Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

wojtasssss1
Posty: 8
Rejestracja: 12.08.2008, 21:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: wojtasssss1 » 26.02.2017, 07:44

Obrazek
Obrazek
Obrazek



werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: werwolff88 » 26.02.2017, 09:41

[link]

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: (S) » 26.02.2017, 10:06

Ręce opadają. To jak lecisz jeden z drugim na wyjazd jeśli... I jak ktos sie zaczaji dojdzie do walki to po przyjezdzie milicji lecicie i zeznajecie ze Marek Arek i Tomek sie bili i was bronili i oni sa po dobrej stronie? Hehe to, to tylko mozna w ramach żartu rozkminiac...

SWC
Posty: 110
Rejestracja: 14.04.2013, 15:42

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: SWC » 26.02.2017, 11:00

Dr Kamszot pisze:Jakiej treści transparent w sektorze gości na meczu Wisła-Jagiellonia?
"Wyklęci Nieugięci Wisła Pamiętamy"

Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Maumarikus » 26.02.2017, 11:00

Dr Kamszot pisze:Jakiej treści transparent w sektorze gości na meczu Wisła-Jagiellonia?
Obrazek


WIĘCEJ ...............
[link]

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: GtWładzię » 26.02.2017, 11:39


Daniowks
Posty: 21
Rejestracja: 17.10.2010, 21:23

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Daniowks » 26.02.2017, 11:40

zimnoch dojebal i tyle opisuje cale zdazenie prawie krok po kroku no ludzie ogarnijcie sie troche i na koncu jeszcze wskazuje potencjalnych sprawcow zdazenia.dla sadu i prokuratury to mysle wystarczy do skazania chlopow. nie wybral drogi milczenie jest zlotem tylko jawnie opowiada co sie stalo c*** mu w dupe i tyle do spodu z ku***

sezonowiec
Posty: 9
Rejestracja: 16.06.2013, 15:06

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: sezonowiec » 26.02.2017, 12:20

Znaczy sie ze jak grupa ze sprzetem zaatakuje grupe bez sprzetu, to ci bez sprzetu moga sprzedac tych ze sprzetem.

.ZIWPJB.
Posty: 372
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: .ZIWPJB. » 26.02.2017, 12:28

Po zadymie tez psom spiewacie od a do z jak bylo i kto to zrobil. Mnie j**** czy on jest bohaterem mogl ozorem nie klepac. Dla mnie juz wszystko jasne po tym papierze.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Jatoja49 » 26.02.2017, 12:30

Masakra jakie łby tu sie wpisuja to nieporozumienie... Nie wazne czy stanal w obronie czy nie, w kryminale byłby za te zeznania cwelony i nie ma co tu wiecej rozkminiac.

spectrum
Posty: 7
Rejestracja: 22.03.2013, 23:04

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: spectrum » 26.02.2017, 13:45

Białko wklejone, gość dał, wiadomo o co capoeira a tu rozkmina na jedną stronę chłopców z bloków co nigdy w nawet w kabarynie nie siedzieli.

Daniowks
Posty: 21
Rejestracja: 17.10.2010, 21:23

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Daniowks » 26.02.2017, 13:54

sluchaj ottco dziwolągu tu nie chodzi kto jest oskarżony czy świadek mordy sie nie otwiera. tym bardziej ze przy policji jak przyjechala to powiedzial ze to my jestesmy poszkodowani i wszysktko wyjasnimy ha ha . pajacu jak nie rozumiesz pewnych zasad to jestes potencjalnym konfidentem jak on i tyle. zrozumiałeś ?

Janusz Piknik
Posty: 22
Rejestracja: 29.07.2016, 20:42

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Janusz Piknik » 26.02.2017, 15:22

Jesli wymaga sie od kogos zasad to samemu tez powinno sie byc czlowiekiem z zasadami. Kto zasad nie trzyma, bez takowych i szacunku powinien byc traktowany..

Gonzales88
Posty: 30
Rejestracja: 16.11.2016, 14:51

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Gonzales88 » 26.02.2017, 15:38

Piast Gliwice po kilku osobach w Szczecinie, dziś zalicza zero w Lublinie (mogli się pojawić, Górnik okazjonalnie zjawił się na meczu)

Mateusz82
Posty: 66
Rejestracja: 27.06.2007, 11:47

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Mateusz82 » 26.02.2017, 15:45

Ogladam mecz w Lublinie z perspektywy canal+. Slychac od czasu do czasu okrzyki + transparent ,,cyrk objazdowy''. To akcja chłopaków z Gónika ?

Darko Panchew
Posty: 139
Rejestracja: 31.03.2007, 17:02
Lokalizacja: DA

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Darko Panchew » 26.02.2017, 15:55

W Wolnym Mieście Gdańsku......

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: ban82 » 26.02.2017, 16:45

jaki jest ogólnie powód rozgrywania tych meczów w Lublinie?? Ktoś pewnie pomyslał że ludzie będą walić drzwiami i oknami żeby zobaczyć 'dobrą piłke' tylko że jak sie patrzy na te trybuny to przerażająco to wygląda. Pareset osób na takim kolosie to masakra.
A może jest jeszcze coś ??
Moim skromnym zdaniem goście powinni uczestniczyc w tym cyrku,nawet w skromnych liczbach, symbolicznie. To jeszcze bardziej podniosło by koszty organizacji meczów.

Gonzales88
Posty: 30
Rejestracja: 16.11.2016, 14:51

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Gonzales88 » 26.02.2017, 16:53

Górnik Łęczna podręcznikowy przykład protestu, który nie szkodzi włodarzom klubu. Mało tego dziś nawet dali zarobić im na biletach po czym po I połowi wyszli i spokój jest :) Nie jeżdżą na wyjazdy (zamiast jeździć jak Korona i cisnąć prezesowi) czyli brak ewentualnych kar. U siebie nie chodzą, nie bluzgają, nie odpalają piro, czyli kolejne oszczędności dla klubu. Do tego poprosili , aby ekipy do nich nie przyjeżdżały czym zapewnili władzom klubu spokój na trybunach i brak bluzgów w ich kierunku z sektora gości. Plus gigantyczne oszczędności jaki są z organizacji sektora dla przyjezdnych (x18 w sezonie)

Jaki jest sens robienia protestów w takim wykonaniu?

Jedyna ekipa, która zrobiła skuteczny PROTEST to Legia, która jak mogła to chodziła na mecze, jeździła na wyjazdy, utrudniała im działanie na każdy możliwy sposób i próbowała robić tak, aby klub płacił jak największe koszta organizacji.

Ci robią zupełnie odwrotnie na czym zyskuje klub bo sporo oszczędza.

wolny_sluchacz
Posty: 35
Rejestracja: 23.07.2016, 11:22

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: wolny_sluchacz » 26.02.2017, 20:45

ban82 pisze:jaki jest ogólnie powód rozgrywania tych meczów w Lublinie?? Ktoś pewnie pomyslał że ludzie będą walić drzwiami i oknami żeby zobaczyć 'dobrą piłke' tylko że jak sie patrzy na te trybuny to przerażająco to wygląda. Pareset osób na takim kolosie to masakra.
A może jest jeszcze coś ??
Moim skromnym zdaniem goście powinni uczestniczyc w tym cyrku,nawet w skromnych liczbach, symbolicznie. To jeszcze bardziej podniosło by koszty organizacji meczów.

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, o co chodzi ;) Pieniądze. Stadion w Lublinie dał klubowi możliwość pozyskania większych wpływów z umów sponsorskich, reklam. Wpływy z meczów wzrosły o kilkadziesiąt procent, a na to też składają się czynniki, o których ktoś pisał wcześniej (brak kibiców gości=mniejsze koszta). Chociaż podczas jednej konferencji jakiś przedstawiciel klubu powiedział, że liczbę potencjalnych kibiców Górnika szacuje się na 600 tys, stąd może lepiej grać na większym stadionie. Według mnie trochę przesadził.

szybowiec22
Posty: 109
Rejestracja: 22.02.2017, 21:00

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: szybowiec22 » 26.02.2017, 21:36

2 kolejka na wiosne za nami prawie bo jutro jeszcze mecz w Chorzowie, ale mozna pokusic sie o male podsumowanie mam nadzieje ze obiektywne.
kolejka zapowiadala sie duzo gorzej niz pierwsza pod wzgledem kibicowskim ze wzgledu na zakazy wyjazdowe wielu ekip.
Jesli chodzi o gosci to:
Zaglebie calkiem przyzwoity wyjazd do Plocka
Lech niezle nabita klatka w Szczecinie wiec tez na plus
Jesli chodzi o gospodarzy to racji braku kibicow gosci to jakby cisnienie mniejsze bylo.
Lechia - duzy plus widac ze jest moda na Lechie w Gdansku i super oglada sie tam stadion w porownaniu np do Wroclawia gdzie podobne areny a kibicow bardzo malo.
Arka na meczu tez ladnie mln sie prezentowal wiec tez na plus
Wisła Krakow- widac ze kryzys zarzegnany na meczu ponad 11 tys a mlyn w postaci 3 sektorow wiec nie spelnily sie przepowiednie niektorych ze to koniec
Wisła Plock jak i Pogon jak na ich mozliwosci i poziom stadionow to w miare k
Gornik Łeczna - nie wiem o co chodzi wogole czy ktos kuma ten protest bo dzisiaj jesli ktos ogladal ten mecz to nic z niego nie wyniosl - chyba nie tedy droga
Na koniec Legia bo nie wiem jak ja ocenic z jednego wzgledu. przez gre w pucharach kazdy mez u siebie graja w niedziele o 18 chyba nie ma lepszego terminu dla frekwencji, czyktos pamieta mecz Legi w u siebie w piatek lub poniedzialek???
Miejmy nadzieje ze nast kolejka przyniesie wiecej emocjii
Pilka nozna dla kibicow

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Bączyński » 26.02.2017, 22:11

w Gdansku i super oglada sie tam stadion w porownaniu np do Wroclawia gdzie podobne areny a kibicow bardzo malo.
Śląsk ma większy stadion od Lechii i jednopoziomowy młyn,więc dziwnym nie jest,że na Lechii wygląda to lepiej.
Po drugie na Lechii wczoraj było 13 tys,u nas tydzień temu 10 tys,czy to jest tak wielka różnica patrząc też na różne cele Śląska i Lechii?

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: stary zgred » 26.02.2017, 22:14

szybowiec22 pisze:2 kolejka na wiosne za nami prawie bo jutro jeszcze mecz w Chorzowie, ale mozna pokusic sie o male podsumowanie mam nadzieje ze obiektywne.
kolejka zapowiadala sie duzo gorzej niz pierwsza pod wzgledem kibicowskim ze wzgledu na zakazy wyjazdowe wielu ekip.
Jesli chodzi o gosci to:
Zaglebie calkiem przyzwoity wyjazd do Plocka
Lech niezle nabita klatka w Szczecinie wiec tez na plus
Jesli chodzi o gospodarzy to racji braku kibicow gosci to jakby cisnienie mniejsze bylo.
Lechia - duzy plus widac ze jest moda na Lechie w Gdansku i super oglada sie tam stadion w porownaniu np do Wroclawia gdzie podobne areny a kibicow bardzo malo.
Arka na meczu tez ladnie mln sie prezentowal wiec tez na plus
Wisła Krakow- widac ze kryzys zarzegnany na meczu ponad 11 tys a mlyn w postaci 3 sektorow wiec nie spelnily sie przepowiednie niektorych ze to koniec
Wisła Plock jak i Pogon jak na ich mozliwosci i poziom stadionow to w miare k
Gornik Łeczna - nie wiem o co chodzi wogole czy ktos kuma ten protest bo dzisiaj jesli ktos ogladal ten mecz to nic z niego nie wyniosl - chyba nie tedy droga
Na koniec Legia bo nie wiem jak ja ocenic z jednego wzgledu. przez gre w pucharach kazdy mez u siebie graja w niedziele o 18 chyba nie ma lepszego terminu dla frekwencji, czyktos pamieta mecz Legi w u siebie w piatek lub poniedzialek???
Miejmy nadzieje ze nast kolejka przyniesie wiecej emocjii
Pilka nozna dla kibicow
Brawo...

Ruch Ruch HKS
Posty: 6
Rejestracja: 12.07.2015, 12:40

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Ruch Ruch HKS » 26.02.2017, 23:13

Myslałem że kibice Górnika Łeczna udajac sie na swój mecz odpala piro, wrzucą cos na murawe by zwiekszyc koszta i władze to odczuły - bo chyba taki protest to jest protest a tu wyszła d*** i jeszcze dali zarobic na biletach.
Czyli źle myślałem.

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 26.02.2017, 23:22

szybowiec22 pisze:2 kolejka na wiosne za nami prawie bo jutro jeszcze mecz w Chorzowie, ale mozna pokusic sie o male podsumowanie mam nadzieje ze obiektywne.
kolejka zapowiadala sie duzo gorzej niz pierwsza pod wzgledem kibicowskim ze wzgledu na zakazy wyjazdowe wielu ekip.
Jesli chodzi o gosci to:
Zaglebie calkiem przyzwoity wyjazd do Plocka
Lech niezle nabita klatka w Szczecinie wiec tez na plus
Jesli chodzi o gospodarzy to racji braku kibicow gosci to jakby cisnienie mniejsze bylo.
Lechia - duzy plus widac ze jest moda na Lechie w Gdansku i super oglada sie tam stadion w porownaniu np do Wroclawia gdzie podobne areny a kibicow bardzo malo.
Arka na meczu tez ladnie mln sie prezentowal wiec tez na plus
Wisła Krakow- widac ze kryzys zarzegnany na meczu ponad 11 tys a mlyn w postaci 3 sektorow wiec nie spelnily sie przepowiednie niektorych ze to koniec
Wisła Plock jak i Pogon jak na ich mozliwosci i poziom stadionow to w miare k
Gornik Łeczna - nie wiem o co chodzi wogole czy ktos kuma ten protest bo dzisiaj jesli ktos ogladal ten mecz to nic z niego nie wyniosl - chyba nie tedy droga
Na koniec Legia bo nie wiem jak ja ocenic z jednego wzgledu. przez gre w pucharach kazdy mez u siebie graja w niedziele o 18 chyba nie ma lepszego terminu dla frekwencji, czyktos pamieta mecz Legi w u siebie w piatek lub poniedzialek???
Miejmy nadzieje ze nast kolejka przyniesie wiecej emocjii
Pilka nozna dla kibicow
Ja odniosę się tylko do Wisły. Frekwencja 11 tys. Może ciut lepsza niż zazwyczaj, ale co to za sukces? Chodzi 9, 10 tysięcy praktycznie cały czas. Wzrost jest, ale marny. Mogę powiedzieć, że to przez temperaturę :)
Młyn praktycznie taki jak zawsze. Doping do d. Jedyne co wychodziło: "tak się bawią ludzie..". Oglądnij zdjęcia z młynu, kto tam chodzi. Końca nigdy nie będzie, ale z dołka wyjść prędko się nie uda.

Ironia
HC pisze:Proszę kogoś życzliwego o wytlumaczenie pojęcia ironii komuś kto się spruje, bo mi nie chce się tutaj wchodzić co 15 minut...
Ironia: "sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce." Wikipedia

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: troll internetowy » 27.02.2017, 00:20

Tak a propos dwóch cytatów...
Gonzales88 pisze:Górnik Łęczna podręcznikowy przykład protestu, który nie szkodzi włodarzom klubu. Mało tego dziś nawet dali zarobić im na biletach po czym po I połowi wyszli i spokój jest :) Nie jeżdżą na wyjazdy (zamiast jeździć jak Korona i cisnąć prezesowi) czyli brak ewentualnych kar. U siebie nie chodzą, nie bluzgają, nie odpalają piro, czyli kolejne oszczędności dla klubu. Do tego poprosili , aby ekipy do nich nie przyjeżdżały czym zapewnili władzom klubu spokój na trybunach i brak bluzgów w ich kierunku z sektora gości. Plus gigantyczne oszczędności jaki są z organizacji sektora dla przyjezdnych (x18 w sezonie)

Jaki jest sens robienia protestów w takim wykonaniu?
Kosztów dodatkowych na pewno mniej. Pytanie tylko, jak klub wychodzi w ostatecznym rozrachunku finansowo. Za wynajem stadionu w Lublinie klub też płaci. A patrząc na frekwencję na GŁ w Lublinie, która w porywach sięga max 500 osób, to nie wiem, czy wychodzi na plus. Podobno koszty wynajmu lubelskiego stadionu nie należą do najtańszych. Swego czasu Motor chciał na tym stadionie grać, ale się nie zdecydował właśnie ze względu na koszty najmu. Obecnie nie wiem, jak się dogadali, czy MOSiR opuścił ceny, czy Motor znalazł dodatkowe środki na pokrycie.

wolny_sluchacz pisze: Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, o co chodzi ;) Pieniądze. Stadion w Lublinie dał klubowi możliwość pozyskania większych wpływów z umów sponsorskich, reklam. Wpływy z meczów wzrosły o kilkadziesiąt procent, a na to też składają się czynniki, o których ktoś pisał wcześniej (brak kibiców gości=mniejsze koszta). Chociaż podczas jednej konferencji jakiś przedstawiciel klubu powiedział, że liczbę potencjalnych kibiców Górnika szacuje się na 600 tys, stąd może lepiej grać na większym stadionie. Według mnie trochę przesadził.
Wzrost wpływów o kilkadziesiąt procent?.. :roll: To ile Ci reklamodawcy płacą Górnikowi, podczas, gdy na stadionie pojawia się do kilkuset osób?.. Jeżeli nawet wpływy z reklam wzrosły o aż tyle, co twierdzisz, to przy takiej frekwencji taki stan na długą metę nie potrwa. Owszem, przedsiębiorcy koszty reklamowe traktują mniej więcej, jak inwestycje, ale prędzej, czy później inwestycja musi się zwrócić. Jak sądzisz, reklama dla 300-500 osób ile wygeneruje przychodu?
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Zeos
Posty: 117
Rejestracja: 22.02.2017, 14:15

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Zeos » 27.02.2017, 01:28

rozpuszczalnik1906 pisze:
szybowiec22 pisze:2 kolejka na wiosne za nami prawie bo jutro jeszcze mecz w Chorzowie, ale mozna pokusic sie o male podsumowanie mam nadzieje ze obiektywne.
kolejka zapowiadala sie duzo gorzej niz pierwsza pod wzgledem kibicowskim ze wzgledu na zakazy wyjazdowe wielu ekip.
Jesli chodzi o gosci to:
Zaglebie calkiem przyzwoity wyjazd do Plocka
Lech niezle nabita klatka w Szczecinie wiec tez na plus
Jesli chodzi o gospodarzy to racji braku kibicow gosci to jakby cisnienie mniejsze bylo.
Lechia - duzy plus widac ze jest moda na Lechie w Gdansku i super oglada sie tam stadion w porownaniu np do Wroclawia gdzie podobne areny a kibicow bardzo malo.
Arka na meczu tez ladnie mln sie prezentowal wiec tez na plus
Wisła Krakow- widac ze kryzys zarzegnany na meczu ponad 11 tys a mlyn w postaci 3 sektorow wiec nie spelnily sie przepowiednie niektorych ze to koniec
Wisła Plock jak i Pogon jak na ich mozliwosci i poziom stadionow to w miare k
Gornik Łeczna - nie wiem o co chodzi wogole czy ktos kuma ten protest bo dzisiaj jesli ktos ogladal ten mecz to nic z niego nie wyniosl - chyba nie tedy droga
Na koniec Legia bo nie wiem jak ja ocenic z jednego wzgledu. przez gre w pucharach kazdy mez u siebie graja w niedziele o 18 chyba nie ma lepszego terminu dla frekwencji, czyktos pamieta mecz Legi w u siebie w piatek lub poniedzialek???
Miejmy nadzieje ze nast kolejka przyniesie wiecej emocjii
Pilka nozna dla kibicow
Ja odniosę się tylko do Wisły. Frekwencja 11 tys. Może ciut lepsza niż zazwyczaj, ale co to za sukces? Chodzi 9, 10 tysięcy praktycznie cały czas. Wzrost jest, ale marny. Mogę powiedzieć, że to przez temperaturę :)
Młyn praktycznie taki jak zawsze. Doping do d. Jedyne co wychodziło: "tak się bawią ludzie..". Oglądnij zdjęcia z młynu, kto tam chodzi. Końca nigdy nie będzie, ale z dołka wyjść prędko się nie uda.
Piszesz to na podstawie czego? W nicku 1906 więc mniemam że kibic cracovii :) ? Doping akurat w ostatnich paru meczach dobry, gniazdowy ogarnia, młyn też przyzwoity porównując do innych stadionów, ilościowo sporo lepiej niż na runde w poprzedniej rundzie, jedyne co nie trybi póki co to wyjazdy, choć i tak jest progress w porównaniu do zeszłej rundy. Mówiąc w skrócie psy szczekają, karawana jedzie dalej.


PS: Dawaj zdjęcia tych chuliganów z młynów na innych stadionach. Najpierw wrzuć ten z Cracovii gdzie na mikro młynku rządzą 10-15 latki

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 27.02.2017, 02:51

Zeos pisze:
Piszesz to na podstawie czego? W nicku 1906 więc mniemam że kibic cracovii :) ? Doping akurat w ostatnich paru meczach dobry, gniazdowy ogarnia, młyn też przyzwoity porównując do innych stadionów, ilościowo sporo lepiej niż na runde w poprzedniej rundzie, jedyne co nie trybi póki co to wyjazdy, choć i tak jest progress w porównaniu do zeszłej rundy. Mówiąc w skrócie psy szczekają, karawana jedzie dalej.


PS: Dawaj zdjęcia tych chuliganów z młynów na innych stadionach. Najpierw wrzuć ten z Cracovii gdzie na mikro młynku rządzą 10-15 latki
Skróciłem cytaty, tylko do Twoich wypowiedzi. Na podstawie moich obserwacji. Nie trafiłeś z pasami. Doping kuluje. Jakość.. Na ostatnim meczu godne uwagi: "tak się bawią ludzie..". To akurat petarda. Czasem jakieś jazda, jazda. Nie będę wrzucał zdjęć. Nie interesują mnie w tej chwili inne młyny. Trzeba patrzeć na swój klub. To, że u innych jest tak samo nie oznacza, że jest to dopuszczalne, mile widziane, powinno być tak wszędzie i u nas itp.
Nie pisałem nic o wieku na młynie, ale się domyśliłeś, więc wiesz dobrze, że jest z tym problem. Tego się już nie zmieni, ale zawsze może być lepiej. Co do poprzedniej rundy, to wg mnie nie wiele się zmieniło a prawdę mówiąc trzeba poczekać jeszcze na kolejne mecze. W ostatnich meczach? Ten był drugi w tej rundzie.

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Jacoby31 » 27.02.2017, 15:15

Frekwencja nie jest słabsza, ale też nie jest lepsza w porównaniu do innych sezonów. Kręcimy się ciągle w podobnych ilościach od paru sezonów. Pamiętajcie, że każdy z nas zaczynał od młodzika, ah sorki to k.net tu każdy jest i od razu był kumaty, 50 w łapie i od 20 lat trenuje sporty walki. Doping na tym samym poziomie co zawsze.

Idąc takim tokiem to na Legii jest kryzys bo tylko 14 tysięcy ich było na ostatnim meczu.

88-zz
Posty: 25
Rejestracja: 23.10.2016, 16:52

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: 88-zz » 27.02.2017, 16:38

8 edycja akcji “Siarkowcy Dzieciakom i prezentacja piłkarzy Siarki Tarnobrzeg ~(26.02.2017)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: donhichot » 27.02.2017, 16:51

Śląsk z Ruchem już wielokrotnie pozwalali sobie na wchodzenie u siebie na zakazie, czy tym razem będzie tak samo czy obustronne stosunki z Wisła spowodowały, że tym razem się to nie uda?

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: bez-napinki » 27.02.2017, 16:58

Dziś się dowiesz.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: srututu » 27.02.2017, 17:05

donhichot pisze:Śląsk z Ruchem już wielokrotnie pozwalali sobie na wchodzenie u siebie na zakazie, czy tym razem będzie tak samo czy obustronne stosunki z Wisła spowodowały, że tym razem się to nie uda?
Z pewnością. Zwłaszcza, że Ruch ostatnio ustawiał się na Śląsk.

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: donhichot » 27.02.2017, 17:06

srututu pisze:
donhichot pisze:Śląsk z Ruchem już wielokrotnie pozwalali sobie na wchodzenie u siebie na zakazie, czy tym razem będzie tak samo czy obustronne stosunki z Wisła spowodowały, że tym razem się to nie uda?
Z pewnością. Zwłaszcza, że Ruch ostatnio ustawiał się na Śląsk.
co to ma do rzeczy ? Ruch jest honorową ekipą i nie raz swoim wrogom pozwalał zasiąść obok siebie patrz Legia. Wiem, że większość ekip nie ma problemu żeby na zakazie przyjechać do Chorzowa więc też wydaje mi się, że takiego problemu nie miałby Śląsk.

nikt ważny
Posty: 38
Rejestracja: 21.01.2017, 22:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: nikt ważny » 27.02.2017, 18:06

Nie wiem jakim trzeba być baranem żeby myśleć że Śląsk który ciśnie Wisłe i Ruch od c**** dziwek k**** wejdzie od tak na zakazie. Wracajcie do tych szkół bo bije wam.
WSH obecne na tym meczu i szuka na neutralnych sektorach swoich byłych braci haha

Gong
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2017, 23:53

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Gong » 27.02.2017, 23:59

24 kibiców Śląska z KKN-u, którzy mieli z sobą dwie flagi.

Cytat ze strony Romka Zielińskiego, więc coś tam się jednak pozmieniało, niegdyś ekipa Śląska bywała na meczach w Chorzowie na sektorach Ruchu zorganizowaną grupą i z dopingiem oraz bodaj flagami.


Strasznie cinka kolejka kibicowsko, coraz gorzej to wygląda z dostępnością sektorów gości, dramat nic się nie zmieniło na lepsze... Tam tylko czekają aż ktoś race odpali żeby dojebać zakaz wyjazdowy na pare miechów i mieć spokój.

wolny_sluchacz
Posty: 35
Rejestracja: 23.07.2016, 11:22

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: wolny_sluchacz » 28.02.2017, 03:47

Wzrost wpływów o kilkadziesiąt procent?.. :roll: To ile Ci reklamodawcy płacą Górnikowi, podczas, gdy na stadionie pojawia się do kilkuset osób?.. Jeżeli nawet wpływy z reklam wzrosły o aż tyle, co twierdzisz, to przy takiej frekwencji taki stan na długą metę nie potrwa. Owszem, przedsiębiorcy koszty reklamowe traktują mniej więcej, jak inwestycje, ale prędzej, czy później inwestycja musi się zwrócić. Jak sądzisz, reklama dla 300-500 osób ile wygeneruje przychodu?[/quote]


"Klub odnotował 65% wzrost przychodu z tytułu umów reklamowych (poza wpływami z LW Bogdanka SA i Ekstraklasy SA), w porównaniu do całego zeszłego sezonu. Średnie per mecz przychody z dnia meczowego wzrosły o 71%, w porównaniu do rundy wiosennej i finałowej sezonu 2015/2016."
Nie miej do mnie pretensji, nie bronię przecież zarządu. Nie jestem z Górnika, ale wystarczy trochę poszukać i się sprawa wyjaśnia :)

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: htsk4 » 28.02.2017, 05:26

268 mandatów dla kibiców w związku z meczem Lechii z Cracovią
[link]
Good Night Left Side

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: HC » 28.02.2017, 12:01

Tyle kwitów to psiarskie wypisują na Rozbracie w Warszawie za przejście na czerwonym, szczególnie w okresie letnim;)
HUTNIK&MAZOVIA

.ZIWPJB.
Posty: 372
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: .ZIWPJB. » 28.02.2017, 12:12

Są przypadki gdzie cały młyn lub cały sektor gości dostał kwity, bywało że i ci i ci, ale to znane bardziej z niższych lig, np za bluzganie. Ogólnie tak zjebanych czasów doczekaliśmy, że te k**** za wyzwiska na nich już karzą, ale to właśnie obrywa się tym ''mniejszym'' ekipom. Potem stówa, albo sąd grodzki...
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Neo
Posty: 905
Rejestracja: 26.02.2007, 22:05

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video- 24-27 lutego !

Post autor: Neo » 28.02.2017, 12:58

Obrazek Obrazek Obrazek

RUCH CHORZÓW - Śląsk Wrocław
Widzów:
5557
Więcej zdjęć: [link]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nBZwJCLXDds[/youtube]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, Jabollo, Junior89, Kijekprawdy, Magnat, yazzar i 158 gości