www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: puder1 » 23.01.2017, 10:17

TenTypZDaleka pisze:
dres i kaptur pisze:A tam, dalej jest za Ruchem, a że teraz za Chorzowem, nie Radzionkowem to mała różnica.
A tak serio to nie rozumiem ludzi którzy się przerzucają, a w dodatku potem dziarają inne barwy
Bo przerzucania nie da się zrozumieć, klub to jest jak religia, znajomi, przyjaciele, nawet jak z czasem mniej się udzielasz to nadal go kochasz, albo jestem wierny jednemu klubowi albo jesteś jak chorągiewka na dachu, zmienił klub raz to nie problem potem zrobić to ponownie. Może to być fighter najlepszy z najlepszych, ale gdy był w obozie wroga nie powinno być dla niego miejsca po drugiej stronie, jest coś takiego jak honor, żadna ekipa w swoich szeregach nie powinna akceptować jakichkolwiek przerzutów, ale teraz kalkulacja to są równi i równiejsi, takie czasy nastały, dla interesów zrobi się dil nawet z przerzutem i się ko zaakceptuje jak brata, c*** że był wrogiem ale przecież teraz z nami lata...

Z całym szacunkiem ale Ruch Radzionków to żadni nasi wrogowie. Dla mnie przerzut to człowiek, który z jednego zwaśnionego klubu przechodzi do drugiego, trzeba się wyzbyć wszelkich ideałów, zmienić optykę o 180 stopni żeby to zrobić. Natomiast w przypadku Radzionków/Chorzów trudno mówić o takim czymś. Jest wiele osób które udzielało się w jakiś małych lokalnych klubikach a potem zostawało kibolem jakiejś większej bandy. Znam przypadki w Sosnowcu gdzie jedni udzlelali się w CKS Czeladź drudzy w Górniku Piaski (kiedyś mocna kosa) a potem razem walczyli w Barra Bravas.



Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 23.01.2017, 10:54

Ja p*******...koleś ale jesteś z******. Coraz bardziej skłaniam się ku tezie że tekst "c*** że sprzedał, ale jest za Ruchem" to nie żaden wymysł tylko prawda skoro macie takie podejście do spraw które powinny być jasne jak słońce.

saab10
Posty: 49
Rejestracja: 17.12.2013, 14:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: saab10 » 23.01.2017, 10:58

puder1 pisze:
TenTypZDaleka pisze:
dres i kaptur pisze:A tam, dalej jest za Ruchem, a że teraz za Chorzowem, nie Radzionkowem to mała różnica.
A tak serio to nie rozumiem ludzi którzy się przerzucają, a w dodatku potem dziarają inne barwy
Bo przerzucania nie da się zrozumieć, klub to jest jak religia, znajomi, przyjaciele, nawet jak z czasem mniej się udzielasz to nadal go kochasz, albo jestem wierny jednemu klubowi albo jesteś jak chorągiewka na dachu, zmienił klub raz to nie problem potem zrobić to ponownie. Może to być fighter najlepszy z najlepszych, ale gdy był w obozie wroga nie powinno być dla niego miejsca po drugiej stronie, jest coś takiego jak honor, żadna ekipa w swoich szeregach nie powinna akceptować jakichkolwiek przerzutów, ale teraz kalkulacja to są równi i równiejsi, takie czasy nastały, dla interesów zrobi się dil nawet z przerzutem i się ko zaakceptuje jak brata, c*** że był wrogiem ale przecież teraz z nami lata...

Z całym szacunkiem ale Ruch Radzionków to żadni nasi wrogowie. Dla mnie przerzut to człowiek, który z jednego zwaśnionego klubu przechodzi do drugiego, trzeba się wyzbyć wszelkich ideałów, zmienić optykę o 180 stopni żeby to zrobić. Natomiast w przypadku Radzionków/Chorzów trudno mówić o takim czymś. Jest wiele osób które udzielało się w jakiś małych lokalnych klubikach a potem zostawało kibolem jakiejś większej bandy. Znam przypadki w Sosnowcu gdzie jedni udzlelali się w CKS Czeladź drudzy w Górniku Piaski (kiedyś mocna kosa) a potem razem walczyli w Barra Bravas.
Czy kibice Ruchu popierają stanowisko Pana puder1 ?

BKW-GKS
Posty: 7
Rejestracja: 24.05.2014, 15:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BKW-GKS » 23.01.2017, 11:38

puder1 pisze:
TenTypZDaleka pisze:
dres i kaptur pisze:A tam, dalej jest za Ruchem, a że teraz za Chorzowem, nie Radzionkowem to mała różnica.
A tak serio to nie rozumiem ludzi którzy się przerzucają, a w dodatku potem dziarają inne barwy
Bo przerzucania nie da się zrozumieć, klub to jest jak religia, znajomi, przyjaciele, nawet jak z czasem mniej się udzielasz to nadal go kochasz, albo jestem wierny jednemu klubowi albo jesteś jak chorągiewka na dachu, zmienił klub raz to nie problem potem zrobić to ponownie. Może to być fighter najlepszy z najlepszych, ale gdy był w obozie wroga nie powinno być dla niego miejsca po drugiej stronie, jest coś takiego jak honor, żadna ekipa w swoich szeregach nie powinna akceptować jakichkolwiek przerzutów, ale teraz kalkulacja to są równi i równiejsi, takie czasy nastały, dla interesów zrobi się dil nawet z przerzutem i się ko zaakceptuje jak brata, c*** że był wrogiem ale przecież teraz z nami lata...

Z całym szacunkiem ale Ruch Radzionków to żadni nasi wrogowie. Dla mnie przerzut to człowiek, który z jednego zwaśnionego klubu przechodzi do drugiego, trzeba się wyzbyć wszelkich ideałów, zmienić optykę o 180 stopni żeby to zrobić. Natomiast w przypadku Radzionków/Chorzów trudno mówić o takim czymś. Jest wiele osób które udzielało się w jakiś małych lokalnych klubikach a potem zostawało kibolem jakiejś większej bandy. Znam przypadki w Sosnowcu gdzie jedni udzlelali się w CKS Czeladź drudzy w Górniku Piaski (kiedyś mocna kosa) a potem razem walczyli w Barra Bravas.
Puder ale Ty przyjebany jestes przeciep to przeciep zero honoru. Ale zes jebnal przykladem z tym CKS-em jak cale Zaglebie Dabrowskie tryzyma sie razem mimo kosy jaka byla na lini Piaski-CKS.Potem sie dziwice ze N-Siemianowice slyna i sa oskarzane z przciepow co oczywiscie jest prawda. Sam znam kilku mniej i wiecej znanych z moim czasow ktorza graja pierewsze skrzypce do dzis.

lukasz152
Posty: 6
Rejestracja: 30.06.2016, 14:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lukasz152 » 23.01.2017, 11:41

Siema bez spin jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy w Orzeszu KSG/RUCH ,w poszczególnych dzielnicach, Dzięki.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 23.01.2017, 11:43

Tego PeRkuna i pudra nie brałbym na poważnie p******* ostatnio takie bery że się klocek w d**** obraca.

lasvegas
Posty: 22
Rejestracja: 20.01.2017, 02:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lasvegas » 23.01.2017, 11:54

LOTEK WRACAJ DO ZROWIA!! DO TRZECH RAZY SZTUKA:)
SZEF KIBOLI GÓRNIKA Z RUDY ŚL.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vHjmrBIKP4U[/youtube]

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 23.01.2017, 11:59

Weź spadaj z tym filmikiem po c*** takie coś wklejasz ?
Jeżeli to prawda co słyszałem co się z tym gościem z filmiku stało to ku*** nie ma to już nic wspólnego z kibicowaniem tylko z pojebanymi ludźmi którzy nie mają w głowach już nic. A robienie jakiegoś gówniatego filmiku o nim to co to ma znaczyć ? Chwalicie się że nie macie honoru w żadnym wypadku ?

To raz

Kiedyś śmigał po necie serial o kibicach chorzowskich nakręcony chyba przez klub. Polecam fragment w 03:15 jest coś o temacie przeciepów:

[link]

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UTYMAN » 23.01.2017, 13:53

old[Z] pisze:
za Ruchem ! pisze:Tego PeRkuna i pudra nie brałbym na poważnie p******* ostatnio takie bery że się klocek w d**** obraca.
Mimo kosy między naszymi klubami,to właśnie Twoje posty lubię czytać.Może dlatego,że już niejedno w życiu widzieliśmy.Potrafisz być obiektywny,a to się rzadko zdarza w tych czasach.Ja wyznaję zasadę,że nawet jeżeli to jest wróg,to trzeba go szanować i opisywać daną sytuację uczciwie i obiektywnie.Nawet jeżeli wypowiada się ziomek z naszego klubu,ale pierdoli bzdury albo obraża bezpodstawnie,to trzeba mu zwrócić uwagę.

za Ruchem tez głupoty pisze i jest dziwny ale pudra nikt nie przebije kiedys był podobny typ wolnoak czy jakoś tak moze to ten sam.
RUCH 1920 CHORZÓW

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 23.01.2017, 14:40

puder1 pisze: Z całym szacunkiem ale Ruch Radzionków to żadni nasi wrogowie. Dla mnie przerzut to człowiek, który z jednego zwaśnionego klubu przechodzi do drugiego, trzeba się wyzbyć wszelkich ideałów, zmienić optykę o 180 stopni żeby to zrobić. Natomiast w przypadku Radzionków/Chorzów trudno mówić o takim czymś. Jest wiele osób które udzielało się w jakiś małych lokalnych klubikach a potem zostawało kibolem jakiejś większej bandy. Znam przypadki w Sosnowcu gdzie jedni udzlelali się w CKS Czeladź drudzy w Górniku Piaski (kiedyś mocna kosa) a potem razem walczyli w Barra Bravas.

oooo kurwaaaa, gościu ten post to pretendent do posta roku 2017, nazwałbym ciebie idiotą ale w tym przypadku byłby to komplement. Jesteś niereformowalnym wrzodem na kibicowskim tyłku, takich jak ty powinno się utylizować. Zrób coś dobrego i natłoku tego syfu jaki zaprezentowałeś tym jednym postem skończ się wypowiadać i jeszcze bardziej szargać wizerunek swojego klubu.

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 23.01.2017, 16:23

puder1 pisze:Z całym szacunkiem ale Ruch Radzionków to żadni nasi wrogowie. Dla mnie przerzut to człowiek, który z jednego zwaśnionego klubu przechodzi do drugiego, trzeba się wyzbyć wszelkich ideałów, zmienić optykę o 180 stopni żeby to zrobić. Natomiast w przypadku Radzionków/Chorzów trudno mówić o takim czymś. Jest wiele osób które udzielało się w jakiś małych lokalnych klubikach a potem zostawało kibolem jakiejś większej bandy. Znam przypadki w Sosnowcu gdzie jedni udzlelali się w CKS Czeladź drudzy w Górniku Piaski (kiedyś mocna kosa) a potem razem walczyli w Barra Bravas.
Obrazek

nikt ważny
Posty: 38
Rejestracja: 21.01.2017, 22:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nikt ważny » 23.01.2017, 17:49

Mam takie pytanie do kibiców Piasta, jak to jest z tym transparentem który wywiesiliście.
"Będziecie bite plute i łamane....."
Jesteście bardzo niekonsekwentni, nic do tej pory nie zrobione, po co ta pokazówka i prowokacja Torcidy Gliwice, skoro jak narazie do "Waszych akcji zaliczonych" to raczej zapowiedź na koperniku, zajebista akcja; zlekceważenie wroga - teoretycznie na Waszym terenie, ale każdy wie co i jak. Trochę chujowo nic nie robić siedzieć jak gdyby nigdy nic, gdzie straciliście wszystkie flagi, już nie mówiąc o tworzeniu repliki "Szlachta Gliwic" bo to kompletna żenada, która nie powinna mieć miejsca u żadnej szanującej się ekipy. Nie mówię tutaj byście się umawiali na grilla bo każdy wie jak wyglądają ustawki z kibicami Górnika (z całym szacunkiem) jednak no chujowo u Was, ze nic do tej pory nie zostało zrobione.

Dla jasności liczę na odpowiedź normalną, nie kibicuje ani Górnikowi ani Piastowi.

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 23.01.2017, 18:08

siwy_rr pisze:Weź spadaj z tym filmikiem po c*** takie coś wklejasz ?
Jeżeli to prawda co słyszałem co się z tym gościem z filmiku stało to ku*** nie ma to już nic wspólnego z kibicowaniem tylko z pojebanymi ludźmi którzy nie mają w głowach już nic. A robienie jakiegoś gówniatego filmiku o nim to co to ma znaczyć ? Chwalicie się że nie macie honoru w żadnym wypadku ?

To raz

Kiedyś śmigał po necie serial o kibicach chorzowskich nakręcony chyba przez klub. Polecam fragment w 03:15 jest coś o temacie przeciepów:

[link]
W relacjach Ruch / Górnik o odwrotnie już dawno honor się skończył.

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Karolek79 » 23.01.2017, 21:01

Witam panowie , wracam do postow zprzed kilku stron bo dawno mnie nie bylo...
Chodzi o wspolprace z psami... ku*** ! Jaka wspolpraca z psami w swiecie kibicowskim ? Pierdolom wam sie dwa swiaty , kibic , gangster ! Pierwsza zasada i haslo kibica to WROG NUMER JEDEN POLICJA WROG NUMER JEDEN I ZAWSZE I WSZEDZIE !!!! A gangster niech sobie wspolpracuje z psami i c*** wielki od kibola mu w dupe !!! Kibicow i milosci do klubu w ekipach na stadionach coraz mniej , wypiera to wszystko gangsterka i chajs ...
c*** w dupe tym ktorzy wspolpracuja z psami ! Bez tlumaczenia ! I bez przynaleznosci do klubu !!!

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 23.01.2017, 23:15

Mogę się nie wpierdalać ale czy zmieni coś ? To że już granice przekroczone zostały na maxa ? Do Krakowa brakuje już tylko trupów ale jak się nie opamiętacie to prędzej czy później... i nie wytykam was ani tamtych palcami, każdy ma coś za skórą i czy zmieni to coś że jedni zaczeli wcześniej ? Do błędne koło które się coraz szybciej kręci i zbiera coraz większe żniwo.

Piszę w imieniu swoim a nie ekipy.
Mam znajomych po stronie KSGKS i po stronie Ruchu też kilku znam starszych kiboli i wiem nie z neta ale z relacji z nimi co się dzieje na ulicy. Często bywał w Katowicach gdzie pomieszkuję i też znam sytuacje.
Jest źle.
Jeżeli nie przestaniecie się na wzajem oskarżać i wytykać kto jest większym BE to polecą głowy. Zobaczycie.
Możecie po mnie jechać na tym forum mam na to wyjebane.

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 23.01.2017, 23:27

nikt ważny pisze:Mam takie pytanie do kibiców Piasta, jak to jest z tym transparentem który wywiesiliście.
"Będziecie bite plute i łamane....."
Jesteście bardzo niekonsekwentni, nic do tej pory nie zrobione, po co ta pokazówka i prowokacja Torcidy Gliwice, skoro jak narazie do "Waszych akcji zaliczonych" to raczej zapowiedź na koperniku, zajebista akcja; zlekceważenie wroga - teoretycznie na Waszym terenie, ale każdy wie co i jak. Trochę chujowo nic nie robić siedzieć jak gdyby nigdy nic, gdzie straciliście wszystkie flagi, już nie mówiąc o tworzeniu repliki "Szlachta Gliwic" bo to kompletna żenada, która nie powinna mieć miejsca u żadnej szanującej się ekipy. Nie mówię tutaj byście się umawiali na grilla bo każdy wie jak wyglądają ustawki z kibicami Górnika (z całym szacunkiem) jednak no chujowo u Was, ze nic do tej pory nie zostało zrobione.

Dla jasności liczę na odpowiedź normalną, nie kibicuje ani Górnikowi ani Piastowi.

Oni najpierw muszą ogarnąć sprawy wewnętrzne, a na to się nie zapowiada. Ja tam się dziwię żabolom, że nie wykorzystują momentu i nie docisną ich do końca.

na_chwile
Posty: 152
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: na_chwile » 24.01.2017, 04:44

siwy_rr pisze:Mogę się nie wpierdalać ale czy zmieni coś ? To że już granice przekroczone zostały na maxa ? Do Krakowa brakuje już tylko trupów ale jak się nie opamiętacie to prędzej czy później... i nie wytykam was ani tamtych palcami, każdy ma coś za skórą i czy zmieni to coś że jedni zaczeli wcześniej ? Do błędne koło które się coraz szybciej kręci i zbiera coraz większe żniwo.

Piszę w imieniu swoim a nie ekipy.
Mam znajomych po stronie KSGKS i po stronie Ruchu też kilku znam starszych kiboli i wiem nie z neta ale z relacji z nimi co się dzieje na ulicy. Często bywał w Katowicach gdzie pomieszkuję i też znam sytuacje.
Jest źle.
Jeżeli nie przestaniecie się na wzajem oskarżać i wytykać kto jest większym BE to polecą głowy. Zobaczycie.
Możecie po mnie jechać na tym forum mam na to wyjebane.
Czym sie przejmujesz, jeżeli temat Cię nie dotyczy. Są debilami, jedni i drudzi, mają pusto w głowach, to niech sobie je postrącają, byle nie ucierpieli na tym niewinni.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 24.01.2017, 07:49

puder1 pisze:
TenTypZDaleka pisze:
dres i kaptur pisze:A tam, dalej jest za Ruchem, a że teraz za Chorzowem, nie Radzionkowem to mała różnica.
A tak serio to nie rozumiem ludzi którzy się przerzucają, a w dodatku potem dziarają inne barwy
Bo przerzucania nie da się zrozumieć, klub to jest jak religia, znajomi, przyjaciele, nawet jak z czasem mniej się udzielasz to nadal go kochasz, albo jestem wierny jednemu klubowi albo jesteś jak chorągiewka na dachu, zmienił klub raz to nie problem potem zrobić to ponownie. Może to być fighter najlepszy z najlepszych, ale gdy był w obozie wroga nie powinno być dla niego miejsca po drugiej stronie, jest coś takiego jak honor, żadna ekipa w swoich szeregach nie powinna akceptować jakichkolwiek przerzutów, ale teraz kalkulacja to są równi i równiejsi, takie czasy nastały, dla interesów zrobi się dil nawet z przerzutem i się ko zaakceptuje jak brata, c*** że był wrogiem ale przecież teraz z nami lata...

Z całym szacunkiem ale Ruch Radzionków to żadni nasi wrogowie. Dla mnie przerzut to człowiek, który z jednego zwaśnionego klubu przechodzi do drugiego, trzeba się wyzbyć wszelkich ideałów, zmienić optykę o 180 stopni żeby to zrobić. Natomiast w przypadku Radzionków/Chorzów trudno mówić o takim czymś. Jest wiele osób które udzielało się w jakiś małych lokalnych klubikach a potem zostawało kibolem jakiejś większej bandy. Znam przypadki w Sosnowcu gdzie jedni udzlelali się w CKS Czeladź drudzy w Górniku Piaski (kiedyś mocna kosa) a potem razem walczyli w Barra Bravas.

czasem warto zamilknąć niż robić z siebie kretyna i robić wstyd, nam kibicom Ruchu. Ale w jednym masz rację i dziwi mnie trochę prześmiewczy ton koalicji bo znaczy to, że kompletnie nie mają pojęcia co się dzieje. Ruch Radzionków to nie jest już ta sama ekipa co kilkanaście lat temu która grała w ekstraklasie. Na ich mecze nie przychodzi po 10 tyś ludzi a na wyjazdy nie jeżdżą w 3 cyfrowych liczbach, stają się klubem marginalnym grającym po peryferiach i ludzie, którzy chodzą na ich mecze co raz częściej odwiedzają również głównie Zabrze czy Chorzów w poszukiwaniu lepszej piłki. To fakt. Oczywiście mowa tutaj o piknikach a nie osobach w jakimś stopniu zaangażowanych w ruch kibicowskich ale trend jest dość wyraźny i pokazuje, że za pare lat RR może stać się klubem satelickim Ruchu Chorzów lub Górnika, lub klubem gdzie pojawią się 2 frakcja nawzajem się zwalczające.

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nbsiemce1920 » 24.01.2017, 14:09

BKW-GKS pisze: Puder ale Ty przyjebany jestes przeciep to przeciep zero honoru. Ale zes jebnal przykladem z tym CKS-em jak cale Zaglebie Dabrowskie tryzyma sie razem mimo kosy jaka byla na lini Piaski-CKS.Potem sie dziwice ze N-Siemianowice slyna i sa oskarzane z przciepow co oczywiscie jest prawda. Sam znam kilku mniej i wiecej znanych z moim czasow ktorza graja pierewsze skrzypce do dzis.
to pochwal sie kogo takiego znasz ktorzy graja pierwsze skrzypce?? moze byc na pw. Lepiej patrz na swoja bande pedalow z Siemianowic ktorzy albo sie wypieraja klubu albo nie dali rady zrobic kariery na Ruchu + mozna doliczyc konfidentow czyli sama smietanka kibicowska z b1.

Brygada1964
Posty: 30
Rejestracja: 20.08.2014, 18:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Brygada1964 » 24.01.2017, 15:18

Hadas kurwisko jest przeciepem wasz wojownik numer 1
Łowcy śmieRdzieli

nowy_123
Posty: 17
Rejestracja: 26.09.2013, 16:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nowy_123 » 24.01.2017, 16:03

nbsiemce1920 pisze:
BKW-GKS pisze: Puder ale Ty przyjebany jestes przeciep to przeciep zero honoru. Ale zes jebnal przykladem z tym CKS-em jak cale Zaglebie Dabrowskie tryzyma sie razem mimo kosy jaka byla na lini Piaski-CKS.Potem sie dziwice ze N-Siemianowice slyna i sa oskarzane z przciepow co oczywiscie jest prawda. Sam znam kilku mniej i wiecej znanych z moim czasow ktorza graja pierewsze skrzypce do dzis.
to pochwal sie kogo takiego znasz ktorzy graja pierwsze skrzypce?? moze byc na pw. Lepiej patrz na swoja bande pedalow z Siemianowic ktorzy albo sie wypieraja klubu albo nie dali rady zrobic kariery na Ruchu + mozna doliczyc konfidentow czyli sama smietanka kibicowska z b1.
np. pan J który przez lata był uważany za waszego guru, albo pan K z Górnika, teraz dochdzi typ z Radzionkowa, ciekaw jestem za to kto nie zrobił kariery na Ruchu a potem jeździł na Gks.

zygzak20
Posty: 13
Rejestracja: 16.10.2016, 12:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zygzak20 » 24.01.2017, 16:11

nie wiem co to za pan K, ale J nie udziela sie od dluzszego czasu i nigdy nie byl guru. O Hadasiu wymyslony farmazon z przeciepem jego sytuacje ciezko nazwac ze byl kibicem dopoki nie poznal kibicowania na Ruchu

BKW-GKS
Posty: 7
Rejestracja: 24.05.2014, 15:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BKW-GKS » 24.01.2017, 16:45

nbsiemce1920 pisze:
BKW-GKS pisze: Puder ale Ty przyjebany jestes przeciep to przeciep zero honoru. Ale zes jebnal przykladem z tym CKS-em jak cale Zaglebie Dabrowskie tryzyma sie razem mimo kosy jaka byla na lini Piaski-CKS.Potem sie dziwice ze N-Siemianowice slyna i sa oskarzane z przciepow co oczywiscie jest prawda. Sam znam kilku mniej i wiecej znanych z moim czasow ktorza graja pierewsze skrzypce do dzis.
to pochwal sie kogo takiego znasz ktorzy graja pierwsze skrzypce?? moze byc na pw. Lepiej patrz na swoja bande pedalow z Siemianowic ktorzy albo sie wypieraja klubu albo nie dali rady zrobic kariery na Ruchu + mozna doliczyc konfidentow czyli sama smietanka kibicowska z b1.
I co to da jak sie pochwale? zmieni to cos? Ja wiem swoje to mi wystarczy,ale nie bez przyczyny chodzi za wami fama przeciepow i nic to nie zmieni. Masz na mysli banda pedalow co u was nie zrobili kariery ale wczesniej przyjeliscie ich z otwartymi rekami od nas? Kwsetia konfidentow to niestety wszedzie sie znajda i trzeba to tepic tak wiec mi tu nie p****** bo w Siemianowicach nie uswadczysz ich w naszej ekipe. Wypowiadm sie w imieniu wlasnym i napisalem tu tylko dlatego ze historii nie da sie oszukac i tak juz pozostatnie przyjmowaliscie przeciepow i wszyscy to wiedza. Tyle ode mnie

Boca
Posty: 26
Rejestracja: 25.06.2014, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Boca » 24.01.2017, 16:57

nbsiemce1920 pisze:
BKW-GKS pisze: Puder ale Ty przyjebany jestes przeciep to przeciep zero honoru. Ale zes jebnal przykladem z tym CKS-em jak cale Zaglebie Dabrowskie tryzyma sie razem mimo kosy jaka byla na lini Piaski-CKS.Potem sie dziwice ze N-Siemianowice slyna i sa oskarzane z przciepow co oczywiscie jest prawda. Sam znam kilku mniej i wiecej znanych z moim czasow ktorza graja pierewsze skrzypce do dzis.
to pochwal sie kogo takiego znasz ktorzy graja pierwsze skrzypce?? moze byc na pw. Lepiej patrz na swoja bande pedalow z Siemianowic ktorzy albo sie wypieraja klubu albo nie dali rady zrobic kariery na Ruchu + mozna doliczyc konfidentow czyli sama smietanka kibicowska z b1.
Zawsze pisałeś w miarę rozsądnie ale teraz to dojebales do pieca. Wymień jedna osobę co to nie zrobiła kariery u was i jest u nas?? Kto od nas z poważnych ludzi się wypieral klubu.Nie licząc ze ktoś totalnie odbił.
Co do konfi wiadomo kto nie wytrzymał i po jakiej akcji. Od razu byli w worku wiec nie siej farmazonami.

Boca
Posty: 26
Rejestracja: 25.06.2014, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Boca » 24.01.2017, 17:14

zygzak20 pisze:nie wiem co to za pan K, ale J nie udziela sie od dluzszego czasu i nigdy nie byl guru. O Hadasiu wymyslony farmazon z przeciepem jego sytuacje ciezko nazwac ze byl kibicem dopoki nie poznal kibicowania na Ruchu
W ostatnim zdaniu sam przeczysz sobie najpierw że to farmazon a potem że jeździł na Gks. Jakim był kibicem to już jego rzecz na poczatku jeździł na Bukowa tyle.
Jedno jest pewne przetrwali najwierniejsi na trudnym terenie. A tych co Ruch przygarnąl hehe skoro tych co są z GKS nazywacie pizdam to kim są ludzie od nas po waszej stronie...

zygzak20
Posty: 13
Rejestracja: 16.10.2016, 12:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zygzak20 » 24.01.2017, 17:22

nie jest napisane ze jezdzil na gks.. czytaj uwaznie. Napisalem ze jego kariera kibicowska zaczela sie na Ruchu, nie dodawaj sobie.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jaworznianin_123 » 24.01.2017, 22:30

Kolejna próbka możliwości niebieskich konfidentów z Jaworzna! Kiedy wkońcu zrobicie znimi porzadek?[link]

mad22
Posty: 125
Rejestracja: 18.06.2007, 16:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mad22 » 24.01.2017, 22:32

zygzak20 pisze:nie wiem co to za pan K, ale J nie udziela sie od dluzszego czasu i nigdy nie byl guru. O Hadasiu wymyslony farmazon z przeciepem jego sytuacje ciezko nazwac ze byl kibicem dopoki nie poznal kibicowania na Ruchu
Zaraz, zaraz - to tak można tłumaczyć każdego przeciepa - że nie poznał kibicowania póki nie został kibicem klubu X. Przeciep to ku*** która zmieniła barwy i tyle. O Hadasiu wie każdy komu kibicował za młodu.

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 24.01.2017, 22:51

Jaworznianin_123 pisze:Kolejna próbka możliwości niebieskich konfidentów z Jaworzna! Kiedy wkońcu zrobicie znimi porzadek?[link]

Po twoim głosie jest już pewne, że jednak jesteś upośledzony. Proszę się z niego nie śmiać

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pijany powietrzem » 24.01.2017, 22:54

Jaworznianin_123 pisze:Kolejna próbka możliwości niebieskich konfidentów z Jaworzna! Kiedy wkońcu zrobicie znimi porzadek?[link]
to zabłysłeś, ja rozumiem że zyjemy w świecie internetowych afer i dojebania przeciwnikowi za wszelką cene ale bądźmy powazni...
walczcie na ulicach a nie w internecie, i jedni i drudzy zresztą

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 24.01.2017, 23:02

oli1988 pisze:czasem warto zamilknąć niż robić z siebie kretyna i robić wstyd, nam kibicom Ruchu. Ale w jednym masz rację i dziwi mnie trochę prześmiewczy ton koalicji bo znaczy to, że kompletnie nie mają pojęcia co się dzieje. Ruch Radzionków to nie jest już ta sama ekipa co kilkanaście lat temu która grała w ekstraklasie. Na ich mecze nie przychodzi po 10 tyś ludzi a na wyjazdy nie jeżdżą w 3 cyfrowych liczbach, stają się klubem marginalnym grającym po peryferiach i ludzie, którzy chodzą na ich mecze co raz częściej odwiedzają również głównie Zabrze czy Chorzów w poszukiwaniu lepszej piłki. To fakt. Oczywiście mowa tutaj o piknikach a nie osobach w jakimś stopniu zaangażowanych w ruch kibicowskich ale trend jest dość wyraźny i pokazuje, że za pare lat RR może stać się klubem satelickim Ruchu Chorzów lub Górnika, lub klubem gdzie pojawią się 2 frakcja nawzajem się zwalczające.
Jasne, że nie jesteśmy już tą samą ekipą co kiedyś ale nasze lata gry w ekstraklasie to całkiem inna bajka.
lata '90 to też inny klimat trybun w Polsce a z tego okresu pozostało u nas na trybunach parę osób.
Odradzamy się później na chwilę bo znów udało się awansować na zaplecze ekstraklasy trochę wiary wróciło na trybuny ale co z tego jak za chwilę nasz klub upada, nie ma nas przez rok, później powstajemy i spadamy dalej niżej - myślę że w Polsce mało który klub miał w ostatnim czasie takie problemy jak My.

Jeśli chodzi o klub satelicki czy fan club którejś większej ekipy to takie coś u nas nie wchodzi w grę
od zawsze u nas jest jedna zasada - idziemy własną drogą bez bawienia się w jakieś fan cluby nawet gdyby nas miało zostać pięciu w młynie. Gdyby każdy kibicował swojej lokalnej drużynie a nie dzielił swojego kibicowania na dwie drużyny to nasza scena była by jeszcze ciekawsza dlatego szacunek wszystkim mniejszym, lokalnym ekipą bo sami wiemy jak się kibicuje w takich okolicznościach.
Albo inaczej, nie jeden "fanatyk" z tych większych ekip jak by miał działać w mniejszym środowisku to by po roku odpuścił albo się przerzucił jak ta ku*** co teraz zgrywa wielkiego kibica na Siemianowicach.

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 24.01.2017, 23:25

Ktoś tu niedawno pytał o aktywność Piasta :) Chyba chłopaków zmotywował.

vendetta2016
Posty: 41
Rejestracja: 03.10.2016, 06:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: vendetta2016 » 25.01.2017, 09:19

Prawda o Piasciejet taka ze są slabi dlatego zerwalismy z nimi.podań przy klad Ksg wraca z Lubina i robimy na nich akcje a wy się zbieracie (Piast) w dwa auta u siebie w mieście i na wasza największą kose.Maja 20-30 osób i to jest wszystko. Na śląsku to za malo by zaistnieć. Przy okazji chcialbym pozdrowic W.z Sośnicy zawsze będziesz wzorem!

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 25.01.2017, 11:45

Weź kolego napisz to jeszcze raz tylko się nie denerwuj.

nikt ważny
Posty: 38
Rejestracja: 21.01.2017, 22:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nikt ważny » 25.01.2017, 14:16

XXXXKK pisze:Ktoś tu niedawno pytał o aktywność Piasta :) Chyba chłopaków zmotywował.

????

lasvegas
Posty: 22
Rejestracja: 20.01.2017, 02:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lasvegas » 26.01.2017, 10:30

lasvegas pisze:LOTEK WRACAJ DO ZROWIA!! DO TRZECH RAZY SZTUKA:)
SZEF KIBOLI GÓRNIKA Z RUDY ŚL.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vHjmrBIKP4U[/youtube]

CO TAM U JARKA?

KomisGier
Posty: 37
Rejestracja: 07.06.2013, 08:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KomisGier » 26.01.2017, 18:35

U Jara? A Las Vegas rozpierdala.

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 26.01.2017, 22:09

Czy są na tym forum Admini którzy są obiektywni i którzy umieją zrobić porządek ?

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 27.01.2017, 18:18

[link]

protektormalopolska
Posty: 345
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 27.01.2017, 19:00

Ktos w temacie niech opisze sytuacje w Siemianowicach Slaskich (tylko nie Ruch/Gks) bo tyle sam wiem. Pozdro
ABG

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adacho1920, Adziorroo, Matteunhos, OdhinOktanS, Patryk022, rafalks1908, Xsexx i 303 gości