www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 24.03.2017, 10:24

C_2 pisze:Serio, jeśli zupełnie olejecie co Gringoo pisze z 10-ciu kont, w końcu mu się znudzi. To typowa internetowa ciota, żywiąca się tym, że ktoś mu odpisuje.
Pozdrowienia dla normalnych.
mam pewne wątpliwości

to przypadek kliniczny wcześniej czy później ta osoba powinna trafić do specjalisty

przykre niezależnie od tego po której jest stronie

można przewijać i nie czytać, ewentualnie po prostu dać do ignorowanych kolejne nicki, zajmuje to chwile, a łatwiej znaleźć coś sensownego
[link]



ŁKSC
Posty: 62
Rejestracja: 07.09.2016, 09:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKSC » 24.03.2017, 10:29

Mistrzu1908 jesli szczerze bez sympati na Widzewie bylo kiepsko to wg mnie szczerze bez sympti na derbach byliscie slabi a na reszcie do tej pory pokazaliscie gowno, a no i na meczu otwarcia zenade. Nie podniecaj sie juz i nie przekrecaj bo co by ludzie nie pisali to przedewszystkim podsumowujac, ze chociaz wiele spraw nie wyszlo to i tak bylo godnie i wy jestescie bez polotu do naszego "slabszego dnia" a juz moze byc tylko lepiej...
Zobacz sobie zdjecie nabitego mlyna z szalami w gorze i transie Duma Łodzi... kartoniade na C, wykonanie piesni "na mym stadionie" albo spontaniczne oldskulowy chaos z flagami i racami w drugiej polowie(dla mnie te momenty uratowaly ten mecz kibicowsko) a potem jak mi powiesz, ze to wyglada kiepsko to bede mogl Ci szczerze przyznac zes c*** a nie kibol ;)
ŁKSCwel

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 24.03.2017, 10:42

Z Tobą kutasie to nie chce nawet dyskutować marna kreaturo.
Socjologiabywa-jeśli chcesz normalnie dyskutować, a nie potrafisz napisać ŁKS normalnie tylko wymyślasz jakieś AP to jak to wpływa na poziom Twoich wypowiedzi? Chcesz normalnie to zacznij od siebie. Wiesz dlaczego straciliście flagi,dlaczego straciliście trochę barw przed meczem? Bo Nas nienawidzicie ale nie szanujecie. Trwacie w myśli,że u Nas bieda jak c*** kibicowsko(po części to prawda). I to Was zgubiło. Też Was nienawidze ale do wroga należy się szacunek. Szacunek nie za klib jakiemu kibicujesz,nie za to,że jesteście Bóg wie kim. Szacunek dla drugiego kibica,człowieka. Wy macie Nas za nic i wasza wielkość zgubiła ten kibicowski Widzew. To tyle.

ŁKSC
Posty: 62
Rejestracja: 07.09.2016, 09:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKSC » 24.03.2017, 10:47

MISTRZ1908 pisze:Z Tobą to nie chce nawet dyskutować
No ta, pamiętam jak sie obsrales placku jak ci zabronilem sie wypowiadać. Masz uraz, rozumiem. Jak zaloze sobie nowe konto to odpiszesz? Beka z was zydy. Prawda boli
ŁKSCwel

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 24.03.2017, 10:59

Rozkazywać to możesz swojej szajce w gimnazjum. Chociaż i tam pewnie muszą tobą pomiatać skoro tutaj jesteś taką pizdą.

ŁKSC
Posty: 62
Rejestracja: 07.09.2016, 09:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKSC » 24.03.2017, 11:08

MISTRZ1908 pisze:Rozkazywać to możesz swojej szajce w gimnazjum. Chociaż i tam pewnie muszą tobą pomiatać skoro tutaj jesteś taką pizdą.
Nie fisiuj mordo bo zbyt bystry nie jestes, a czy gringoo2 wroci i sie za toba wstawi tego nie wie nikt heh

Normalnie odpowiedzialbys na zadane pytanie i byłaby normalna wymiana argumentów a ty jak ten gringo wolisz wdac sie w pyskowki...eh chyba mial na Ciebie zly wlpyw
ŁKSCwel

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 24.03.2017, 11:13

Z gównem mam wymieniać argumenty? Kompleksiarzu j*****. Bez odbioru.

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 24.03.2017, 11:16

ku*** zydzewiaki... cytując klasyka , HITLER WAS ZA MAŁO SPALIŁ :D
Pato 1908 Gang

KlubemŁodziJestRTS
Posty: 187
Rejestracja: 04.12.2015, 22:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: KlubemŁodziJestRTS » 24.03.2017, 11:31

Mistrz ogarnij bajerę, bo patrząc na te twoje niektóre posty to faktycznie do bystrzaków nie należysz. Jak będzie jakiś mecz Widzewa to przejedź znowu koło stadionu i napisz relację z tego co zaobserwowałeś.

Gringo spokojnie bo ci żyłka pęknie na kutasie psi wentlu. Widać słowa hWŁ do Ciebie nie przemówiły ;)
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY!

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 24.03.2017, 12:25

Przemówiły , przemówiły - widac teraz jeszcze bardziej jaką wage przywiązujecie do tego ''smiesznego'' forum....

do tych od was ktorzy cały czas martwią o to na co ida pieniadze miasta i nasze podatki.
Mam pytanie całkiem normalne wlasnie w tej wydawałoby sie beznapinkowej kwestii.

Jak tam budowa pomnika Waszej Legendy Pana Sobolewskiego. bedzie cos z tego ?
dzieki za odp.


Ps. Kolejny Wasz fc ma rozjebane wszystkie pracki od dechy do dechy, wezcie sie moze czerwoni za robote zamiast pierdolic tutaj te wasze dyrdymały i rozkminiac mnie na sto sposobow...
Pato 1908 Gang

KlubemŁodziJestRTS
Posty: 187
Rejestracja: 04.12.2015, 22:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: KlubemŁodziJestRTS » 24.03.2017, 12:32

Gringooo2 pisze:Mam pytanie całkiem normalne wlasnie w tej wydawałoby sie beznapinkowej kwestii.

Jak tam budowa pomnika Waszej Legendy Pana Sobolewskiego. bedzie cos z tego ?
dzieki za odp.
A jak tam z dobudową reszty trybun u was? Będzie coś z tego? Bo jak nie to w ich miejsce możecie postawić pomniki waszych żydowskich założycieli. Było ich akurat trzech, prawda?
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY!

C_2
Posty: 10
Rejestracja: 02.09.2016, 00:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C_2 » 24.03.2017, 12:36

Może trochę dziwnie zabrzmi to pytanie, ale spróbuję - są jakieś neutralne kluby sztuk walki u nas? Koleżka chciałby zapisać dzieciaka do takiego, a z tego co się orientuję to w sporej części jest większość albo za ŁKS-em albo nasza.
DB=1910=WA

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 24.03.2017, 12:40

Że wam sie chce. Musicie mieć bardzo ubogie życie jeden z drugim i trzecim że całą energie wyładowujecie na tym śmiesznym forum.

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 24.03.2017, 17:47

C_2 pisze:Może trochę dziwnie zabrzmi to pytanie, ale spróbuję - są jakieś neutralne kluby sztuk walki u nas? Koleżka chciałby zapisać dzieciaka do takiego, a z tego co się orientuję to w sporej części jest większość albo za ŁKS-em albo nasza.
Znam osoby co trenowały w klubach które nie były, nazwijmy to w większości za klubem któremu kibicował i nie było żadnych problemów. Oczywiście bez odnoszenia się z przynależnością.

ludwik16
Posty: 29
Rejestracja: 12.03.2017, 18:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ludwik16 » 24.03.2017, 18:03

Gringooo2 pisze:Przemówiły , przemówiły - widac teraz jeszcze bardziej jaką wage przywiązujecie do tego ''smiesznego'' forum....

do tych od was ktorzy cały czas martwią o to na co ida pieniadze miasta i nasze podatki.
Mam pytanie całkiem normalne wlasnie w tej wydawałoby sie beznapinkowej kwestii.

Jak tam budowa pomnika Waszej Legendy Pana Sobolewskiego. bedzie cos z tego ?
dzieki za odp.


Ps. Kolejny Wasz fc ma rozjebane wszystkie pracki od dechy do dechy, wezcie sie moze czerwoni za robote zamiast pierdolic tutaj te wasze dyrdymały i rozkminiac mnie na sto sposobow...
jak tam gringus-ustawiles się z RodowitymLodzianinem,tylko uważaj tam żeby Ci dupsko nie pękło bo widze ze wielu tu w tym temacie będzie za Tobą tęskniło...

NarexŁKS
Posty: 12
Rejestracja: 24.03.2017, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NarexŁKS » 24.03.2017, 21:27

Eh, gdyby niektórzy tutaj tyle działali na mieście co pisali postów to by faktycznie tego Widzewa na mieście nie było. O ile moim zdaniem Widzew faktycznie swego czasu wypuszczał dużo różnej propagandy, to teraz jest to głównie wypominanie i raczej się nie uchylają od przyznaniu nam pewnych plusów za to co trzeba i prosiłbym i jednych i drugich W KOŃCU o uczciwe podejście bo tylko się ośmieszamy na Polskę i nikomu to nie jest na rękę. Mam nadzieje że jutro zapełnimy stadion i tego pilnujcie.

Pytanie do kogoś z Widzewa - na transmisji mignął mi szalik Jagiellonii czy mi się wydawało? Był ktoś?
Trwaj w tym co kochasz - ŁKS Łódź Ultras

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 24.03.2017, 21:50

Jaga to akurat ciekawy temat.Ekipa.z takim potencjałem a jakoś narazie cisza.Mają swój klub i trenują więc jest nadzieja.Podobny przypadek co Pogon S.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

NarexŁKS
Posty: 12
Rejestracja: 24.03.2017, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NarexŁKS » 24.03.2017, 23:27

Zgadzam się, jutro pewnie będziemy na nich bluzgać ale tak osobiście to do nich nic nie miałem i nawet mam pewną sympatię mimo ich bliskości z Widzewem. Może to niepopularna jak na Ełkaesiaka opinia ale trudno, Białystok jest ważny bo ich tam zawalają czeczenami a to jest bardzo niebezpieczny naród.

Żeby też mieścić się w temacie: pytanie do kogoś starszego stażem ode mnie na ŁKSie lub w Jagiellonii - mieliśmy no kiedyś jakieś lepsze relacje?

Miałem też kilka lat przerwę w aktywnym kibicowaniu więc może takie ogólniki:
- czy oprócz poważnego pojawienia się w Piotrkowie i uniezależnieniu się Górnika Łęczycy coś się zmieniło w łódzkim? Coś się ruszyło w Pabianicach z tego co rozumiem?
- Na Rudzie proporcje są podobne czy się przechyliły na czyjąś korzyść?
- Podgórna widzę dalej przynajmniej na murach, Czarna Dąbrowa dalej funkcjonuje jako enklawa?
- Co to za lipa wyszła z ŁKSem na Żabieniecu?
Trwaj w tym co kochasz - ŁKS Łódź Ultras

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 25.03.2017, 06:23

C_2 pisze:Może trochę dziwnie zabrzmi to pytanie, ale spróbuję - są jakieś neutralne kluby sztuk walki u nas? Koleżka chciałby zapisać dzieciaka do takiego, a z tego co się orientuję to w sporej części jest większość albo za ŁKS-em albo nasza.
Ile chłopak ma lat? Zapisz go do nas na sekcję na boks. Trochę poćwiczy i zobaczy czy mu to w ogóle odpowiada, w czym jest dobry i do czego go najbardziej ciągnie. Jak się zdecyduje to zapiszesz go na konkretne SW.

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 25.03.2017, 07:37

NarexŁKS pisze:Zgadzam się, jutro pewnie będziemy na nich bluzgać ale tak osobiście to do nich nic nie miałem i nawet mam pewną sympatię mimo ich bliskości z Widzewem. Może to niepopularna jak na Ełkaesiaka opinia ale trudno, Białystok jest ważny bo ich tam zawalają czeczenami a to jest bardzo niebezpieczny naród.

Żeby też mieścić się w temacie: pytanie do kogoś starszego stażem ode mnie na ŁKSie lub w Jagiellonii - mieliśmy no kiedyś jakieś lepsze relacje?

Miałem też kilka lat przerwę w aktywnym kibicowaniu więc może takie ogólniki:
- czy oprócz poważnego pojawienia się w Piotrkowie i uniezależnieniu się Górnika Łęczycy coś się zmieniło w łódzkim? Coś się ruszyło w Pabianicach z tego co rozumiem?
- Na Rudzie proporcje są podobne czy się przechyliły na czyjąś korzyść?
- Podgórna widzę dalej przynajmniej na murach, Czarna Dąbrowa dalej funkcjonuje jako enklawa?
- Co to za lipa wyszła z ŁKSem na Żabieniecu?
Łęczyca = Widzew
Ruda = ŁKS

Pabianice i Żabieniec przemilczę. Przyjdź na mecz a się dowiesz.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 25.03.2017, 07:53

W tym momencie Łęczyca to Górnik i Widzew które od niedawna mają kosę.

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 25.03.2017, 11:43

Górnik miał już swoje 5 minut, na mieście nie widoczni czasem w nocy coś pomażą. Skończą pewnie jak Warta Sieradz.

Stadionowy
Posty: 400
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stadionowy » 25.03.2017, 12:02

Eternidad pisze:W tym momencie Łęczyca to Górnik i Widzew które od niedawna mają kosę.
Jeśli to nie sekret to jaki powód i od kiedy te ekipy nie żyją w zgodzie ? Może być PW

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 25.03.2017, 12:02

Misza18 pisze:
C_2 pisze:Może trochę dziwnie zabrzmi to pytanie, ale spróbuję - są jakieś neutralne kluby sztuk walki u nas? Koleżka chciałby zapisać dzieciaka do takiego, a z tego co się orientuję to w sporej części jest większość albo za ŁKS-em albo nasza.
Ile chłopak ma lat? Zapisz go do nas na sekcję na boks. Trochę poćwiczy i zobaczy czy mu to w ogóle odpowiada, w czym jest dobry i do czego go najbardziej ciągnie. Jak się zdecyduje to zapiszesz go na konkretne SW.
e tam Boks czy Sztuki walki :-) Zapisz chłopaka na rugby !
:arrow:

C_2
Posty: 10
Rejestracja: 02.09.2016, 00:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C_2 » 25.03.2017, 15:59

MW10 pisze:
NarexŁKS pisze:Zgadzam się, jutro pewnie będziemy na nich bluzgać ale tak osobiście to do nich nic nie miałem i nawet mam pewną sympatię mimo ich bliskości z Widzewem. Może to niepopularna jak na Ełkaesiaka opinia ale trudno, Białystok jest ważny bo ich tam zawalają czeczenami a to jest bardzo niebezpieczny naród.

Żeby też mieścić się w temacie: pytanie do kogoś starszego stażem ode mnie na ŁKSie lub w Jagiellonii - mieliśmy no kiedyś jakieś lepsze relacje?

Miałem też kilka lat przerwę w aktywnym kibicowaniu więc może takie ogólniki:
- czy oprócz poważnego pojawienia się w Piotrkowie i uniezależnieniu się Górnika Łęczycy coś się zmieniło w łódzkim? Coś się ruszyło w Pabianicach z tego co rozumiem?
- Na Rudzie proporcje są podobne czy się przechyliły na czyjąś korzyść?
- Podgórna widzę dalej przynajmniej na murach, Czarna Dąbrowa dalej funkcjonuje jako enklawa?
- Co to za lipa wyszła z ŁKSem na Żabieniecu?
Łęczyca = Widzew
Ruda = ŁKS

Pabianice i Żabieniec przemilczę. Przyjdź na mecz a się dowiesz.
@Low kick na kolano - dzieki, przekaze kontakt koleżce. Dzieciak ma 8 lat i raczej nie w głowie mu piłka nożna. Ojcu za to tak, ale nie chce na siłę dzieciaka zmuszać by wybrało komu kibicuje. Dlatego szuka czegoś, co będzie neutralne by dzieciak sam mógł zdecydować z kim trzymać.

@Misza18 - to nie mój dzieciak (mój już trenuje ;) i napawa dumą).

Dzięki za odpowiedzi. Pozdro.
DB=1910=WA

Mrachooo2
Posty: 1
Rejestracja: 25.03.2017, 16:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mrachooo2 » 25.03.2017, 16:43

Gringooo2 pisze:Przemówiły , przemówiły - widac teraz jeszcze bardziej jaką wage przywiązujecie do tego ''smiesznego'' forum....

do tych od was ktorzy cały czas martwią o to na co ida pieniadze miasta i nasze podatki.
Mam pytanie całkiem normalne wlasnie w tej wydawałoby sie beznapinkowej kwestii.

Jak tam budowa pomnika Waszej Legendy Pana Sobolewskiego. bedzie cos z tego ?
dzieki za odp.


Ps. Kolejny Wasz fc ma rozjebane wszystkie pracki od dechy do dechy, wezcie sie moze czerwoni za robote zamiast pierdolic tutaj te wasze dyrdymały i rozkminiac mnie na sto sposobow...
Przestań się tutaj wpisywać jełopie. Hańbisz dobre imie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Mistrz1909 tak samo zakaz pisania.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 25.03.2017, 16:53

C_2 pisze:
MW10 pisze:
NarexŁKS pisze:Zgadzam się, jutro pewnie będziemy na nich bluzgać ale tak osobiście to do nich nic nie miałem i nawet mam pewną sympatię mimo ich bliskości z Widzewem. Może to niepopularna jak na Ełkaesiaka opinia ale trudno, Białystok jest ważny bo ich tam zawalają czeczenami a to jest bardzo niebezpieczny naród.

Żeby też mieścić się w temacie: pytanie do kogoś starszego stażem ode mnie na ŁKSie lub w Jagiellonii - mieliśmy no kiedyś jakieś lepsze relacje?

Miałem też kilka lat przerwę w aktywnym kibicowaniu więc może takie ogólniki:
- czy oprócz poważnego pojawienia się w Piotrkowie i uniezależnieniu się Górnika Łęczycy coś się zmieniło w łódzkim? Coś się ruszyło w Pabianicach z tego co rozumiem?
- Na Rudzie proporcje są podobne czy się przechyliły na czyjąś korzyść?
- Podgórna widzę dalej przynajmniej na murach, Czarna Dąbrowa dalej funkcjonuje jako enklawa?
- Co to za lipa wyszła z ŁKSem na Żabieniecu?
Łęczyca = Widzew
Ruda = ŁKS

Pabianice i Żabieniec przemilczę. Przyjdź na mecz a się dowiesz.
@Low kick na kolano - dzieki, przekaze kontakt koleżce. Dzieciak ma 8 lat i raczej nie w głowie mu piłka nożna. Ojcu za to tak, ale nie chce na siłę dzieciaka zmuszać by wybrało komu kibicuje. Dlatego szuka czegoś, co będzie neutralne by dzieciak sam mógł zdecydować z kim trzymać.

@Misza18 - to nie mój dzieciak (mój już trenuje ;) i napawa dumą).

Dzięki za odpowiedzi. Pozdro.
pamiętam jak każdy dzieciak chciałbyć Del piero czy innym Owenem, piaskowe boiska pełne dzieciakow, a teraz mają orliki a nie ma komu grać, oznaka czasów, lepiej umieć się lać niż kopać piłe :)

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 25.03.2017, 17:18

C_2 pisze:Może trochę dziwnie zabrzmi to pytanie, ale spróbuję - są jakieś neutralne kluby sztuk walki u nas? Koleżka chciałby zapisać dzieciaka do takiego, a z tego co się orientuję to w sporej części jest większość albo za ŁKS-em albo nasza.
Prawie wszystkie kluby są albo nasze albo ich. Chyba jedynym takim bezstronnym jest klub Alien na Dowborczyków.

C_2
Posty: 10
Rejestracja: 02.09.2016, 00:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C_2 » 25.03.2017, 19:05

Jatoja49 pisze: pamiętam jak każdy dzieciak chciałbyć Del piero czy innym Owenem, piaskowe boiska pełne dzieciakow, a teraz mają orliki a nie ma komu grać, oznaka czasów, lepiej umieć się lać niż kopać piłe :)
Obstawiam, że to wypadkowa popularności MMA i sztuk walki. Kto wie, czy teraz nie jest to drugi najchętniej oglądany przez Polaków sport. Chociaż c*** wie.
DB=1910=WA

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 26.03.2017, 09:51

Faktycznie, akcje z partyzanta wychodzą wam najlepiej. Mecze Widzewa rozgrywane późną porą, 12-17 tysięcy widzów na stadionie. Łatwa okazja do zdobycia szala przeciwnika. Zupełnie inaczej w drugą stronę, gdzie mecze Łksu rozgrywane są w biały dzień przy widowni 2 tys. Dobrze ujął to TKzM:
W tym miejscu należy pochwalić ełkaesiaków za znajomość geografii – widać że na lekcję z tego przedmiotu musieli wcześniej kogoś do Cosinusa wysłać, mimo że przecież nie musieli. Kilku kibiców jest biegłych z zakresu mapy Polski, po raz kolejny udowadniając, że wiedzą, na które wyjazdy za swoją drużyną, w którą część kraju lepiej nie zabierać swoich flag. Obecnie sytuacja wygląda w ten sposób, że flagi ŁKS-u najdłuższą drogę przebywają z magazynku prosto na amfiteatr i ani kroku dalej. Mecz zgody – lepiej nie. Wyjazd na ŁKS – nie no lepiej nie ryzykować. I tak jedynie flaga ŁKS ŁÓDŹ POLSKA, w reprezentacyjnych barwach, przemierza kolejne kilometry po polskich drogach, samotnie wisząc na smutnym jak p**** sektorze kibiców ŁKS na wyjeździe.
W dobie social media widać wyraźnie jaki kierunek obrałyście dziewczyny. Kibicowskiej Polski nie interesują wasze wyjazdy czy oprawy. Jesteście pod tym względem tak bardzo przeciętni, że nie przyciągacie niczyjej uwagi. Obrałyście więc kurs na jedyny sposób, aby pokazać kibicowskiej Polsce swoje istnienie - tysiące gadżetów anty Widzew, anty Ruch czy ogólnie anty WRWE. Tak - kreujecie się na największą z ekip anty i na tym próbujecie budować "fejm".
Jak to wygląda na Widzewie? Zupełnie odwrotnie. Zdjęcia pełnych dzieciaków na stadionie. Pełne autokary FC. Marsze, pochody na stadion. Po dwóch meczach na nowym obiekcie i blisko 3-4 tysięcy szczęśliwych dzieciaków, już teraz możemy spokojnie patrzeć w przyszłość. A wy? Ile tak pociągniecie z tym stylem "anty"? :)

Co wy byście miernoty bez tego Widzewa zrobili? Chyba zaczęli napierdalać się po głowach między sobą i wydawać gadżety anty Polesie vs anty Koziny :)

Bez odbioru.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 26.03.2017, 10:34

Masz racje, nie wiem co my byśmy bez tego Widzewa zrobili... Niech żyje Widzew! Będzie co j****!

Widać, że jednak troche boli, że jesteście ciągle j*****, to sie nam tu pożaliłeś ładnie

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 26.03.2017, 10:50

haha

''smutne jak pizdy'' to wy macie facjaty...od koncowki zeszłego roku.
Ale i tak jestescie w stanie zakłamac , że wszystko jest w porządku.... spoko Wy zawsze lubiliscie śmiac sie przez łzy,

fajnie czerwoni, że sie odkuliście za najwieksze upokorzenie ostatnich lat w naszym nudnym juz niestety swiecie kibicowskim, i macie pełne prawo patrzec na swiat przez rózowe okulary...
Jedyne czym mozecie sie pochwalić , to nowy stadion, i kilkanascie tysiecy sprzedanych karnetów. Chwalicie sie tez regularnie jakąkolwiek waszą aktywniścią, nic dziwnego , musicie to robić..
Fakt jest taki, ze żeby sobie odkuć flagi, musielibyscie nas najebać banda na bande i to chyba dziesieciokrotnie pod rząd... a wy nawet raz tego nie zrobiłyscie rózowe dziewczynki. Wolicie zarzucać nam brak aktywnosci, i nasmiewać sie z nas dalej, bo jestescie typową internetowo propagandową ekipą, dla ktorej najwazniejsze jest to co kto o niej myśli, a za naszą sprawką tak dobrze juz o was nikt nie mysli, chyba że wasi pobratymcy z Wrwe..


ŁKS robi swoje - na poprzednim wyjezdzie bylismy w liczbie w jakiej nie jedna ekstraklasowa ekipa nie jezdzi, na miescie i poza nim regularnie dojezdzani są czerwoni ( z partyzanta wiec sie nie liczy :D ), na odnawianie grafów wydają juz takie pieniadze ze nie ma drugiej ekipy ktora by z tego powodu musiałą tak liczyć złotowki.... a dzisiaj na naszej jednej trybunie ''smutnej jak p****'' znow bedzie komplecik , i wygramy :)
Pato 1908 Gang

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 26.03.2017, 10:56

Znów będzie komplet?? Napisane jakby ten komplet był normą. Jeśli bedzie ten komplet to jest to dopiero drugi mecz ligowy z kompletem. Tylko w tym wypadku pojemność to 4100.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 26.03.2017, 11:05

Łks bez Widzewa to byłaby ekipa pokroju nie wiem kogo,może Gksu Tychy.
1910

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 26.03.2017, 11:27

Masz racje , komu jak komu ale widzewowi mozemy zawdzięczać nasze największe sukcesy , jak wygranie najważniejszych bitew banda na bandę czy wykrojenie najważniejszych flag i to dwa razy :)
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 26.03.2017, 11:37

czytać sie nie da tego waszego pierdolenia... DZIŚ POLSKA STRONA MIASTA ŁODZI TRZYMA KCIUKI ZA Jagiellonie!
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 26.03.2017, 11:38

rozpierdol pisze:Łks bez Widzewa to byłaby ekipa pokroju nie wiem kogo,może Gksu Tychy.
Ty GKS to szanuj gnoju zafajdany. To,że są małą ekipą to nie znaczy,że możesz na nich gadać. Ciekawe czy Ty byś był taki twardy z jeździł na 90%wyjazdów po całej Polsce w około 100osób. Mają swoją paczke i jeżdżą wszędzie wiedząc,że w takich liczbach nie trudno o przygody.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 26.03.2017, 11:47

Hustin Doffman pisze:czytać sie nie da tego waszego pierdolenia... DZIŚ POLSKA STRONA MIASTA ŁODZI TRZYMA KCIUKI ZA Jagiellonie!
Dokładnie. Jeszcze ty to tak ująłeś bez pierdolenia i bez napinki. Gnój wywalać, a nie na forum ty polska strono wielbiciela Rozenbauma. Coś ten temat ucichł,dziwne nieprawdaż?

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 26.03.2017, 11:50

Do topowych ekip im jednak daleko.Nawet do Gieksy z Katowic im daleko.Jakbyś nie zauważył nigdzie ich nie obrażam,stwierdzam fakty.

Mistrzuniu i popatrz z czym wy jeździcie.

Z jakiego powodu zabieracie jedynie ŁŁP??Czyżby strach wam nie pozwalał na wzięcie więcej flag kalkulatory?Z takim podejściem to Widzew nigdy nie będzie miał szans się odegrać.
1910

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 26.03.2017, 11:53

rozpierdol pisze:Łks bez Widzewa to byłaby ekipa pokroju nie wiem kogo,może Gksu Tychy.
wid08 pisze:Masz racje , komu jak komu ale widzewowi mozemy zawdzięczać nasze największe sukcesy , jak wygranie najważniejszych bitew banda na bandę czy wykrojenie najważniejszych flag i to dwa razy :)
sto procent kumpel ,lepiej tego kiepa nie mogles zgasić.


Z jakiego powodu zabieracie jedynie ŁŁP??Czyżby strach wam nie pozwalał na wzięcie więcej flag kalkulatory?Z takim podejściem to Widzew nigdy nie będzie miał szans się odegrać.

a co ku*** ŁŁP, naszej najbardziej rozpoznawalnej flagi nie mozna kroic czy o c*** chodzi? Boli cie to jakie zabieramy, ty sie lepiej martw pało jakie wy bierzecie. a tak wogole to zaloz ruch oburzonych widzewiaków hahahah
Pato 1908 Gang

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bugi2017, chudy_28, cys1o, fajnie_jest, Udenhout88, umulung, yakyak i 465 gości