bo fakty chłopaki ci przedstawili i jedynie błędem było w tym co pisałem że syn kasę dawał nie ojciec więc teraz dzbanie logiczny zastanów się zanim zaczniesz komuś od smarka wrzucać bo z opowieści starszych osób można się ciekawych rzeczy dowiedzieć bo w książkach tego nie piszą

MW10
Posty: 722
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 18.05.2024, 10:29

ImperatorMistrz pisze:
17.05.2024, 19:27
Niesamowite jak kibice Łks nie znają historii swojego klubu.

[link]
zanim zaczniesz pisać o historii innych klubów to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego pomnik Lutka Rozenabuma finalnie u was nie stanął i dlaczego wasza legenda której jeszcze nie dawno robiliście oprawy nagle zniknęła z flag, szali i koszulek 😂😂

Ludwik Wacław Sobolewski, ur. jako Ludwik Rozenbaum; również Lutek Rozenbaum (ur. 17 września 1925 w Warszawie[1], zm. 11 listopada 2008 w Łodzi)

Szeroko kolportowana jest informacja, że walczył w Armii Krajowej, jednak żyjący członkowie oddziału "Wicher", do którego miał należeć Sobolewski, nie przypominają sobie nikogo takiego. Nie istnieje w żadnym spisie żołnierzy Armii Krajowej w okręgu piotrkowskim, również w 25. batalionie. Nie utrzymywał kontaktu z kombatantami, nie bywał na spotkaniach.

Bo Sobolewski urodził się w Warszawie w rodzinie Mosze i Frymy Rozenbaumów jako Lutek. Z czasem te imiona i nazwiska przestały istnieć w dokumentach. Mosze i Fryma stali się Stanisławem i Anną, zaś Lutek Rozenbaum Ludwikiem Sobolewskim. Jeden z historyków badających sprawę Sobolewskiego twierdził, że wstępowanie Żydów z AK do KBW nie było niczym nadzwyczajnym.


Co dalej? Nic. Nikt nie chce zaryzykować postawienia pomnika wybitnego działacza, gdyż wciąż nie ma opinii z IPN. Mógłby on bowiem podlegać pod ustawę dekomunizacyjną. W komunikacie Instytutu czytamy: "Zgodnie z zapisami art. 5a ust. 1 Ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy jednostek organizacyjnych, jednostek pomocniczych gminy, budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz pomniki, pomniki nie mogą upamiętniać osób, organizacji, wydarzeń lub dat symbolizujących komunizm lub inny ustrój totalitarny, ani w inny sposób takiego ustroju propagować".

Obrazek

wielki żydowsko-komunistyczny widzew 😂😂😂😂
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

ImperatorMistrz
Posty: 297
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 18.05.2024, 11:50

MW10 pisze:
18.05.2024, 10:29
ImperatorMistrz pisze:
17.05.2024, 19:27
Niesamowite jak kibice Łks nie znają historii swojego klubu.

[link]
zanim zaczniesz pisać o historii innych klubów to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego pomnik Lutka Rozenabuma finalnie u was nie stanął i dlaczego wasza legenda której jeszcze nie dawno robiliście oprawy nagle zniknęła z flag, szali i koszulek 😂😂

Ludwik Wacław Sobolewski, ur. jako Ludwik Rozenbaum; również Lutek Rozenbaum (ur. 17 września 1925 w Warszawie[1], zm. 11 listopada 2008 w Łodzi)

Szeroko kolportowana jest informacja, że walczył w Armii Krajowej, jednak żyjący członkowie oddziału "Wicher", do którego miał należeć Sobolewski, nie przypominają sobie nikogo takiego. Nie istnieje w żadnym spisie żołnierzy Armii Krajowej w okręgu piotrkowskim, również w 25. batalionie. Nie utrzymywał kontaktu z kombatantami, nie bywał na spotkaniach.

Bo Sobolewski urodził się w Warszawie w rodzinie Mosze i Frymy Rozenbaumów jako Lutek. Z czasem te imiona i nazwiska przestały istnieć w dokumentach. Mosze i Fryma stali się Stanisławem i Anną, zaś Lutek Rozenbaum Ludwikiem Sobolewskim. Jeden z historyków badających sprawę Sobolewskiego twierdził, że wstępowanie Żydów z AK do KBW nie było niczym nadzwyczajnym.


Co dalej? Nic. Nikt nie chce zaryzykować postawienia pomnika wybitnego działacza, gdyż wciąż nie ma opinii z IPN. Mógłby on bowiem podlegać pod ustawę dekomunizacyjną. W komunikacie Instytutu czytamy: "Zgodnie z zapisami art. 5a ust. 1 Ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy jednostek organizacyjnych, jednostek pomocniczych gminy, budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz pomniki, pomniki nie mogą upamiętniać osób, organizacji, wydarzeń lub dat symbolizujących komunizm lub inny ustrój totalitarny, ani w inny sposób takiego ustroju propagować".

Obrazek

wielki żydowsko-komunistyczny widzew 😂😂😂😂
Widzisz pejsie, u nas jak coś takiego wychodzi to jest sprzątane. Sobolewski jest zapisany w naszej historii, ale nie będzie już wynoszony pod niebiosa. Druga sprawa jest taka, że Sobolewski nie miał nic wspólnego z powstaniem Widzewa. Was stworzyli żydzi, byliście pod żydowska protekcja i żydzi was za uszy ciągnęli.

Co do komuny to kto wam nowoczesny stadion jak na tamte czasy postawił? Kto organizował obchody PZPR na tym gównie? Kto wam zapewnił majstra na 50lecie? Byliście przez komuchów traktowani jak jajko. Natomiast Widzew nie dostał nic, kiedy wam komuchy zapewniały wszystko to Widzew robił gotówkowe transfery o jakich mogliście marzyć tylko. Nie dostaliśmy stadionu, nie dostaliśmy składu, nie dostaliśmy majstra. c**** wiesz i tyle w temacie.

chojenki
Posty: 64
Rejestracja: 19.10.2008, 20:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: chojenki » 18.05.2024, 21:10

MW10 pisze:
18.05.2024, 10:29
ImperatorMistrz pisze:
17.05.2024, 19:27
Niesamowite jak kibice Łks nie znają historii swojego klubu.

[link]
wielki żydowsko-komunistyczny łks 😂😂😂😂
To teraz błysnąłeś. Wiesz na jakim cmentarzu spoczywa Ludwik? Na Rzymskokatolickim. Kłamstwo którego nie można zweryfikować, wyciągnięte przez waszego naczelnego "histeryka" niby z IPNu, który ma tyle wspólnego z prawdziwością historii co u goebbelsa`. Chociaż pewnie od niego się uczył.

A waszych założycieli i prominentnych działaczy na jakim cmentarzu można znaleźć? Może pochwalisz się gdzie zapalasz znicze. Chociaż tam to powinieneś bardziej monorę.
Jak wasz naczelny kibic? Już jeździcie z nim na wyjazdy pod ścianę płaczu? Jarmułki biało czerwono białe już macie, czy może bardziej historycznie biało czarno białe?

Czemu wstydzisz się waszej historii i obrażasz kolegów po szalu?


telewizor z toshiby
Posty: 66
Rejestracja: 23.04.2017, 15:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: telewizor z toshiby » 18.05.2024, 21:37

Nie rozumiem dlaczego Ełksa, trzymając po cichu z Cracovią, wstydzi się swojego żydowskiego rodowodu. Z Resovią też przecież trzymaliście, więc nie obce wam semickie towarzystwo. Wydaje mi się, że cała wasza kampania wmawiająca kibicowskiej Polsce, rzekome żydostwo Widzewa, to swojego rodzaju narzucanie swoich własnych niedoskonałości na lokalnego rywala. A że rywal, powszechnie znienawidzony, przyjęło się. Nawet Lech Poznań, stojąc obok swojej świętej zgody z Kazimierza, dumnie dzierży wasze powiedzonko - ŚŻK.

ImperatorMistrz
Posty: 297
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 18.05.2024, 21:46

Tutaj można zapoznać się z Panem Papisem-ROzENBAUMEM :)

prawdziwy rodowity kibic eŁKSy i swego czasu prezes czy tam inny właściciel.

https://twitter.com/JarekPapis/status/1 ... wj7yg&s=19

pro81
Posty: 35
Rejestracja: 07.10.2012, 15:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pro81 » 18.05.2024, 23:22

Wlasnie zapalanie zniczy swiadczy o tym, ze jestesmy swiadomi i nie wstydzimy sie kto byl wsrod naszych zalozycieli. Natomiast wy musicie pogodzic sie z tym ze Widzew jest gdzie jest dzieki Ludwikowi Sobolewskiemu - Lutkowi Rozenbaumowi - zydowi z bezpieki. Tu nie ma co sprzatac tylko powtarzac sobie to co rano by sie utrwalilo.
Wsrod dzialaczy i pilkarzy TMRF tez byli zydzi. Komuchy zrobily wam hale i huczne obchody fikcyjnego 50 lecia. Wasze 2 majstry tez byly w czasach PRL a domyslasz sie pewnie ze przypadkow wtedy nie bylo.

chojenki
Posty: 64
Rejestracja: 19.10.2008, 20:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: chojenki » 19.05.2024, 00:05

pro81 pisze:
18.05.2024, 23:22
Wlasnie zapalanie zniczy swiadczy o tym, ze jestesmy swiadomi i nie wstydzimy sie kto byl wsrod naszych zalozycieli.
Tego się trzymaj.

Nie wstydź się jeszcze braci po szalu z gwiazdą na piersi.

Eternidad
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 19.05.2024, 08:21

chojenki pisze:
19.05.2024, 00:05
pro81 pisze:
18.05.2024, 23:22
Wlasnie zapalanie zniczy swiadczy o tym, ze jestesmy swiadomi i nie wstydzimy sie kto byl wsrod naszych zalozycieli.
Tego się trzymaj.

Nie wstydź się jeszcze braci po szalu z gwiazdą na piersi.
A ty się nie wstydź kolegów spierdalajacych przed ŁKS i co chwila wyrzekających się waszego klubu. Nie omieszkaj im piątki zbić na osiedlu czy na meczu :)

chojenki
Posty: 64
Rejestracja: 19.10.2008, 20:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: chojenki » 19.05.2024, 08:46

Eternidad pisze:
19.05.2024, 08:21
chojenki pisze:
19.05.2024, 00:05
pro81 pisze:
18.05.2024, 23:22
Wlasnie zapalanie zniczy swiadczy o tym, ze jestesmy swiadomi i nie wstydzimy sie kto byl wsrod naszych zalozycieli.
Tego się trzymaj.

Nie wstydź się jeszcze braci po szalu z gwiazdą na piersi.
A ty się nie wstydź kolegów spierdalajacych przed ŁKS i co chwila wyrzekających się waszego klubu. Nie omieszkaj im piątki zbić na osiedlu czy na meczu :)
To popytaj swoich "hols" ilu z nich przy spotkaniu już sie nie udziela.
Na bramkach piątki zbite z psami? Dobrzy kumple co? Ale świat gangusów na to pozwala. Bo tam niema żadnych zasad?
Zatrzymaliście już auto po próbie malowania?

I tak można dalej.

A do waszych żydowskich korzeni i koleszków z gwiazdą na piersi się nie odniesiesz?

Eternidad
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 19.05.2024, 08:59

chojenki pisze:
19.05.2024, 08:46
Eternidad pisze:
19.05.2024, 08:21
chojenki pisze:
19.05.2024, 00:05


Tego się trzymaj.

Nie wstydź się jeszcze braci po szalu z gwiazdą na piersi.
A ty się nie wstydź kolegów spierdalajacych przed ŁKS i co chwila wyrzekających się waszego klubu. Nie omieszkaj im piątki zbić na osiedlu czy na meczu :)
To popytaj swoich "hols" ilu z nich przy spotkaniu już sie nie udziela.
Na bramkach piątki zbite z psami? Dobrzy kumple co? Ale świat gangusów na to pozwala. Bo tam niema żadnych zasad?
Zatrzymaliście już auto po próbie malowania?

I tak można dalej.

A do waszych żydowskich korzeni i koleszków z gwiazdą na piersi się nie odniesiesz?
ku*** farmazoniarz j***** jesteś i tyle. Jak tu się nie udzielam tak pies cię jebał za takie posty. A tym samochodem z chojen to się będziecie następne 10 lat chwalić i pewnie na klatach tatuować taki to właśnie wasz największy sukces. Wstydu nie macie, Ruch to z was się śmieje ale co ty tam wiesz.

chojenki
Posty: 64
Rejestracja: 19.10.2008, 20:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: chojenki » 19.05.2024, 09:07

Eternidad pisze:
19.05.2024, 08:59
chojenki pisze:
19.05.2024, 08:46
Eternidad pisze:
19.05.2024, 08:21


A ty się nie wstydź kolegów spierdalajacych przed ŁKS i co chwila wyrzekających się waszego klubu. Nie omieszkaj im piątki zbić na osiedlu czy na meczu :)
To popytaj swoich "hols" ilu z nich przy spotkaniu już sie nie udziela.
Na bramkach piątki zbite z psami? Dobrzy kumple co? Ale świat gangusów na to pozwala. Bo tam niema żadnych zasad?
Zatrzymaliście już auto po próbie malowania?

I tak można dalej.

A do waszych żydowskich korzeni i koleszków z gwiazdą na piersi się nie odniesiesz?
ku*** farmazoniarz j***** jesteś i tyle. Jak tu się nie udzielam tak pies cię jebał za takie posty. A tym samochodem z chojen to się będziecie następne 10 lat chwalić i pewnie na klatach tatuować taki to właśnie wasz największy sukces. Wstydu nie macie, Ruch to z was się śmieje ale co ty tam wiesz.
Zejdę do twojego poziomu. Żydowski psie.
Korzenie sprawdziłeś czy czasem nie powinieneś się obrzezać? Bo może masz kamienice w spadku?

Co może gdzieś napisałem nieprawdę? To najbardziej boli, bo ekipa z "zasadami" nie ma żadnych zasad.

A jak tam sprawa z bombashop? Wszyscy sztywni czy kasa ważniejsza?

Eternidad
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 19.05.2024, 09:16

chojenki pisze:
19.05.2024, 09:07
Eternidad pisze:
19.05.2024, 08:59
chojenki pisze:
19.05.2024, 08:46

To popytaj swoich "hols" ilu z nich przy spotkaniu już sie nie udziela.
Na bramkach piątki zbite z psami? Dobrzy kumple co? Ale świat gangusów na to pozwala. Bo tam niema żadnych zasad?
Zatrzymaliście już auto po próbie malowania?

I tak można dalej.

A do waszych żydowskich korzeni i koleszków z gwiazdą na piersi się nie odniesiesz?
ku*** farmazoniarz j***** jesteś i tyle. Jak tu się nie udzielam tak pies cię jebał za takie posty. A tym samochodem z chojen to się będziecie następne 10 lat chwalić i pewnie na klatach tatuować taki to właśnie wasz największy sukces. Wstydu nie macie, Ruch to z was się śmieje ale co ty tam wiesz.
Zejdę do twojego poziomu. Żydowski psie.
Korzenie sprawdziłeś czy czasem nie powinieneś się obrzezać? Bo może masz kamienice w spadku?

Co może gdzieś napisałem nieprawdę? To najbardziej boli, bo ekipa z "zasadami" nie ma żadnych zasad.

A jak tam sprawa z bombashop? Wszyscy sztywni czy kasa ważniejsza?
A żebyś chujku wiedział, że korzenie sprawdzałem, DNA 100% słowiańskie, możesz to samo o sobie powiedzieć? Pies Cię trącał kredką w czoło, więcej nie zamierzam z tobą wchodzić w polemikę. Nikim poważnym widać nie jesteś.

chojenki
Posty: 64
Rejestracja: 19.10.2008, 20:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: chojenki » 19.05.2024, 09:32

Eternidad pisze:
19.05.2024, 09:16
chojenki pisze:
19.05.2024, 09:07
Eternidad pisze:
19.05.2024, 08:59

ku*** farmazoniarz j***** jesteś i tyle. Jak tu się nie udzielam tak pies cię jebał za takie posty. A tym samochodem z chojen to się będziecie następne 10 lat chwalić i pewnie na klatach tatuować taki to właśnie wasz największy sukces. Wstydu nie macie, Ruch to z was się śmieje ale co ty tam wiesz.
Zejdę do twojego poziomu. Żydowski psie.
Korzenie sprawdziłeś czy czasem nie powinieneś się obrzezać? Bo może masz kamienice w spadku?

Co może gdzieś napisałem nieprawdę? To najbardziej boli, bo ekipa z "zasadami" nie ma żadnych zasad.

A jak tam sprawa z bombashop? Wszyscy sztywni czy kasa ważniejsza?
A żebyś chujku wiedział, że korzenie sprawdzałem, DNA 100% słowiańskie, możesz to samo o sobie powiedzieć? Pies Cię trącał kredką w czoło, więcej nie zamierzam z tobą wchodzić w polemikę. Nikim poważnym widać nie jesteś.
Okłamuj się dalej.

A o mnie się nie martw.

NoMatterWhat
Posty: 632
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 22.05.2024, 15:56

Ponad 4000 dzieciaków obecnych na meczu Widzewa z Lechem. Ponad 1000 dzieciaków więcej mogło obejrzeć ten mecz dzięki kibicom ŁKSu. Z tego miejsca należą się im podziękowania. To właśnie przez ich heroiczną walkę w toalecie czy z gastronomią, kibice Lecha dostali zakaz na kolejną wizytę w Sercu Łodzi. Zatem pamiętajcie, że jak się pojawicie w sektorze gości, to walczcie tam wtedy kiedy nie gra wasza drużyna, co by kary klub nie musiał płacić, tylko tak jak do tej pory, czy to z Lechem czy z tyszanami. My to wtedy w odpowiedni sposób wykorzystamy. Wilk syty i owca cała.




Jeszcze słówko do pewnego osobnika radikała, co to kolejny raz okazało się, że jest farmzoniarzem. Kolejna wizyta piłkarzy Widzewa na osiedlu którym, na szczęście tylko w internecie, ŁKS przejmuje.

buhu321
Posty: 52
Rejestracja: 19.07.2022, 19:25
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: buhu321 » 22.05.2024, 18:30

NoMatterWhat pisze:
22.05.2024, 15:56
Ponad 4000 dzieciaków obecnych na meczu Widzewa z Lechem. Ponad 1000 dzieciaków więcej mogło obejrzeć ten mecz dzięki kibicom ŁKSu. Z tego miejsca należą się im podziękowania. To właśnie przez ich heroiczną walkę w toalecie czy z gastronomią, kibice Lecha dostali zakaz na kolejną wizytę w Sercu Łodzi. Zatem pamiętajcie, że jak się pojawicie w sektorze gości, to walczcie tam wtedy kiedy nie gra wasza drużyna, co by kary klub nie musiał płacić, tylko tak jak do tej pory, czy to z Lechem czy z tyszanami. My to wtedy w odpowiedni sposób wykorzystamy. Wilk syty i owca cała.




Jeszcze słówko do pewnego osobnika radikała, co to kolejny raz okazało się, że jest farmzoniarzem. Kolejna wizyta piłkarzy Widzewa na osiedlu którym, na szczęście tylko w internecie, ŁKS przejmuje.
Gratulacje 😄
WŁADCY CENTRALNEJ POLSKI

1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 22.05.2024, 18:39

NoMatterWhat pisze:
22.05.2024, 15:56
Ponad 4000 dzieciaków obecnych na meczu Widzewa z Lechem. Ponad 1000 dzieciaków więcej mogło obejrzeć ten mecz dzięki kibicom ŁKSu. Z tego miejsca należą się im podziękowania. To właśnie przez ich heroiczną walkę w toalecie czy z gastronomią, kibice Lecha dostali zakaz na kolejną wizytę w Sercu Łodzi. Zatem pamiętajcie, że jak się pojawicie w sektorze gości, to walczcie tam wtedy kiedy nie gra wasza drużyna, co by kary klub nie musiał płacić, tylko tak jak do tej pory, czy to z Lechem czy z tyszanami. My to wtedy w odpowiedni sposób wykorzystamy. Wilk syty i owca cała.




Jeszcze słówko do pewnego osobnika radikała, co to kolejny raz okazało się, że jest farmzoniarzem. Kolejna wizyta piłkarzy Widzewa na osiedlu którym, na szczęście tylko w internecie, ŁKS przejmuje.
Chodzi Ci o Radogoszcz ?
A to spotkanie nie było czasem na Rado Wschodzie ?
:arrow:

NoMatterWhat
Posty: 632
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 22.05.2024, 18:54

1925 pisze:
22.05.2024, 18:39
NoMatterWhat pisze:
22.05.2024, 15:56
Ponad 4000 dzieciaków obecnych na meczu Widzewa z Lechem. Ponad 1000 dzieciaków więcej mogło obejrzeć ten mecz dzięki kibicom ŁKSu. Z tego miejsca należą się im podziękowania. To właśnie przez ich heroiczną walkę w toalecie czy z gastronomią, kibice Lecha dostali zakaz na kolejną wizytę w Sercu Łodzi. Zatem pamiętajcie, że jak się pojawicie w sektorze gości, to walczcie tam wtedy kiedy nie gra wasza drużyna, co by kary klub nie musiał płacić, tylko tak jak do tej pory, czy to z Lechem czy z tyszanami. My to wtedy w odpowiedni sposób wykorzystamy. Wilk syty i owca cała.




Jeszcze słówko do pewnego osobnika radikała, co to kolejny raz okazało się, że jest farmzoniarzem. Kolejna wizyta piłkarzy Widzewa na osiedlu którym, na szczęście tylko w internecie, ŁKS przejmuje.
Chodzi Ci o Radogoszcz ?
A to spotkanie nie było czasem na Rado Wschodzie ?
Było i na wschodzie, i zachodzie.

puste miasto
Posty: 120
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: puste miasto » 22.05.2024, 19:15

Już któryś raz z rzędu pojawiaja sie glosy ze w Chorzowie Widzewek nie jest zbyt powaznie traktowany przez PF. To jak to jest? Bo w kazdej plotce jest ziarno prawdy.

buhu321
Posty: 52
Rejestracja: 19.07.2022, 19:25
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: buhu321 » 22.05.2024, 19:30

W świecie kibicowskim zawsze się traktuje poważniej ekipy silne/silniejsze.
WŁADCY CENTRALNEJ POLSKI

protektormalopolska
Posty: 362
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 22.05.2024, 19:54

Na Radogoszczu Łks jest gdzieś w części zachodniej i mają swoje rejony ? Czy to raczej jednostki i zbieranina starszej ekipy z całego osiedla ? Jest relacja z imprezy z okazji dnia dziecka z rado wschód a nie mogę nigdzie nic znaleźć o zachodzie. Z góry dzięki za odpowiedź.
ABG

Zawsze z fasonem
Posty: 62
Rejestracja: 16.09.2015, 22:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawsze z fasonem » 22.05.2024, 20:12

puste miasto pisze:
22.05.2024, 19:15
Już któryś raz z rzędu pojawiaja sie glosy ze w Chorzowie Widzewek nie jest zbyt powaznie traktowany przez PF. To jak to jest? Bo w kazdej plotce jest ziarno prawdy.
To ja drugi raz z rzędu zapytam "gdzie jest twoje puste miasto" bezklubowa pizdo? Poprzednim razem pytanie zostało bez odpowiedzi, odsyłałeś mnie do twojej twórczości, która miała mnie nakierować na to, komu kibicujesz. Gówno z tego wynika ,prujesz się do każdego po kolei i zadajesz pytania z c**** wyjebane. Coś tam sapałeś o możliwości konfrontacji i o jakichś privach. Serio? Skoro ty nie potrafisz anonimowo na przestrzelonym forum napisac komu kibicujesz? Ty masz Downa? Jeśli tak, to przepraszam. Dobrze rozkmiłeś, że jestem z GŚ, ale mam nadzieję, że nie jesteś aż tak przyjebany, żeby oczekiwać, że ty podasz adres, a ja będę szukał anonimowego pajaca.

puste miasto
Posty: 120
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: puste miasto » 22.05.2024, 20:23

Zawsze z fasonem pisze:
22.05.2024, 20:12
puste miasto pisze:
22.05.2024, 19:15
Już któryś raz z rzędu pojawiaja sie glosy ze w Chorzowie Widzewek nie jest zbyt powaznie traktowany przez PF. To jak to jest? Bo w kazdej plotce jest ziarno prawdy.
To ja drugi raz z rzędu zapytam "gdzie jest twoje puste miasto" bezklubowa pizdo? Poprzednim razem pytanie zostało bez odpowiedzi, odsyłałeś mnie do twojej twórczości, która miała mnie nakierować na to, komu kibicujesz. Gówno z tego wynika ,prujesz się do każdego po kolei i zadajesz pytania z c**** wyjebane. Coś tam sapałeś o możliwości konfrontacji i o jakichś privach. Serio? Skoro ty nie potrafisz anonimowo na przestrzelonym forum napisac komu kibicujesz? Ty masz Downa? Jeśli tak, to przepraszam. Dobrze rozkmiłeś, że jestem z GŚ, ale mam nadzieję, że nie jesteś aż tak przyjebany, żeby oczekiwać, że ty podasz adres, a ja będę szukał anonimowego pajaca.
jak cię tak policjantko swędzi temperówka to mozemy bardzo chetnie wyskoczyc na harce zbierz jeszcze jednego pajaca co to nagra i wrzucimy w internet, myslalem dziwko ze po tym wywodzie juz napiszesz na priv gdzie cie moge znalezc jak sie pucujesz ze jesteś z GŚ.

po twojej twórczosci jedynie mozna wywnioskowac ze pytasz sie wszystkich kto co i kogo wiec nie musze pytac skad jestes tylko napisz lepiej z jakiego komisariatu tam nadajecie parówy

ImperatorMistrz
Posty: 297
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 23.05.2024, 10:14

protektormalopolska pisze:
22.05.2024, 19:54
Na Radogoszczu Łks jest gdzieś w części zachodniej i mają swoje rejony ? Czy to raczej jednostki i zbieranina starszej ekipy z całego osiedla ? Jest relacja z imprezy z okazji dnia dziecka z rado wschód a nie mogę nigdzie nic znaleźć o zachodzie. Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie ma takiego miejsca. Jest kilka jednostek i tyle. Najlepszym dowodem na to, że się boją wychylać jest to, że nie mają flagi mieszanej na płot stadionu. Już kiedyś przepłacili za to bardzo zdrowiem kiedy chcieli taka flagę zrobić.

krokiet_z_grzybami
Posty: 769
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 23.05.2024, 14:02

ImperatorMistrz pisze:
23.05.2024, 10:14
protektormalopolska pisze:
22.05.2024, 19:54
Na Radogoszczu Łks jest gdzieś w części zachodniej i mają swoje rejony ? Czy to raczej jednostki i zbieranina starszej ekipy z całego osiedla ? Jest relacja z imprezy z okazji dnia dziecka z rado wschód a nie mogę nigdzie nic znaleźć o zachodzie. Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie ma takiego miejsca. Jest kilka jednostek i tyle. Najlepszym dowodem na to, że się boją wychylać jest to, że nie mają flagi mieszanej na płot stadionu. już kiedyś przepłacili za to bardzo zdrowiem kiedy chcieli taka flagę zrobić.
To przepraszam, jedna strona się pytała drugiej czy mogą flagę zrobić?? Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, rozumiem jakby ich ktoś dorwał z tą flagę, zabral i obił ale dojazd za "chęć zrobienia flagi?" Czyli musialbyc kret w ekipie.. tak czy owak też mnie zastanawia jak naprawdę wygląda sytuacja na Rado zachód obecnie. przyznam że przejeżdżałem jakiś czas temu to było wszystko zamazane co było widzewskie ale taki wpadł mogła zrobić po prostu grupa z przykładowego teofilowa

1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 23.05.2024, 14:42

NoMatterWhat pisze:
22.05.2024, 18:54
1925 pisze:
22.05.2024, 18:39
NoMatterWhat pisze:
22.05.2024, 15:56
Ponad 4000 dzieciaków obecnych na meczu Widzewa z Lechem. Ponad 1000 dzieciaków więcej mogło obejrzeć ten mecz dzięki kibicom ŁKSu. Z tego miejsca należą się im podziękowania. To właśnie przez ich heroiczną walkę w toalecie czy z gastronomią, kibice Lecha dostali zakaz na kolejną wizytę w Sercu Łodzi. Zatem pamiętajcie, że jak się pojawicie w sektorze gości, to walczcie tam wtedy kiedy nie gra wasza drużyna, co by kary klub nie musiał płacić, tylko tak jak do tej pory, czy to z Lechem czy z tyszanami. My to wtedy w odpowiedni sposób wykorzystamy. Wilk syty i owca cała.




Jeszcze słówko do pewnego osobnika radikała, co to kolejny raz okazało się, że jest farmzoniarzem. Kolejna wizyta piłkarzy Widzewa na osiedlu którym, na szczęście tylko w internecie, ŁKS przejmuje.
Chodzi Ci o Radogoszcz ?
A to spotkanie nie było czasem na Rado Wschodzie ?
Było i na wschodzie, i zachodzie.
Było na wschodzie, nie było na zachodzie.
Po co wprowadzasz zamęt ? Wiesz tylko ty sam
:arrow:

NoMatterWhat
Posty: 632
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 23.05.2024, 15:48

1925 pisze:
23.05.2024, 14:42
NoMatterWhat pisze:
22.05.2024, 18:54
1925 pisze:
22.05.2024, 18:39


Chodzi Ci o Radogoszcz ?
A to spotkanie nie było czasem na Rado Wschodzie ?
Było i na wschodzie, i zachodzie.
Było na wschodzie, nie było na zachodzie.
Po co wprowadzasz zamęt ? Wiesz tylko ty sam
SP 122.

protektormalopolska
Posty: 362
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 26.05.2024, 20:47

ŁKS ze Zduńskiej woli to jakaś siła czy fanpage kilka gadżetów i pojedyncze osoby? Ogólnie miasto ma w tradycji kibicowanie Widzewowi czy były jakieś epizody w przeszłości z łksem ?
ABG

Asusss
Posty: 181
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 26.05.2024, 20:52

protektormalopolska pisze:
26.05.2024, 20:47
ŁKS ze Zduńskiej woli to jakaś siła czy fanpage kilka gadżetów i pojedyncze osoby? Ogólnie miasto ma w tradycji kibicowanie Widzewowi czy były jakieś epizody w przeszłości z łksem ?
Daj spokój z tym farmazonem lks Zduńska Wola 🤦 jakiś czas temu,jeździli autami po Zduńskiej,dostali w******* i tyle było ich widać.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

protektormalopolska
Posty: 362
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 26.05.2024, 20:56

Asusss pisze:
26.05.2024, 20:52
protektormalopolska pisze:
26.05.2024, 20:47
ŁKS ze Zduńskiej woli to jakaś siła czy fanpage kilka gadżetów i pojedyncze osoby? Ogólnie miasto ma w tradycji kibicowanie Widzewowi czy były jakieś epizody w przeszłości z łksem ?
Daj spokój z tym farmazonem lks Zduńska Wola 🤦 jakiś czas temu,jeździli autami po Zduńskiej,dostali w******* i tyle było ich widać.
Dla mnie miarodajna jest bardziej liczba Widzewa że Zduńskiej na meczu przyjaźni z Ruchem niż jeden napakowany typ w koszulce Zduńska Wola ŁKS ale wolałem dopytać :)
ABG

Asusss
Posty: 181
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 26.05.2024, 21:13

protektormalopolska pisze:
26.05.2024, 20:56
Asusss pisze:
26.05.2024, 20:52
protektormalopolska pisze:
26.05.2024, 20:47
ŁKS ze Zduńskiej woli to jakaś siła czy fanpage kilka gadżetów i pojedyncze osoby? Ogólnie miasto ma w tradycji kibicowanie Widzewowi czy były jakieś epizody w przeszłości z łksem ?
Daj spokój z tym farmazonem lks Zduńska Wola 🤦 jakiś czas temu,jeździli autami po Zduńskiej,dostali w******* i tyle było ich widać.
Dla mnie miarodajna jest bardziej liczba Widzewa że Zduńskiej na meczu przyjaźni z Ruchem niż jeden napakowany typ w koszulce Zduńska Wola ŁKS ale wolałem dopytać :)
Więc sam odpowiedziałeś sobie na zadane pytanie 😊 Zduńska 100% Widzew.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

UW1908
Posty: 523
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 26.05.2024, 22:01

Zduńska Wola bezsprzecznie za Widzewem. Ale zawsze pojedyńcze osoby jeździły i jeżdżą na ŁKS i na wyjazdy. Tyle.

Asusss
Posty: 181
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 26.05.2024, 23:03

UW1908 pisze:
26.05.2024, 22:01
Zduńska Wola bezsprzecznie za Widzewem. Ale zawsze pojedyńcze osoby jeździły i jeżdżą na ŁKS i na wyjazdy. Tyle.
Poważnie? Kibice Reprezentacji Łodzi jeżdżą nawet z wiosek??? Czyli jesteście jednak wsiokami.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

UW1908
Posty: 523
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 26.05.2024, 23:13

Asusss pisze:
26.05.2024, 23:03
UW1908 pisze:
26.05.2024, 22:01
Zduńska Wola bezsprzecznie za Widzewem. Ale zawsze pojedyńcze osoby jeździły i jeżdżą na ŁKS i na wyjazdy. Tyle.
Poważnie? Kibice Reprezentacji Łodzi jeżdżą nawet z wiosek??? Czyli jesteście jednak wsiokami.
Nie zachęcisz mnie do wejścia w dyskusję na twoim poziomie.

Rafix
Posty: 263
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Rafix » 27.05.2024, 09:14

protektormalopolska pisze:
26.05.2024, 20:56
Asusss pisze:
26.05.2024, 20:52
protektormalopolska pisze:
26.05.2024, 20:47
ŁKS ze Zduńskiej woli to jakaś siła czy fanpage kilka gadżetów i pojedyncze osoby? Ogólnie miasto ma w tradycji kibicowanie Widzewowi czy były jakieś epizody w przeszłości z łksem ?
Daj spokój z tym farmazonem lks Zduńska Wola 🤦 jakiś czas temu,jeździli autami po Zduńskiej,dostali w******* i tyle było ich widać.
Dla mnie miarodajna jest bardziej liczba Widzewa że Zduńskiej na meczu przyjaźni z Ruchem niż jeden napakowany typ w koszulce Zduńska Wola ŁKS ale wolałem dopytać :)
Piotrków nie jest tego najlepszym przykładem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, Bobson1312, GreenwichMeanTime, polska123, roman71, Weteran i 255 gości