www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 26.11.2015, 17:29

No ile razy? :)



morison
Posty: 5
Rejestracja: 25.08.2015, 23:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morison » 26.11.2015, 17:32

MW10 pisze:
serce miasta pisze:przestań sie unosić i srać wiecznie,to co wy i inne wam podobne pizdy o nas myslicie podejrzewam ze większości Widzewiakom tak jak i mnie lata koło c****.Robimy swoje i tyle,warunki są nie sprzyjajace to oczywiste ale jakoś dajemy rade a już z wami to ostatnimi czasy napewno.Chyba nie zaprzeczysz?My szydziliśmy z wasi szydzić będziemy bo kreujecie sie na niewiadomo jak charakterną ekipe a np.odmawiając Ruchowi bitki macie takie wymówki że kapcie spadają
Podając argument że ŁKS odmawia Ruchowi, nie zapominaj ile razy w ostatnim czasie Widzew odmawiał ŁKSowi
no powiedz nam wszystkim ile razy ?

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 26.11.2015, 17:58

MW10 pisze: Podając argument że ŁKS odmawia Ruchowi, nie zapominaj ile razy w ostatnim czasie Widzew odmawiał ŁKSowi
Wszyscy czekają z nieciepliwością na tę liczbę. Chyba wszyscy z krzeseł pierdolna ze smiechu, jak napiszesz.

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 26.11.2015, 19:08

Proszę.Od 2010 roku,już po sromotnej klęsce pod Poddębicami odmawialiście spotkania twierdząc że nie macie ekipy.To trwało kilka lat.
Nawet tutaj na forum,na pytania stawiane przez ŁKS (od 2010 roku) co jest powodem braku chęci spotkania się z nami,odpowiedzi padały różne.
A najczęstszą odpowiedzią była-na umówionej walce Widzew już nigdy z ŁKSem się nie spotka.
A teraz czas na odwracanie kota ogonem,zaczynajcie,do dzieła...

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: walczzawsze » 26.11.2015, 20:17

Radicaal pisze:Proszę.Od 2010 roku,już po sromotnej klęsce pod Poddębicami odmawialiście spotkania twierdząc że nie macie ekipy.To trwało kilka lat.
Nawet tutaj na forum,na pytania stawiane przez ŁKS (od 2010 roku) co jest powodem braku chęci spotkania się z nami,odpowiedzi padały różne.
A najczęstszą odpowiedzią była-na umówionej walce Widzew już nigdy z ŁKSem się nie spotka.
A teraz czas na odwracanie kota ogonem,zaczynajcie,do dzieła...
smarku jak nie masz pojęcia w tych tematach to zamknij ryj a nie zgrywasz kumatego...

zastanawiam się co dają Łkaesiakom wypisywane brednie na forum? macie aż takie kompleksy???

wiem że wasze wkurwienie sięga zenitu bo przecież ekipy Widzewa miało nie być(Jędras c***) a tu ostatnie spotkania kończą się dla Łkaesiaków co najmniej kiepsko i nie zanosi się na poprawę :)

może kiedyś będziecie mieli odwagę i ustawicie się na Widzew przecież jesteście taką mega ekipą więc to chyba żaden problem?
nie piszę o rzuceniu kamieniem w autobus...tylko coś więcej

WIDZEWSKAduma
Posty: 97
Rejestracja: 25.08.2015, 10:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WIDZEWSKAduma » 26.11.2015, 20:25

To forum żyje swoim zyciem i gdyby ktoś czasami poczytał te posty to sprawdziłby zapewne jeszcze raz nazwe tematu czy faktycznie o Łódź chodzi
Tyle że pisaniem w internecie głupot rzeczywistości nie zmienicie

niszczyciel95
Posty: 5
Rejestracja: 26.11.2015, 20:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: niszczyciel95 » 26.11.2015, 21:06

MW10 pisze:
serce miasta pisze: Podając argument że ŁKS odmawia Ruchowi, nie zapominaj ile razy w ostatnim czasie Widzew odmawiał ŁKSowi
Powiedz ile razy Parchu ? Tylko nie pisz, ze jakbym był kumaty to wiedziałbym, tak samo jak z Madrytem każdy wie, że wymyślacie historie niestworzone, siejecie propagandę. Ostatnie spotkania na piotrkowskiej pokazało kto jest w lepszej kondycji mimo waszej przewagi liczebnej, a Ty gadasz, że Widzew Wam odmawia, po co tak piszesz gościu, myślisz ze inni przeczytają i powiedzą o ŁKS taki mocny bo Widzew im odmawia nie było żadnej propozycji z Waszej strony, raz czekaliście jak jechaliśmy do Radlina jak pamiętam i raz my jak byliście w Tomaszowie. Co też mamy powiedzieć ze odmawiacie nam?
Czekam na odpowiedź ile razy Wam odmówiliśmy "chuliganie".

niszczyciel95
Posty: 5
Rejestracja: 26.11.2015, 20:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: niszczyciel95 » 26.11.2015, 21:12

Radicaal pisze:Proszę.Od 2010 roku,już po sromotnej klęsce pod Poddębicami odmawialiście spotkania twierdząc że nie macie ekipy.To trwało kilka lat.
Nawet tutaj na forum,na pytania stawiane przez ŁKS (od 2010 roku) co jest powodem braku chęci spotkania się z nami,odpowiedzi padały różne.
]A najczęstszą odpowiedzią była-na umówionej walce Widzew już nigdy z ŁKSem się nie spotka.
A teraz czas na odwracanie kota ogonem,zaczynajcie,do dzieła...
Aha, mam rozumieć, że Wam tu na forum odmawiamy. Gratuluje Ci kolego. Tobie już dziękuje.

PS. Niech ktoś KUMATY napisze jak to jest z Rudzikiem lata z Wami czy nie ? Frajer czy nie ? "Sztywniaki".

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 26.11.2015, 22:08

Ja tam z typkami się nie umawiam ;)
Jeśli tobie mogło to przyjśc do główki to w sumie nie dziwie się że kręcą cię madryckie opowieści, nie trybuny a okolice "fali" są raczej dla ciebie hihi heh haha huhu

Radical czy hehe czy korek i ze cztery inne nicki wymień w końcu te mecze na których rażąco przekłamana jest nasza frekwencja , który mecz, mecz po meczu, przeanalizujmy
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Hahahahahhah
Posty: 46
Rejestracja: 16.10.2015, 01:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahahahhah » 27.11.2015, 00:24

pewnie wiekszosc meczow w tej rundzie, zresztą już jeden z Twoich koleszkow niejaki Rdg80 się do tego tutaj przyznał więc nie musisz strugac z siebie barana bo już za pozno ...
I niech powyzszy tekst wystarczy na wasze odp i komentarze tak jest chujowo i na niektorych meczach zawyzana jest frekwencja to tyle
rozkminy o które mecze dokładnie chodzi to sobie uskuteczniaj z nim bo wiele to w temacie nie zmieni , jak już ustalicie kiedy w których meczach dokladnie ponaciagaliscie jeszcze frekwencje to się pochwal. Walicie w c**** żeby zaczarowac rzeczywistość i od nas nie odstawac i jest to oczywiste, nie mozecie tego przepalic i nikogo to nie dziwi . Nie mowie tylko o tym słynnym meczu gdzie was było ze 150 - 200 osób a w relacji sobie wpisaliscie 500, później też wpisywaliscie sobie komplet a jednak trochę do niego brakło wg różnych zrodel bylo koło 700 osób.

Dzieciojebs95 powyżej, zadając takie pytanie sam pokazujesz jaki kumaty jestes...

Jest to w obecnej chwili moje jedyne konto i nigdy nie pisalem naraz z kilku tak jak wy napierdalacie, a że mamy podobne zdanie w wielu kwestiach z reszta ŁKSIAKOW to chyba dziwne nie jest ?

Hahahahahhah
Posty: 46
Rejestracja: 16.10.2015, 01:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahahahhah » 27.11.2015, 00:35

Żałosne jest że od kilku stron jest pierdolenie o tym samym i każdemu czerwonemu z osobna trzeba tłumaczyć i udowadniać że kibice jego klubu oszukują , jesteście niedojebani, nigdy nie przepalicie tego co się u was dzieje czy jak ? Tylko jeden był na tyle swiadomy żeby powiedzieć że jest, tak jak jest bez pierdolenia , kilku apelowalo żeby temat frekwencji zostwic w spokoju , w tym min ja, ale nie ku*** taki ,,PAN tu nie stał,, nadal nie dowierza jak to możliwe
chodzisz wogole na te mecze czy tak jak wasteland powyżej , zabierasz głos a na koniec okzuje sie ze od paru lat nie zagladasz na stadion ? mam ci podać dokładna datę i dokładną różnice waszych wałków ?? Ja pierddacze kabaret po prostu.... Osmieszajcie się dalej proszę bardzo 3 2 1 start ;)

korek79
Posty: 2
Rejestracja: 03.11.2015, 10:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: korek79 » 27.11.2015, 09:37

wasterland,pantuniestał wy zakute łby nie jestem z ŁKSu tylko Górnika.nie tylko ludzie z ŁKSu mają was za dałnów i farmazoniarzy.tak jak wasi przyjaciele z chorzowa jesteście siebie warci.chwalipięty najlepsze ekipy wyjazdowe i ogłaszanie co chwilę ile to was jezdzi na wyjazdy,narcyzy jebane.

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 27.11.2015, 09:55

Boli co?To dobrze,ma boleć.Down się pisze,to po pierwsze,po kropce piszemy wielką literą,tak samo jak nazwy miast.I kto tu jest down.

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 27.11.2015, 10:34

korek79 pisze:wasterland,pantuniestał wy zakute łby nie jestem z ŁKSu tylko Górnika.nie tylko ludzie z ŁKSu mają was za dałnów i farmazoniarzy.tak jak wasi przyjaciele z chorzowa jesteście siebie warci.chwalipięty najlepsze ekipy wyjazdowe i ogłaszanie co chwilę ile to was jezdzi na wyjazdy,narcyzy jebane.
to jak jesteś z Górnika to zajeb sobie rakietnicą w łeb i po sprawie.

Jerzy Killer
Posty: 61
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 27.11.2015, 10:49

korek79 pisze:wasterland,pantuniestał wy zakute łby nie jestem z ŁKSu tylko Górnika.nie tylko ludzie z ŁKSu mają was za dałnów i farmazoniarzy.tak jak wasi przyjaciele z chorzowa jesteście siebie warci.chwalipięty najlepsze ekipy wyjazdowe i ogłaszanie co chwilę ile to was jezdzi na wyjazdy,narcyzy jebane.
I kto to pisze ha ha? Przez to ze tak sie boicie tego Ruchu musieliscie az zrobic pseudo zgode z cyganami z Katowic....To tak jak my zrobilibysmy zgode z Legia zeby walczyc z judkami z kalesu....Idz nie kompromituj sie lepiej.

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 27.11.2015, 10:59

dokładnie,pędź szczewo jebana i nie wypisuj głupot o farmazonach , jak sobie przypomne waszą wersje wydarzeń sprzed i po meczu u was w 1lidze to śmiech mnie ogarnia,banda frajerów współpracująca z ochroną która ze strachu zrobiła sobie zgode z odwieczna kosą,zero honoru tak samo jak żydzi z Leszkiem,pyry wypierdalają flage ich zgodzie a oni razem biesiadują

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 27.11.2015, 11:06

serce miasta pisze:dokładnie,pędź szczewo jebana i nie wypisuj głupot o farmazonach , jak sobie przypomne waszą wersje wydarzeń sprzed i po meczu u was w 1lidze to śmiech mnie ogarnia,banda frajerów współpracująca z ochroną która ze strachu zrobiła sobie zgode z odwieczna kosą,zero honoru tak samo jak żydzi z Leszkiem,pyry wypierdalają flage ich zgodzie a oni razem biesiadują
Fanę która po interwencji wraca do właściciela, a ty się kacapska ściero lepiej zajmij swoimi układami z ruskimi kacapami co na waszych zaszczanych flagach wieszają anty polskie trasy, i jeszcze wyruchali wam ziomka na wyjeździe
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Hahahahahhah
Posty: 46
Rejestracja: 16.10.2015, 01:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahahahhah » 27.11.2015, 11:34

Myslalem ze bardziej tego tematu rozjebać sie nie da.... myliłem sie. Dalej szturmujcie to forum internetowe gamonie z Rtsu i napierdalacie stek bzdur i wyzwyisk, zeby tylko rozmyć temat z merytorycznych wpisów. Merytorycznie z wami pogadac sie nie da bo nie przyjmujecie do siebie rzeczywistosci.

Wasteland nie widze tu wiekszego DAŁNA od ciebie, gosciu ktory wrzucił tu zdjecia z innego meczu i probowal nam wmowic ze to ten mecz o którym byla mowa, i nie zauwazyl nawet ze koszulki piłkarzy sie nie zgadzają... a na koniec przynał sie nie chodzi juz na mecze... brawo kur**wa jestescie wszyscy siebie warci ....

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 27.11.2015, 11:40

Nic nikomu nie wmawiałem.Wcześniej myślałem że jesteś po prostu tępym żydem,teraz wiem ze jesteś po prostu chory.Szkoda mi cię.
A co do rozjebania tematu,to jakoś 70% stanowią wpisy twoje i twych żydowskich kolegów.

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: walczzawsze » 27.11.2015, 11:41

Hahahahahhah pisze:Myslalem ze bardziej tego tematu rozjebać sie nie da.... myliłem sie. Dalej szturmujcie to forum internetowe gamonie z Rtsu i napierdalacie stek bzdur i wyzwyisk, zeby tylko rozmyć temat z merytorycznych wpisów. Merytorycznie z wami pogadac sie nie da bo nie przyjmujecie do siebie rzeczywistosci.

Wasteland nie widze tu wiekszego DAŁNA od ciebie, gosciu ktory wrzucił tu zdjecia z innego meczu i probowal nam wmowic ze to ten mecz o którym byla mowa, i nie zauwazyl nawet ze koszulki piłkarzy sie nie zgadzają... a na koniec przynał sie nie chodzi juz na mecze... brawo kur**wa jestescie wszyscy siebie warci ....
to nie myśl bo to ci nie najlepiej wychodzi

ty masz jakieś rozdwojenie jaźni ??? rozpierdalasz ten temat swoimi durnymi, nic nie wartymi wpisami i chce merytorycznej dyskusji :)))

łeb jakich mało...

wyjdź lepiej na ulicę bo przy komputerze wielu jest mocnych

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 27.11.2015, 11:59

MW10 pisze:
serce miasta pisze:dokładnie,pędź szczewo jebana i nie wypisuj głupot o farmazonach , jak sobie przypomne waszą wersje wydarzeń sprzed i po meczu u was w 1lidze to śmiech mnie ogarnia,banda frajerów współpracująca z ochroną która ze strachu zrobiła sobie zgode z odwieczna kosą,zero honoru tak samo jak żydzi z Leszkiem,pyry wypierdalają flage ich zgodzie a oni razem biesiadują
Fanę która po interwencji wraca do właściciela, a ty się kacapska ściero lepiej zajmij swoimi układami z ruskimi kacapami co na waszych zaszczanych flagach wieszają anty polskie trasy, i jeszcze wyruchali wam ziomka na wyjeździe
po interwencji..no ku*** kino
wiesza Zetka tą fane,zresztą Zawisza i Lech to odwieczna kosa,kibicowska,regionalna itp.a wy liżecie im dupe,kolejny przykład waszego kurestwa to wąchanie sie z odwieczną kosą Resovii Cracovią.Wielu może krytykowac nasz układ z CSKA,rozumiem to nawet tyle że my nie jesteśmy dwulicowymi k****** tak jak wy

Hahahahahhah
Posty: 46
Rejestracja: 16.10.2015, 01:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahahahhah » 27.11.2015, 12:30

hahahha ku*** nie moge z was wyrobic ;) boli was prawda i bardzo dobrze , wlasnie o to mi chodzi, ma boleć , a takie wpisy to miod na moje serce.... a inwektywy, wmawianie ze tylko ja tu pisze , ze to bzdury, jestem chory itp nic nie zmianiają , pokazują tylko jak was to wkurwia i jacy jestescie bezradni. Kazdy moze sobie przeczytac te FAKTY ktore tu przekazałem i zobaczyc jakie macie na to odpowiedzi, moze zobaczyc też jakich debili z siebie robi np taki Wasteland , czy PanTuNieStal, i kazdy sam sobie oceni co jest bezwartosciowe a co nie.
wystarczy nawet przeczytać sobie tą strone, to co wy piszecie jest bardzo merytoryczne, i rzeczywiscie tylko ŁKSiacy tu sie wpisują hahaha i kto tu ma rozdwojenie jaźni, jedyne na co was stac to inwektywy bezradne zakłamane wsiurki, odwracanie kota ogonem, zmiana tematu i próba dyskredytowania mnie .

kibice.net swoje , a rzeczywistosc swoje ;) dawać dalej miernoty....

Hahahahahhah
Posty: 46
Rejestracja: 16.10.2015, 01:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahahahhah » 27.11.2015, 12:37

Hahahahahhah pisze:sory , chodzi oczywiscie o mecz z Piotrkowem ( 3 mecze u siebie temu ) gdzie bylo was cale 200 osob a okresliliscie sie na 500. Doskonale o tym przeciez zes wiedzial ale trzeba isc w zaparte i wpierdalac jakies mecze z Mazovią co byly jeszcze wczesniej hehe ...

[link]
Wasteland pisze:Kombinuj dalej zakłamany żydowski pejsie:)
[link]
zdjęcie nr.6 dla ułatwienia bo może do sześciu nie potrafisz
[link]
Hahahahahhah pisze:ku*** gałganie jeden ...

Polonia Piotrków grała w koszulkach Mazovii Rawa Mazowiecka ?? :) hahahha ja p******* co za głąb kogo chcesz tu oszukać , sam siebie ??

masz ku*** https://m.youtube.com/watch?v=7Z0anmud0-Q bo widze ze na tym meczu CIe nie bylo....
Wasteland pisze:Masz racje żydowski pomiocie.Ale nikogo nie chciałem oszukać tylko takie zdjęcia są na stronie expressu jako że sam na mecze u siebie przestałem chodzić jakiś czas temu takiego babola wziąłem za pewniak.Zwracam honor,jeśli oczywiście ktoś kto zmienia nick co miesiąc ma honor.
I kto tu oszukuje, napina sie , obraża i zakłamuje rzeczywistosc a tak naprawde wychodzi na to ze w d**** byl i gowno widział ... ?? Myslalem gamoniu ze przestaniesz pisac ale widac taki jestesc honorowy ze dalej bedziesz tu robił z siebie debila i bedziesz udawał ze nic sie nie dzieje hahaha KABARET !

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 27.11.2015, 12:55

Rudzik frajer - frekwencja
Łks dostał w******* - frekwencja
Łks brata się z kosami swoich sztam - frekwencja
Łks sramto tamto - frekwencja

Właśnie kabaret :)

ŁKS1908ŁKS
Posty: 227
Rejestracja: 16.02.2013, 09:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS1908ŁKS » 27.11.2015, 13:11

a Ruch to nie wyjebał Wam flagi hipokryci ?

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 27.11.2015, 13:18

A co ma jedno do drugiego? My wtedy nie mieliśmy sztamy z Ruchem, więc to normalna kolej rzeczy, a wy za plecami Zawiszy się macaliście z Lechem gdy kroił waszą zgodę.

Obrazek

adwokat
Posty: 155
Rejestracja: 27.11.2015, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: adwokat » 27.11.2015, 13:42

Widzew pisze o rozjebuach ,proszę was ,bitce na pitryni z czerwca ,ochloncie

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: walczzawsze » 27.11.2015, 13:45

adwokat pisze:Widzew pisze o rozjebuach ,proszę was ,bitce na pitryni z czerwca ,ochloncie
poproś kogoś kto umie pisać by cię wyręczył...

adwokat
Posty: 155
Rejestracja: 27.11.2015, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: adwokat » 27.11.2015, 13:54

Wez mame i koleszkow po szalu i moze wyprawe w gory znowu zorganizujcie albo sprzatanie swiata z fan clubami , a co do pisowni nawijaj dalej smieciu

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: walczzawsze » 27.11.2015, 14:08

to idąc twoim tokiem, posprzątajcie groby waszych żydowskich założycieli bo powinniście o nie dbać a jedna jaskółka wiosny nie czyni.

a śmiecia poszukaj w rodzinie, choć będzie ci trudno znaleźć bo nie wiadomo kto i w której bramie twoją starą zapiął

adwokat
Posty: 155
Rejestracja: 27.11.2015, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: adwokat » 27.11.2015, 14:15

Twoja kolega jedras sponiwieral

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 27.11.2015, 14:25

dno dna ten temat osiagnął ........ po matkach sobie jechac ...... ja p******* !!!!! Zamknac go w pizdu !
:arrow:

morison
Posty: 5
Rejestracja: 25.08.2015, 23:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morison » 27.11.2015, 17:25

ŁKS1908ŁKS pisze:a Ruch to nie wyjebał Wam flagi hipokryci ?
dojebałeś do pieca, Nie Ruch nam nigdy flagi nie wyjebał w trakcie trwania zgody.

bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 27.11.2015, 17:31

No to czemu wtedy u siebie na meczu nie wywiesiliście flag przecież to jest kompromitacja .Umiecie odpowiedzieć?

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 27.11.2015, 17:43

Bo byliśmy chuligańskim składem bez barw, zadowala cię ta odpowiedź? :)

ŁKS1908ŁKS
Posty: 227
Rejestracja: 16.02.2013, 09:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS1908ŁKS » 27.11.2015, 18:14

morison pisze:
ŁKS1908ŁKS pisze:a Ruch to nie wyjebał Wam flagi hipokryci ?
dojebałeś do pieca, Nie Ruch nam nigdy flagi nie wyjebał w trakcie trwania zgody.


co drugi to lepszy , nam też Lech nie wyjebał flag , Wasz tok myślenia jest niesamowity , hipotetycznie Resovia spotyka się z Tychami i Cracovią to mamy być zmuszeni zerwać zgode z którymiś ? Wbiegamy Arce pod kasy , czy relacje między Arką a Lechem uległy zmianie ? Krytykujecie swoich kupli z Gdyni że nic z tym nie zrobili ? a czy Ruch zrywał zgode z jedną z ekip gdy Apator bił się z Elaną na mieście ?

morison
Posty: 5
Rejestracja: 25.08.2015, 23:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morison » 27.11.2015, 18:40

umiesz czytać ze zrozumieniem? odpowiedziałem Ci krótko na Twoje pytanie a Ty próbujesz być mądrzejszy niż jesteś i tłumaczyć wszystkim dookoła swojego babola jakiego przed chwilą jebnąłeś.

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 27.11.2015, 18:49

Biały,kompromitacja to jest stracić flagę na rzecz Szczakowianki.

Hahahahahhah
Posty: 46
Rejestracja: 16.10.2015, 01:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahahahhah » 27.11.2015, 19:18

Kompromitacja to bycie kibicem czerwonego pierdzewa , chyba to dla wszystkich jasne.

Natomiast strata największej i najbardziej rozpoznawanej flagii na pierdzewie, na rzecz lokalnego rywala to już nie jest kompromitacja

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 27.11.2015, 19:22

A nie przypadkiem strata flagi ekipy,jak że żądnej krwi:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MiłySc, SkalbmierzRCK, Xsexx i 276 gości